Engineer degree in computer science

Engineer degree in computer science

Engineer degree in computer science studia – kierunek studiów

Żyjemy w czasach technologii znacznie wpływającej, a niejednokrotnie też całkowicie dominującej wszystkie dziedziny życia. Nikt nie wyobraża sobie funkcjonowania jakiejkolwiek firmy bez stałego podłączenia sieciowego, nawet gospodarstwa agroturystyczne nieco przeczą przyrodniczemu, wiejskiemu klimatowi i stale korzystają z dobrodziejstw technologii. Anglojęzyczne studia na kierunku engineer degree In computer science to odpowiedź na nieustannie rosnące zapotrzebowanie światowego rynku pracy na specjalistów biegłych w metodach przetwarzania informacji oraz technologiach wytwarzania układów je przetwarzających. Marzy ci się dobrze płatna praca, w której nieustannie będziesz rozwijał swoje kompetencje? Jesteś gotów na wyzwania wynikające z nauki na niezwykle trudnym kierunku? Chciałbyś zostać uniwersalnym pracownikiem na skalę światową dzięki opanowaniu technicznej terminologii po angielsku? Matematyka i informatyka od zawsze wiodły prym wśród twoich ulubionych szkolnych przedmiotów? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na przynajmniej jedno z pytań, to nie wahaj się dłużej i aplikuj na studia na kierunku engineer degree in computer science!

W jaką wiedzę i umiejętności zostaniesz uposażony podczas studiów na kierunku engineer degree in computer science? Pierwszym wyzwaniem, jakiemu będziesz musiał sprostać będzie przyzwyczajenie się do zdobywania wiedzy w obcym niż używany na co dzień języku. Początki przygody z zaawansowanym programowaniem będą teoretyczne i prawie tak samo trudne, jak praktyka. Znacznie poszerzysz umiejętności matematyczne i za ich pomocą nauczysz się tworzenia skomplikowanych algorytmów liczbowych, które w późniejszym czasie przeniesiesz do programów komputerowych. Poznasz budowę podzespołów komputerowych, sieci internetowej oraz architektury systemów komputerowych. W trakcie zajęć z grafiki komputerowej zrozumiesz, jak ważne jest zaplecze estetyczne każdego multimedialnego projektu. Jak sam widzisz, wiedza do przyswojenia będzie bardzo duża w porównaniu do czasu trwania studiów.

Gdzie się zatrudnisz jako absolwent studiów na kierunku engineer degree in computer science? Z otwartymi ramionami przyjmą cię właściciele firm informatycznych, w których zajmiesz się kontrolą poprawności działania serwerów internetowych, programów i aplikacji, a także staniesz przed wyzwaniem stworzenia swoich własnych. Będziesz mógł założyć własną działalność gospodarczą, opartą na usługach z obszaru tworzenia stron internetowych, grafiki reklamowej lub użytkowej, a nawet diagnostyki i napraw fizycznych części komputerów. Za sprawą biegłości komunikacyjnej w języku angielskim staniesz się uniwersalnym pracownikiem, mogącym znaleźć dobrze płatne zatrudnienie na obszarze całego świata.

Wiedza, którą zdobędziesz, studiując na kierunku engineer degree in computer science

Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

 • programowania w wybranych językach
 • architektury systemów komputerowych
 • funkcjonowania systemów operacyjnych
 • budowy i typów sieci komputerowych
 • programowania graficznego
 • tworzenia stron internetowych
 • budowy i zasad działania poszczególnych podzespołów komputerowych

Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku engineer degree in computer science

Absolwent kierunku engineer degree in computer science znajdzie zatrudnienie w/jako:

 • twórca oprogramowania komputerowego
 • projektant i twórca stron internetowych
 • grafik komputerowy
 • twórca gier i multimediów
 • pracownik międzynarodowych przedsiębiorstw z branży IT
 • właściciel działalności gospodarczej opartej na usługach z zakresu napraw komputerów, tworzenia projektów graficznych oraz stron internetowych

Co zdawać na maturze?

Żeby dostać się na studia kierunku engineer degree in computer science, w procesie rekrutacji na Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi brane jest pod uwagę świadectwo maturalne upoważniające do podjęcia studiów wyższych oraz opłata rekrutacyjna i semestralna.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK ENGINEER DEGREE IN COMPUTER SCIENCE

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   Zobacz inne kierunki Informatyczne

   Typ studiów
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Komentarze (0)