Studia artystyczne Łódź

Studia artystyczne Łódź

Studia artystyczne Łódź

Największy wybór studiów

artystycznych w Łodzi

Odkryj kierunki artystyczne i sprawdź gdzie możesz studiować 

Dodaj do ulubionych

27.01.2023

Studia artystyczne Łódź | woj. łódzkie

Studia artystyczne w Łodzi to studia licencjackie lub magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 3 lata (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia) lub od 4,5 roku do 5 lat (studia jednolite magisterskie) i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata lub magistra).

Studia artystyczne Łódź
Rok akademicki 2023/2024
Forma studiów stacjonarne, niestacjonarne, online
Poziom studiów studia I stopnia, studia II stopnia, studia jednolite magisterskie
Czas trwania od 3 do 4 lat (studia I stopnia), od 1,5 do 2 lat (studia II stopnia), od 4,5 do 5 lat (studia jednolite magisterskie)

Studia możesz podjąć na uczelniach publicznych - Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, Politechnice Łódzkiej oraz kilku niepublicznych (prywatnych) szkołach wyższych w trybie stacjonarnym (dziennym) lub niestacjonarnym (zaocznym)

Specyfika studiów zależy od wyboru specjalności / ścieżki kształcenia. Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

 

Jak wyglądają studia artystyczne w Łodzi

Studia artystyczne w Łodzi to bogata przestrzeń kształcenia, w której funkcjonują kierunki związane z każdą dziedziną sztuki. To studia o praktycznym charakterze, dzięki którym można rozwijać się w zakresie między innymi: sztuki filmowej, sztuk pięknych, sztuk projektowych, czy muzyki.

Najpopularniejsze kierunki artystyczne w Łodzi: Aktorstwo, Malarstwo, Reżyseria filmowa i telewizyjna, Sztuka operatorska, Grafika, Sztuki sceniczne, Kompozycja i teoria muzyki.

Współczesne studia artystyczne charakteryzują się tym, że bardzo często studenci poszczególnych kierunków otrzymują wybór specjalności i ścieżek kształcenia.

 

Praca po studiach artystycznych

Absolwenci studiów artystycznych pracują między innymi w: studiach filmowych, teatrach, instytucjach kultury, orkiestrach, zespołach kameralnych, filharmoniach, biurach projektowych, agencjach reklamowych. Wykonują takie zawody jak: reżyser filmowy, aktor, kierownik produkcji filmowej, dyrygent, projektant ubioru, grafik, instrumentalista, montażysta filmowy, fotograf.

 

Zarobki

Średnie zarobki w Łodzi na popularnych stanowiskach związanych z szeroko pojmowaną działalnością artystyczną wahają się od 2500 zł do 12000 zł brutto (wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od doświadczenia, stażu pracy, miejsca pracy, stanowiska).

 

Wymagania

W procesie rekrutacji na studia artystyczne w Łodzi w roku akademickim 2023/2024 najczęściej wymagane przedmioty maturalne to: język polski, historia, historia sztuki, matematyka. W postępowaniu kwalifikacyjnym najistotniejsze są jednak egzaminy wstępne i rozmowy kwalifikacyjne.

*Wymagania mogą się różnić w zależności od kierunku, uczelni oraz trybu studiów.

 

STUDIA ARTYSTYCZNE W ŁODZI - KIERUNKI STUDIÓW

Uczelnia
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów
Aktorstwo stacjonarne jednolite
Animacja stacjonarne I stopnia, II stopnia
Architektura wnętrz stacjonarne I stopnia, II stopnia
Biżuteria stacjonarne I stopnia, II stopnia
Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych stacjonarne I stopnia, II stopnia
Film i fotografia stacjonarne, niestacjonarne jednolite
Fotografia i multimedia stacjonarne I stopnia, II stopnia
Grafika stacjonarne, niestacjonarne, online I stopnia, II stopnia, jednolite
Grafika - studia online online I stopnia, II stopnia
Malarstwo stacjonarne jednolite
Nowe media stacjonarne I stopnia, II stopnia
Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Projektowanie graficzne stacjonarne I stopnia
Projektowanie ubioru stacjonarne I stopnia, II stopnia
Realizacja obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografia stacjonarne, niestacjonarne II stopnia, jednolite
Reżyseria stacjonarne I stopnia, II stopnia, jednolite
Rzeźba stacjonarne I stopnia, II stopnia
Studium aktorskie stacjonarne I stopnia
Taniec stacjonarne, niestacjonarne I stopnia
Tkanina i stylizacja wnętrz stacjonarne I stopnia, II stopnia
Włókiennictwo stacjonarne II stopnia
Wzornictwo stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia

Zobacz, na jakich uczelniach w Łodzi są studia artystyczne

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Łódzka

Kierunki artystyczne:

WŁÓKIENNICTWO
WZORNICTWO

Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi

Kierunki artystyczne:

GRAFIKA

Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi

Szkoła filmowa

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA - KIERUNKI ARTYSTYCZNE W ŁODZI

SORTOWANIE:

Rekrutacja i wymagania na studia artystyczne w Łodzi

Masz artystyczne zacięcie? To nie wystarczy, by dostać się do państwowej szkoły artystycznej. Państwowe uczelnie artystyczne to jedne z niewielu szkół, w których obowiązują egzaminy wstępne i to niełatwe! Oprócz pracz własnych egzaminatorzy sprawdzają odporność kandydata na stres, bystrość umysłu, fantazję i wdzięk.

Krążą sławetne już historie, jak to w szkole filmowej jeden z rekrutujących zadał przyszłemu aktorowi zadanie egzaminacyjne: zagraj zsiadłe mleko, więc ten usiadł pod ścianą i siedzi. Egzaminator pyta: co robisz? Zsiadam się. W kwestii rekrutacji na studia artystyczne w Łodzi powinniście być gotowi na wszystko.

Przygotujcie się na egzaminy i korzystajcie z konsultacji przedegzaminacyjnych, jakie organizują uczelnie artystyczne.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach i kierunkach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

 

szczegółowe wymagania na uczelniach

KIERUNKI ARTYSTYCZNE W ŁODZI

taniec
Rozwiń

STUDIA ARTYSTYCZNE W ŁODZI - PODYPLOMOWE

A
C
F
G
I
M
N
O
P
R
S
T
W
Rozwiń

Jak wyglądają studia artystyczne w Łodzi

Studia artystyczne łączą naukę rzemieślniczej pracy z pogłębioną refleksją o świecie i o sobie. Nie doświadczycie na nich czym są wykłady, ćwiczenia, seminaria – mało kto używa takich określeń na tego rodzaju studiach. Mając konkretne zajęcia, idziecie do konkretnego człowieka – by czegoś się dowiedzieć, przedyskutować, by coś zrobić, podczas studiów mało kto wie, czym jest to coś.

Studia artystyczne to ciągłe poszukiwanie i zmaganie się ze sobą. W szczególności w specyficznej Łodzi – w centrali filmowego świata, który po upadku PRL przeniósł się do Warszawy, a Łódź pozostała głównym ośrodkiem nauki filmowej i zdobyła z tego tytułu międzynarodową sławę.

Oprócz kształcenia artystów filmowych i estradowych, Łódź jest pionierem kształcenia projektantów – na Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego dojrzewają znani nam dziś projektanci, tacy jak duet Paprocki i Brzozowski. Łódzka Akademia Muzyczna również zdobywa liczne sukcesy dzięki współpracy z młodymi talentami muzycznymi.

Studenci, którym w duszy grają dźwięki, brzmią basy i śpiewają jazzowe fragmenty, należą do artystycznej elity studenckiego miasta – Łódź. Dzięki specyficznej aurze, architekturze i mieszkańcom, Łódź daje pełen wachlarz możliwości, by rozwinąć tu swoją artystyczną osobowość i dążyć do uzyskania tytułu artysty – magistra sztuki.

 

Studia artystyczne w Łodzi możemy podzielić na:

1. Typ:

 • Studia I stopnia i jednolite (licencjackie, inżynierskie, jednolite magisterskie)
 • Studia II stopnia (magisterskie)
 • Studia podyplomowe

2. Tryb:

 • studia stacjonarne
 • studia niestacjonarne 

 

Studia artystyczne w Łodzi są niezwykle popularne, zwłaszcza że miasto ma doskonałe predyspozycje do kreatywnego rozwijania młodych talentów. W zależności od kierunku możesz studiować stacjonarnie lub niestacjonarnie. Studia dzienne możesz realizować od poniedziałku do piątku. Poszczególne dni nauki wypełnione są zajęciami nie tylko teoretycznymi, ale i twórczymi oraz godzinnymi plenerami. Kształcenie na studiach zaocznych odbywa się w weekendy.

 

W zależności od wybranego kierunku możesz kształcić się jednolicie lub w ramach dwóch komplementarnych cykli kształcenia. Studia jednolite magisterskie trwają od 4,5 do pięciu lat, a kształcenie na nich jest ciągłe.

 

Studia pierwszego stopnia to studia licencjackie bądź inżynierskie (w przypadku wzornictwa), a kształcenie w tym zakresie trwa od sześciu do siedmiu semestrów. Uzupełnienie dla studiów pierwszego stopnia stanowią studia magisterskie, które trwają od trzech do czterech semestrów. Niektóre uczelnie oferują także dodatkowe kształcenie na studiach podyplomowych, które umożliwią Ci poszerzenie wiedzy z danej dziedziny.

 

czytaj dalej studia w Łodzi

 

 

 

Kierunki studiów artystycznych

 

Studia artystyczne w Łodzi mają różnorodny charakter, dlatego z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jeśli marzy Ci się praca z filmem lub stricte aktorstwo, Szkoła Filmowa ma w swojej ofercie bardzo wiele kierunków takich jak: reżyseria, organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej czy film i fotografia. 

Dla dusz, które są nastawione na rysunek i tworzenie wizualizacji, stworzono animację, malarstwo, fotografię i multimedia. Dla tych kreatywnych, którzy interesują się światem mody, idealnym wyborem może okazać się wzornictwo, projektowanie ubioru bądź włókiennictwo, natomiast Ci, którzy mają estetyczny zmysł urządzania się, mogą wybrać tkaninę i stylizację wnętrz bądź architekturę wnętrz.

 

Kierunków artystycznych jest bardzo wiele, a Łódź jako przestrzeń nie tylko industrialna, ale i filmowa umożliwia rozwój studentów w zakresie sztuki i kultury. Ważny jest także fakt, że poszczególne kierunki można traktować interdyscyplinarnie i łączyć je z najbardziej rozchwytywanymi dziedzinami XXI wieku, jak chociażby grafika komputerowa.

 

 

Najpopularniejsze kierunki studiów artyustycznych:

 

 • aktorstwo
 • animacja
 • architektura wnętrz
 • biżuteria
 • grafika
 • malarstwo
 • projektowanie graficzne
 • reżyseria
 • tkanina i stylizacja wnętrz
 • włókiennictwo

czytaj dalej kierunki studiów w Łodzi

 

 

 

Gdzie studiować studia artystyczne w Łodzi?

 

Łódź jako miasto akademickie dba o rozwój swoich studentów, którzy mają aspiracje artystyczne. Właśnie dlatego powstało bardzo wiele różnorodnych ośrodków akademickich, które pozwolą Ci spełnić marzenia filmowe, muzyczne, graficzne i projektowe. Znaną i cenioną na całą Polskę jest Szkoła Filmowa, która umożliwi Ci doprecyzowanie zdolności aktorskich, rozwinięcie możliwości reżyserskich i operatorskich, a także zdobycie szerokiej wiedzy teoretycznej z historii, sztuki i kultury.

 

Bogato wyposażona Akademia Muzyczna pozwoli Ci rozwijać pasje wokalne i instrumentalne. Politechnika Łódzka w praktyczny sposób przedstawi Ci informacje z zakresu wzornictwa i włókiennictwa. Uniwersytet Łódzki również oferuje studia filmoznawcze i kulturoznawcze.

 

Natomiast Akademia Sztuk Pięknych pozwoli Ci realizować w pełni zamysł artystyczny w zakresie malarstwa, rzeźby, fotografii, animacji, a nawet architektury. Bogata oferta edukacyjna z korzyścią wpływa na obraz miasta, który do tej pory bardzo często kojarzył się jedynie z kompleksem fabryk.

 

 

Uczelnie na których można studiować kierunki artystyczne w Łodzi:

 

 • Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi
 • Politechnika Łódzka
 • Uniwersytet Łódzki
 • Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
 • Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Shillera w Łodzi
 • Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi
 • Społeczna Akademia Nauk w Łodzi
 • Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi

czytaj dalej uczelnie w Łodzi

 

 

Jak wybrać studia artystyczne w Łodzi, aby mieć dobrą pracę?

Społeczne myślenie raczej odwodzi nas od studiowania kierunków artystycznych. Wielu sądzi, że jest to skrajnie nieopłacalne, a osąd ten funkcjonuje z epoki na epokę. Dzisiejszy świat jednak nastawiony jest na kreatywność, a co najważniejsze w interdyscyplinarny sposób potrafi łączyć pozornie niezwiązane ze sobą dziedziny nauki, techniki i sztuki.

 

Wybierając kierunek studiów artystycznych, warto mieć na uwadze rynek pracy, który zmienia się diametralnie z roku na rok, a zarazem wyznacza nowe trendy w świecie zawodowym. Nie ulega wątpliwości, że pracodawcy otwierają się na osoby uzdolnione plastycznie i graficznie. Marketing to wizytówka każdej poważnej firmy, dlatego osoby po studiach artystycznych są niezbędne, by dobrze zareklamować poszczególne środowiska kulturowe, edukacyjne i gospodarcze.

 

 

Możliwe ścieżki twojej przyszłej kariery zawodowej:

 

 • grafik
 • nauczyciel plastyki
 • kompozytor
 • akustyk
 • krytyk teatralny
 • instruktor tańca
 • architekt wnętrz
 • stylista
 • projektant mebli
 • animator filmowy

 

Ważna jest także działalność pedagogiczna. Badania naukowe udowodniły, że nauka przez sztukę i zajęcia artystyczne pomagają nie tylko dzieciom, ale i dorosłym borykającym się z problemami i uzależnieniami. Jeśli chcesz wykazać się dydaktycznie, przed Tobą stoją otworem między innymi kierunki związane z malarstwem i muzyką.

 

Łódź słynie z włókiennictwa, dlatego nie bez powodu uczelnie w tym mieście nastawione są na kształcenie w tym zakresie. Możesz także wybrać wzornictwo, tkaniny czy projektowanie. Jako miasto mody wprowadzi Ci do świata ubioru i dodatków i umożliwi wykazanie się podczas stylizacji i tworzenia oryginalnych pomysłów.

 

Prestiż łódzkiej filmówki z korzyścią wpływa na poszukiwanie pracy przez ich absolwentów. Niezależnie od tego, czy chcesz być aktorem, operatorem kamery, a może reżyserem, deski teatrów i świat telewizji czekają właśnie na Ciebie.

 

Studia artystyczne to nie tylko film, rzeźba, rysunek czy moda. To także architektura wnętrz, animacja, projektowanie graficzne, fotografia. Możliwości rozwoju w tym zakresie jest bardzo wiele, a co za tym idzie, wiele jest perspektyw na dobrze płatną pracę w zawodzie.

 

czytaj dalej jakie studia wybrać

 

 

Jak wybrać uczelnię wyższą w Łodzi?

Uczelnie w Łodzi szczycą się różnorodną specyfiką, a wybór konkretnej placówki edukacyjnej niejednokrotnie uwarunkowany jest przez kierunek studiów, który chce się realizować. Na próżno szukać aktorstwa na Politechnice Łódzkiej, a wzornictwa w Akademii Muzycznej. Wybór studiów może okazać się kluczem do wyboru odpowiedniej uczelni wyższej.

Dla wielu osób ważny jest prestiż szkoły, którą wybiera. Możesz być pewien/pewna, że Łódź słynie z ośrodków akademickich nowoczesnych na miarę XXI wieku, a zarazem o ugruntowanej pozycji i z bogatą historią. Łódzka filmówka znana jest nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Akademia Sztuk Pięknych umożliwi Ci zrealizowanie swoich aspiracji artystycznych pod względem graficznym, fotograficznym i projektowym. Politechnika natomiast w praktyczny i techniczny sposób pozwoli Ci zająć się tkaniną i wzornictwem.

Interdyscyplinarność kierunków, a co ważniejsze wszechstronny charakter uczelni z korzyścią wpłyną na jakość kształcenia i możliwość zdobywania doświadczeń naukowych i zawodowych.

czytaj dalej jak wybrać uczelnię

 

 

Czy warto iść na studia artystyczne w Łodzi?

 

Jeśli studiować kierunki artystyczne, to tylko w Łodzi. Jest to miasto rozwinięte kulturowo, które nastawione jest na działania w szeroko pojmowanej sztuce. Nie brakuje tutaj działań filmowych, teatralnych, graficznych, a także animacyjnych. Osoby zajmujące się wydarzeniami kulturowymi i imprezami masowymi nastawione są na szeroko rozwinięte działania w świecie piękna i tworzenia.

 

Nie tylko łódzkie ośrodki akademickie, ale także władze miasta pozwalają wykazywać się studentom i zainteresowanym działalnością twórczą i filmową. Festiwal filmowy Transatlantyk, Light Move Festival, Puls Literatury i szereg innych wydarzeń kulturowych angażuje młodych ludzi do pomocy w przedsięwzięciach, które są bliskie ich założeniom zawodowym. Łódź jest więc idealnym miejscem do zdobywania doświadczeń w dziedzinach najbardziej Cię interesujących.

 

Uczelnie cieszą się renomą nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Rozpoznawalność zapewnia im grono artystów, którzy już opuścili mury ośrodków akademickich w Łodzi. Wyspecjalizowana kadra akademicka starannie przekazuje wiedzę i swoje własne doświadczenia, ale także realizuje ze swoimi podopiecznymi wiele praktycznych i kreatywnych zajęć, które mają znaczący wpływ na rozwój osobisty jednostek.

 

Władze miasta dofinansowują wszelkie przedsięwzięcia, a władze uczelni dbają o dobrobyt studentów. Właśnie dlatego oferują szereg programów stypendialnych i socjalnych, a także programów stażowych i propozycje praktyk. Łódź jest stworzona dla studentów, dlatego zarząd miasta i placówek akademickich pragnie, by rozwijali się oni w pełnej okazałości bez ograniczeń finansowych. Ostatecznie kierunki artystyczne powinny pozwalać na pokonywanie własnej strefy komfortu i dawać możliwość weryfikowania tego, co pozornie pozostaje niesprawdzalne. Jeśli zależy Ci nie tylko na dobrym warsztacie, ale i rozwoju duchowym Łódź to miasto właśnie dla Ciebie.

czytaj dalej czy warto iść na studia

 

 

Praca po studiach artystycznych

Za pewne zdajecie sobie sprawę, że nie każdemu dane jest zostanie „wielkim” artystą i zdobywanie Oscarów, Grand Pressów i innych znaczących na całym świecie nagród. To nie jest główny cel studiów artystycznych w Łodzi. Dzięki takiemu wykształceniu zdobędziecie możliwości by twórczo funkcjonować w życiu codziennym, pracując np. w agencjach reklamowych, w korporacjach, tworząc teamy kreatywne, czy też po prostu w domach kultury, sterując „kulturą” w mieście.

Studia artystyczne przygotują Was do ciężkiej pracy, stresu, realizacji określonych projektów. Jeśli w duszy Wam gra artystyczne zacięcie to za pewne uda Wam się znaleźć dla siebie miejsce wśród malarzy, fotografów, muzyków, filmowców, czy aktorów. Większość firm produkcyjnych, zajmujących się filmem, działa w Warszawie, dlatego jeśli marzycie o wielkim świecie filmu, to będzie na Was czekała wyprowadzka. Studia artystyczne w Łodzi mogą Wam dać podstawy, by pracować w przyszłości na kreatywnych stanowiskach, realizować duże projekty i przy tym realizować siebie.

POZOSTAŁE UCZELNIE W ŁODZI NA KTÓRYCH SĄ STUDIA ARTYSTYCZNE

WARTO TO WIEDZIEĆ

 

Oprócz sławetnej Szkoły Filmowej, działają w Łodzi: Akademia Sztuk Pięknych, Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów oraz Instytut Kultury Współczesnej Uniwersytetu Łódzkiego, na którym to prowadzone są studia filmoznawcze, literaturoznawcze, teatrologiczne oraz studia twórczego pisania i historii sztuki.

 


SZKOŁA FILMOWA W ŁODZI STUDIA ARTYSTYCZNE

Państwowa Szkoła Filmowa oferuje poszukującym studia na kierunkach:

 • Aktorstwo – 4,5-letnie, jednolite studia stacjonarne.
 • Sztuka Operatorska – 5-letnie, jednolite studia stacjonarne;
 • Film Animowany i Efekty Specjalne – 5-letnie, jednolite studia stacjonarne;
 • Fotografia – 5-letnie, jednolite studia stacjonarne.
 • Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej – 3-letnie studia I stopnia (licencjackie) stacjonarne i niestacjonarne, 2-letnie studia II stopnia (magisterskie) stacjonarne i niestacjonarne, 2-letnie niestacjonarne studia podyplomowe.
 • Reżyseria Filmowa i Telewizyjna – 5-letnie, jednolite studia stacjonarne;
 • Montaż Filmowy – 5-letnie, jednolite studia stacjonarne;
 • Scenariopisarstwo – 3-letnie studia stacjonarne I stopnia (licencjackie), 2-letnie studia stacjonarne II stopnia (magisterskie).

Dowiedz się więcej>


AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH W ŁODZI STUDIA ARTYSTYCZNE

Akademia Sztuk Pięknych zaprasza poszukujących na studia:

 • Grafiki – stacjonarne jednolite magisterskie lub niestacjonarne I i II stopnia.
 • Malarstwo – stacjonarne jednolite magisterskie lub niestacjonarne I i II stopnia.
 • Rzeźba – stacjonarne I i II stopnia
 • Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych – stacjonarne I i II stopnia
 • Tkanina i ubiór – stacjonarne i niestacjonarne I i II stopnia
 • Architektura wnętrz – stacjonarne I i II stopnia
 • Wzornictwo – stacjonarne I i II stopnia

Dowiedz się więcej>


AKADEMIA MUZYCZNA W ŁODZI STUDIA ARTYSTYCZNE

Akademia Muzyczna oferuje:

 • Muzyka w mediach - studia stacjonarne I stopnia
 • Dyrygentura - studia stacjonarne I stopnia
 • Kompozycja – studia stacjonarne I i II stopnia
 • Kompozycja muzyki filmowej - studia stacjonarne I stopnia
 • Teoria muzyki - studia stacjonarne I i II stopnia
 • Rytmika - studia stacjonarne I i II stopnia
 • Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej - studia stacjonarne I i II stopnia
 • Muzykoterapia – studia niestacjonarne I stopnia
 • Instrumentalistyka (np. w zakresie fortepianu, skrzypiec, etc.) - studia stacjonarne I, II i III stopnia
 • Instrumentalistyka w specjalności jazzowej - studia stacjonarne I stopnia
 • Specjalność wokalno-aktorska - studia stacjonarne I, II i III stopnia
 • Kurs przygotowawczy dla wokalistów
 • Musical - studia stacjonarne I stopnia
 • Choreografia i techniki tańca - studia stacjonarne i niestacjonarne I i II stopnia
 • Wokalistyka estradowa – studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia

Dowiedz się więcej>

 

 TEMATY POWIĄZANE

 

 

Komentarze (0)