Zarządzanie - Toruń

Zarządzanie - Toruń

Zarządzanie - Toruń

Studia w Toruniu na kierunku

zarządzanie

Odkryj kierunek zarządzanie w Toruniu i sprawdź gdzie możesz studiować 

Zarządzanie studia Toruń | woj. kujawsko pomorskie

Być liderem. Co to znaczy? Zapewne wiąże się to z podejmowaniem istotnych decyzji, odpowiedzialnością, kierowaniem zespołem, planowaniem, organizowaniem. Ale czy można się tego wszystkiego nauczyć? Oczywiście, że tak. Studiując Zarządzanie.
Kierunek Zarządzanie w Toruniu to kierunek, który rozwija wiedzę z zakresu ekonomii, finansów, marketingu i prawa gospodarczego. Studenci zdobywają umiejętności niezbędne do pracy w organizacjach oraz zostają wyposażeni w wiedzę o wszelkich aspektach funkcjonowania nowoczesnych przedsiębiorstw i instytucji. Aby zwiększyć szanse na zostanie specjalistą w danym obszarze, zainteresowani otrzymują liczne specjalności. Jakie? Na przykład: Informatyka w biznesie, Inżynieria decyzji menedżerskich, Inwestycje i nieruchomości, czy Logistyka biznesu.
Kierunek Zarządzanie w Toruniu realizowany jest na studiach pierwszego i drugiego stopnia.

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W TORUNIU JEST KIERUNEK ZARZĄDZANIE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek Zarządzanie w Toruniu?

Jak wygląda rekrutacja na kierunek Zarządzanie w Toruniu? Kandydaci muszą przystąpić do konkursu świadectw, w którym brane pod uwagę są następujące przedmioty: matematyka, język obcy nowożytny, oraz jeden z grupy: geografia, historia, wiedza o społeczeństwie. Warto sprawdzić dokładne kryteria kwalifikacyjne, gdyż mogą one ulegać zmianom, bądź różnić się w zależności od konkretnej uczelni. Wymagania na Zarządzanie w Toruniu są dość szerokie także dlatego, że w toku nauki student musi zmierzyć się z różnymi zagadnieniami. Są to, na przykład: badania marketingowe, statystyka opisowa, finanse, informatyka w zarządzaniu, zarządzanie projektami inwestycyjnymi, szkolenia i zarządzanie kompetencjami, zarządzanie strategiczne.

 

Jaka praca po studiach na kierunku Zarządzanie w Toruniu?

Jaką pracę można znaleźć po ukończeniu studiów na kierunku Zarządzanie w Toruniu? Absolwenci znajdą zatrudnienie jako menedżerowie i specjaliści w korporacjach międzynarodowych i przedsiębiorstwach, pracownicy urzędów administracji państwowej i samorządowej, menadżerowie w instytucjach, fundacjach, stowarzyszeniach, specjaliści w agencjach konsultingowych, eksperci rynku inwestycji i nieruchomości.

 

Jakie opinie mają studia na kierunku Zarządzanie w Toruniu?

Jeśli chcemy studiować Zarządzanie, to jeszcze przed rozpoczęciem nauki musi pokazać sobie, że jesteśmy idealnymi kandydatami. Jak to pokazać? Podejmując ważną decyzję odnośnie miejsca naszej edukacji? Jakie ma kierunek Zarządzanie w Toruniu opinie? Witek, student Zarządzania mówi:
„Zawsze chciałem studiować w Toruniu. I to z kilku względów. Po pierwsze, to znaczący ośrodek akademicki; po drugie, to piękne miasto; po trzecie, uwielbiam żużel. Studiując w Toruniu łączę wszystko, co najważniejsze. Świetne wykształcenie, możliwości zawodowe i ciekawe spędzanie wolnego czasu. „ 
 

 

szczegółowe wymagania na uczelniach

KIERUNKI ZARZĄDZANIE I MARKETING W TORUNIU

Komentarze (0)