ZARZĄDZANIE W SYSTEMACH INFORMATYCZNYCH

ZARZĄDZANIE W SYSTEMACH INFORMATYCZNYCH

ZARZĄDZANIE W SYSTEMACH INFORMATYCZNYCH studia – kierunek studiów

Dla kogo ten kierunek

Bez wątpienia, nowoczesne technologie zdominowały współczesny świat i wpłynęły na niemal każdy aspekt naszego życia. Coraz trudniej wyobrazić sobie dobrze działający biznes, który nie stosuje wsparcia technologicznego lub nie posiada własnej strony internetowej, która jest najlepszą reklamą i narzędziem opiniotwórczy. Jednak internet spełnia nie tylko funkcję biznesową, lecz także rozrywkową i użytkową.

Codziennie, miliony ludzi korzysta z tego medium, kontaktując się ze znajomymi, robiąc zakupy, czy przeglądając swoje ulubione strony internetowe. Mimo swojej potęgi i dostępności w niemal każdym zakątku świata, internet jest wytworem ludzkiego umysłu, dlatego też wymaga nieustannej pracy w celu jego ulepszenia i usprawnienia. Dlatego też nieustannie wrasta zapotrzebowanie na profesjonalnych informatyków i programistów o profesjonalnym podejściu do swojej pracy i powierzonych im zadań. Jako odpowiedź na tego typu potrzeby powstał innowacyjny i niezwykle perspektywiczny kierunek, zarządzanie w systemach informatycznych, którego program skierowany jest do wszystkich pasjonatów nowych technologi i nowoczesnych rozwiązań informatycznych.

 

Czego nauczysz się podczas studiów na kierunku zarządzanie w systemach informatycznych?

Zarządzanie w systemach informatycznych to niezwykle interesujące i nowatorskie studia, dzięki którym będziesz miał szansę ugruntować swoją wiedzę o technologiach informatycznych oraz wzbogacić ją o zupełnie nowe, istotne aspekty. W programie kursu przewidziano wiele rozwijających wykładów i warsztatów, które będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę akademicką oraz wieloletnich praktyków tej branży. 

Jako student nauczysz się projektować i wdrażać projekty informatyczne oraz nadzorować infrastrukturę IT. Oprócz wiedzy ściśle informatycznej, wykształcisz także swoje zdolności menadżerskie. Podczas studiów dowiesz się więcej na temat projektowania strategii biznesowych oraz zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwem przedsiębiorstwa, a także poznasz podstawy marketingu i reklamy. Ponadto, rozwiniesz swoje zdolności językowe na lektoracie z wybranego przez siebie języka obcego, co bez wątpienia zwiększy twoje szansę na międzynarodową karierę.

 

Jaka praca po tym kierunku?

Jako absolwent tego perspektywicznego i nowatorskiego kierunku będziesz mógł się pochwalić gruntowną wiedzą i szeregiem umiejętności, co niewątpliwie powoli Ci znaleźć ciekawą i atrakcyjną pracę w pełni dopasowaną do twojego wykształcenia. Przede wszystkim będziesz kompleksowo przygotowany do pracy w branży IT. Idealnie odnajdziesz się w zawodzie analityka i projektanta systemów informatycznych, administratora baz danych czy projektanta stron internetowych.

Co więcej, dzięki odpowiedniemu przygotowaniu menadżerskiemu będziesz mógł pracować na stanowiskach kierowniczych i menadżerskich w różnorodnych firmach, instytucjach i korporacjach. Jako że branża informatyczna rozwija się prężnie na całym świecie, bez problemu znajdziesz zatrudnienie także poza granicami naszego kraju. Dodatkowo, po ukończeniu studiów pierwszego stopnia możesz kontynuować naukę na studiach magisterskich lub podyplomowych i tym samym zwiększyć swoje perspektywy zawodowe.

WAŻNE TEMATY

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem tego prestiżowego kierunku powinieneś zdać maturę z języka polskiego, języka obcego nowożytnego, matematyki, geografii, informatyki, historii lub WOS-u.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK ZARZĄDZANIE W SYSTEMACH INFORMATYCZNYCH

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA NA KIERUNKU ZARZĄDZANIE W SYSTEMACH INFORMATYCZNYCH

Tryb studiów
Typ studiów
Miasto
Województwo
SORTOWANIE:

Nic nie znaleziono

Zobacz inne kierunki Informatyczne

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ PODCZAS STUDIÓW NA KIERUNKU ZARZĄDZANIE W SYSTEMACH INFORMATYCZNYCH:

 • znajomość różnych strategi zarządzania
 • umiejętność zarządzania biznesem, ryzykiem oraz bezpieczeństwem
 • umiejętność zarządzania zasobami IT
 • umiejętność projektowania i wdrażania systemów informatycznych
 • znajomość języka obcego
 • znajomość specjalistycznej terminologii
 • znajomość podstaw marketingu i reklamy
 • umiejętność praktycznego wykorzystania wiedzy

Sprawdź jakiego typu znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

ZARZĄDZANIE W SYSTEMACH INFORMATYCZNYCH STUDIA I STOPNIA

JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO UKOŃCZENIU STUDIÓW NA KIERUNKU ZARZĄDZANIE W SYSTEMACH INFORMATYCZNYCH:

 • stanowiska kierownicze i menadżerskie
 • administrator baz danych
 • branża IT
 • analityk i projektant systemów informatycznych
 • projektant stron internetowych
 • projektant usług sieciowych
 • firmy i korporacje międzynarodowe
 • konsultant informatyczny

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU ZARZĄDZANIE W SYSTEMACH INFORMATYCZNYCH

Komentarze (0)