BACK-END DEVELOPER: PHP - STUDIA PODYPLOMOWE

BACK-END DEVELOPER: PHP - STUDIA PODYPLOMOWE

Studia na kierunku back-end developer: php - studia podyplomowe możesz podjąć na 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej w trybie online

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Filtrowanie
Województwo
Miejscowość
Status uczelni
Typ uczelni
  Więcej filtrów
  Poziom studiów
  Forma studiów
  Czas trwania
   Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu

   Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu

   Back-end developer: php - studia podyplomowe

   Studia na kierunku back-end developer: PHP studia podyplomowe, których program kształcenia zazwyczaj trwa 1 rok.

   Studia na kierunku back-end developer: php - studia podyplomowe
   Rok akademicki 2024/2025
   Forma studiów online
   Poziom studiów studia podyplomowe

   Uczelnie

   Studia na kierunku back-end developer: php - studia podyplomowe możesz podjąć na 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej w trybie online | back-end developer: php - studia podyplomowe - uczelnie >

   Kierunek jest przeznaczony dla wszystkich absolwentów szkół wyższych, którzy chcieliby zdobyć nowe umiejętności lub pracować nad już zdobytą wiedzą i podjąć pracę na stanowisku back-end developera specjalizującego się w języku PHP. Studia będą odpowiednie zarówno dla początkujących programistów, jak i osób posiadających już pewne doświadczenie informatyczne.

    

   JAKIE WYMAGANIA REKRUTACYJNE?

   W rekrutacji na kierunek back-end developer: PHP przeważnie mają możliwość wziąć udział wszyscy absolwenci studiów I lub II stopnia. Zwykle nie jest wymagane doświadczenie ani wykształcenie informatyczne. Nauka może się wiązać z dodatkowymi opłatami np. czesnym. Należy pamiętać, że na studiach może obowiązywać limit miejsc. Warto więc zadbać o terminowość i jakość zgłoszenia. Czasem kierunek może się otworzyć dopiero po osiągnięciu odpowiedniej liczby chętnych.

   *Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

    

   szczegółowe wymagania na uczelniach

   JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU BACK-END DEVELOPER: PHP?

   Kierunek back-end developer: PHP realizowany jest w trybie niestacjonarnym. Zajęcia mogą się odbywać w budynkach uczelni lub za pomocą platform przeznaczonych do nauki zdalnej. W niektórych przypadkach nawet cały program może być zrealizowany online. Wśród kadry dydaktycznej można znaleźć wykwalifikowanych pracowników uczelni oraz specjalistów, którzy mają doświadczenie w dziedzinach związanych z tematyką kierunku. Dzięki temu słuchacze mogą otrzymać wiedzę i wskazówki od praktykujących programistów. W trakcie studiów mogą uczestniczyć w wykładach, na których zdobywają niezbędne informacje do dalszej nauki oraz ćwiczeniach i laboratoriach, podczas których mogą rozwinąć umiejętności praktyczne.

    

   1. Typ i tryb studiów:

   Studia na kierunku back-end developer: PHP możemy podzielić na:

   1. Poziom:

    

   2. Forma:

    

   2. Zdobywana wiedza i umiejętności

   Studenci kierunku back-end developer: PHP przygotowują się do wykonywania projektów w charakterze programisty. Mogą zapoznać się ze środowiskiem pracy oraz językiem PHP w stopniu zaawansowanym. Uczą się także tworzyć oprogramowanie stron internetowych czy aplikacji uruchamianych na serwerze. Mogą dowiedzieć się jak skutecznie dopasowywać rozwiązania do konkretnych projektów. Słuchacze często uczą się jak zarządzać zasobami interfejsów API na różnych urządzeniach. Mogą również poznać podstawy analizy danych czy architektury systemów informatycznych.

   Przedmioty, które mogą się znaleźć w programie back-end developer: PHP, to np.:

   • podstawy PHP
   • Javascript
   • programowanie OOP przy użyciu PHP

   Studenci zwykle zdobywają również w wiedzę z zakresu bezpieczeństwa informatycznego i ochrony danych. Mogą nauczyć się tworzyć bazy danych i przechowywać informacje, z uwzględnieniem indywidualnych dostępów użytkowników. W trakcie zajęć mogą również zapoznać się systemami płatności i dowiedzieć się, w jaki sposób można je poprawnie zaimplementować do projektu.

    

   ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU BACK-END DEVELOPER: PHP?

   Studia na kierunku back-end developer: PHP trwają przeważnie 1 rok (studia podyplomowe).

    

   JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU BACK-END DEVELOPER: PHP?

   Absolwenci kierunku back-end developer: PHP są przygotowani do pracy w zawodzie. Mogą podjąć pracę zarówno w małych startupach, jak i średnich przedsiębiorstwach i korporacjach, w których stosuje się PHP. Absolwenci mają możliwość tworzenia prostych i bardziej zaawansowanych projektów dla klientów czy organizacji. Ukończone studia mogą być także podstawą do rozwoju kariery w charakterze full-stack developera. Informatyka to bardzo szybko rozwijająca się dziedzina, w której zawsze poszukiwane są nowe talenty, dlatego absolwenci mają wiele możliwości wyboru miejsc zatrudnienia lub awansu w strukturze firmy.

   Możliwości zatrudnienia po kierunku back-end developer: PHP to m.in.:

   • back-end developer

    

   Zobacz inne kierunki informatyczne

   Filtrowanie
   Województwo
   Poziom studiów

   Zobacz inne kierunki informatyczne - podyplomowe

   Filtrowanie
   Województwo
   Poziom studiów

   Miasta, które oferują studia na kierunku BACK-END DEVELOPER: PHP - STUDIA PODYPLOMOWE

   Teraz najważniejsze

   matura 2024

   zmiany na maturze 2024

   arkusze maturalne

   wyniki matur 2023

   rekrutacja na studia

   studia

   kierunki studiów

   studia podyplomowe

    

   Ciekawe

    


   gdzie studiować

    

    

   Nadchodzące wydarzenia

   Komentarze (0)