Studia artystyczne Wrocław

Studia artystyczne Wrocław

Studia artystyczne Wrocław

Największy wybór studiów

artystycznych we Wrocławiu

Odkryj kierunki artystyczne i sprawdź gdzie możesz studiować 

Dodaj do ulubionych

09.01.2024

Studia artystyczne Wrocław 2024 | woj. dolnośląskie

Studia artystyczne we Wrocławiu możesz podjąć w 3 uczelniach publicznych: Uniwersytecie Wrocławskim, Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie - Filia we Wrocławiu oraz 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej: Szkole Wyższej Rzemiosł Artystycznych i Zarządzania we Wrocławiu. Są to studia realizowane w formie stacjonarnej oraz niestacjonarnej, których program nauczania trwa od 3 do 6 lat. 

Studia artystyczne Wrocław
Rok akademicki 2024/2025
Forma studiów stacjonarne, niestacjonarne
Poziom studiów studia I stopnia, studia II stopnia, studia jednolite magisterskie
Czas trwania od 3 do 4 lat (studia I stopnia), od 1,5 do 2 lat (studia II stopnia), od 4,5 do 6 lat (studia jednolite magisterskie)

Terminy rekrutacji

Rekrutacja na uczelnie, które prowadzą studia artystyczne w mieście Wrocławiu rozpocznie się 1 czerwca 2024 r. i potrwa do 11 lipca 2024 r. | terminy rekrutacji >

Wymagania

W procesie rekrutacji na studia artystyczne we Wrocławiu w roku akademickim 2024/2025 najczęściej wymagane przedmioty maturalne to: język polski, historia sztuki, historia, matematyka. W postępowaniu kwalifikacyjnym najistotniejsze są jednak egzaminy wstępne i rozmowy kwalifikacyjne.

*Wymagania mogą się różnić w zależności od kierunku, uczelni oraz trybu studiów.

 

Studia artystyczne w mieście Wrocławiu - kierunki studiów

Uczelnia
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów
Aktorstwo stacjonarne jednolite
Aktorstwo teatru lalek stacjonarne jednolite
Grafika stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia, jednolite
Historia sztuki stacjonarne I stopnia, II stopnia
Konserwacja i restauracja dzieł sztuki stacjonarne jednolite
Malarstwo stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia, jednolite
Mediacja sztuki stacjonarne I stopnia, II stopnia
Ochrona dóbr kultury stacjonarne, niestacjonarne I stopnia
Reżyseria stacjonarne jednolite
Rysunek stacjonarne I stopnia
Rzeźba stacjonarne jednolite
Scenografia stacjonarne jednolite
Sztuka i wzornictwo ceramiki stacjonarne I stopnia, II stopnia
Sztuka i wzornictwo szkła stacjonarne I stopnia, II stopnia
Sztuka mediów stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Wzornictwo stacjonarne I stopnia, II stopnia

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu są artystyczne

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Wrocławski

Kierunki artystyczne:

HISTORIA SZTUKI

Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu

Akademia Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie - Filia we Wrocławiu

Grupa kierunku na uczelniach

Specjalności / ścieżki kształcenia - kierunki artystyczne w mieście Wrocławiu

SORTOWANIE:

Studia artystyczne w mieście Wrocławiu - podyplomowe

D
I
M
S
T

Grupa kierunków podyplomowych na uczelniach

Aktualności rekrutacyjne

Rekrutacja i wymagania na studia artystyczne 2024/2025

Dostanie się na studia artystyczne we Wrocławiu nie jest takie hop hop. Na ASP, PWST, jak i Akademię Muzyczną obowiązują dodatkowe egzaminy poza konkursem świadectw. Wręcz konkurs ten schodzi na boczny tor. Musicie zdać maturę i to tak, żeby nie musieć się za nią wstydzić, jednak nie ona jest najważniejsza podczas rekrutacji na studia artystyczne.

Ważne są wasze umiejętności i predyspozycje, jakie sprawdzają profesorowie w komisjach podczas egzaminów wstępnych. Warto dobrze przygotować się do egzaminów, bowiem to one mają decydującą moc o Waszym być lub nie być na uczelni artystycznej.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

 

Ile osób na miejsce na studia artystyczne we Wrocławiu

Studia artystyczne we Wrocławiu należą do jednej z najbardziej popularnych grup kierunków. O przyjęcie na studia stacjonarne w 2023 roku na Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu na grafikę ubiegało się 11 kandydatów na jedno miejsce, na rysunek 4 kandydatów, a na malarstwo 3 kandydatów.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Jak wymagają studia artystyczne we Wrocławie?

Jeśli jesteś popularnie zwaną artystyczną duszą, która nie może usiedzieć w miejscu, tylko wciąż coś kombinuje, przekłada, dokłada, dogląda, wymyśla, to studia artystyczne we Wrocławiu Cię wzywają! Wrocław, miasto krasnali, Europejska Stolica Kultury, docenia twórcze osobowości, wspierając liczne projekty kulturalne i inwestując w rozwój sztuki. Może dlatego warto wybrać właśnie Wrocław, aby podjąć studia artystyczne? Oferta Akademii Sztuk Pięknych jest co najmniej obfita i twórcza.

Wrocław jako jedyne miasto w Polsce oferuje tak nietypowe kierunki kształcenia artystycznego z zakresu szkła. Wszyscy zafascynowani neonami, rzeźbami szklanymi, kryształami, udają się właśnie na wrocławską Akademię, by poznać, co tak właściwie można wymodzić z tego wdzięcznego, lecz kruchego materiału. 

Wydział Ceramiki i Szkła we Wrocławiu jest jedynym tego rodzaju wydziałem w Polsce. Mieści się tu również filia ważnej uczelni teatralnej - Państwowej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Dostanie się do grona przyszłych aktorów graniczy z cudem, lecz warto powalczyć o tę kartę wstępu, choćby przez wzgląd na doborowe towarzystwo, jakie możecie tam spotkać.

Wrocław to miasto otwarte na nietypowe, niekonwencjonalne projekty kulturalne, miasto opowieści - to tu odbywa się Międzynarodowy Festiwal Opowiadania, jeden z największych festiwali filmowych Nowe Horyzonty, jak i szereg innych ważnych akcji, które sprawiają, że wrocławski nastrój i atmosferę śmiało możemy określić mianem artystyczna!

 

Studia artystyczne we Wrocławiu możemy podzielić na:

 

1. Poziom studiów:

 • Studia I stopnia i jednolite (licencjackie, jednolite magisterskie)
 • Studia II stopnia (magisterskie)

 

2. Forma:

 • studia stacjonarne
 • studia niestacjonarne

 

Entuzjaści sztuki o ponadprzeciętnych umiejętnościach artystycznych mogą rozpocząć swoją przygodę ze studiami wyższymi od wyboru kierunku pierwszego stopnia lub jednego z jednolitych magisterskich. Zanim zdobędziesz tytuł licencjata, będziesz się uczył przez sześć semestrów, czyli trzy lata, natomiast wybierając studia jednolite, decydujesz się na nieprzerwany cykl kształcenia trwający przynajmniej pięć lat.

Po ukończeniu kształcenia pierwszego stopnia, możesz rozpocząć dwuletnie studia magisterskie. Możesz również kontynuować edukację na wybranych kierunkach podyplomowych. Wrocławskie kierunki artystyczne są dostępne w dwóch trybach – stacjonarnym oraz zaocznym. Ten pierwszy cieszy się większym zainteresowaniem przyszłych aplikantów, ponieważ zapewnia systematyczność i regularność kształcenia.

Dużą popularność zdobywają również niektóre kierunki niestacjonarne, wybierane przez osoby, które z jakichś powodów wolą kształcić się podczas weekendowych zjazdów co kilka tygodni.

czytaj dalej studia we Wrocławiu

 

Kierunki studiów artystycznych we Wrocławiu

Twoja wyobraźnia wykracza znacznie dalej niż poza horyzonty przeciętności? Posiadasz dobrze opanowane umiejętności manualne, które z powodzeniem wykorzystujesz w działalności artystycznej? Chciałbyś rozwijać swój talent graficzny, aktorski, reżyserski lub malarski?

Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco, to artystyczne kierunki studiów we Wrocławiu są stworzone właśnie dla ciebie. Wrocław jest jednym z większych ośrodków akademickich, dlatego znajdziesz tutaj wiele różnorodnych kierunków, począwszy od wzornictwa, przez rzeźbę i malarstwo, na mediacji sztuki skończywszy.

Również teoretycy sztuki znajdą tutaj odpowiednie dla siebie ścieżki kształcenia. Dzięki studiowaniu historii sztuki zapoznasz się z sylwetkami najwybitniejszych artystów, tworzących swoje dzieła na przestrzeni wieków, ugruntujesz posiadaną wiedzę o rozmaitych nurtach w sztuce i być może zaczerpniesz inspiracji rozwijających twoją kreatywność.

Mediacja sztuki to propozycja interdyscyplinarna, opierająca się głównie na dziedzinach artystycznych i społecznych. Na szczególną uwagę zasługują wrocławskie kierunki filmowe, po ukończeniu których absolwenci mogą aspirować do roli gwiazd kina.

 

Kierunki artystyczne we Wrocławiu - rekrutacja 2024/2025

 • Grafika
 • Wzornictwo
 • Historia sztuki
 • Malarstwo
 • Aktorstwo
 • Aktorstwo teatru lalek
 • Reżyseria
 • Mediacja sztuki
 • Rzeźba
 • Sztuka i wzornictwo ceramiki

kierunki studiów we Wrocławiu

 

Gdzie studiować kierunki artystyczne we Wrocławiu?

Studia pozwalają zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu m.in.: grafiki, projektowania, wzornictwa, malarstwa, reżyseriiAbsolwenci studiów artystycznych odnajdują się w pracy w fotografii, malarstwie, domach kultury, muzeach, branży filmowej i teatralnej, agencjach reklamowych, korporacjach. 

Jeżeli coraz poważniej myślisz nad podjęciem kształcenia na jednym z kierunków artystycznych we Wrocławiu, to najwyższy czas, abyś zapoznał się z ofertą tamtejszych uczelni wyższych, w których programie odnajdziesz interesujące cię propozycje. Niewątpliwym atutem wrocławskich placówek edukacyjnych jest ich różnorodność.

Pozwoli ci ona na dokonanie najbardziej świadomego wyboru i osiągnięcie oczekiwanych efektów kształcenia, które zaprocentują w życiu zawodowym. Osoby zainteresowane rozwijaniem posiadanych umiejętności praktycznych w zakresie malarstwa, rzeźby, grafiki czy scenografii powinny przeanalizować niezwykle bogatą ofertę Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta. Uczelnią adresowaną do przyszłych aktorów i reżyserów jest Akademia Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego.

W Szkole Wyższej Rzemiosł Artystycznych i Zarządzania nauczysz się unikalnych umiejętności, łączących sztukę z walorami użytkowymi, a w ofercie Uniwersytetu Wrocławskiego znajdziesz interesującą historię sztuki.

 

Gdzie studiować kierunki artystyczne we Wrocławiu

 • Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu
 • Akademia Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie - Filia we Wrocławiu
 • Szkoła Wyższa Rzemiosł Artystycznych i Zarządzania we Wrocławiu
 • Uniwersytet Wrocławski

czytaj dalej uczelnie we Wrocławiu


Kierunki artystyczne - uczelnie publiczne (państwowe) we Wrocławiu

 • Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu
 • Akademia Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie - Filia we Wrocławiu
 • Uniwersytet Wrocławski

czytaj dalej uczelnie publiczne we Wrocławiu

 

 

Kierunki artystyczne - uczelnie niepubliczne (prywatne) we Wrocławiu

 • Szkoła Wyższa Rzemiosł Artystycznych i Zarządzania we Wrocławiu

czytaj dalej uczelnie prywatne we Wrocławiu

 

 

Jakie kierunki artystyczne we Wrocławiu wybrać, aby mieć dobrą pracę?

Wrocław jako jedne z większych miast akademickich w Polsce, przywiązuje szczególną wagę do rozwoju intelektualnego oraz praktycznego ugruntowania umiejętności studentów o uzdolnieniach artystycznych. Współczesny rynek pracy nastawiony jest na innowacyjne myślenie i kreatywność, dlatego absolwenci kierunków artystycznych bez trudu znajdują zatrudnienie nie tylko w obszarach ściśle powiązanych ze specyfiką ukończonych studiów, ale również w branżach pokrewnych, dla których liczą się całkiem nowe pomysły.

Jeżeli planujesz związanie swojej akademickiej przyszłości z rozwijaniem swojego artystycznego talentu powinieneś pamiętać o wyborze takiego kierunku, który będzie dla ciebie odpowiedni. Jako że dobra praca powinna przynosić satysfakcję, niezwykle istotne jest, abyś dobrze przemyślał możliwości zawodowe, które zagwarantuje ci ukończenie danego kierunku.

Miej ponadto na uwadze, że warto starać się o sukcesywne pogłębianie kompetencji interdyscyplinarnych, dlatego poza kształceniem na studiach, warto uczestniczyć w różnego rodzaju spotkaniach tematycznych, stażach, praktykach i kursach.

 

Możliwe ścieżki twojej przyszłej kariery zawodowej

 • Aktor
 • Reżyser
 • Scenograf
 • Historyk sztuki
 • Rzeźbiarz
 • Rękodzielnik
 • Mediator sztuki
 • Wzornik
 • Grafik
 • Architekt wnętrz
 • Malarz
 • Aktor teatru lalek

 

Zadbaj o ambitne podejście do rozwijania swojego talentu. Na dzisiejszym rynku pracy spotkasz się z ogromną konkurencją, dlatego przejawianie wybitnych uzdolnień, popartych odpowiednimi umiejętnościami, może ci bardzo pomóc w znalezieniu idealnego zawodu.

Absolwenci wrocławskich uczelni wyższych zostają dobrze opłacanymi aktorami, zajmują się tworzeniem spektakli kukiełkowych, dbają o najwyższej jakości scenografię, trudnią się grafiką komputerową, podejmują karierę niezależnego freelancera tworząc wyjątkowe obrazy i rzeźby, a także z powodzeniem projektują wystroje różnych wnętrz jako architekci. Każda z dostępnych ścieżek kształcenia może zagwarantować ci niezwykle korzystne możliwości zawodowe, pod warunkiem, że dobrze przemyślisz swoją aplikację na studia wyższe.

czytaj dalej jakie studia wybrać
 

Jak wybrać uczelnię wyższą we Wrocławiu?

Każdy przyszły student musi wybrać nie tylko profil kształcenia, ale również uczelnię wyższą. Jeśli planujesz rozpoczęcie edukacji na kierunkach artystycznych we Wrocławiu, będziesz miał do wyboru cztery różne ośrodki. W jaki sposób wybrać ten właściwy? Niestety nie istnieje uniwersalny wzór, który mógłby rozwiać wszelkie wątpliwości, jednak podczas wyboru uczelni powinieneś kierować się najważniejszymi dla ciebie kryteriami.

Jednym z nich może być specyfika kształcenia. Wybierz uczelnię, która oferuje interesujące cię kierunki, a jeżeli zależy ci na tej o najlepszej renomie, zapoznaj się z wiarygodnymi rankingami uczelni wyższych oraz zapytaj o opinie osób studiujących we Wrocławiu.

Nie zapomnij również o przeanalizowaniu swoich mocnych stron oraz zapoznaniu się z programem kształcenia danej uczelni – wybierając tę właściwą zwiększysz swoje szanse na odniesienie sukcesu. Możesz również wziąć udział w dniach otwartych wrocławskich szkół wyższych. W ten sposób poznasz je od wewnątrz oraz zyskasz okazję do rozmowy ze studentami.

czytaj dalej jak wybrać uczelnię
 

Czy warto iść na studia artystyczne we Wrocławiu?

Niewątpliwie wiele osób o uzdolnieniach artystycznych wielokrotnie zastanawiało się, czy lepiej rozwijać talent na własną rękę metodą prób i błędów, korzystając z posiadanej literatury i innych dostępnych źródeł, czy też bardziej atrakcyjne wydaje się studiowanie wybranego kierunku artystycznego pod okiem wybitnych praktyków, gotowych do skorygowania ewentualnych błędów i zaproponowania innowacyjnych rozwiązań. Jeśli wybierzesz drugą z opcji, zadbasz o optymalne kształcenie własnych predyspozycji oraz o uzyskanie tytułu, który pomoże ci w znalezieniu pracy w zawodzie.

Wrocław to miasto akademickie, które dba o wysoką jakość kształcenia, oferuje liczne możliwości w zakresie różnorodnych staży, praktyk i wymian studenckich. Jeżeli wybierzesz jedną z tamtejszych uczelni wyższych, stworzysz sobie szansę na rozwój intelektualny, artystyczny oraz społeczny, niezwykle ceniony w perspektywie nawiązywania znajomości na gruncie prywatnym i zawodowym. Wykładowcy z chęcią podzielą się posiadają wiedzą i doświadczeniem, które być może przełoży się na zyskanie nowych inspiracji artystycznych.

Studia artystyczne we Wrocławiu pozwolą ci na szlifowanie wyjątkowych umiejętności pod czujnym okiem utytułowanych wykładowców. Liczne programy stypendialne, socjalne i stażowe zwiększą poczucie twojego bezpieczeństwa i wyróżnią szczególne osiągnięcia wybitnych jednostek. Wrocław to ponadto miasto nieustannie tętniące życiem. Liczne inicjatywy angażujące studentów kierunków artystycznych pozwolą na integrację i rozwijanie swoich pasji, a dostępność miejsc związanych z kulturą i rozrywką umożliwi ci odetchnięcie od obowiązków studenckich.

Na wrocławskiej mapie odnajdziesz wiele muzeów, teatrów, oper, kin i innych miejsc związanych z kulturą, które przyciągają tłumy artystów spragnionych nowych inspiracji. Jak sam widzisz, Wrocław jest miastem idealnym zarówno do studiowania, jak i kontynuowania działalności artystycznej na gruncie zawodowym.

czytaj dalej czy warto iść na studia

 

Praca po studiach artystycznych

Po studiach artystycznych możecie podjąć pracę samodzielnego artysty realizującego swoje projekty, poszukującego wsparcia sponsorskiego i opieki mecenasa sztuki, jak i możecie starać się o posadę w państwowych, bądź prywatnych instytucjach kultury - teatrach, domach kultury, filharmoniach, operach i kinach.

Jako aktorzy będziecie zobligowani do częstego meldowania się na castingach i przesłuchaniach. Dobrze byłoby, jakby już na studiach udało Wam się zdobyć pierwsze role w serialach, bądź filmach. To najlepszy sposób, aby ktoś Was zauważył i docenił Wasze umiejętności.

Należy oczywiście być bardzo aktywnym, uczestniczyć w wydarzeniach związanych ze sztuką i Waszą dziedziną, jeździć na wszystkie spotkania i rozmawiać z ludźmi, poznawać środowisko branżowe, by budować sieć znajomości. Jeśli będziecie wystarczająco sprytni i przedsiębiorczy to macie szanse na zbudowanie imponującej ścieżki zawodowej.

Niewielu osobom się to udaje, ale szanse mają wszyscy. Bycie artystą wymaga poświęcenia ogromnej ilości czasu na ćwiczenie rzemiosła i umiejętności niezbędnych do wypracowania mistrzostwa w swojej dziedzinie. Droga artystyczna to ścieżka pełna wybojów, zakrętów i przeciwności losu. Jednak prawdziwi artyści, tacy, których duch pcha do przodu, wewnętrzny głos podpowiada, że tak trzeba,tak się powinno, mają wielką moc, by przejść tę drogę zwycięsko.

POZOSTAŁE UCZELNIE W MIEŚCIE WROCŁAWIU NA KTÓRYCH SĄ STUDIA ARTYSTYCZNE

MUSISZ TO WIEDZIEĆ


PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA TEATRALNA STUDIA ARTYSTYCZNE

We Wrocławiu możecie podjąć studia aktorskie w oddziale krakowskiej szkoły teatralnej, czyli Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego. Filia jest pełnoprawną szkołą, kształcącą studentów na tych samych zasadach co uczelnia rodzima w Krakowie. Możecie tu rozpocząć studia na kierunkach:

Wydział aktorski

 • aktorstwo - studia jednolite magisterskie

Wydział Lalkarski

 • aktorstwo teatru lalek - studia jednolite magisterskie
 • podyplomowe studia reżyserii teatru dzieci i młodzieży, dzięki którym zostaniesz animatorem kultury i profesjonalnym instruktorem teatralnym


AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH STUDIA ARTYSTYCZNE

Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta zaprasza twórcze osobowości na studia:

Wydział Malarstwa i Rzeźby

 • malarstwo - studia jednolite magisterskie
 • rzeźba - studia jednolite magisterskie
 • mediacja sztuki - studia I i II stopnia, licencjackie, magisterskie, stacjonarne

Wydział Grafiki i Sztuki Mediów

 • grafika - studia jednolite magisterskie
 • sztuka mediów - studia I i II stopnia, stacjonarne

Wydział Architektury Wnętrz i Wzornictwa

 • architektura wnętrz - studia I i II stopnia, stacjonarne
 • scenografia - jednolite studia magisterskie
 • wzornictwo - studia I i II stopnia, stacjonarne

Wydział Ceramiki i Szkła

 • sztuka i wzornictwo ceramiki - studia I i II stopnia, stacjonarne
 • sztuka i wzornictwo szkła - studia I i II stopnia, stacjonarne
 • konserwacja i restauracja dzieł sztuki w specjalizacji konserwacja i restauracja ceramiki i szkła - studia jednolite magisterskie 6-letnie 
 • wzornictwo: restauracja i rekonstrukcja ceramiki i szkła - studia II stopnia, stacjonarne na Wydziale Ceramiki i Szkła

 


AKADEMIA MUZYCZNA STUDIA ARTYSTYCZNE

Studia artystyczne oferuje również Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, możecie tu kształcić się muzycznie na kierunkach:

Wydział Kompozycji, Dyrygentury, Teorii Muzyki i Muzykoterapii

 • kompozycja i teoria muzyki (specjalności: kompozycja, teoria muzyki, muzykoterapia) - studia I i II stopnia, stacjonarne
 • dyrygentura - studia I i II stopnia, stacjonarne

Wydział Instrumentalny

 • instrumentalistyka - gra na instrumencie do wyboru: fortepian, organy, klawesyn, akordeon, skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas, harfa, gitara, flet, flet podłużny, obój, klarnet, fagot, saksofon, trąbka, róg, puzon, tuba, instrumenty perkusyjne, skrzypce barokowe, altówka barokowa, wiolonczela barokowa, viola da gamba, flauto traverso, obój barokowy, profile do wyboru: solistyczny, kameralno-orkiestrowy, wirtuozowski, kameralny - studia I i II stopnia, stacjonarne

 • jazz i muzyka estradowa - specjalności: gra na instrumencie - fortepian, klarnet, saksofon, trąbka, puzon, gitara, gitara basowa, kontrabas, perkusja, profil: instrumentalny lub aranżacja - studia I i II stopnia, stacjonarne

Wydział Wokalny

 • wokalistyka - pieśniarsko-oratoryjna, wokalno-aktorska studia I i II stopnia, stacjonarne

Wydział Edukacji Muzycznej, Chóralistyki i Muzyki Kościelnej

 • edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej - edukacja muzyczna, prowadzenie zespołów wokalnych i instrumentalnych, muzyka kościelna, studia I i II stopnia, stacjonarne

 TEMATY POWIĄZANE

 

 

komentarze (0)