CYBERBEZPIECZEŃSTWO W SEKTORZE PUBLICZNYM I JEDNOSTKACH ŚWIADCZĄCYCH USŁUGI KLUCZOWE - STUDIA PODYPLOMOWE

CYBERBEZPIECZEŃSTWO W SEKTORZE PUBLICZNYM I JEDNOSTKACH ŚWIADCZĄCYCH USŁUGI KLUCZOWE - STUDIA PODYPLOMOWE

Studia na kierunku cyberbezpieczeństwo w sektorze publicznym i jednostkach świadczących usługi kluczowe - studia podyplomowe możesz podjąć na 1 uczelni publicznej

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Filtrowanie
Województwo
Miejscowość
Status uczelni
Typ uczelni
Więcej filtrów
Poziom studiów
Forma studiów
  Czas trwania

   Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

   Cyberbezpieczeństwo w sektorze publicznym i jednostkach świadczących usługi kluczowe - studia podyplomowe

   Studia na kierunku Cyberbezpieczeństwo w sektorze publicznym i jednostkach świadczących usługi kluczowe to studia podyplomowe, których program kształcenia zazwyczaj trwa 1 rok.

   Studia na kierunku cyberbezpieczeństwo w sektorze publicznym i jednostkach świadczących usługi kluczowe - studia podyplomowe
   Rok akademicki 2024/2025
   Forma studiów zjazdy
   Poziom studiów studia podyplomowe

   Uczelnie

   Studia na kierunku cyberbezpieczeństwo w sektorze publicznym i jednostkach świadczących usługi kluczowe - studia podyplomowe możesz podjąć na 1 uczelni publicznej | cyberbezpieczeństwo w sektorze publicznym i jednostkach świadczących usługi kluczowe - studia podyplomowe - uczelnie >

   Studia możesz podjąć w trybie online.

   Cyberbezpieczeństwo w sektorze publicznym i jednostkach świadczących usługi kluczowe to propozycja kształcenia podyplomowego, oferująca pozyskanie wiedzy i umiejętności w zakresie zarządzania cyberbezpieczeństwem oraz bezpiecznego funkcjonowania instytucji sektora publicznego i podmiotów świadczących usługi kluczowe. Czym są usługi kluczowe? Są to usługi o istotnym znaczeniu dla utrzymania krytycznej działalności społecznej lub gospodarczej.

   Jakie wymagania rekrutacyjne?

   Cyberbezpieczeństwo w sektorze publicznym i jednostkach świadczących usługi kluczowe to kierunek studiów podyplomowych, a zatem kształcenie mogą podjąć wyłącznie osoby posiadające dyplom ukończenia studiów pierwszego lub drugiego stopnia.

   *Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych

    

   szczegółowe wymagania na uczelniach

   Jak wyglądają studia na kierunku Cyberbezpieczeństwo w sektorze publicznym i jednostkach świadczących usługi kluczowe?

   Cyberbezpieczeństwo w sektorze publicznym i jednostkach świadczących usługi kluczowe to dwusemestralny kierunek, którego program nauczania pozwala na zapoznanie się obowiązującymi przepisami dotyczącymi organizacji cyberbezpieczeństwa, a także rozwijanie umiejętności w zakresie przeprowadzania analizy śledczej przebiegu incydentów cyberbezpieczeństwa.

    

   1. Typ i tryb studiów:

   Studia na kierunku Cyberbezpieczeństwo w sektorze publicznym i jednostkach świadczących usługi kluczowe możemy podzielić na:

   1. Typ:

   2. Tryb:

    

   2. Zdobywana wiedza i umiejętności

   W toku kształcenia słuchacze zaznajamiają się między innymi z: prawno- karnymi aspektami cyberprzestępczości, organizacją krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, technikami analizy elektronicznego materiału dowodowego, zarządzaniem i obsługą incydentów cyberbezpieczeństwa, a także obowiązkami operatorów usług kluczowych, dostawców usług cyfrowych i podmiotów publicznych.

   Przykładowe przedmioty dla kierunku Cyberbezpieczeństwo w sektorze publicznym i jednostkach świadczących usługi kluczowe:

   • postępowanie wyjaśniające i dochodzenie w przypadku wystąpienia incydentów cyberbezpieczeństwa,
   • wykorzystanie Internetu jako narzędzia śledczego,
   • metodyka przeprowadzania analizy śledczej,
   • szacowanie ryzyka w systemach informatycznych,
   • społeczeństwo informacyjne

   Ile trwają studia na kierunku Cyberbezpieczeństwo w sektorze publicznym i jednostkach świadczących usługi kluczowe?

   Kształcenie na kierunku Cyberbezpieczeństwo w sektorze publicznym i jednostkach świadczących usługi kluczowe realizowane jest w ciągu dwóch semestrów, a zatem studia trwają 1 rok.

    

   Jaka praca po studiach na kierunku Cyberbezpieczeństwo w sektorze publicznym i jednostkach świadczących usługi kluczowe?

   Cyberbezpieczeństwo w sektorze publicznym i jednostkach świadczących usługi kluczowe jest kierunkiem, dzięki któremu można nie tylko pozyskać istotną wiedzę i jasno określone umiejętności, ale również niezwykle ważne certyfikaty, otwierające drzwi do pełnienia konkretnych obowiązków zawodowych. Z pozyskaną wiedzą absolwenci tych studiów mogą pracować między innymi jako pełnomocnicy do spraw cyberbezpieczeństwa, audytorzy, a także administratorzy danych osobowych.


    

    

   Zobacz inne kierunki ochrona i bezpieczeństwo

   Filtrowanie
   Województwo
   Poziom studiów

   Zobacz inne kierunki ochrona i bezpieczeństwo - podyplomowe

   Filtrowanie
   Województwo
   Poziom studiów

   Teraz najważniejsze

   kalkulator maturalny

   matura 2024

   arkusze maturalne

   wyniki matur 2024

   rekrutacja na studia

   studia

   kierunki studiów

   studia podyplomowe

    

   Ciekawe

    


   gdzie studiować

    

    

   Nadchodzące wydarzenia

   Komentarze (0)