Engineer degree in computer science - studia online

Engineer degree in computer science - studia online

Dodaj do ulubionych

Engineer degree in computer science studia – kierunek studiów

Studia na kierunku engineer degree in computer science to studia inżynierskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 3,5 roku (studia I stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (inżyniera).

Studia możesz podjąć w trybie online

Specyfika studiów zależy od wyboru specjalności / ścieżki kształcenia. Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

Co zdawać na maturze?

Żeby dostać się na studia kierunku engineer degree in computer science, w procesie rekrutacji na Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi brane jest pod uwagę świadectwo maturalne upoważniające do podjęcia studiów wyższych oraz opłata rekrutacyjna i semestralna.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK ENGINEER DEGREE IN COMPUTER SCIENCE - STUDIA ONLINE

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku engineer degree in computer science - studia online

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miasto
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Nic nie znaleziono

   Zobacz inne kierunki Informatyczne

   Typ studiów
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Wiedza, którą zdobędziesz, studiując na kierunku engineer degree in computer science

   Program studiów i przedmioty

   W jaką wiedzę i umiejętności zostaniesz uposażony podczas studiów na kierunku engineer degree in computer science? Pierwszym wyzwaniem, jakiemu będziesz musiał sprostać będzie przyzwyczajenie się do zdobywania wiedzy w obcym niż używany na co dzień języku.

   Początki przygody z zaawansowanym programowaniem będą teoretyczne i prawie tak samo trudne, jak praktyka. Znacznie poszerzysz umiejętności matematyczne i za ich pomocą nauczysz się tworzenia skomplikowanych algorytmów liczbowych, które w późniejszym czasie przeniesiesz do programów komputerowych.

   Poznasz budowę podzespołów komputerowych, sieci internetowej oraz architektury systemów komputerowych. W trakcie zajęć z grafiki komputerowej zrozumiesz, jak ważne jest zaplecze estetyczne każdego multimedialnego projektu. Jak sam widzisz, wiedza do przyswojenia będzie bardzo duża w porównaniu do czasu trwania studiów.

    

   Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

   • programowania w wybranych językach
   • architektury systemów komputerowych
   • funkcjonowania systemów operacyjnych
   • budowy i typów sieci komputerowych
   • programowania graficznego
   • tworzenia stron internetowych
   • budowy i zasad działania poszczególnych podzespołów komputerowych

   Jak wyglądają studia na kierunku engineer degree in computer science?

    

   1. Typ i tryb studiów

   Program kształcenie na kierunku engineer degree in computer science będzie oscylował głownie wokół nauk ścisłych i informatycznych.

    

   Studia na kierunku engineer degree in computer science możemy podzielić na:

   1. Typ:

   • Studia I stopnia (inżynierskie)

    

   2. Tryb:

   • studia online

    

   2. Program studiów i przedmioty

   Jako student kierunku engineer degree in computer science będziesz miał okazję zdobyć wszechstronną wiedzę informatyczną i techniczną. W siatce zajęć znajdzie się wiele interesujących przedmiotów powiązanych z powyższą tematyką. Oto wybrane z nich:

   • podstawy programowania
   • architektura systemów komputerowych
   • system operacyjny

   Program kształcenia zakłada również realizacje obieralnych modułów specjalizacyjnych, których aktualną listę znajdziesz na oficjalnych stronach internetowych wybranych uczelni wyższych.

    

   3. Nabywane umiejętności

   Osoby, które aplikują na powyższe studia zdobędą szereg cennych umiejętności praktycznych powiązanych z prężnie rozwijającą się dyscypliną, jaką jest informatyka. W czasie licznych warsztatów nauczysz się zasad programowania w wybranych językach.

   Ponadto dowiesz się w jaki sposób zarządzać bazami danych i sieciami komputerowymi, co z powodzeniem wykorzystasz w swojej przyszłej pracy zawodowej. Studenci rozwiną także swoje zdolności językowe, czym zwiększą swoje szanse na ciekawą pracę w środowisku międzynarodowym.

    

   4. Dla kogo ten kierunek

   Żyjemy w czasach technologii znacznie wpływającej, a niejednokrotnie też całkowicie dominującej wszystkie dziedziny życia. Nikt nie wyobraża sobie funkcjonowania jakiejkolwiek firmy bez stałego podłączenia sieciowego, nawet gospodarstwa agroturystyczne nieco przeczą przyrodniczemu, wiejskiemu klimatowi i stale korzystają z dobrodziejstw technologii.

   Anglojęzyczne studia na kierunku engineer degree In computer science to odpowiedź na nieustannie rosnące zapotrzebowanie światowego rynku pracy na specjalistów biegłych w metodach przetwarzania informacji oraz technologiach wytwarzania układów je przetwarzających.

   Marzy ci się dobrze płatna praca, w której nieustannie będziesz rozwijał swoje kompetencje? Jesteś gotów na wyzwania wynikające z nauki na niezwykle trudnym kierunku? Chciałbyś zostać uniwersalnym pracownikiem na skalę światową dzięki opanowaniu technicznej terminologii po angielsku? Matematyka i informatyka od zawsze wiodły prym wśród twoich ulubionych szkolnych przedmiotów?

   Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na przynajmniej jedno z pytań, to nie wahaj się dłużej i aplikuj na studia na kierunku engineer degree in computer science!

    

   5. Gdzie studiować engineer degree in computer science

   Popularne uczelnie na których można studiować kierunek engineer degree in computer science:

   Ile trwają studia i jaki tytuł uzyskasz?

   Studia na kierunku engineer degree in computer science trwają 3,5 roku (studia I stopnia).

   Studia pierwszego stopnia na kierunku engineer degree in computer science będą trwały trzy i pół roku, czyli siedem semestrów. Po tym czasie zdobędziesz tytuł inżyniera.

   Czas trwania studiów na kierunku engineer degree in computer science - studia online na poszczególnych uczelniach

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miejscowość
   Województwo
   SORTOWANIE:
   I stopnia II stopnia jednolite

   Brak wyników

   Szczegółowe informacje na temat czasu trwania należy sprawdzić na stronie uczelni poprzez kliknięcie przycisku: "Dowiedz się więcej"

   Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku engineer degree in computer science

   Praca po studiach

   Gdzie się zatrudnisz jako absolwent studiów na kierunku engineer degree in computer science? Z otwartymi ramionami przyjmą cię właściciele firm informatycznych, w których zajmiesz się kontrolą poprawności działania serwerów internetowych, programów i aplikacji, a także staniesz przed wyzwaniem stworzenia swoich własnych.

   Będziesz mógł założyć własną działalność gospodarczą, opartą na usługach z obszaru tworzenia stron internetowych, grafiki reklamowej lub użytkowej, a nawet diagnostyki i napraw fizycznych części komputerów. Za sprawą biegłości komunikacyjnej w języku angielskim staniesz się uniwersalnym pracownikiem, mogącym znaleźć dobrze płatne zatrudnienie na obszarze całego świata.

   Absolwent kierunku engineer degree in computer science znajdzie zatrudnienie w/jako:

   • twórca oprogramowania komputerowego
   • projektant i twórca stron internetowych
   • grafik komputerowy
   • twórca gier i multimediów
   • pracownik międzynarodowych przedsiębiorstw z branży IT
   • właściciel działalności gospodarczej opartej na usługach z zakresu napraw komputerów, tworzenia projektów graficznych oraz stron internetowych

   W JAKICH FIRMACH MOŻESZ PRACOWAĆ PO KIERUNKU ENGINEER DEGREE IN COMPUTER SCIENCE - STUDIA ONLINE

   MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU ENGINEER DEGREE IN COMPUTER SCIENCE - STUDIA ONLINE

   Komentarze (0)