Uniwersytet Łódzki - kierunki studiów

Uniwersytet Łódzki - kierunki studiów

Uniwersytet Łódzki

kierunki studiów 2021

Odkryj kierunki na UŁ i sprawdź gdzie możesz studiować 

Uniwersytet Łódzki kierunki studiów 2021

Kierunki studiów w Uniwersytecie Łódzkim to studia licencjackie, inżynierskie lub magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa od 3 lat do 3,5 roku (studia I stopnia) lub od 1,5 roku do 2 lat (studia II stopnia) lub 5 lat (studia jednolite magisterskie) i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata, inżyniera lub magistra).

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym (dziennym) lub niestacjonarnym (zaocznym, wieczorowym)Specyfika studiów zależy od wyboru specjalności / ścieżki kształcenia. Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

Oferta edukacyjna Uniwersytetu Łódzkiego na rok akademicki 2021 to wynik wieloletniego doświadczenia oraz odpowiedź na najnowsze trendy w obszarze nauczania. Ciągle doskonalimy programy studiów w taki sposób, aby dotrzymywały tempa dynamicznym zmianom zachodzącym na europejskim rynku pracy. 
Proponujemy kandydatom szeroki wachlarz kierunków, które kształcą humanistów, umysły ścisłe, specjalistów z zakresu nauk ekonomicznych, społecznych i przyrodniczych, a nawet inżynierów. Nasi absolwenci to specjaliści pożądani zarówno w polskich, jak i międzynarodowych firmach.

Uniwersytet Łódzki - kierunki studiów

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Uniwersytet Łódzki studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Uniwersytet Łódzki popularne kierunki

Rozwiń

lala

Komentarze (0)