Engineer degree in computer science

Engineer degree in computer science

Dodaj do ulubionych

Engineer degree in computer science studia – kierunek studiów

Żyjemy w czasach technologii znacznie wpływającej, a niejednokrotnie też całkowicie dominującej wszystkie dziedziny życia. Nikt nie wyobraża sobie funkcjonowania jakiejkolwiek firmy bez stałego podłączenia sieciowego, nawet gospodarstwa agroturystyczne nieco przeczą przyrodniczemu, wiejskiemu klimatowi i stale korzystają z dobrodziejstw technologii. Anglojęzyczne studia na kierunku engineer degree In computer science to odpowiedź na nieustannie rosnące zapotrzebowanie światowego rynku pracy na specjalistów biegłych w metodach przetwarzania informacji oraz technologiach wytwarzania układów je przetwarzających. Marzy ci się dobrze płatna praca, w której nieustannie będziesz rozwijał swoje kompetencje? Jesteś gotów na wyzwania wynikające z nauki na niezwykle trudnym kierunku? Chciałbyś zostać uniwersalnym pracownikiem na skalę światową dzięki opanowaniu technicznej terminologii po angielsku? Matematyka i informatyka od zawsze wiodły prym wśród twoich ulubionych szkolnych przedmiotów? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na przynajmniej jedno z pytań, to nie wahaj się dłużej i aplikuj na studia na kierunku engineer degree in computer science!

W jaką wiedzę i umiejętności zostaniesz uposażony podczas studiów na kierunku engineer degree in computer science? Pierwszym wyzwaniem, jakiemu będziesz musiał sprostać będzie przyzwyczajenie się do zdobywania wiedzy w obcym niż używany na co dzień języku. Początki przygody z zaawansowanym programowaniem będą teoretyczne i prawie tak samo trudne, jak praktyka. Znacznie poszerzysz umiejętności matematyczne i za ich pomocą nauczysz się tworzenia skomplikowanych algorytmów liczbowych, które w późniejszym czasie przeniesiesz do programów komputerowych. Poznasz budowę podzespołów komputerowych, sieci internetowej oraz architektury systemów komputerowych. W trakcie zajęć z grafiki komputerowej zrozumiesz, jak ważne jest zaplecze estetyczne każdego multimedialnego projektu. Jak sam widzisz, wiedza do przyswojenia będzie bardzo duża w porównaniu do czasu trwania studiów.

Gdzie się zatrudnisz jako absolwent studiów na kierunku engineer degree in computer science? Z otwartymi ramionami przyjmą cię właściciele firm informatycznych, w których zajmiesz się kontrolą poprawności działania serwerów internetowych, programów i aplikacji, a także staniesz przed wyzwaniem stworzenia swoich własnych. Będziesz mógł założyć własną działalność gospodarczą, opartą na usługach z obszaru tworzenia stron internetowych, grafiki reklamowej lub użytkowej, a nawet diagnostyki i napraw fizycznych części komputerów. Za sprawą biegłości komunikacyjnej w języku angielskim staniesz się uniwersalnym pracownikiem, mogącym znaleźć dobrze płatne zatrudnienie na obszarze całego świata.

Co zdawać na maturze?

Żeby dostać się na studia kierunku engineer degree in computer science, w procesie rekrutacji na Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi brane jest pod uwagę świadectwo maturalne upoważniające do podjęcia studiów wyższych oraz opłata rekrutacyjna i semestralna.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK ENGINEER DEGREE IN COMPUTER SCIENCE

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku engineer degree in computer science

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miasto
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Nic nie znaleziono

   Zobacz inne kierunki Informatyczne

   Typ studiów
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Wiedza, którą zdobędziesz, studiując na kierunku engineer degree in computer science

   Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

   • programowania w wybranych językach
   • architektury systemów komputerowych
   • funkcjonowania systemów operacyjnych
   • budowy i typów sieci komputerowych
   • programowania graficznego
   • tworzenia stron internetowych
   • budowy i zasad działania poszczególnych podzespołów komputerowych

   Czas trwania studiów na kierunku engineer degree in computer science na poszczególnych uczelniach

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miejscowość
   Województwo
   SORTOWANIE:
   I stopnia II stopnia jednolite

   Brak wyników

   Szczegółowe informacje na temat czasu trwania należy sprawdzić na stronie uczelni poprzez kliknięcie przycisku: "Dowiedz się więcej"

   Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku engineer degree in computer science

   Absolwent kierunku engineer degree in computer science znajdzie zatrudnienie w/jako:

   • twórca oprogramowania komputerowego
   • projektant i twórca stron internetowych
   • grafik komputerowy
   • twórca gier i multimediów
   • pracownik międzynarodowych przedsiębiorstw z branży IT
   • właściciel działalności gospodarczej opartej na usługach z zakresu napraw komputerów, tworzenia projektów graficznych oraz stron internetowych

   Komentarze (0)