Automatyka i robotyka - Toruń

Automatyka i robotyka - Toruń

Automatyka i robotyka - Toruń

Studia w Toruniu na kierunku

automatyka i robotyka

Odkryj kierunek automatyka i robotyka w Toruniu i sprawdź gdzie możesz studiować 

Automatyka i robotyka studia Toruń | woj. kujawsko pomorskie

Człowiek od zawsze rozwijał technologie, by ułatwić sobie życie. Maszyny, urządzenia, komputery, roboty miały służyć poprawie efektywności produkcji, eliminacji pracy fizycznej, przyspieszeniu działań. By idący postęp nie napotykał przerw i nie miewał technologicznej zadyszki, potrzebni są kolejni, zdolni inżynierowie, którzy z energią i pomysłowością będą wpływać na unowocześnianie świata. Ale skąd wziąć tych inżynierów? To absolwenci kierunku Automatyka i robotyka, przed którymi informatyka, analiza sygnałów, regulacja automatyczna, czy algorytmy decyzyjne nie będą miały żadnych tajemnic.
Kierunek Automatyka i robotyka w Toruniu zakłada zdobycie wiedzy z obszaru automatyki i teorii sterowania, układów napędowych, systemów sterowania maszyn i robotów, oraz mikroprocesorów i procesorów sygnałowych, układów programowalnych, programowania mikroprocesorów i układów FPGA oraz CPLD. 
Kierunek Automatyka i robotyka w Toruniu to możliwość wejścia w badawczy świat, w którym uwagę skupia się na nowoczesnych systemach napędowych i systemach sterowania, wykorzystujących sztuczne sieci neuronowe, logikę rozmytą, systemy mikroprocesorowe i układy programowalne.

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W TORUNIU JEST KIERUNEK AUTOMATYKA I ROBOTYKA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek Automatyka i robotyka w Toruniu?

Jak wygląda rekrutacja na kierunek Automatyka i robotyka w Toruniu? Biletem wstępu na studia jest, wszystkim dobrze znany, konkurs świadectw. Przedmioty kwalifikacyjne to matematyka, język obcy, a także fizyka lub informatyka. Warto sprawdzić dokładne kryteria kwalifikacyjne, gdyż mogą one ulegać zmianom, bądź różnić się w zależności od konkretnej uczelni, czy wydziału. Wymagania na kierunek Automatyka i robotyka w Toruniu są wysokie, aby w trakcie nauki poradzić sobie z nie najkrótszą listą przedmiotów, na której znajdują się, między innymi: analiza matematyczna, wytrzymałość materiałów, grafika inżynierska, teoria układów napędowych.

 

Jaka praca po studiach na kierunku Automatyka i robotyka w Toruniu?

Jaką pracę można znaleźć po ukończeniu studiów na kierunku Automatyka i robotyka w Toruniu? Absolwent znajdzie zatrudnienie jako specjalista w dziedzinach gospodarki, w których produkcja i usługi oparte są w dużej mierze na systemach automatyki, projektant systemów informatycznych dla współczesnego przemysłu, pracownik laboratorium i innych ośrodków badawczych oraz wdrażających najnowsze technologie.

 

Jakie opinie mają studia na kierunku Automatyka i robotyka w Toruniu?

Wybór kierunku kształcenia może być trudny. Wybór miejsca kształcenia jeszcze trudniejszy. Ułatwiając kandydatom na studia proces decyzyjny, zadajmy pytanie: Jakie ma kierunek Automatyka i robotyka w Toruniu opinie? Adrian, student Automatyki i robotyki mówi:
„Studiowanie Automatyki i robotyki w Toruniu to świetna okazja do uzyskania wielu certyfikatów i ta możliwość powinna być jednym z najważniejszych czynników, dla których wszyscy, którzy chcą rozwijać się w tym kierunku powinni przyjechać właśnie do tego miasta na studia. „
 

 

 

szczegółowe wymagania na uczelniach

POPULARNE KIERUNKI INŻYNIERSKIE - TECHNICZNE W TORUNIU

KIERUNKI INŻYNIERSKIE - TECHNICZNE W TORUNIU

Komentarze (0)