Informatyka studia zaoczne Kraków

Studia zaoczne w Krakowie

informatyka

Odkryj informatykę w Krakowie i sprawdź gdzie możesz studiować 

 

Dodaj do ulubionych

05.06.2023

Informatyka studia niestacjonarne (zaoczne) Kraków 2023

Informatyka w Krakowie w formie niestacjonarnej to 3,5-letnie lub 4-letnie studia I stopnia (inżynierskie) oraz 1,5-letnie lub 2-letnie studia II stopnia (magisterskie), których program oferuje 9 różnych specjalności. Studia z informatyki w trybie niestacjonarnym można podjąć na 3 uczelniach. Ceny na informatyce w Krakowie w 2023 r. zaczynają się od 6000 zł za pierwszy rok studiów.

Studia na kierunku informatyka w Krakowie
Rok akademicki 2023/2024
Forma studiów stacjonarne, niestacjonarne
Poziom studiów studia I i II stopnia
Czas trwania od 3 do 4 lat (studia I stopnia), od 1,5 do 2 lat (studia II stopnia)

Opis kierunku

Zapotrzebowanie na specjalistów IT jest bardzo duże. Wielu kandydatów, decyduje się więc wybrać studia informatyczne. Na kierunku świetnie odnajdą się na osoby, interesujące się nowymi technologiami. Program zajęć obejmuje m.in. przedmioty związane z programowaniem, organizacją systemów komputerowych, czy administrowaniem systemami informatycznymi. Studenci mają często możliwość rozwijania swoich umiejętności w praktyce, korzystając z najnowszego oprogramowania. 

Absolwenci mają szansę na zatrudnienie w działach IT różnych przedsiębiorstw. Dzięki uzyskanym kompetencjom sprawdzą się również jako programiści, administratorzy sieci, czy twórcy gier wideo. 

 

Uczelnie

W Krakowie informatykę w trybie niestacjonarnym możesz studiować w ramach kierunku lub specjalności na 2 uczelniach publicznychPolitechnice Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki, Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie oraz 2 niepublicznych (prywatnych) szkołach wyższych: Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Ceny

Ceny za studia niestacjonarne na kierunku informatyka Krakowie w roku akademickim 2022/2023 wahają się od 6000 zł do 7600 zł za pierwszy rok studiów.

 

czytaj dalej wszystko o Informatyka studia zaoczne Kraków

Zobacz, na jakich uczelniach w Krakowie jest kierunek INFORMATYKA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

Informatyka stopień: (I)  (II), czas trwania: 3,5 roku • 1,5 roku
tryb: niestacjonarne
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki

Informatyka stopień: (I)  (II), czas trwania: 4 lata • 2 lata
tryb: niestacjonarne
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie

Informatyka stopień: (I), czas trwania: 3,5 roku
tryb: niestacjonarne

Ścieżki kształcenia na kierunku informatyka

Uczelnie, gdzie informatyka jako specjalność / ścieżka kształcenia

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie

Informatyka i ekonometria stopień: (I), czas trwania: 3,5 roku
tryb: niestacjonarne

Ścieżki kształcenia na kierunku informatyka i ekonometria

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie

Zarządzanie stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
tryb: niestacjonarne

Ścieżki kształcenia na kierunku zarządzanie

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

Edukacja techniczno - informatyczna stopień: (I)  (II), czas trwania: 3,5 roku • 1,5 roku lub 2 lata
tryb: niestacjonarne

Specjalności na kierunku edukacja techniczno - informatyczna

Jakie są ceny studiów na kierunku informatyka w Krakowie?

Kierunek informatyka w Krakowie można realizować zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. Jeżeli zdecydujesz się na studia zaoczne, musisz pamiętać o konieczności poniesienia odpowiednich opłat, których wysokość jest indywidualnie ustalana przez władze uczelni.
Ceny mogą ulec zmianie, na co wpływ mogą mieć zarówno czynniki wewnętrzne, jak i zewnętrzne, niezależne od szkoły wyższej. Krakowskie uczelnie zazwyczaj mają w swoich ofertach szeroki wachlarz zniżek, promocji czy możliwości płatności ratalnej, co może nawet w znaczny sposób wpłynąć na wysokość czesnego i być dużym udogodnieniem dla studentów. Biorąc pod uwagę wszystkie zmienne, ważne jest abyś przed procesem rekrutacji dokładnie zapoznał się z regulaminem opłat. Te i wszystkie inne, istotne informacje znajdziesz na oficjalnych stronach internetowych wybranych uczelni.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Informatyka w Krakowie - zasady rekrutacji

Aktualności rekrutacyjne

 

Gdzie studiować na kierunku informatyka (zaoczne) w Krakowie?

Uczelnie na których można studiować kierunek informatyka (zaoczne) w Krakowie

 • Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
 • Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie

 

Jak wyglądają studia na kierunku informatyka w Krakowie?

1. Dla kogo ten kierunek?

Technologie informatyczne zdominowały współczesny świat i całą dzisiejszą rzeczywistość. Coraz więcej aspektów naszego życia jest zależnych od internetu, za pomocą którego robimy zakupy, zawieramy nowe znajomości czy oglądamy filmy. Jednak aby to wszystko było możliwe potrzebni są specjaliści, którzy zajmowaliby się działaniem stron i platform internetowych. Nic więc dziwnego, że studia informatyczne od wielu lat cieszą się dużą popularnością wśród studentów, którzy chcą zdobyć wszechstronne wykształcenie i zwiększyć swoje szanse na zdobycie ciekawej i przyszłościowej pracy zawodowej.
Idealnymi kandydatami na ten kierunek będą osoby, które w kręgu swoich zainteresowań mają nauki ścisłe i techniczne i chciałyby rozwijać się w tym kierunku. Dodatkowym atutem będzie znajomość nowoczesnych technologi cyfrowych i najnowszych rozwiązań informatycznych. Jeżeli spełniasz wszystkie te warunki to kierunek informatyka w Krakowie będzie dla Ciebie idealnym wyborem.
 

2. Typ i tryb studiów:

Studia na kierunku informatyka możemy podzielić na:

1. Typ:

 • Studia I stopnia (licencjackie, inżynierskie)

 • Studia II stopnia (magisterskie)

2. Tryb:

 • studia stacjonarne

 • studia niestacjonarne

 

Studia na kierunku informatyka w Krakowie realizowane są zarówno w ramach pierwszego i drugiego stopnia. Pierwszy stopień to studia inżynierskie lub licencjackie, które trwają od 3 do 4 lat. Drugi stopień to natomiast studia magisterskie, trwające od 1,5 roku do 2 lat. 

Uczelnie w Krakowie umożliwiają kształcenie zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. To od Ciebie zależy, w jaki sposób chcesz studiować. Studia dzienne realizowane są od poniedziałku do piątku, natomiast studia niestacjonarne w trybie zaocznym odbywają się zazwyczaj w weekendy od piątku/soboty do niedzieli, z kolei studia niestacjonarne w trybie wieczorowym odbywają się od poniedziałku do piątku.

Studia stacjonarne w uczelniach publicznych są bezpłatne natomiast w uczelniach niepublicznych tryb stacjonarny i niestacjonarny zazwyczaj jest odpłatny.

 

3. Gdzie studiować

Studia informatyczne w Krakowie cieszą się dużą popularnością i niezmiennie od lat zajmują wysokie miejsca w rankingach najchętniej wybieranych przez studentów, kierunków. Informatykę w trybie niestacjonarnym możesz studiować na wielu renomowanych, krakowskich uczelniach. Znajdziesz ją w ofercie: Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki, Społecznej Akademii Nauk, Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej czy Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica.
 

4. Praca po studiach

Studia informatyczne kształcą specjalistów z obszaru nowoczesnych technologii, którzy są doskonale przygotowani do podjęcia pracy w różnorodnych, prężnie rozwijających się branżach. Absolwenci tego perspektywicznego kierunku będą mogli związać swoją przyszłość z nowoczesną branżą IT, między innymi a stanowisku project managera, administratora stron internetowych czy specjalisty do spraw zarządzania informacją.
Ponadto, idealnie odnajdziesz się w zawodzie programisty, grafika komputerowego, projektanta stron internetowych i aplikacji oraz software dewelopera. Inną, równie ciekawą opcją może być związanie swojej przyszłości z edukacją i rozpoczęcie działalności nauczycielskiej. Zdobyte, w czasie nauki, zdolności językowe oraz przyszłościowe wykształcenie informatyczne, otworzą Ci drzwi do międzynarodowej kariery. Absolwenci często decydują się także na założenie własnej działalności gospodarczej lub na kontynuowanie nauki na studiach doktoranckich.
 
5. Program studiów i przedmioty
Studia informatyczne zazwyczaj mają niezwykle interesujący, złożony i dopasowany do wymagań współczesnego rynku pracy, program nauczania, który oscyluje wokół nauk ścisłych, technicznych i informatycznych. 
 
W programie studiów na kierunku informatyka znajdziesz takie przedmioty jak np.:
 • algebra
 • matematyka 
 • matematyka dyskretna,
 • wstęp do informatyki
 • postawy programowania 
 • analiza matematyczna

 

i wiele innych. Jako student będziesz mógł uczęszczać na liczne zajęcia, wykłady i warsztaty praktyczne, dzięki którym pogłębisz swoją wiedzę i zyskasz nowe, cenne kwalifikacje i kompetencje. Oprócz zajęć z bloku podstawowego, w ofercie kształcenia przewidziano także moduły specjalizacyjne. Studenci będą mogli wybierać pomiędzy: data science, cyberbezpieczeństwem , grafiką komputerową i multimediami, teleinformatyką, informatyką stosowaną, administracją systemami informatycznymi oraz multimediami i technologiami internetowymi. Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi możliwości, dobędziesz wszechstronne wykształcenie i będziesz miał okazję rozwijać się na kilku polach jednocześnie.
Uzyskane, w czasie studiów, kompetencje i wiedzę teoretyczną wykorzystasz podczas obowiązkowych praktyk studenckich, które zrealizujesz w wybranym przez siebie miejscu. Co więcej, rozwiniesz także swoje zdolności językowe i tym samym zwiększysz swoje szanse na karierę w środowisku międzynarodowym, zarówno w polskich oddziałach światowych firm i korporacji, jak i poza granicami kraju.

Ile trwają studia na kierunku informatyka w Krakowie?

Studia na kierunku Informatyka w Krakowie, w zależności od typu studiów trwają od 3 do 4 lat (studia I stopnia) lub od 1,5 roku do 2 lat (studia II stopnia).

Studia informatyczne w Krakowie można podzielić na studia pierwszego i drugiego stopnia. Pierwsza opcja jest idealna dla osób, które ukończyły liceum, pozytywnie zdały egzamin maturalny oraz chciałyby kontynuować naukę na studiach wyższych. W tym przypadku nauka trwa sześć, siedem lub osiem semestrów i kończy się nadaniem tytułu licencjata albo inżyniera, w zależności od ukończonej uczelni. Natomiast studia magisterskie skierowane są do absolwentów studiów wyższych. Osoby, które zdecydują się na tę formę studiów, na naukę będą musiały przeznaczyć trzy lub nawet cztery semestry. Absolwenci, którzy otrzymają tytuł magistra będą mogli kontynuować naukę na studiach podyplomowych lub doktoranckich, które umożliwią im rozpoczęcie kariery naukowej.

Informatyka w Krakowie - czas trwania

Poziom studiów czas trwania otrzymywany tytuł
studia I stopnia od 3 do 4 lat licencjat / inżynier
studia II stopnia od 1,5 do 2 lat magister inżynier / magister

Jaka praca po kierunku informatyka w Krakowie?

Absolwenci kierunku informatyka w Krakowie będą mogli poszczycić się wszechstronnym wykształceniem z zakresu nauk technicznych, ścisłych, przyrodniczych i informatycznych. Uzyskane kompetencje i kwalifikacje sprawią, że otworzy się przed nimi wiele możliwości rozwoju i ścieżek zawodowych. Po ukończeniu studiów będziesz kompleksowo przygotowany do pracy w różnego rodzaju, prężnie rozwijających się branżach.
Przede wszystkim znajdziesz zatrudnienie w szeroko rozumianej, branży IT, między innymi na stanowisku project menegera, administratora baz danych i sieci informatycznych czy specjalisty do spraw zarządzania informacją. Ponadto, idealnie sprawdzisz się także w zawodzie programisty, który obecnie jest jednym z najpopularniejszych i najlepiej opłacanych stanowisk, zarówno na polskim, jak i międzynarodowym rynku pracy. Po skończeniu odpowiedniej specjalizacji będziesz mógł związać swoją przyszłość z pracą grafika komputerowego, projektanta stron internetowych czy aplikacji multimedialnych. Inną, równie ciekawą opcją może być praca w zawodzie architekta programowania lub software developera. Specjalizacja nauczycielska, dostępna na jednej uczelni, przygotuje Cię do pracy na każdym szczeblu edukacji. Zdobyte kwalifikacje i wiedza sprawią, że znajdziesz zatrudnienie, jako nauczyciel informatyki.
Dodatkowo, znajomość specjalistycznego i ogólnego języka obcego, otworzy Ci drzwi do pracy na arenie międzynarodowej, gdzie zawód informatyka lub programisty jest niezwykle popularny i ceniony przez pracodawców. Co więcej, odnajdziesz się także jako pracownik specjalistycznych wydawnictw, redakcji czasopism oraz mediów, szczególnie internetowych. Absolwenci często decydują się także na założenie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej związanej ze swoim wykształceniem. Po ukończeniu studiów pierwszego stopnia możesz kontynuować naukę na studiach magisterskich lub podyplomowych i tym samym zdobyć nowe, ciekawe perspektywy zawodowe.

Jakie wymagania przy rekrutacji na kierunek informatyka w Krakowie?

W procesie rekrutacji na kierunek informatyka w trybie niestacjonarnym, w zależności od uczelni, decyduje:

 • złożenie wymaganych dokumentów w terminie (w przypadku zbyt dużej ilości zgłoszeń zasady kwalifikacji takie same jak na studia stacjonarne)
 • kolejność złożenia wymaganych dokumentów
Uczelnie w Krakowie, co roku przyjmują wielu studentów, którzy chcą rozwijać swoje zainteresowania naukowe oraz zdobyć wszechstronne wykształcenie kierunkowe. Jednak musisz pamiętać, że aby dostać się na wymarzone studia musisz spełnić kilka, istotnych warunków. Wszyscy kandydaci są zobowiązani do zdania egzaminu maturalnego z przedmiotów obowiązkowych, takich jak: matematyka, język polski i język obcy nowożytny oraz z wybranego przedmiotu dodatkowego. Dokładne informacje na temat wymagań znajdziesz na stronach rekrutacyjnych poszczególnych uczelni w Krakowie. Dokładne informacje na temat wymagań znajdziesz na stronach rekrutacyjnych poszczególnych uczelni w Krakowie.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

 

 

Limity miejsc

Liczba miejsc na poszczególnych kierunkach studiów jest ograniczona, a uczelnie przyjmują kandydatów w oparciu o wyniki postępowania kwalifikacyjnego. Czasem, gdy na kierunek aplikuje zbyt duża liczba kandydatów, niektóre uczelnie decydują się na przeprowadzenie rekrutacji w oparciu o zasady, które zbliżone są do zasad obowiązujących kandydatów na studia stacjonarne.

Limity miejsc na kierunku informatyka w Krakowie:

 • Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki: 144
 • Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie: 75

*Uczelnie publiczne, studia niestacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie (rekrutacja 2023/2024)

 

Ile kosztują studia

Studenci niestacjonarni uczelni publicznych zazwyczaj muszą zapłacić za możliwość nauki. Płate są także studia oferowane przez większość prywatnych szkół wyższych.

 • Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki – 7600 zł
 • Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie – 6000 zł

*Ceny za pierwszy rok studiów niestacjonarnych (rekrutacja 2022/2023). Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości opłat za studia, płatności ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek znajdziesz na stronach internetowych uczelni.

 

Kiedy wyniki rekrutacji

Wyniki rekrutacji publikowane są w terminie, który został indywidualnie ustalony przez daną szkołę wyższą. Najważniejsze informacje kandydaci otrzymują w swoich prywatnych profilach w systemie rekrutacyjnym. Osoby, które zakwalifikowały się na studia, mogą w ten sposób poznać także szczegóły dotyczące kolejnych etapów rekrutacji.

Terminy wyników rekrutacji na studia 2023 w uczelniach publicznych w Krakowie:

 • Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki – od lipca do września 2023
 • Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie – od lipca do września 2023

*I tura rekrutacji, studia niestacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie (rekrutacja 2023/2024)

Dowiedz się więcej wyniki rekrutacji na studia

 

Jak złożyć dokumenty rekrutacyjne

Zakwalifikowani na studia kandydaci mogą składać dokumenty rekrutacyjne zgodnie z formą wskazaną przez wybraną szkołę wyższą – w tym celu warto zapoznać się z zasadami rekrutacji, które obowiązują w danej uczelni, ponieważ preferowana forma doręczenia dokumentacji może różnić się w zależności od decyzji szkoły. Najczęściej kandydaci mogą tego dokonywać osobiście lub za pośrednictwem upoważnionych do tego osób trzecich.

 

Kiedy składamy dokumenty na studia

Dokumenty rekrutacyjne składać można najczęściej w terminie, który dana uczelnia ustaliła samodzielnie. Najczęściej etap ten rozpoczyna się niedługo po tym, gdy opublikowane zostaną wyniki postępowania kwalifikacyjnego. Kandydaci nie mają wiele czasu na dostarczenie wymaganej dokumentacji, dlatego warto wcześniej przygotować wszystkie jej elementy. Złożenie dokumentów w niekompletnej formie lub po wyznaczonym czasie może skutkować skreśleniem kandydata z listy osób, które dostały się na studia.

Dowiedz się więcej terminy składania dokumentów na studia

Terminy składania dokumentów na studia 2023 w uczelniach publicznych w Krakowie:

 • Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki – do września 2023

* Studia niestacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie (rekrutacja 2023/2024)

** Dane dotyczące wymagań, cen, limitów, terminów mają charakter poglądowy i mogą się różnić dla poszczególnych kierunków studiów. Dokładne dane należy sprawdzić na stronach internetowych uczelni.

 

Uczelnie w Krakowie - kierunek informatyka:

Uczelnia Forma studiów Poziom studiów  
Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie niestacjonarne studia I stopnia więcej
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki (Wydział Informatyki i Telekomunikacji) niestacjonarne studia I i II stopnia więcej
Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie (Instytut Informatyki) niestacjonarne studia I i II stopnia więcej
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie niestacjonarne studia I stopnia więcej

Tabela uwzględnia uczelnie, które prowadzą studia w ramach kierunku lub specjalności

Co warto sprawdzić przed rekrutacją na kierunek informatyka w Krakowie?

W dzisiejszym, zinformatyzowanym i otwierającym się na nowe technologie świecie, specjaliści tego obszaru mogą liczyć na wiele atrakcyjnych i rozwijających ofert pracy. Nic więc dziwnego, że studia informatyczne od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród studentów. Jeżeli ty także chciałbyś wziąć udział w rekrutacji na ten kierunek, powinieneś zastanowić się nad kilkoma, istotnymi kwestami:
 • Czy w kręgu twoich zainteresowań znajdują się nauki ścisłe, techniczne i informatyczne?
 • Czy interesują Cię nowe technologie i ich wpływ na nasze codzienne życie?
 • Czy chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności związane z informatyką i programowaniem orz wykorzystać je w swoim życiu zawodowym?

 

Jeżeli odpowiedziałeś na powyższe pytania twierdząco to kierunek informatyka w Krakowie będzie dla ciebie odpowiednim i najlepszym wyborem. Jednak, aby pozytywnie przejść przez cały proces rekrutacji, powinieneś spełnić kilka istotnych warunków. Najważniejszym z nich jest zdanie egzaminu maturalnego z przedmiotów obowiązkowych oraz jednego wybranego spośród przedmiotów dodatkowych, takich jak: informatyka, fizyka lub chemia. Dużym atutem będą także punkty uzyskane z konkursów i olimpiad informatycznych lub matematycznych. W przypadku studiów drugiego stopnia, istotne jest posiadanie dyplomu ukończenia studiów wyższych z zakresu pokrewnych nauk.
Ponadto, wszyscy kandydaci są zobowiązani do bezwzględnego przestrzegania harmonogramu ustalonego przez komisję rekrutacyjną. Po pozytywnym przejściu przez Elektroniczną Rejestracje Kandydatów będziesz musiał osobiście dostarczyć niezbędne dokumenty. Najczęściej jest to świadectwo maturalne, podanie o przyjęcie na studia oraz zdjęcia legitymacyjne. Wszystkie niezbędne informacje związane z rekrutacją, znajdziesz na oficjalnych stronach internetowych wybranych uczelni.

Jakie opinie mają studia na kierunku informatyka w Krakowie?

Współcześnie studia informatyczne cieszą się bardzo dużą popularnością i z roku na rok są coraz chętniej wybierane przez studentów, którzy chcą zdobyć wszechstronne wykształcenie i tym samym zyskać ciekawe perspektywy zawodowe. Kierunek ten ma wiele pozytywnych opini.

 

Tak wypowiada się o nim Damian, student drugiego roku:

Informatyka i komputery są obecne w moim życiu odkąd pamiętam. Już jak byłem dzieckiem, to spędzałem godziny na graniu w gry komputerowe. Dopiero później przekształciło się to w prawdziwą pasję i chęć do rozwijania swojej wiedzy informatycznej. Studia informatyczne były dla mnie oczywistym wyborem i cieszę się, że podjąłem taką decyzję. 

Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku informatyka w Krakowie

Kierunki informatyczne w Krakowie

game design
Rozwiń

Komentarze (0)