Computer science - studia online

Computer science - studia online

Studia na kierunku computer science - studia online możesz podjąć na 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej w trybie online

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Filtrowanie
Województwo
Miejscowość
Status uczelni
Typ uczelni
  Więcej filtrów
  Poziom studiów
  Forma studiów
  Czas trwania
  Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie

  Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie

  Computer science - studia online stopień: (I)  (II), czas trwania: 4 lata • 1,5 roku
  forma: online

  Computer science studia - kierunek studiów

  Studia na kierunku Computer science – studia online to studia inżynierskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 4 lata (studia I stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (inżyniera). 

  Studia na kierunku computer science - studia online
  Rok akademicki 2024/2025
  Forma studiów online
  Poziom studiów studia I i II stopnia
  Czas trwania 4 lata (studia I stopnia), 1,5 roku (studia II stopnia)

  Uczelnie

  Studia na kierunku computer science - studia online możesz podjąć na 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej w trybie online | computer science - studia online - uczelnie >

  Opis kierunku

  Studia na kierunku Computer science – studia online dają studentom możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności z zakresu szeroko rozumianej informatyki oraz zgodnych z wybraną specjalnością, m.in. zagadnień dotyczących cyberbezpieczeństwa, sztucznej inteligencji czy projektowania aplikacji mobilnych. Studia realizowane są online, w języku angielskim.

   

  Praca po studiach

  Studia na kierunku Computer science – studia online dają ich absolwentom możliwość znalezienia pracy m.in. jako programiści, projektanci aplikacji mobilnych, specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa czy specjaliści sztucznej inteligencji.

   

  JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

  Rekrutacja na studia na kierunek Computer science – studia online wymaga od kandydatów zdanego egzaminu maturalnego. W rekrutacji nie wskazano konkretnych przedmiotów, które są wymagane, aby rozpocząć studia na tym kierunku.

  *Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

   

  szczegółowe wymagania na uczelniach

  Computer science - studia online - zasady rekrutacji

  • Terminy rekrutacji

  • Czas trwania

  • Przedmioty maturalne

  • Limity

  • Progi

  Wiedza, którą zdobędziesz, studiując Computer science – studia online

  Kierunki studiów takie jak Computer science – studia online dają studentom możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności z zakresu, który jest najbardziej zgodny z ich zainteresowaniami i przyszłymi planami zawodowymi. Jest to możliwe dzięki wyborowi specjalności.

  W zależności od specjalności, studenci tego kierunku mogą m.in. nauczyć się, jak projektować bezpieczne oprogramowanie, jak projektować aplikacje mobilne czy poznać zagadnienia z zakresu doświadczenia użytkownika i prowadzenia projektów.

  Przykładowe przedmioty oferowane przez uczelnie na kierunku Computer science – studia online to m.in.: nauczanie maszynowe, architektura systemów komputerowych czy matematyka dyskretna.

  JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU COMPUTER SCIENCE – STUDIA ONLINE?

  Computer science – studia online to kierunek oferowany przez szkoły wyższe, adresowany przede wszystkim do osób, które interesują się nowinkami technologicznymi i chcą w przyszłości pracować w branży IT.

  Bez względu na to, na jaką specjalność zdecydują się studenci, mogą oni zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu m.in. podstaw programowania, matematyki czy elektroniki dla informatyków. Szeroki wybór specjalności daje studentom możliwość zdobywania kompetencji zgodnych z ich zainteresowaniami i przyszłymi planami zawodowymi. Przykładowe specjalności na kierunku Computer science – studia online to: Artificial intelligence and data science, Cybersecurity, Designing mobile applications.

  Program studiów zakłada również, że studenci wezmą udział w praktykach zawodowych oraz będą pracować nad własnym projektem informatycznym, dzięki czemu będą wiedzieć, jak wykorzystywać zdobytą wiedzę w praktyce. Studia prowadzone są w formule online, w języku angielskim.

   

  1. Typ i tryb studiów:

  Studia na kierunku Computer science – studia online możemy podzielić na:

  1. Poziom:

  2. Forma:

   

  ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU COMPUTER SCIENCE – STUDIA ONLINE?

  Studia na kierunku Computer science – studia online trwają 4 lata (studia I stopnia).

   

  JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU COMPUTER SCIENCE – STUDIA ONLINE

  Studia na kierunku Computer science – studia online dają ich absolwentom możliwość znalezienia pracy w szeroko rozumianej branży IT, np. na stanowiskach programistów czy projektantów aplikacji mobilnych. W zależności od tego, na jaką specjalizację zdecydują się w trakcie studiów, mogą również znaleźć zatrudnienie jako m.in. członkowie zespołów IT w start-upach technologicznych, UX/UI designerzy czy specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa. Dzięki temu, że studia prowadzone są w języku angielskim, absolwenci mają możliwość znaleźć zatrudnienie nie tylko w firmach krajowych, ale także i międzynarodowych.

  Możliwości zatrudnienia po studiach na kierunku Computer science – studia online:

  • programista,
  • projektant aplikacji mobilnych,
  • członek zespołu IT w start-upie technologicznym,
  • UX/UI designer,
  • specjalista ds. bezpieczeństwa,
  • specjalista ds. sztucznej inteligencji,
  • Project Manager.

  Poziom i forma studiów

  Sprawdź na jakim poziomie znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

  Computer science - studia online studia I stopnia

  Computer science - studia online studia II stopnia

  Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku computer science - studia online

  Filtrowanie
  Województwo
  Miasto
  Poziom studiów
  Forma studiów

  Zobacz inne kierunki informatyczne

  Filtrowanie
  Województwo
  Poziom studiów

  Zobacz inne kierunki informatyczne - podyplomowe

  Filtrowanie
  Województwo
  Poziom studiów

  W jakich firmach możesz pracować po kierunku computer science - studia online

  Miasta, które oferują studia na kierunku Computer science - studia online

  Teraz najważniejsze

  matura 2024

  zmiany na maturze 2024

  arkusze maturalne

  wyniki matur 2023

  rekrutacja na studia

  studia

  kierunki studiów

  studia podyplomowe

   

  Ciekawe

   


  gdzie studiować

   

   

  Nadchodzące wydarzenia

  • Drzwi otwarte Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku
  • Dzień Otwarty Wydziału Prawa i Administracji UŁ https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJkzVRdi_LG0cRIMXhgRsDc2Q https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/45afd-uniwersytet-lodzki-kierunki.jpg Uniwersytet Łódzki
  • Drzwi Otwarte https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJiVhlHiMJqkcR3LRNnD9vans Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  • ul. Okopowa 59,  , 01-043 Warszawa https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=ul.%20Okopowa%2059%20warszawa https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/5068d-aeh-vizja.jpg Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie
  • Dni otwarte https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/a4759-akademia-muzyczna-Lodz.jpg Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi
  • ul. św. Jadwigi 12, Wrocław https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJe5O2FNnpD0cRJYDVarV7L1g https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/05309-wyzsza-szkola-prawa-wroc.jpg Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu

  Komentarze (0)