Administracja Łódź

Administracja Łódź

Administracja Łódź

Studia w Łodzi na kierunku

administracja 

Odkryj administrację w Łodzi i sprawdź gdzie możesz studiować 

Administracja studia Łódź | woj. łódzkie

Administracja jest dziedziną, która przypomina zbiór. Zawarte są w nim różne zagadnienia, od prawa po zarządzanie. Ale nie tylko wiedza teoretyczna stanowi o wykształceniu i znajomości tematu. To także wiele umiejętności, które należy nabyć, by sprawdzić się potem w sferze zawodowej. Jakie są to umiejętności? Organizowanie zespołów pracowniczych i kierowanie nimi, podejmowanie decyzji przy zachowaniu praw człowieka oraz zasad etycznych i prawnych, opracowywanie i wdrażanie programów. Czy to dużo? Nawet jeśli odpowiedź jest twierdząca, to i tak jest to tylko część niemałej, edukacyjnej układanki.

Kierunek Administracja w Łodzi zakłada wykształcenie nowoczesnej kadry specjalistów administracji i zarządzania publicznego. Prawo, finanse, socjologia – między innymi wiedza z zakresu wymienionych dziedzin daję mocną podstawę do tego, by analizować, interpretować i projektować strategie działań w administracji.

Kandydaci wybierający Administrację w Łodzi mają możliwość wyboru specjalności, od Administracji społecznej, po Bezpieczeństwo, porządek publiczny i wymiar sprawiedliwości. Wszystko realizowane na studiach pierwszego i drugiego stopnia.

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W ŁODZI JEST KIERUNEK ADMINISTRACJA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Łódzki

Kierunek administracja możesz studiować na:

Wydział Prawa i Administracji UŁ

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi

Kierunek administracja możesz studiować na:

Administracja

Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi

Kierunek administracja możesz studiować na:

Administracja

Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek Administracja w Łodzi?

Biletem wstępu na studia jest konkurs świadectw. Aby realnie myśleć o nauce należy pochwalić się bardzo dobrymi wynikami z takich przedmiotów jak: historia, geografia, matematyka, wiedza o społeczeństwie, język polski i język obcy. Oczywiście, należy jeszcze dokładnie upewnić się w zasadach rekrutacji, gdyż bywają one różne w zależności od konkretnej uczelni. Wymagania na kierunek Administracja w Łodzi są szerokie, także dlatego aby w trakcie nauki poradzić sobie z nie najkrótszą listą przedmiotów, na której znajdują się, między innymi: prawo konstytucyjne, teoria organizacji i zarządzania, ustrój sądownictwa, podstawy prawa karnego, prawo samorządowe.

szczegółowe wymagania na uczelniach

POPULARNE KIERUNKI EKONOMICZNE I ADMINISTRACYJNE W ŁODZI

Jaka praca po studiach na kierunku Administracja w Łodzi?

Jaką pracę można znaleźć po ukończeniu studiów na kierunku Administracja w Łodzi? Absolwenci bez trudu znajdą zatrudnienie w administracji rządowej i samorządowej, firmach doradczych i firmach konsultingowych, organizacjach pozarządowych, organizacjach międzynarodowych, instytucjach zajmujących się pozyskiwaniem funduszy europejskich.

 

Jakie opinie mają studia na kierunku Administracja w Łódź?

Wybraliśmy kierunek studiów – Administrację. Ale to nie jedyna decyzja, jaką musimy podjąć. W którym mieście studiować? W którym mieście, wybrany przez nas kierunek, będzie nas najmocniej satysfakcjonował? Warto zadać pytanie rozwiewające wszelkie wątpliwości: Jakie ma kierunek Administracja w Łodzi opinie? Dominika, studentka Administracji mówi:

„Powiem, że Administracja to nie tylko nauka prowadząca do wypełniania przyszłych obowiązków; to także nauka bycia zauważalnym, i nie jest to żaden żart. Studiując Administrację w Łodzi uczę się występować publicznie, bronić własnych pomysłów, argumentować opinie, podkreślać swoje umiejętności. To bezcenna nauka. Polecam każdemu.”

KIERUNKI EKONOMICZNE I ADMINISTRACYJNE W ŁODZI

europeistyka
socjologia
Rozwiń

 # MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 

Jakie studia ekonomiczne / administracji wybrać

Studia na kierunku Administracja - wszystko co musisz wiedzieć

Studia ekonomiczne / administracji w Łodzi

Jakie są kierunki ekonomiczne / administracji w Łodzi

Co zdawać na maturze

 

Komentarze (0)