Wydziały i kierunki

Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie ×

Ul. Szczęśliwicka 40

02-353 Warszawa

Tel. +48 22 589 36 00

http://www.aps.edu.pl/

email: rekrutacja@aps.edu.pl

Kierunki studiów - Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Kierunki studiów podyplomowych - Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie: znaleziono ×

grupa kierunku
wydział

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

INFORMACJE PRAKTYCZNE O UCZELNI

Zadaj pytanie×

Wasze pytania:

Nikt jeszcze nie zadał pytania tej uczelni.

  • O Uczelni

  • APS - kierunki studiów

  • Zasady rekrutacji

  • Studia podyplomowe APS

  • Archiwum

APS - kierunki studiów

Opinie (22)

Beata Ocena

Same plusy, tzn.: 1) Nowoczesny wygląd uczelni i wyposażenie - jest nawet laboratorium 2) Szeroko rozwinięta działalność na rzecz osób niepełnosprawnych oraz niesamowita kultura, historia w tym względzie (uczelnia ma prawie 100 lat! 3) Działalność naukowa - na APS jest realizowanych wiele projektów naukowych 4) Wolontariat - także działa 5) na APS często mają miejsce różne Konferencje i inne akcje tego typu 6) Wydawnictwo APS - prężnie działa 7) Zajęcia mają wymiar mocno praktyczny 8) Wspaniali prowadzący, doktorzy, profesorowie Polecam

Iza Ocena

Świetna uczelnia! Zajęcia dużo bardziej praktyczne niż na UKSW niż UW (psychologia, a wiem to bo mam znajomych;)

M Ocena

Jestem już na 5 roku psychologii. Nie żałuję swojego wyboru, to świetna uczelnia, ma świetnych prowadzących, a osoby zainteresowane mają możliwość prowadzenia badań/uczestniczenia w konferencjach/włączeniu się w działalność wolontariatu, itp. Nigdy bym nie podejrzewała, że tak będę zadowolona z tego wyboru!

Seba Ocena

Wspaniała atmosfera i mili ludzie. Polecam

Marta Ocena

Świetne miejsce, dużo pozytywnej energii. Szczerze mówiąc kierunek studiów który wybrałam to czysty przypadek, ale teraz już wiem co chcę robić w życiu. Studia mega mnie zaskoczyły i uświadomiły, że wykłady mogą nie być nudne !

Lidka Ocena

Studiuje na kierunku Pedagogika. To co mnie zaskoczyło to dużo zajęć, na których robimy coś więcej niż słuchamy. Moje wyobrażenia na temat studiów bardzo się zmieniły, a to dopiero początek. Oby tak dalej

Ula.P Ocena

Warszawa to bardzo dobry wybór, a ta uczelnia jeszcze lepszy ! Miałam przyjemność poznać wielu ludzi z tą sama pasją co ja. Studia się skończyły, a przyjaźń została do dziś. Dużym plusem bez zwątpienia byli wykładowcy, którzy zarażali swoim zaangażowaniem.

Marceli Ocena

Uważam, że Akademia Pedagogiki specjalnej zasługuje na miano bardzo fajnej uczelni :)

Nina Ocena

Pracę znalazłam już po zakończeniu studiów licencjackich. Jednak zdecydowałam się na pogłębienie wiedzy w dziedzinie, która mnie interesuje. Dlatego zdecydowałam się również na studia II stopnia. Co ważne mogłam pracować w zawodzie i dalej się kształcić.

Ewela Ocena

Super uczelnia, super wykładowcy, super zajęcia, super studenci ! Naprawdę polecam wszystkim maturzystom !

Kinga. S Ocena

Informacje, które wyniosłam z zajęć przydały mi się podczas pracy. Teraz wiem, że było warto. Dużo zajęć praktycznych, ale nie brakowało również teorii, która okazała się niezmiernie ważna i przydatna podczas pracy w zawodzie.

Eryk Ocena

Przypadkiem zacząłem studia na tej uczelni, ale nie mogę tego żałować.

Max Ocena

Wszystko ok

Mela Ocena

Przyjechałam na tę uczelnię z daleka i na prawdę było warto. Teraz już po skończonej edukacji, wiem że wybór uczelni jest równie ważny jak wybór kierunku studiów.

Aleks Ocena

Uczelnia wymaga od studenta, ale z czasem okazuje się, że jest to tylko i wyłącznie plus !

Olek Ocena

Jestem przekonany, że każda młoda osoba, która wybierze tą Uczelnię, nigdy tego nie pożałuje! ;)

Justyna Ocena

Nie żałuję wyboru uczelni, polecam ją wszystkim którzy stoją przed tym ciężkim wyborem.

Karina Ocena

Bez zwątpienia mogę powiedzieć, że było to 5 najlepszych lat w moim dotychczasowym życiu. Poznałam wielu ciekawych ludzi z pasją. Był czas na naukę, ale również i na zabawę. Uczelnia może pochwalić się wieloma inicjatywami. Na korytarzach można było spotkać tylko uśmiechniętych studentów. No może oprócz okresu sesji... :D

Adam Ocena

Przede wszystkim uczelnia może pochwalić się wysoko wykwalifikowaną kadrą oraz dobrymi warunkami studiowania, a to ułatwia nam studentom odpowiedni rozwój i możliwość odnalezienia się w przyszłości na rynku pracy!

Basia Ocena

Profesjonalne podejście do studenta, możliwość rozwoju i bardzo mili ludzie to coś czym charakteryzuje się ta uczelnia ;)

Ania Ocena

Poziom jaki prezentuje Akademia Pedagogiki Specjalnej jest bardzo wysoki i pozwala na bezproblemowe znalezienie pracy po ukończeniu studiów ;)

Mateusz Ocena

Studiowanie na tej Uczelni to była sama przyjemność, mimo dużej ilości nauki. Super wykładowcy!