MBA IT - STUDIA PODYPLOMOWE

MBA IT - STUDIA PODYPLOMOWE

Dodaj do ulubionych

Mba it - studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Mba it będą idealnym wyborem dla osób pełniących funkcję menedżerskie, które jednocześnie chciałyby rozwinąć kompetencje obszaru branży IT.

Studia na kierunku mba it - studia podyplomowe
Rok akademicki 2023/2024
Forma studiów online
Poziom studiów studia podyplomowe

Uczelnie

Studia na kierunku lub specjalności mba it - studia podyplomowe możesz podjąć na 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej w trybie online | mba it - studia podyplomowe - uczelnie >

Celem studiów jest przekazanie słuchaczom wiedzy informatycznej oraz przygotowanie ich do pracy na stanowiskach kierowniczych w sektorze IT. Podczas kształcenia nauczą się zarządzania biznesem i przedsiębiorstwem. Co więcej poznają zasady analizowania i kształtowania procesów zachodzących w przedsiębiorstwie, co z powodzeniem wykorzystają w swojej codziennej praktyce zawodowej.

Słuchacze powyższych studiów będą mieli dostęp do wielu ciekawych zajęć i warsztatów, dzięki którym rozwiną specjalistyczną wiedzę i umiejętności praktyczne. W planie znajdą się przedmioty o tematyce związanej z zarządzaniem dynamicznym i kryzysowym, budżetowaniem, negocjacjami biznesowymi, networkingiem i zarządzaniem zasobami ludzkimi. Studenci poznają również najnowsze trendy w zarządzaniu i marketingu.

Sprawdź wszystkie studia online w Polsce.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK MBA IT - STUDIA PODYPLOMOWE

Województwo
Miejscowość
Poziom studiów
Forma studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

Zobacz inne kierunki Informatyczne - podyplomowe

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Zobacz inne kierunki Informatyczne

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU MBA IT - STUDIA PODYPLOMOWE

Komentarze (1)

Krystian odpowiedz

Niedawno rozpocząłem podyplomówkę MBA IT na WSKZ-ecie i jestem pod wrażeniem organizacji samego kierunku, jak i uczelni. Duzym zaskoczeniem był kontakt z samą uczelnia. Na kazde pytanie i problem otrzymałem niemal natychmiastowe rozwiązanie, co stanowi olbrzymi kontrast do dotychczasowych doświadczeń z uczelniami wyższymi, a miałem styczność już z dwoma (robiłem licencjat i magistra na dwóch różnych uczelniach, więc jakiś ogląd mam)