Fizjoterapia - Wrocław

Fizjoterapia - Wrocław

Studia na kierunku fizjoterapia w mieście Wrocławiu możesz podjąć na 2 uczelniach publicznych oraz 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej w trybie stacjonarnym (dziennym) oraz niestacjonarnym.

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Filtrowanie
Status uczelni
Typ uczelni
Poziom studiów
Forma studiów
Więcej filtrów
Czas trwania

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Fizjoterapia stopień: (Jednolite), czas trwania: 5 lat
forma: stacjonarne, niestacjonarne

Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Fizjoterapia stopień: (Jednolite), czas trwania: 5 lat
forma: stacjonarne, niestacjonarne

09.01.2024

Fizjoterapia studia Wrocław 2024 | woj. dolnośląskie

Fizjoterapia we Wrocławiu to 5-letnie studia (jednolite magisterskie). Studia można podjąć na 3 uczelniach w formie stacjonarnej (dziennej) lub niestacjonarnej. Ceny na fizjoterapii we Wrocławiu w 2024 r. zaczynają się od 9240 zł za pierwszy rok studiów, a próg punktowy na bezpłatne studia stacjonarne 2023/2024 na UMW wyniósł 60 punktów.

Fizjoterapia - Wrocław
Studia na kierunku fizjoterapia w mieście Wrocławiu
Rok akademicki 2024/2025
Forma studiów stacjonarne, niestacjonarne
Poziom studiów studia II stopnia oraz jednolite
Czas trwania 5 lat (studia jednolite magisterskie)

Opis kierunku

Fizjoterapia to kierunek, na którym studenci zdobywają zaawansowaną wiedzę na temat funkcjonowania ciała. Program studiów obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, podczas których przyszli absolwenci zdobywają umiejętności niezbędne do leczenia zaburzeń układu ruchu. Studenci fizjoterapii uczą się technik masażu, kinezyterapii oraz zdobywają doświadczenie w pracy m.in. z osobami starszymi oraz kobietami w ciąży.

Fizjoterapeuci mają wiele możliwości zawodowych. Mogą pracować w miejscach zajmujących się opieką zdrowotną takich jak: szpitale, gabinety odnowy biologicznej, sanatoria. Absolwenci fizjoterapii często znajdują zatrudnienie w klubach sportowych, na siłowniach oraz w ośrodkach szkoleniowo-rehabilitacyjnych. Umiejętności zdobyte w trakcie studiów pozwalają także na prowadzenie własnego gabinetu fizjoterapeutycznego.
 

Uczelnie

We Wrocławiu fizjoterapię możesz studiować w ramach kierunku na 2 uczelniach publicznych: Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej: Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu.

 

Wymagania

W procesie rekrutacji na studia we Wrocławiu na kierunku fizjoterapia w roku akademickim 2024/2025 najczęściej wymagane przedmioty maturalne to: biologia, chemia, fizyka.

*Wymagania mogą się różnić w zależności od uczelni oraz trybu studiów (szczegółowe wymagania w dziale poniżej).

 

Ceny

Studia stacjonarne na kierunku fizjoterapia w uczelniach publicznych są bezpłatne. Z kolei za naukę w uczelniach niepublicznych oraz na studiach niestacjonarnych w uczelniach publicznych będziemy musieli zapłacić. Ceny wahają się od 9240 zł do 10000 za pierwszy rok studiów. (Wykaz opłat za studia znajdziesz w dziale poniżej)

Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek fizjoterapia we Wrocławiu?

W procesie rekrutacji na studia na kierunku fizjoterapia najczęściej brane są pod uwagę następujące przedmioty maturalne: biologia, chemia, fizyka, fizyka i astronomia, język polski, matematyka.

Wszystkie osoby, które chciałyby podjąć studia medyczne na kierunku fizjoterapia, powinny jak najlepiej przygotować się do egzaminu dojrzałości. To on jako jedyny otwiera drogę do rozpoczęcia kształcenia na wymarzonym kierunku. Jeżeli poważnie myślisz zatem o rozpoczęciu studiów fizjoterapeutycznych, to swoje przygotowania powinieneś zacząć od intensywnej nauki biologii, ponieważ to w oparciu o tę dziedzinę nauki będziesz rozwijać swoje przyszłe kompetencje.

Możesz także część swojej uwagi skupić na nauce chemii,fizykii oraz języka obcego nowożytniego, gdyż te przedmioty także ułatwią ci naukę na tym kierunku. Określ także swoje predyspozycje fizyczne – nie są one uwzględniane w procesie rekrutacji, ale każdego fizjoterapeutę powinna cechować wysoka sprawność fizyczna.

 

Fizjoterapia Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - przedmioty maturalne

Osoby, którym zależy na rozpoczęciu studiów 2024/2025 na kierunku fizjoterapia w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, wśród przedmiotów maturalnych muszą uwzględnić jeden przedmiot spośród: biologia, fizyka, chemia, matematyka. dowiedz się więcej

Fizjoterapia Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu - przedmioty maturalne

W rekrutacji 2023/2024 na kierunek fizjoterapia w Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu brane są pod uwagę wyniki z następujących przedmiotów: biologia oraz jeden przedmiot dodatkowy, którym mogą być chemia albo fizyka, albo fizyka i astronomia, albo język polski. dowiedz się więcej

 

 

Rekrutacja na fizjoterapię w uczelniach niepublicznych (prywatnych)

Uczelnie niepubliczne we Wrocławiu przyjmują kandydatów najczęściej na podstawie kolejności zgłoszeń.

* Przed rekrutacją na wybrany kierunek należy wcześniej zapoznać się z wymaganiami obowiązującymi w poszczególnych szkołach wyższych. Szczegółowe wytyczne znaleźć można na oficjalnych stronach rekrutacyjnych uczelni. Lista przedmiotów branych pod uwagę w rekrutacji może różnić się na poszczególnych uczelniach publicznych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Fizjoterapia w mieście Wrocławiu

 • Fizjoterapia w mieście Wrocławiu - studia niestacjonarne

  Studia na kierunku Fizjoterapia we Wrocławiu w trybie niestacjonarnym możesz podjąć na dwóch uczelniach publicznych: Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz na jednej niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej: Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu.

  Studia niestacjonarne na kierunku Fizjoterapia we Wrocławiu stają się coraz popularniejszą opcją wśród kandydatów. Dzieją się tak za sprawą oferowanej elastyczności, z jaką się wiążą, ponieważ weekendowe zajęcia pozwalają na połączenie studiów np. z pracą. Kandydaci mogą wybierać między studiami zaocznymi oraz wieczorowymi.

  Zajęcia w formie zaocznej odbywają się w wybranych terminach zjazdów, od rana do wieczora i trwają od soboty do niedzieli. Natomiast studia wieczorowe polegają na zajęciach, które mogą zaczynać się już przed południem, dlatego nazwa może być złudna. 

  Pamiętaj, że studia niestacjonarne są płatne – niezależnie od typu uczelni.

  Studia we Wrocławiu na kierunku fizjoterapia możesz realizować zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na studiowanie w trybie dziennym, warto rozważyć studia zaoczne, które w zależności od wybranej uczelni odbywają się od poniedziałku do piątku, jak w przypadku studiów dziennych, lub od piątku do niedzieli, czyli w trybie weekendowym.

  W zależności od wybranej uczelni studenci mają okazję rozwijać się w ramach dodatkowych kursów, na przykład z masażu czy udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Oferty kursowe i specjalizacyjne warto śledzić na stronach internetowych uczelni we Wrocławiu, ponieważ są one zmienne i zależą od zainteresowań studentów.

  Studenci mają okazję zdobyć najwyższej jakości kształcenie, które obejmuje ogólną wiedzę medyczną i szczegółowe treści odnoszące się do fizjoterapii. Studenci uczą się jak przeprowadzić poprawną diagnozę i prognozowanie funkcjonalne, prowadzić odpowiednią terapię, wspomagać procesy leczenia z dysfunkcjami układu nerwowo-mięśniowego, mięśniowo-szkieletowego, sercowo-naczyniowego i oddechowego. Studenci zdobywają umiejętności odnoszące się do rozpoznawania dysfunkcji, planowania, przeprowadzania, kontrolowania efektywności procesu rehabilitacji medycznej. Rozwijają także zdolności komunikacyjne, które ułatwiają kontakt z pacjentem.

  dowiedz się więcej na temat kierunku fizjoterapia studia zaoczne we Wrocławiu

   

  Fizjoterapia studia niestacjonarne - uczelnie we Wrocławiu  

   

  WYŚWIETL WIĘCEJ Zwiń

  Uczelnie w mieście Wrocławiu - studia niestacjonarne na kierunku fizjoterapia

  Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

  Fizjoterapia stopień: (Jednolite), czas trwania: 5 lat
  tryb: niestacjonarne

  Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

  Fizjoterapia stopień: (Jednolite), czas trwania: 5 lat
  tryb: niestacjonarne

Aktualności rekrutacyjne

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie studiować fizjoterapię we Wrocławiu

Fizjoterapię we Wrocławiu można podjąć na dwóch uczelniach publicznych: Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, a także na jednej niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej: Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu.
Każda z uczelni zapewnia ciekawy program studiów, który łączy wiedzę praktyczną razem z wiedzą teoretyczną. 
 

Gdzie studiować fizjoterapię bezpłatnie we Wrocławiu

Fizjoterapię we Wrocławiu można studiować bezpłatnie w formie stacjonarnej na: Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Na uczelniach publicznych obowiązuje konkurs świadectw. 

Gdzie studiować fizjoterapię niestacjonarnie we Wrocławiu

Studia niestacjonarne (zaoczne) na kierunku fizjoterapia we Wrocławiu można podjąć na dwóch publicznych uczelniach Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, a także na jednej niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej: Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu.

Ile kosztują studia niestacjonarne na fizjoterapii we Wrocławiu

Kwestia finansów bywa niezwykle istotna przy wyborze studiów, dlatego trzeba pamiętać, że studia niestacjonarne na uczelniach publicznych i prywatnych są płatne. Ceny za jeden rok akademicki na kierunku fizjoterapia we Wrocławiu wahają się od 9240 zł do 10000 zł za pierwszy rok studiów.

Czy są studia niestacjonarne bezpłatne

Studia niestacjonarne oferowane przez wrocławskie uczelnie są płatne. Niezależnie czy jest to uczelnia publiczna czy prywatna. Bezpłatne są jedynie studia stacjonarne na uczelniach publicznych. 

Pokaż wszystkie

Opis kierunku

Studenci kierunku fizjoterapia rozwiną wszechstronną wiedzę z obszaru nauk medycznych i nauk o zdrowiu. Ponadto dowiedzą się, w jaki sposób udzielać świadczeń zdrowotnych oraz diagnozować choroby narządów ruchu. W ramach kształcenia nauczą się wykorzystywania technik fizjoterapii oraz masażu w praktyce zawodowej.

Absolwenci znajdą zatrudnienie w gabinetach fizjoterapii i masażu. Ponadto mogą podjąć pracę w ośrodkach spa i wellness, ośrodkach odnowy biologicznej, klubach sportowych oraz siłowniach. Dobrym rozwiązaniem będzie także założenie własnej działalności gospodarczej.

Fizjoterapia należy do najpopularniejszych kierunków w Polsce. W roku akademickim 2023/2024 na studiach stacjonarnych pierwszego stopnia i jednolitych studiach magisterskich wybrana była przez ponad 13 tys. kandydatów (o 2553 więcej niż rok wcześniej).
Wśród wrocławskich uczelni publicznych fizjoterapia znalazła się wśród najpopularniejszych kierunków na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu (ponad 400 zgłoszeń - 5 osób na miejsce).

 

Program studiów i przedmioty

Program kształcenia ustalany jest w indywidualny sposób przez poszczególne uczelnie wyższe. Może różnić się doborem przedmiotów oraz końcowymi efektami kształcenia. Zajęcia odbywają się w przystosowanych do tego salach wykładowych, pracowniach komputerowych, pracowniach laboratoryjnych, ale także w szpitalach, między innymi w prosektorium.

Propozycja kształcenia tego typu łączy nauki biomedyczne, społeczne i pedagogiczne z naukami obejmującymi wiedzę z zakresu fizjoterapii. W interdyscyplinarnie opracowanym programie zajęć znajdziemy przedmioty ogólne i kierunkowe. Na studentów czekają także specjalizacje, które mają znaczenie dla dalszej ścieżki zawodowej. Wybrane specjalności również mają realny wpływ na siatkę zajęć.

W programie studiów na kierunku Fizjoterapia znajdziesz takie przedmioty jak np.:

 • biochemia
 • medycyna fizykalna
 • fizjoterapia ogólna
 • komunikacja interpersonalna
 • masaż
 • kształtowanie ruchu
 • kinezyterapia
 • historia rehabilitacji
 • pierwsza pomoc przedmedyczna
 • genetyka
 • fizjologia wysiłku fizycznego
 • adaptowana aktywność fizyczna
 • biomechanika stosowana i ergonomia

 

Ile punktów na fizjoterapię we Wrocławiu

Kandydaci ubiegający się o przyjęcie na studia stacjonarne na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na rok 2023/2024 musieli uzyskać co najmniej 60 punktów.

czytaj dalej progi na fizjoterapię we Wrocławiu

 

Ile osób na miejsce na fizjoterapię we Wrocławiu

Fizjoterapia we Wrocławiu należą do jednego z najbardziej popularnych kierunków we Wrocławiu. O przyjęcie na studia stacjonarne w 2023 roku na Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu aplikowało 498 kandydatów co oznacza, że o jedno miejsce ubiegało się 5 kandydatów.

 

Ogólne cele kształcenia

Na kierunku fizjoterapia studenci zdobywają wiedzę z zakresu różnorodnych dziedzin medycznych i społecznych. Uczestnicy zajęć poznają anatomię i fizjologię człowieka, a także zgłębiają tajniki nauk biochemicznych. W trakcie nauki przyszli specjaliści realizują program przedmiotów kierunkowych, które poświęcone są m.in.: fizjoterapii ogólnej, kinezjologii czy kinezyterapii. Ponadto poszerzają oni swoją wiedzę kliniczną. Fizjoterapeuci odpowiadają za przywracanie i utrzymywanie sprawności psychofizycznej pacjentów oraz klientów. Studenci tego kierunku szkolą się w zakresie m.in. wykonywania zabiegów z zakresu fizjoterapii – absolwenci potrafią poprawnie wykonywać masaże i terapie manualne, a także stosują inne metody fizjoterapeutyczne.

Absolwenci fizjoterapii wiedzą, jak postępować w prowadzeniu współpracy z pacjentem, a także rozumieją trudności, które mogą się w jej trakcie pojawić. Specjaliści tego kierunku wiedzą, w jaki sposób postępować m.in. z osobami starszymi, kobietami w ciąży oraz dziećmi. Poprawnie prowadzą dokumentację medyczną i znają zasady tworzenia i rozwoju własnej działalności gospodarczej. Fizjoterapeuci umiejętnie kontrolują efekty postępowania fizjoterapeutycznego i odpowiednio dobierają wyroby medyczne do konkretnych dysfunkcji i potrzeb pacjenta. Absolwenci tego kierunku dbają o zdrowie, kulturę fizyczną oraz edukację zdrowotną zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i publicznej.

Wykształcenie na tym kierunku umożliwia fizjoterapeutom podjęcie pracy z osobami niepełnosprawnymi lub tymi, które wskutek choroby czy wypadku borykają się z problemami ruchowymi. Specjalne przygotowanie medyczne otwiera przed absolwentami możliwość podjęcia pracy np. w szpitalu lub klinice leczniczej. Fizjoterapeuci znajdą swoje miejsce także m.in. w sanatoriach, hospicjach, domach opieki, centrach SPA, ośrodkach sportowych czy w ośrodkach rehabilitacyjnych. Studenci fizjoterapii przygotowują się nie tylko do bezpośredniej pracy z klientami i pacjentami zdrowymi, chorymi lub niepełnosprawnymi, ale także do prowadzenia działań doradczych oraz na rzecz promocji zdrowia.

 

Gdzie studiować na kierunku fizjoterapia we Wrocławiu?

Studia możesz podjąć na uczelniach publicznych: Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej: Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu.

W rekrutacji na studia jednolite na kierunku fizjoterapia, w roku akademickim 2023/2024, Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oferuje 100 miejsc w ramach bezpłatnych studiów stacjonarnych.

Bezpłatne studia oferuje również Akademia Wychowania Fizycznego. Ponadto na kandydatów czekają jeszcze miejsca na studiach płatnych na UMED we Wrocławiu, AWF oraz uczelni niepublicznejCeny wahają się od 9240 zł do 10000 zł za pierwszy rok studiów.

Kierunek fizjoterapia - uczelnie we Wrocławiu:

czytaj dalej uczelnie we Wrocławiu

 

Limity miejsc

Kandydaci na poszczególne kierunki studiów obejmowani są postępowaniem kwalifikacyjnym, w ramach którego tworzona jest lista rankingowa. Na podstawie wyników zdobytych przez kandydatów uczelnie przyjmują te osoby, które zdobyły największą liczbę punktów.

Limity miejsc na kierunku fizjoterapia we Wrocławiu:

 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu: 100

*Uczelnie publiczne, studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie (rekrutacja 2023/2024)

 

Ile kosztują studia

Nauka na studiach nie musi być płatna – dotyczy to w szczególności studiów prowadzonych w trybie stacjonarnym w uczelniach publicznych. Studia niestacjonarne w uczelniach publicznych oraz studia w prywatnych szkołach wyższych są z kolei płatne.

Fizjoterapia studia we Wrocławiu - ceny 2023

 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu – 10000 zł
 • Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - 9240 zł

*Ceny za pierwszy rok studiów (rekrutacja 2023/2024). Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości opłat za studia, płatności ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek znajdziesz na stronach internetowych uczelni.

 

Kiedy wyniki rekrutacji

Wyniki rekrutacji publikowane są w indywidualnym dla każdej uczelni terminie w systemie IRK lub ERK. Kandydaci otrzymują informację o zakwalifikowaniu lub niezakwalifikowaniu na wybrane kierunki w prywatnym profilu, dzięki czemu mogą oni nie tylko poznać swoje miejsce na liście rankingowej, ale również dowiedzieć się, ile punktów zdobyli oni w postępowaniu kwalifikacyjnym.

Terminy wyników rekrutacji na studia 2024 w uczelniach publicznych we Wrocławiu:

 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu – lipiec 2024

*I tura rekrutacji, studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie (rekrutacja 2024/2025)

Dowiedz się więcej wyniki rekrutacji na studia

 

Jak złożyć dokumenty rekrutacyjne

Preferowana forma doręczenia dokumentów rekrutacyjnych może być inna w każdej szkole wyższej, dlatego warto wcześniej zapoznać się z wymogami konkretnej instytucji. Najczęściej kandydaci dostarczają zestawy osobiście do siedziby uczelni, niekiedy jednak dopuszczalna jest możliwość wysłania pliku za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej.

 

Kiedy składamy dokumenty na studia

Niedługo po ogłoszeniu listy rankingowej oraz wyników rekrutacji kandydaci, którzy dostali się na wybrane studia, mogą składać dokumenty rekrutacyjne. Zazwyczaj mają oni na to kilka dni, a spóźnienie lub dostarczenie niekompletnego zestawu dokumentów może skutkować skreśleniem kandydata z listy osób zakwalifikowanych na studia.

Dowiedz się więcej terminy składania dokumentów na studia

Terminy składania dokumentów na studia 2024 w uczelniach publicznych we Wrocławiu:

 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu – lipiec 2024

*I tura rekrutacji, studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie (rekrutacja 2024/2025)

** Dane dotyczące wymagań, cen, limitów, terminów mają charakter poglądowy i mogą się różnić dla poszczególnych kierunków studiów. Dokładne dane należy sprawdzić na stronach internetowych uczelni.

 

Ile zarabia się po Fizjoterapii?

Absolwenci Fizjoterapii wyróżniają się obszerną wiedzą, umiejętnościami oraz kompetencjami społecznymi, dzięki którym mogą wykonywać ważny zawód medyczny, którego ranga rośnie, jak również wzrasta zapotrzebowanie na usługi z tego zakresu. Absolwentów Fizjoterapii możemy spotkać w różnych miejscach, między innymi w: ośrodkach rehabilitacyjnych, sanatoriach i uzdrowiskach, klubach sportowych, gabinetach odnowy biologicznej. A jak przedstawiają się zarobki po zakończeniu studiów?

Średnie zarobki absolwentów Fizjoterapii w 2023 roku:

 • fizjoterapeuta z własnym gabinetem – 4000 złotych
 • fizjoterapeuta sportowy – 4500 złotych
 • fizjoterapeuta w szpitalu – 3450 złotych

 

Czy warto iść na Fizjoterapię?

Fizjoterapia należy do obszaru studiów medycznych, co podpowiada że jest kierunkiem perspektywicznym, jak również należy do wymagających, ponieważ proces kształcenia prowadzony jest w systemie jednolitych studiów magisterskich, obejmujących pięć lat nauki. Na studiach odnajdą się osoby zainteresowane sportem, aktywnością fizyczną, jak również wyróżniające się sprawnością, bowiem wykonywane w przyszłości zadania wiążą się między innymi z koniecznością przeniesienia pacjenta. Równie istotne wydają się określone cechy osobowości, takie jak wrażliwość i empatia, połączone w dość nietypową parę ze stanowczością.

 

Gdzie warto studiować Fizjoterapię?

Kandydaci na studia we Wrocławiu mają do wyboru dwie uczelnie, które oferują kształcenie w zakresie fizjoterapii. Uczelnie te należą do uczelni publicznych, w których za zdobywanie wiedzy w trybie stacjonarnym nie są pobierane opłaty.

Fizjoterapia studia – uczelnie publiczne (państwowe) we Wrocławiu:

 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich
 • Akademia Wychowania Fizycznego

Uczelnie w mieście Wrocławiu - kierunek fizjoterapia:

Uczelnia Forma studiów Poziom studiów  
Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (Wydział Fizjoterapii) stacjonarne, niestacjonarne jednolite więcej
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (Wydział Nauk o Zdrowiu) stacjonarne, niestacjonarne jednolite więcej

Tabela uwzględnia uczelnie, które prowadzą studia w ramach kierunku lub specjalności

Jakie opinie mają studia na kierunku fizjoterapia we Wrocławiu?

Studia na kierunku fizjoterapia mogą dawać wiele satysfakcji, jeżeli tylko towarzyszą im pasja i zaangażowanie.

Dominika, studentka trzeciego roku, mówi:

Od zawsze bardzo lubiłam różne formy aktywności fizyczne, więc chciałam pójść na studia, na których swoje zainteresowanie będę mogła przekuć w wykształcenie i przyszłą pracę. Studia na kierunku fizjoterapia spełniają moje wszystkie wymagania, ponieważ wiem, że robię coś, co kocham, a swoją wiedzę i doświadczenie mogę przekazywać innym.

Poziom i tryb studiów

Sprawdź jakiego typu znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

Fizjoterapia Wrocław studia jednolite magisterskie


Sprawdź w jakim trybie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

Fizjoterapia Wrocław studia stacjonarne

Fizjoterapia Wrocław studia niestacjonarne

Popularne kierunki medyczne niestacjonarne w mieście Wrocławiu

25 Uczelni we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z największych ośrodków akademickich. Na 10 uczelniach publicznych i kilkunastu niepublicznych studiuje blisko 100 tysięcy studentów. Według rankingów oceniających blisko 200 szkół wyższych, uczelnie we Wrocławiu są jednymi z najlepszych w kraju.

Istotny jest również poziom i zakres kierunków studiów, jakie oferują wrocławskie uczelnie, współpraca z sektorem biznesowym, a także rosnąca współpraca i kontakty międzynarodowe.

Sprawdź uczelnie i kierunki studiów we Wrocławiu

 

 

Pozostałe uczelnie w mieście Wrocławiu na których jest kierunek FIZJOTERAPIA

komentarze (0)

wsaib

Teraz najważniejsze

matura 2024

zmiany na maturze 2024

arkusze maturalne

wyniki matur 2023

rekrutacja na studia

studia

kierunki studiów

studia podyplomowe

 

Ciekawe

 


gdzie studiować

 

 

Nadchodzące wydarzenia

 • Drzwi Otwarte https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJ-1e4NozBD0cRCFt8gAWtS5k https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/bfdcf-wsh-wroclaw.jpg Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych
 • Aula Uniwersytecka Wydziału Prawa i Administracji UMCS https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJCxKWr2NXIkcRYECcap5lmJQ https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/99092-umcs-kierunki.jpg Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
 • Drzwi Otwarte https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJlUta6UScGEcReTNKOPAxYMc https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/36d11-wsosp-deblin.jpg Lotnicza Akademia Wojskowa
 • ul. Bursaki 12, 20-150 Lublin https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=Wyższa+Szkoła+Przedsiębiorczości+i+Administracji+w+Lublinie https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/67f82-wspa-lublin.jpg Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie
 • UL.ROLNA 43,, 40-555 KATOWICE, WOJ. ŚLĄSKIE https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=wyższa+szkoła+techniczna+katowice https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/b6936-wst-katowice.jpg Akademia Śląska
 • Drzwi otwarte Wydziału Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=uniwersytet%20zielonog%C3%B3rski https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/acf58-uniwersytet-zielona-gora.jpg Uniwersytet Zielonogórski