Finanse i rachunkowość - Kraków

Finanse i rachunkowość - Kraków

Finanse i rachunkowość - Kraków

Studia w Krakowie

finanse i rachunkowość

Odkryj kierunek finanse i rachunkowość w Krakowie i sprawdź, gdzie możesz studiować 

Finanse i rachunkowość studia Kraków | woj. małopolskie

Dla kogo ten kierunek
We współczesnym świecie, który nastawiony jest na nieustanny rozwój, to pieniądze mają największą moc. A mądre i zbilansowane obracanie pieniądzem nie należy wcale do rzeczy łatwych. Na rynku wciąż potrzebni są specjaliści, którzy dysponują rozbudowaną wiedzą i szerokim aparatem umiejętności z zakresu właśnie finansów i rachunkowości. Zajmują się oni szczegółową analizą danych i tworzeniem różnego rodzaju prognoz finansowych. To świetni eksperci, którzy mogą wspierać funkcjonowanie każdego przedsiębiorstwa, czy korporacji.
Dziś pieniądze stanowią podstawę każdej materialnej dziedziny życia, oczywiście nie dla wszystkich jest powód do radości. Jedno jest pewne – tam, gdzie pojawiają się pieniądze, tam też powinien pojawić się ekspert w tej dziedzinie. Uczelnie w Krakowie przygotowały zatem bogatą ofertę studiów na kierunku finanse i rachunkowość. Jeżeli zatem uważasz matematykę za królową nauk i od zawsze fascynowała cię potęga pieniądze we współczesnym świecie, to te studia są niewątpliwie stworzone dla ciebie.
 
Program studiów i gdzie studiować
Kraków to jedno z najpotężniejszych miast akademickich, które zawsze przyciąga wielu studentów. Bogactwo ośrodków akademickich sprawia, że przyszli kandydaci mogą swobodnie wybierać wśród wielu atrakcyjnych ofert studiów. Tak dzieje się w przypadku finansów i rachunkowości. Na jakich uczelniach w Krakowie możesz ją studiować? Oprócz Uniwersytetu Jagiellońskiego, będziesz mógł wybierać spośród takich uczelni jak: Społeczna Akademia Nauk, Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Wyższa Szkoła Ubezpieczeń, Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości. Jak widzisz – propozycji jest naprawdę bardzo dużo.
Programy kształcenia, w zależności od uczelni, mogą się od siebie trochę różnić, jednak ich naczelnym celem jest wykształcenie najwyżej klasy specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości. Przedmiotem, który stanowić będzie podstawę edukacji na tym kierunku, jest oczywiście matematyka. Zatem każdy student musi być przygotowany na jej intensywną naukę. Oprócz tego wszystkie osoby, kształcące się na tym kierunku, zetkną się z zagadnieniami odnoszącymi się do analizy matematycznej, rachunkowości, rachunku prawdopodobieństwa i statystyki. Abiturienci tego kierunku muszą posiadać także podstawową wiedzę z zakresu zarządzania oraz prawa gospodarczego.
 
Praca po studiach
Gdzie znajdą zatrudnienie absolwenci uczelni w Krakowie? Osoby, które ukończyły studia ekonomiczne na kierunku finanse i rachunkowość nie powinny mieć problemu ze znalezieniem stabilnej pracy w szeroko rozumianym sektorze bankowym. Mogą oni pracować na stanowiskach doradców, ekspertów oraz analityków giełdowych, którzy potrafią doskonale przewidywać skutki różnorodnych decyzji finansowych. Dziś właściwie każde przedsiębiorstwo, które chce się utrzymać na bezwzględnym rynku gospodarczym, powinno korzystać z usług tego typu doradców.
Abiturienci finansów i rachunkowości mogą współpracować z różnymi instytucjami i biurami, które zajmują się doradztwem finansowym. Ukończenie tego kierunku studiów może także stanowić podstawę merytoryczną dla rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej, która pozwoli realizować plany i marzenia.

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W KRAKOWIE JEST KIERUNEK FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek Finanse i rachunkowość w Krakowie?

Aby mieć szansę, by znaleźć się na listach osób przyjętych na studia, przygotowania do egzaminu dojrzałości musisz rozpocząć już dziś. Podczas procedury rekrutacyjnej sprawdzane są już bowiem te zdolności kandydatów, które będą rozwijane w trakcie wszystkich lat nauki. Jak zapewne się domyślasz – największy nacisk musisz położyć na naukę matematyki. Oprócz niej najczęściej uwzględniane są w procesie rekrutacji przedmioty takie jak: informatyka, geografia, WOS, język obcy nowożytni, czy historia. Pamiętaj, że im więcej przedmiotów zdasz na poziomie rozszerzonym, tym lepiej.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Terminy rekrutacji na uczelniach 2020/2021

I stopnia i jednolite II stopnia
Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie Termin rekrutacji I stopnia:
od 25.05.2020
do 30.09.2020
Termin rekrutacji II stopnia:
od 25.05.2020
do 30.09.2020
Dowiedz się więcej
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie Termin rekrutacji I stopnia:
od 22.06.2020
do 15.08.2020
Termin rekrutacji II stopnia:
od 22.06.2020
Dowiedz się więcej

Terminy rekrutacji mogą się różnić w zależności od wybranego kierunku. Uczelnie mogą prowadzić także dodatkowe nabory, które z reguły trwają do 30 września lub 15 października. Szczegółowe informacje znajdziesz klikając powyższy przycisk "Dowiedz się więcej".

Ceny za pierwszy rok studiów na kierunku FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ (2020/2021)

stacjonarne niestacjonarne
Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie stacjonarne:
5600 zł
niestacjonarne:
5400 zł
Dowiedz się więcej
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie stacjonarne:
bezpłatne (limit: 150)
niestacjonarne:
5200 zł
Dowiedz się więcej

Źródło: Strony internetowe uczelni (10.07.2020)

Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości opłat za studia, płatności ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek znajdziesz na stronach internetowych uczelni klikając powyższy link "Dowiedz się więcej".

Harmonogram rekrutacji +

Harmonogram rekrutacji indywidualnie ustala każda uczelnia w Polsce. Warto zapoznać się z nim odpowiednio wcześnie, by później nic nie okazało się zaskoczeniem dla przyszłych studentów. W harmonogramie rekrutacji można bowiem odnaleźć przydatne terminy związane z rejestracją na studia, ogłoszeniem wyników maturalnych, czy czasem składania dokumentów. Szczegółowe informacje na temat harmonogramów rekrutacji na łódzkich uczelniach znajdziesz na stronach internetowych wybranych przez siebie ośrodków akademickich.

Kandydaci na studia mogą rejestrować się już na przełomie kwietnia oraz maja. Warto mieć świadomość, że w Polsce nie obowiązuje kolejność zgłoszeń, lecz liczba punktów uzyskanych podczas egzaminów maturalnych. Studia w Krakowie na kierunku finanse i rachunkowość cieszą się od wielu dekad bardzo dużą popularnością, więc liczba kandydatów niejednokrotnie przewyższa liczbę  przygotowanych miejsc. Wyniki, kto znalazł się na listach osób przyjętych, ogłaszane są na ogół w połowie lipca, czyli niedługo po ogłoszeniu wyników maturalnych.

W harmonogramach rekrutacji uwzględnione są także dodatkowe etapy kwalifikacji na te kierunki studiów, na które nie zostały wypełnione limity miejsc. Oznacza to, że maturzyści jeszcze w sierpniu, a nawet we wrześniu dostają szansę, by dostać się na studia w Krakowie na kierunku finanse i rachunkowość.

Dokumenty rekrutacyjne +

Bardzo ważną część rekrutacji stanowi terminowe dostarczenie niezbędnych dokumentów. Nie zaniedbaj tego etapu, ponieważ dzięki temu nie zostaniesz skreślony z list osób przyjętych na studia. Terminowe złożenie dokumentów to swoiste potwierdzenie, że wciąż chcesz być studentem finansów i rachunkowości w Krakowie. Każda z uczelni indywidualnie ustala, co powinno znaleźć się wśród dostarczanych dokumentów. Najważniejsze jednak pozostają:

 • świadectwo dojrzałości uzyskane w polskim systemie oświaty;
 • świadectwo lub inny dokument, które zostały wydane poza polskim systemem oświaty (jeśli takie posiadasz);
 • aktualna fotografia;
 • potwierdzenie wniesienia opłaty rekrutacyjnej;
 • różnego rodzaju podpisane umowy.

Opłaty rekrutacyjne +

Jeśli chcesz wziąć udział w kwalifikacjach na studia, musisz liczyć się z uiszczeniem opłat rekrutacyjnych. Uczelnie w Krakowie ustalają je indywidualnie i mogą wynosić od 85 do nawet 150 zł. To od danego ośrodka akademickiego zależy, czy opłata obejmuje jeden, czy pulę kierunków. Możesz ich dokonać za pośrednictwem poczty, przy pomocy przelewu lub płatności elektronicznych (PayU). Pamiętaj, żeby opłatę rekrutacyjną uiścić odpowiednio wcześnie, ponieważ liczy się czas księgowania przelewu, a nie data jego wykonania. Potwierdzenie dokonanej opłaty rekrutacyjnej będziesz musiał dostarczyć także do dziekanatu wybranej uczelni.

Przedmioty kwalifikacyjne +

Jeżeli poważnie myślisz o rozpoczęciu studiów na kierunku finanse i rachunkowość, to swoje przygotowania do egzaminów maturalnych powinieneś zacząć odpowiednio wcześnie. To popularny profil kształcenia, więc na studia dostają się wyłącznie najlepsi abiturienci szkół średnich. Przedmioty, które otworzą Ci do nauki na studiach na kierunku finanse i rachunkowość, to przede wszystkim: matematyka oraz dowolnie wybrany język obcy nowożytni. Oprócz tego możesz pomyśleć także o wybraniu informatyki, czy geografii, które będą dodatkowym atutem.

Przelicznik punktów kwalifikacyjnych +

Uczelnie w Krakowie indywidualnie ustalają swoje wewnętrzne przeliczniki punktów kwalifikacyjnych. Oznacza to w praktyce, że punkty uzyskane podczas egzaminów maturalnych stanowią jedynie podstawę do ich przeliczenia. To, ile kandydat otrzyma ostatecznie punktów zależy bowiem od tego, czy zdawane przez niego przedmioty znajdowały się wśród wymogów rekrutacyjnych. Przykładowo kierunki studiów takie jak finanse i rachunkowość mają w swoich wymogach uwzględnione przedmioty ścisłe. Znaczenie także ma poziom, na jakim wybrane przedmioty były zdawane. Maturzyści zawsze mają do wybory dwa poziomy – podstawowy oraz rozszerzony.

Olimpiady oraz konkursy +

Uwielbiasz skomplikowane zadania matematyczne? Nauka przedmiotów ścisłych daje ci dużo satysfakcji? Jeżeli odpowiadasz na te pytania twierdząco, pomyśl o wzięciu udziału w olimpiadzie przedmiotowej lub konkursie tematycznym. Ambitni uczniowie szkół średnich mają o co walczyć, finaliści i laureaci olimpiad stopnia centralnego znajdują się na listach osób przyjętych poza kolejnością. Uczelnie w Krakowie mają przygotowane specjalne miejsca dla osób, które w przypadku studiów na kierunku finanse i rachunkowość mają na swoim koncie wygrane olimpiady takie jak:

 • Olimpiada Matematyczna;
 • Olimpiada Lingwistyki Matematycznej;
 • Olimpiada Statystyczna;
 • Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej.

Pamiętaj, że bycie finalistą olimpiady nie zwalnia cię z obowiązku przystąpienia do egzaminów maturalnych.

KIERUNKI EKONOMICZNE W KRAKOWIE

Rozwiń

Jak wyglądają studia na kierunku finanse i rachunkowość w Krakowie?

Uczelnie w Krakowie dostosowują swoją ofertę studiów do tendencji, które aktualnie panują na rynku pracy. Dziś liczy się nie tylko wiedza, ale i doświadczenie zawodowe. Zatem studia ekonomiczne w Krakowie na kierunku finanse i rachunkowość możesz rozpocząć w trybie stacjonarnym, jak i zaocznym. Ten pierwszy tryb ma charakter regularnych spotkań w ciągu tygodnia i wiąże się z wolnymi weekendami. Z kolei wybranie studiów zaocznych sprawia, że studenci mają więcej czasu w tygodniu, ponieważ zjazdy naukowe odbywają się na ogół w soboty i w niedziele. Nie oznacza to wcale, że są to studia łatwiejsze – większość materiału teoretycznego trzeba opanowywać samodzielnie w domu, by pomiędzy trybami kształcenia nie występowały żadne różnice programowe.

 

Program studiów i kwalifikacje

Oferta kształcenia krakowskich uczelni jest tak przemyślana, by gwarantować studentom zdobycie rzetelnej wiedzy i rozwój wszystkich potrzebnych kwalifikacji zawodowych. Jednak różnice programowe w przypadku studiów na kierunku finanse i rachunkowość nie mogą być zbyt duże, ze względu na fakt, że dyscyplina ta jest wyjątkowo wąska. Zatem studenci w trakcie całego toku kształcenia będą poznawać bardzo szczegółowe zagadnienia związane z matematyką, statystyką oraz analizą finansową. Są to niezbędne elementy wiedzy, które będzie można odnieść do zagadnień ekonomicznych i socjologicznych, ponieważ one również mają istotny charakter w przypadku finansów i rachunkowości. Osoby, kształcące się na tym kierunku, poznają również podstawowe elementy prawno-polityczne, które odnoszą się do postrzegania zagadnień finansowych nie tylko na arenie lokalnej, ale także międzynarodowej.

 

Jaką wiedzę otrzymasz

Wiedza abiturientów tego kierunku musi mieć rozległy charakter, tak by mogli ją oni wykorzystywać w przyszłej pracy zawodowej. Specjalista z zakresu finansów i rachunkowości zna najważniejsze narzędzia do prowadzenia rozbudowanych analiz i statystyk finansowych, wie, jak funkcjonują różnorodne modele gospodarcze i wie, jak wygląda w nich podstawowy obrót finansowy. Wiedza absolwentów krakowskich uczelni obejmuje zagadnienia nie tylko ścisłe, ale także polityczne i prawne, ponieważ obracanie pieniądzem musi wynikać z podstawowej znajomości tych dziedzin.

Absolwent finansów i rachunkowości swoje wszystkie umiejętności pozyskane w trakcie lat nauki będzie wykorzystywać w pracy zawodowej. Odnoszą się one do:

 • profesjonalnej analizy danych finansowych;
 • tworzenia rozbudowanych statystyk finansowych;
 • przewidywania skutków danych decyzji finansowych;
 • wspierania przedsiębiorstw i instytucji w podejmowaniu świadomych decyzji finansowych.

To tylko nieznaczny zakres umiejętności, jakie posiadać będą osoby, które kończą studia w Krakowie na tym kierunku. Ekspert z tej dziedziny ma wysoko rozwinięte kwalifikacje interpersonalne, tak że przekazywana przez niego wiedza ma charakter ogólnie przystępny i może posłużyć do poprawy finansowej danego sektoru gospodarczego.

Sprawdź w jakim trybie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ KRAKÓW STUDIA STACJONARNE

FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ KRAKÓW STUDIA NIESTACJONARNE

Ile trwają studia na kierunku finanse i rachunkowość w Krakowie?

Ile trwają studia na kierunku finanse i rachunkowość w Krakowie?

Studia na kierunku finanse i rachunkowość podzielone są na dwa komplementarne cykle kształcenie. Dotyczy to większości kierunków w Polsce, poza kilkoma wyjątkami. Oznacza to w praktyce, że swoją przygodę z kierunkiem finanse i rachunkowość zaczniesz od trzyletnich studiów licencjackich. Jeżeli wszystko przebiegnie pomyślnie, to twoja praca licencjacka zostanie obroniona. Wtedy też uzyskasz część kwalifikacji, które pozwolą ci na rozpoczęcie pracy w zawodzie.

Możesz też kontynuować edukację na studiach drugiego stopnia, czyli studiach magisterskich, Trwają one dwa lata i ich naczelną ideą jest poszerzenie i usystematyzowanie wiedzy, którą uzyskałeś w trakcie trwania studiów licencjackich. Po zakończeniu tego drugiego cyklu kształcenia otrzymasz tytuł magistra, który pozwoli ci na pełni rozwój zawodowy.

 

 

Sprawdź jakiego typu znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ KRAKÓW STUDIA I STOPNIA

FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ KRAKÓW STUDIA II STOPNIA

Co warto sprawdzić przed procesem rekrutacji na studia na kierunku finanse i rachunkowość w Krakowie?

Studia na kierunku finanse i rachunkowość co roku przyciągają wielu chętnych ze względu na perspektywy zatrudnienia w przyszłości. Jednak ten kierunek jest wyjątkowo wymagający i wymaga od studentów wielu poświęceń. Aby uniknąć rozczarowań w przyszłości, już dziś odpowiedz sobie na kilka podstawowych pytań:

 • Czy nauka matematyki stanowiła dla ciebie co najwyżej intelektualne wyzwanie, a nie problem?
 • Czy cechuje cię duża spostrzegawczość i logiczność myślenia?
 • Czy interesują cię aktualne wydarzenia ze świata polityki, gospodarki i ekonomii?

Jeżeli odpowiadasz na te pytania twierdząco, to najprawdopodobniej możesz pomyśleć o rozpoczęciu kształcenia na szczeblu wyższym właśnie na kierunku finanse i rachunkowość.

 

Proces rekrutacji i przedmioty

Aby procedura rekrutacyjna przebiegła dla ciebie pomyślnie, musisz już dziś przygotować się do egzaminu maturalnego. Rozpiętość przedmiotów, które są uwzględniane podczas procesu rekrutacji, jest bardzo duża, bowiem będą to przykładowo: biologia, chemia, fizyka, dowolny język obcy nowożytni, historia, matematyka, geografia, czy nawet historia sztuki. Odpowiedz sobie jednak na pytanie, które z nich sprawią, że nauka na tym kierunku będzie łatwiejsza? Ułatwienie w przyszłości może przynieść ci wybranie na egzaminie maturalnym przedmiotów takich jak: matematyka, WOS, język obcy nowożytni, czy geografia. Oczywiście, im więcej przedmiotów zdasz na poziomie rozszerzonym, tym większa szansa, że dostaniesz się na wymarzone studia.

Zastanów się także nad wzięciem udziału w olimpiadzie przedmiotowej. Jeżeli będziesz jej finalistą lub laureatem, to zapewnisz sobie pewne miejsce na studiach. W przypadku kierunku finanse i rachunkowość weź przykładowo pod uwagę:

 • Olimpiadę Matematyczną;
 • Olimpiadę Wiedzy Ekonomicznej.

 

Ostatni ważny element rekrutacji to czas terminowego złożenia dokumentów. Nie przegap go, by nie zostać skreślonym z listy osób przyjętych. Na ogół w pierwszej kolejności musisz dostarczyć teczkę, która zawierać będzie skany dowodów, świadectwo dojrzałości oraz zdjęcia do legitymacji.

zasady rekrutacji na studia

Jaka praca po studiach na kierunku Finanse i rachunkowość w Krakowie?

Jaka praca po studiach na kierunku Finanse i rachunkowość w Krakowie?

Abiturienci studiów na kierunku finanse i rachunkowość nie powinni obawiać się o możliwości stabilnego zatrudnienia. Dziś światem rządzi pieniądz, więc wciąż potrzebni są wykwalifikowani specjaliści, którzy rozumieją jego mechanizmy. Eksperci finansowi znajdą zatrudnienie w sektorze bankowym (zarówno prywatnym, jak i publicznym). Mogą oni zajmować tam stanowisko doradców, analityków i ekspertów. Na abiturientów tego kierunku czekają także instytucje, które zajmują się nadzorowaniem przepływu finansowego, np. Komisja Nadzoru Finansowego.
Osoby, kończące ten kierunek, odnajdą się świetnie na stanowiskach związanych ze śledzeniem aktualnych zmian zachodzących na giełdzie. Mogą oni także podejmować różnorodne formy współpracy z prywatnymi przedsiębiorstwami, które chcą korzystać z profesjonalnego wsparcia i doradztwa ekspertów finansowych. Możliwości zatrudnienia są niezmierzone, to właściwie absolwenci tego kierunku decydują jaka praca będzie dla nich najbardziej odpowiednia.

Studia na kierunku finanse i rachunkowość Kraków – zaoczne (niestacjonarne)

Kierunek finanse i rachunkowość w Krakowie dostępny jest w dwóch formach, stacjonarnej i niestacjonarnej, czyli zaocznej. Jeżeli z jakichś powodów nie możesz sobie pozwolić na studia w trybie dziennym, idealnym wyborem będą studia niestacjonarne, na których zajęcia odbywają się w wybrane piątki, soboty i niedziele semestru.
Program studiów na kierunku finanse i rachunkowość oscyluje wokół tematów powiązanych z naukami ścisłymi, ekonomicznymi, gospodarczymi czy społecznymi. Jako student będziesz miał okazję rozwinąć się na kilku polach jednocześnie i zdobyć cenną wiedzę i umiejętności.

dowiedz się więcej na temat kierunku finanse i rachunkowość studia zaoczne w Krakowie

Jakie są ceny studiów na kierunku finanse i rachunkowość w Krakowie?

Kierunek finanse i rachunkowość w Krakowie można realizować zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. Jeżeli zdecydujesz się na studia zaoczne, musisz pamiętać o konieczności poniesienia odpowiednich opłat, których wysokość jest indywidualnie ustalana przez władze uczelni. Ceny mogą ulec nieznacznej zmianie, na co wpływ mogą mieć zarówno czynniki wewnętrzne, jak i zewnętrzne, niezależne od akademii.
Krakowskie uczelnie zazwyczaj mają w swoich ofertach szeroki wachlarz zniżek, promocji czy możliwości płatności ratalnej, co może nawet w znaczny sposób wpłynąć na wysokość czesnego i być dużym udogodnieniem dla studentów. Biorąc pod uwagę wszystkie zmienne, ważne jest, abyś przed procesem rekrutacji dokładnie zapoznał się z regulaminem opłat. Te i wszystkie inne, istotne informacje znajdziesz na oficjalnych stronach internetowych wybranych uczelni.
dowiedz się więcej na temat cen za studia na kierunku finanse i rachunkowość - ceny w Krakowie

Jakie opinie mają studia na kierunku Finanse i rachunkowość w Krakowie?

Studia w Krakowie na kierunku finanse i rachunkowość to czas wyjątkowo intensywny.
 
Patrycja, studentka trzeciego roku tego kierunku, mówi:
W Krakowie poznałam grupę wspaniałych przyjaciół, tutaj na każdym rogu czuć ducha akademickiego. A finanse i rachunkowość wybrałam ze względów praktycznych – w przyszłości nie chcę martwić się o pieniądze i pracę. Studia na tym kierunku sprawiają, że jestem spokojna i szczęśliwa!22

19 Uczelni w Krakowie

Może zadajesz sobie pytanie, czy Kraków jest miastem studenckim? Odpowiedź brzmi: tak! Co roku, tysiące maturzystów przybywa do naszego miasta, wybierając wśród dziesięciu publicznych i dziewięciu niepublicznych uczelni wyższych, tym samym dokonując jednej z kluczowych decyzji w swoim życiu. Co na to wpływa? Atmosfera, jaka tu panuje oraz bogata i różnorodna oferta edukacyjna, turystyczna i kulturalna. Istotny jest również poziom i zakres kierunków studiów, jakie oferują krakowskie uczelnie, współpraca z sektorem biznesowym, a także rosnąca współpraca i kontakty międzynarodowe.

Sprawdź uczelnie i kierunki studiów w Krakowie


 

 

POZOSTAŁE UCZELNIE W KRAKOWIE NA KTÓRYCH JEST KIERUNEK FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ

Komentarze (0)