Finanse i rachunkowość - Toruń

Finanse i rachunkowość - Toruń

Finanse i rachunkowość - Toruń

Studia w Toruniu na kierunku

finanse i rachunkowość

Odkryj kierunek finanse i rachunkowość w Toruniu i sprawdź gdzie możesz studiować 

Finanse i rachunkowość studia Toruń| woj. kujawsko pomorskie

Łatwo odgadnąć, że kierunek Finanse i rachunkowość przygotowuje do wykonywania zawodu finansisty, księgowego i audytora. Ale czy wszyscy wiedzą, jaką wiedzę i umiejętności należy posiadać, by trudnić się wymienionymi zawodami? Na to pytanie odpowiedź mogą znaleźć ci, którzy planują rozpocząć studia na kierunku Finanse i rachunkowość w Toruniu.
Kierunek Finanse i rachunkowość w Toruniu to wiedza na temat skutecznego zarządzania środkami finansowymi, właściwego oceniania sytuacji przedsiębiorstwa, prawidłowego stosowania zasad rachunkowości, przepisów podatkowych i reguł zyskownego inwestowania. Wiedza przekazywana w trakcie studiów łączy dorobek świata nauki z praktycznymi rozwiązaniami stosowanymi w społecznie odpowiedzialnym biznesie.
Finanse i bankowość, rachunkowość, zarządzanie finansami, ubezpieczenia, doradztwo finansowe, audyt finansowy – to tylko niektóre z zagadnień, które dokładnie poznają ci, którzy wybiorą kierunek Finanse i rachunkowość w Toruniu.

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W TORUNIU JEST KIERUNEK FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek Finanse i rachunkowość w Toruniu?

Aby przeczytać swoje nazwisko na liście przyjętych na pierwszy rok, należy najpierw wziąć udział w konkursie świadectw. Jakie przedmioty są najważniejsze? Po pierwsze, matematyka. Po drugie, w gronie przedmiotów dodatkowych widnieją: geografia, historia, wiedza o społeczeństwie, język polski, język obcy. Warto jednak dokładnie sprawdzić system kwalifikacji, gdyż może on się różnić w zależności od wybranej uczelni. Wymagania na kierunek Finanse i rachunkowość w Toruniu są niemałe, aby w trakcie nauki poradzić sobie z nie najkrótszą listą przedmiotów, na której znajdują się, między innymi: matematyka w finansach, prawo gospodarcze, ekonometria, mikroekonomia, makroekonomia, zarządzanie finansami przedsiębiorstwa, finanse publiczne, analiza finansowa, polityka pieniężna, rachunkowość zarządcza, strategie finansowe przedsiębiorstw.

 

Jaka praca po studiach na kierunku Finanse i rachunkowość w Toruniu?

Jaką pracę można znaleźć po ukończeniu studiów na kierunku Finanse i rachunkowość w Toruniu? Absolwent znajdzie zatrudnienie jako pracownik działu finansowego, pracownik księgowości, specjalista w banku, specjalista w firmie ubezpieczeniowej, specjalista w izbie i urzędzie skarbowym, zarządzający portfelami inwestycyjnymi.

 

Jakie opinie mają studia na kierunku Finanse i rachunkowość w Toruniu?

Gdzie studiować? Tyle miast akademickich na mapie, ale które dla nas najlepsze? Wszystkie, podobne pytania można zastąpić jednym: Jakie ma kierunek Finanse i rachunkowość w Toruniu opinie? Patrycja, studentka Finansów i rachunkowości mówi:
„Polecam studia na Finansach i rachunkowości w Toruniu, bo można tutaj spotkać prawdziwych specjalistów tej dziedziny. Zajęcia przygotowują do wykonywania różnych zawodów, które stają się coraz popularniejsze, ważniejsze i prestiżowe. Polecam zdecydowanie.”
 

 

 

szczegółowe wymagania na uczelniach

POPULARNE KIERUNKI EKONOMICZNE I ADMINISTRACYJNE W TORUNIU

KIERUNKI EKONOMICZNE I ADMINISTRACYJNE W TORUNIU

Komentarze (0)