Studia prawnicze Katowice

Studia prawnicze Katowice

Studia prawnicze Katowice

Największy wybór studiów

prawniczych w Katowicach

Odkryj kierunki prawnicze i sprawdź gdzie możesz studiować 

Dodaj do ulubionych

Studia prawnicze w Katowicach | woj. śląskie

Studia prawnicze w Katowicach i woj. śląskim to studia licencjackie lub magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 3 lata (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia) lub 5 lat (studia jednolite magisterskie) i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata lub magistra).

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym (dziennym) lub niestacjonarnym (zaocznym, wieczorowym). Specyfika studiów zależy od wyboru specjalności / ścieżki kształcenia. Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim są Studia prawnicze

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA - KIERUNKI PRAWNICZE I ADMINISTRACJA W KATOWICACH I WOJ. ŚLĄSKIM

SORTOWANIE:

KIERUNKI PRAWNICZE I ADMINISTRACJA W KATOWICACH I WOJ. ŚLĄSKIM

Rekrutacja i wymagania na studia prawnicze

Rekrutacja na studiach prawniczych przebiega identycznie, jak na pozostałych kierunkach. Warto jednak pamiętać o corocznym obłożeniu list rekrutacyjnych przez tysiące osób, czyli średnio przez kilka, a czasami nawet kilkanaście osób na jedno miejsce. To sprawia, że na prawo wcale nie jest tak łatwo się dostać i należy się pochwalić bardzo dobrymi wynikami z matury. Uczelnie różnią się od siebie, jeśli chodzi o ustalanie progów i przeliczników, natomiast przedmioty maturalne, które są uwzględniane przy rekrutacji, w większości przypadków są ujednolicone.

Dlatego każdy, kto chce dostać się na prawo, na maturze powinien szczególną uwagę przykładać do nauki i zdobycia jak najlepszych wyników z matury pisemnej z języka polskiego i języka obcego, oraz jednego z dodatkowych przedmiotów do wyboru. Przedmiotami opcjonalnymi są tutaj: historia, WOS, matematyka, geografia, chemia, biologia albo fizyka.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Studia prawnicze niestacjonarne w Katowicach

Nie od dzisiaj prowadzone są dyskusje i spory na temat różnic występujących między studiami stacjonarnymi i niestacjonarnymi. Nasilają się one zazwyczaj wtedy, gdy rozpatrywane są pod kątem kierunków uznawanych za najbardziej wymagające. W tym gronie króluje Prawo oraz inne dyscypliny prawnicze.

Niektóre osoby twierdzą, iż Prawo studiować można wyłącznie w trybie dziennym, ponieważ nie da się przejść przez ogrom materiału uczęszczając na zajęcia inaczej niż od poniedziałku do piątku. A jednak jest to możliwe i każdy, kto chciałby podjąć studia niestacjonarne w zakresie Prawa powinien zwrócić swoją uwagę na Katowice.

Niestacjonarne studia prawnicze w tym mieście prowadzone są w trybie zaocznym, choć niektóre uczelnie oferują wybór odnośnie częstotliwości zajęć. Można odbywać zajęcia w soboty i niedziele co dwa tygodnie, bądź w piątki co tydzień. Naturalnie, nie wszystkie szkoły wyższe proponują takie rozwiązanie, ale warto porównać, która opcja studiowania będzie dla nas wygodniejsza i korzystniejsza. Z czym wiąże się kształcenie zaoczne? Po pierwsze, z opłatami.

Studia niestacjonarne są płatne, a ich koszt zależy od uczelni i konkretnego kierunku. W studiach zaocznych charakterystyczne jest skondensowanie programu kształcenia, zatem nauka wymaga od studentów samodzielności, ponieważ niektóre elementy programowe należy zgłębić bez większej pomocy wykładowcy. Uspokajając należy powiedzieć, iż ma to sporo zalet. Uczy zarządzania czasem, a także wyszukiwania i selekcji informacji.

Czytaj dalej studia prawnicze niestacjonarne (zaoczne) w Katowicach

POPULARNE KIERUNKI NIESTACJONARNE W KATOWICACH I WOJ. ŚLĄSKIMPOLECANE DLA CIEBIE

STUDIA PRAWNICZE W KATOWICACH I WOJ. ŚLĄSKIM - PODYPLOMOWE

A
E
K
M
P
W
Z
Rozwiń

Jak wyglądają studia prawnicze w Katowicach i woj. śląskim?

Studia prawnicze to twoje marzenie? Jeśli tak, musisz zdawać sobie sprawę z tego, że wybierasz kierunek jednolitych i to bardzo wymagających studiów magisterskich. Studiowanie prawa to nie tylko wymóg nauczenia się setek norm prawnych, ale także potrzeba stałego trzymania ręki na pulsie, jeśli chodzi o wydarzenia w kraju i na świecie.

Ponieważ jeśli chodzi o prawo, każde nowe rozporządzenie, każda kolejna ustawa może zniwelować kilka miesięcy nauki. Dlatego właśnie warto zdawać sobie sprawę, że studia prawnicze w Katowicach stworzone zostały dla ludzi nie tylko ze świetną pamięcią, ale także wielkimi ambicjami, zdolnością koncentracji i szybkiego przyswajania nowych informacji.

Wykonując zawód związany z prawem należy również posiadać ogładę w mowie i piśmie, pewność siebie oraz rozwagę w działaniu. Nieco inaczej przedstawia się sytuacja tych, którzy zdecydują się na studiowanie administracji, uważanej przez wielu za łatwiejszą odmianę prawa. Administracja, jak większość wykładanych kierunków, podzielona jest już na studia trzyletnie i dwuletnie.

Tutaj również wymagana jest zdolność do przyswajania informacji prawniczych oraz logicznego i szybkiego rozumowania i łączenia faktów. Jednak studenci administracji mają łatwiejszy start w zawodzie urzędniczym lub zarządzającym, niż przyszli prawnicy, którzy mają przed sobą nie tylko okres pięcioletnich studiów na prawie, ale i późniejsze aplikacje.

 

Studia prawnicze w Katowicach i woj. śląskim możemy podzielić na:

1. Typ:

 • Studia I stopnia i jednolite (licencjackie, jednolite magisterskie)
 • Studia II stopnia (magisterskie)

 

2. Tryb:

 • studia stacjonarne
 • studia niestacjonarne

 

Kierunki prawnicze od lat cieszą się renomą i są wybierane przez osoby marzące o uzyskaniu pragmatycznego wykształcenia. Jeżeli twoja przygoda ze szkolnictwem wyższym ma się dopiero rozpocząć, prawdopodobnie wkrótce staniesz przed wyborem jednego z kierunków pierwszego stopnia. Niektóre z nich, jak na przykład administracja, składają się z dwóch komplementarnych cykli.

Oznacza to, że pierwszy stopień potrwa trzy lata, natomiast studia magisterskie drugiego stopnia będą trwały dwa lata. Osoby chcące kształcić się na prawie powinny przygotować się na pięcioletnią edukację, po której przystąpią do aplikacji w wybranym obszarze. Zarówno absolwenci studiów pierwszego jak i drugiego stopnia mogą przystąpić do realizowania wybranych kierunków podyplomowych.

Studiować możesz stacjonarnie, jeżeli liczysz na systematyczność i regularność zdobywanej wiedzy lub zaocznie. W drugim przypadku twoja edukacja będzie się odbywać w weekendy, najczęściej co dwa lub trzy tygodnie i potrwa kilka godzin lub cały dzień.

czytaj dalej studia w Katowicach i woj. śląskim

 

Kierunki studiów prawniczych w Katowicach i woj. śląskim

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakie kierunki są uznawane za najbardziej elitarne, z pewnością choć przez chwilę pomyślałeś o prawniczych. Katowice i województwo śląskie to ogromny ośrodek akademicki, w którym możesz realizować wiele kierunków z tego obszaru. Do najpopularniejszych i zarazem najczęściej wybieranych można zaliczyć prawo, administrację oraz bezpieczeństwo wewnętrzne.

Każdego roku liczba chętnych jest bardzo duża, dlatego nim zgłosisz swoją kandydaturę, postaraj się o uzyskanie wysokich wyników z wybranych przedmiotów maturalnych.Coraz więcej pracodawców docenia posiadanie bardziej unikalnej wiedzy i umiejętności. Uzyskanie ich może ci zapewnić ukończenie interdyscyplinarnych kierunków prawniczych, których nie brakuje w ofercie śląskich uczelni wyższych.

Możesz rozważyć podjęcie gospodarki i zarządzania publicznego, która wyposaży cię we wszechstronne kompetencje z kilku obszarów, rozpoczniesz administrowanie środowiskiem, które przybliży cię do natury lub zdecydujesz się na anglojęzyczne kształcenie na international business law and arbitration. Ostateczny wybór będzie w twoich rękach.

 

Kierunki studiów prawniczych w Katowicach i woj. śląskim

 • Prawo
 • Administracja
 • Administrowanie środowiskiem
 • International business law and arbitration
 • Administracja publiczna
 • Prawo w biznesie

czytaj dalej kierunki studiów w Katowicach i woj. śląskim

 

Gdzie studiować kierunki prawnicze w Katowicach i woj. śląskim

Osoby marzące o związaniu akademickiej przyszłości z kierunkami prawniczymi, a upragnionym miejscem zdobywania wyższego wykształcenia jest Śląsk, będą miały do wyboru pięć uczelni wyższych, z których każda posiada własną renomę, tradycję i wymagania. Najpopularniejszą uczelnią wyższą jest niewątpliwie Uniwersytet Śląski w Katowicach, jednak pozostałe placówki również zasługują na uwagę, chociażby ze względu na oferowaną bardzo wysoką jakość kształcenia.

Aspirujący do pełnienia odpowiedzialnych ról zawodowych, ściśle powiązanych z dziedzinami prawniczymi, w województwie śląskim znajdą wszystko, co najlepsze – dobrze wyposażone pracownie i sale wykładowe, podążający za duchem czasu program kształcenia oraz kadra wykładowców, służąca pomocą i wsparciem w nauce trudniejszych zagadnień.

 

Uczelnie w Katowicach i woj. śląskim, na których możesz studiować kierunki prawnicze:

 • Uniwersytet Śląski w Katowicach
 • Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach
 • Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie
 • Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej
 • Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu
czytaj dalej uczelnie w Katowicach i woj. śląskim

 

 

Jaki kierunek prawniczy w Katowicach i woj. śląskim wybrać, aby mieć dobrą pracę

Nie ulega wątpliwości, że kierunki prawnicze są społecznie uznawane za prestiżowe i generujące wysokie dochody. Wiele osób rozpoczyna kształcenie w tym obszarze kierując się tym powszechnie panującym przekonaniem bez samodzielnej refleksji na temat realnych możliwości zawodowych. Chociaż te są najczęściej są bardzo atrakcyjne, warto pamiętać, że współcześni pracodawcy bardzo często wymagają czegoś więcej niż tylko ukończonych studiów wyższych.

Jeżeli chcesz zadbać o swoją przyszłość możliwie wcześnie i dopasować się do dynamicznie zmieniających się wymagań pracodawców, postaraj się o wykorzystanie wszystkich możliwości rozwoju intelektualnego, jakie będą na ciebie czekać podczas nauki na studiach. Wiele śląskich uczelni stara się odpowiedzieć na potrzeby najambitniejszych i systematycznie organizuje pozauczelniane kursy.

Nie rezygnuj z możliwości wzięcia w nich udziału, aby istotnie zwiększyć swoje kompetencje i utwierdzić się w przekonaniu, że podążasz właściwą ścieżką kształcenia. Możesz ponadto skorzystać z szansy na międzynarodowe wymiany studenckie, które nie tylko pozwolą ci się uczyć od najlepszych, ale również stworzą szansę na poznanie innych kultur oraz poszerzenie grona znajomych.

Pamiętaj, że dobra praca to nie tylko wysokie dochody. Doskonałym sposobem na uniknięcie zjawiska wypalenia zawodowego będzie wybór takiego kierunku prawniczego, który jest spójny z twoimi zainteresowaniami i umożliwi realizację przyszłych celów zawodowych. Dokładnie zapoznaj się z wiarygodnymi źródłami, informującymi o realnych możliwościach ukształtowania kariery zawodowej absolwentów studiów prawniczych lub porozmawiaj z absolwentami.

 

Możliwe ścieżki twojej przyszłej kariery zawodowej to między innymi:

 • Sędzia
 • Prawnik
 • Adwokat
 • Prokurator
 • Radca prawny
 • Komornik
 • Notariusz
 • Urzędnik sektora publicznego
 • Asystent sędziego
 • Administrator

 

Po ukończeniu poszczególnych kierunków opartych na naukach prawniczych, humanistycznych i społecznych, będziesz mógł postarać się o niezwykle odpowiedzialne i opłacalne stanowiska. Staniesz się na przykład sędzią, od decyzji którego będzie zależała przyszłość oskarżonych, pomyślisz o rozpoczęciu kariery obrońcy, wyciągającego z tarapatów wielu ludzi, a jeżeli cenisz sobie kontakt i niesienie pomocy drugiemu człowiekowi, założysz własną kancelarię, w której zaoferujesz udzielenie profesjonalnych porad prawnych. Jak sam widzisz, możliwości jest wiele.

czytaj dalej jakie studia wybrać
 

Jak wybrać uczelnię wyższą w Katowicach i woj. śląskim

Chociaż dla wielu osób kryterium decydującym podczas wyboru uczelni wyższej jest obecność atrakcyjnego dla nich kierunku, to faktem jest, że każdy przyszły student prędzej czy później stanie przed wyborem szkoły wyższej. Warto podejść do procesu decyzyjnego na poważnie, bowiem ostateczny wybór może zaważyć na twojej dalszej przyszłości. Jeśli jeszcze nie jesteś pewien, gdzie w Katowicach i woj. śląskim chcesz studiować, przemyśl następujące kwestie:

 • Jakie są twoje mocne strony, które mógłbyś rozwijać dzięki danej uczelni wyższej?
 • Czego oczekujesz od przyszłego kształcenia?
 • Zależy ci bardziej na powszechnej renomie placówki, czy też wolisz kierować się własnymi odczuciami?

 

Uczelnie wyższe zachęcają maturzystów do rozpoczęcia kształcenia poprzez organizacje dni otwartych. Weź udział w tych, które najbardziej cię interesują, a zyskasz okazję do rozmowy z być może przyszłymi wykładowcami, zbierzesz opinie od tamtejszych studentów, a ponadto upewnisz się, że lokalizacja uczelni w pełni ci odpowiada.

czytaj dalej jak wybrać uczelnię

 

 

Czy warto iść na studia prawnicze w Katowicach i woj. śląskim

Kierunki prawnicze nie bez powodu są uznawane przez wielu za bardzo prestiżowe. Absolwenci bowiem posiadają wszechstronną, często interdyscyplinarną wiedzę i konkretne kompetencje interpersonalne, możliwe do wykorzystania podczas pełnienia bardzo odpowiedzialnych funkcji zawodowych. Niejednokrotnie wdrożenie przez nich odpowiednich działań pozwala na rozstrzygnięcie sporów prawnych na korzyść klientów. Realizacji wspomnianych czynności bardzo często towarzyszą ponadprzeciętnie wysokie zarobki. Zatem czy warto realizować kierunki prawnicze w Katowicach i województwie śląskim?

Pomimo niewątpliwych korzyści związanych z zawodami prawniczymi, odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna i uniwersalna dla każdego kandydata. Jeśli rozważasz studiowanie przyszłościowego prawa lub któregoś z jego odmian, interesującej administracji lub gospodarki i zarządzania publicznego, powinieneś posiadać odpowiednie predyspozycje.

Są nimi między innymi zainteresowanie historią, innymi dziedzinami humanistycznymi, ekonomią i gospodarką, a także dobrze rozwinięte kompetencje interpersonalne, które mogą pomóc w przekonującym argumentowaniu swojego stanowiska na salach sądowych. Przydać się może ponadto podstawowe rozeznanie w naukach psychologicznych, które bardzo często pomagają w realizacji zadań prawniczych.

Katowice i całe województwo śląskie to potężny ośrodek akademicki, umożliwiający realizacje wielu interesujących kierunków prawniczych na uczelniach prywatnych i publicznych, które dynamicznie się rozwijają celem dopasowania do nieustannie zmieniających się tendencji na współczesnej arenie zawodowej.

Absolwenci tamtejszych kierunków prawniczych mogą liczyć na bardzo atrakcyjne oferty pracy zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Poza wysokiej jakości uczelniami wyższymi, na Śląsku odnajdziesz wiele placówek związanych z kulturą i rozrywką, dzięki czemu czas poświęcony na kształcenie wyższe będzie dużo przyjemniejszy.

czytaj dalej czy warto iść na studia

 

Praca po studiach prawniczych

Wszyscy studenci w pewnym momencie muszą wejść na rynek pracy i nie inaczej jest po studiach prawniczych w Katowicach. Jak jest więc ze znalezieniem pracy, kiedy ukończy się studia prawnicze w Katowicach? Wbrew pozorom całkiem nieźle. Absolwenci prawa i administracji mogą szukać pracy w jednym z bardzo wielu zawodów.

Można zdobyć zatrudnienie na przykład jako urzędnik sądowy, sędzia, prokurator, notariusz, adwokat, radca prawny, doradca podatkowy, urzędnik podatkowo-prawny w przedsiębiorstwie, księgowy rachunkowy, sprawozdawca finansowy, urzędnik skarbowy, doradca prawny, pracownik więziennictwa, pracownik kancelarii prawnej albo firmy konsultingowej, urzędnik administracji państwowej, doradca inwestycyjny, audytor, urzędnik służby cywilnej, wyższy stopniem pracownik policji, pracownik organizacji pozarządowej, konsultant w dziale prawnym firmy konsultingowej, referent ds. windykacji, referent ds. obsługi klienta, specjalista ds. roszczeń, specjalista ds. prawnych, negocjator z zespole prac gospodarczych, specjalista ds. umów, agent celny, specjalista ds. obsługi egzekucji komorniczej, administrator kontraktów, Security Risk Analyst, konsultant w dziale doradztwa prawnego, asystent prawny zarządu, przedstawiciel ds. rozliczeń, kontroler należności czy menedżer ds. Compliance.

POZOSTAŁE UCZELNIE W KATOWICACH I WOJ. ŚLĄSKIM NA KTÓRYCH SĄ STUDIA PRAWNICZE I ADMINISTRACJA

 

19 Uczelni w Katowicach i okolicach

W samych Katowicach studiuje około 80 tys., osób, a w całej metropolii nawet 200 tys. Oprócz Uniwersytetu Ekonomicznego i Politechniki Śląskiej (czyli dwóch najlepiej rozwijających się szkół w regionie) studenci mogą wybierać spośród renomowanych publicznych uczelni o innych profilach: Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Akademii Muzycznej, Uniwersytetu Śląskiego, Akademii Sztuk Pięknych oraz uczelni niepublicznych.

Istotny jest również poziom i zakres kierunków studiów, jakie oferują śląskie uczelnie, współpraca z sektorem biznesowym, a także rosnąca współpraca i kontakty międzynarodowe.

Sprawdź uczelnie i kierunki studiów w Katowicach

 
 

WARTO TO WIEDZIEĆ

Uniwersytet Śląski w Katowicach to jedna z uczelni, na której można studiować prawo, tak stacjonarne jak i niestacjonarne. Na UŚ otwarty jest również kierunek Administracji, także studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia administracyjne realizowane są na poziomie studiów pierwszego (studia licencjackie), jak i drugiego stopnia (studia magisterskie).

Student studiów pierwszego stopnia na kierunku administracja w trybie stacjonarnym ma do wyboru specjalności: Administracja, Bezpieczeństwo wewnętrzne lub Administracja ogólna. Uniwersytet Śląski oferuje również możliwość nauki na studiach podyplomowych na kierunkach: Prawo zamówień publicznych i partnerstwo publiczno-prywatne, Prawne i ekonomiczne aspekty prowadzenia kancelarii prawnej oraz działalności zawodowej radcy prawnego, „Prawo i Proces Karny- współczesne problemy praktyczne”, Wycena i gospodarka nieruchomościami, Studia Samorządu Terytorialnego, Studia prawa gospodarczego i handlowego, Administracja i Zarządzanie oraz Prawo w ochronie zdrowia.

 


UNIWERSYETET ŚLĄSKI - STUDIA PRAWNICZE

Wydział Prawa i Administracji

 • administracja - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • prawo - studia jednolite magisterskie, stacjonarne i niestacjonarne
 • przedsiębiorczość - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne

dowiedz się więcej>


POLITECHNIKA ŚLĄSKA - STUDIA PRAWNICZE

Politechnika Śląska prowadzi zajęcia z Administracji na Wydziale Organizacji i Zarządzania - I stopnia (stacjonarne licencjackie, trzyletnie studia w Zabrzu) oraz I stopnia (niestacjonarne zaoczne licencjackie trzyletnie studia w Zabrzu). Absolwenci kierunku Administracja mają możliwość uzupełnienia wykształcenia licencjata do wykształcenia magistra na kierunku Zarządzanie (studia niestacjonarne II stopnia) na specjalnościach: Administracja publiczna oraz Samorząd terytorialny.

dowiedz się więcej>

 


UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH - STUDIA PRAWNICZE

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach daje swoim studentom możliwość uczestniczenia w zajęciach na Wydziale Finansów i Ubezpieczeń, na specjalności: Finanse i prawo zatrudnienia w biznesie (studia I i II stopnia) oraz na Wydziale Informatyki i Komunikacji na specjalności: Elektroniczna administracja publiczna - rządowa i samorządowa - w teorii i praktyce (studia podyplomowe).

dowiedz się więcej>

 


GÓRNOŚLĄSKA WYŻSZA SZKOŁA HANDLOWA - STUDIA PRAWNICZE

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego proponuje swoim studentom możliwość uczestniczenia w studiach na kierunkach: Administracja - studia I stopnia oraz Prawo - studia jednolite magisterskie. Na uczelni otwarte są również studia podyplomowe: Kadry i płace - prawo i praktyka gospodarcza, Nowoczesna administracja samorządowa oraz Prawo i administracja.

 


SWPS - STUDIA PRAWNICZE

SWPS Uniwersytet Humanistyczno-Społeczny - Wydział Zamiejscowy w Katowicach oferuje swoim studentom możliwość uczestniczenia na zajęcia na kierunku: Psychokryminalistyka (studia pierwszego stopnia) oraz na studiach podyplomowych na kierunku: Psycholog jako biegły sądowy w postępowaniu karnym i cywilnym.

 


WYŻSZA SZKOŁA ZARZĄDZANIA OCHRONĄ PRACY - STUDIA PRAWNICZE

Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach oferuje studia I i II stopnia na Wydziale Humanistyczno-Społecznym na kierunku: Bezpieczeństwo Wewnętrzne (specjalizacje: bezpieczeństwo i porządek publiczny, Bezpieczeństwo w administracji publicznej, Kryminologia i kryminalistyka, Detektywistyka i kryminalistyka, Techniki specjalne oraz Taktyka i techniki interwencji). WSZOP w Katowicach organizuje również studia podyplomowe z Prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

 


WYŻSZA SZKOŁA BANKOWOŚCI I FINANSÓW - STUDIA PRAWNICZE

Wyższa Szkoła Bankowości i Finansów w Katowicach proponuje studia licencjackie na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne oraz studia podyplomowe na kierunkach: Kryminalistyka i detektywistyka, Ochrona osób i mienia, Zarządzanie strażą miejską/gminną, Zarządzanie kryzysowe w administracji publicznej, Bezpieczeństwo rynku finansowego oraz Kadry i płace w prawie i praktyce.

 


WYŻSZA SZKOŁA BEZPIECZEŃSTWA - STUDIA PRAWNICZE

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu - Wydział Studiów Społecznych w Gliwicach organizuje zajęcia na studiach licencjackich I stopnia na kierunku Bezpieczeństwo oraz studia podyplomowe na kierunkach: Kryminalistyka i metody zwalczania przestępczości, Menadżer bezpieczeństwa informacji z archiwistyką, Zarządzanie bezpieczeństwem państwa oraz Zarządzanie kryzysowe.

 TEMATY POWIĄZANE

 

 

 

Komentarze (0)