INFORMATYKA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG

INFORMATYKA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG

Dodaj do ulubionych

INFORMATYKA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG studia-kierunek studiów

Dla kogo ten kierunek

Nowoczesne technologie zdominowały współczesny świat. W niemal każdym przedsiębiorstwie, czy instytucji zatrudnieni są specjaliści z dziedziny informatyki i programowania. Umiejętności te są niezwykle wartościowe dla pracodawców. Nic więc dziwnego, że studia informatyczne od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością.

Studenci coraz chętniej kształcą się w tym kierunku, ponieważ zdają sobie sprawę, że zyskają umiejętności, które zapewnią im stabilną przyszłość zawodową. Jeśli więc jesteś osobą, która interesuje się tematyką z zakresu nowoczesnych technologii i chcesz zdobyć kwalifikacje do pracy w wielu renomowanych firmach, to studia na kierunku informatyka-studia dofinansowane z EFS REG powinny być twoim wyborem.

 

Czego nauczysz się na kierunku informatyka-studia dofinansowane z EFS REG?

W trakcie studiów będziesz zdobywał wiedzę z zakresu nowoczesnych technologi i informatyki. Nauczysz się używać wielu profesjonalnych języków programowania, takich jak: Java, Java Script, Swift, Python, ABAP. Dodatkowo, rozwiniesz swoje umiejętności z zakresu tworzenia aplikacji mobilnych i gier komputerowych. Niekwestionowaną zaletą tych studiów jest skupienie się na kształtowaniu zdolności praktycznych. Jako student, dostaniesz szansę rozwijania swoich umiejętności w nowoczesnych laboratoriach.

Ponadto większość zajęć będzie prowadzona przez wybitnych pracowników branży informatycznej, którzy chętnie podzielą się z tobą swoim doświadczeniem, zdobytym podczas wielu lat pracy zawodowej. Co więcej, studia umożliwią Ci zdobycie certyfikatów, potwierdzających twoje kwalifikacje, takich jak,Configuring Advanced Windows Server 2012 Services, Microsoft Certified Solutions Associate Windows Server 2012, międzynarodowy certyfikat testerski ISTQB Foundation Level, Java SE 8 Programmer i wiele innych.

W czasie studiów będziesz musiał dokonać wyboru specjalizacji, w kierunku której chcesz się dalej kształcić. Jeżeli zdecydujesz się na komunikację w oparciu o technologię LTE i 5G, zdobędziesz wiedzę z zakresu technologii LTE oraz przetwarzania sygnałów. Natomiast na zajęciach z drugiej ścieżki naukowej, z obszaru inżynierii aplikacji mobilnej, nauczysz się jak projektować aplikacje na smartfony i tablety. Ponadto, na studiach, zaznajomisz się z terminologią branżową i rozwiniesz swoje kompetencje językowe na lektoracie z wybranego języka obcego.

 

Jaka praca po tym kierunku?

Po ukończeniu studiów na kierunku informatyka-studia dofinansowane z EFS REG zdobędziesz kompleksową wiedzę z zakresu programowania. Jako, że w tym momencie jest to najbardziej pożądana przez pracodawców umiejętność, nie będziesz miał problemów ze znalezieniem zatrudnienia. Przede wszystkim, będziesz mógł pracować we wszystkich firmach, zatrudniających specjalistów z tej dziedziny. Uzyskane kwalifikacje umożliwią Ci pracę na stanowisku programisty.

Z powodzeniem, znajdziesz zatrudnienie w zawodzie administratora i testera sieci informatycznych. Co więcej będziesz mógł znaleźć pracę w administracji publicznej lub w ośrodkach badawczo-naukowych. Inną opcją jest także zatrudnienie w sektorze edukacji, lub kontynuowanie nauki na studiach magisterskich. Zaawansowana znajomość języka obcego umożliwi Ci rozpoczęcie kariery międzynarodowej.

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem kierunku informatyka-studia dofinansowane z EFS REG, powinieneś zdać maturę z: języka polskiego, języka obcego, matematyki, informatyki, geografii.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK INFORMATYKA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   INFORMATYKA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG - zasady rekrutacji

   • Terminy rekrutacji

   • Czas trwania

   • Przedmioty maturalne

   • Limity

   • Progi

   Poziom i tryb studiów

   Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku informatyka - studia dofinansowane z efs reg

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miasto
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Nic nie znaleziono

   WIEDZA, KTÓRĄ ZDOBĘDZIESZ, STUDIUJĄC INFORMATYKA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG:

   • umiejętność programowania
   • znajomość różnych języków programowania
   • umiejętność tworzenia aplikacji mobilnych
   • umiejętność tworzenia gier komputerowych
   • znajomość zagadnień z zakresu technologii LTE
   • specjalistyczny język branżowy
   • język obcy

   JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO KIERUNKU INFORMATYKA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG:

   • programista
   • administracja publiczna
   • edukacja
   • administrator sieci informatycznych
   • tester sieci informatycznych
   • specjalista do spraw teleinformatyki

   Zobacz inne kierunki Informatyczne

   Typ studiów
   Województwo
   SORTOWANIE:

   W JAKICH FIRMACH MOŻESZ PRACOWAĆ PO KIERUNKU INFORMATYKA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG

   MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU INFORMATYKA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG

   Komentarze (0)

   Popularne

   studia

   matura 2022

    

    

   Ciekawe

    


   gdzie studiować

    

    

   Nadchodzące wydarzenia