E-BUSINESS & DIGITAL MARKETING

E-BUSINESS & DIGITAL MARKETING

Dodaj do ulubionych

E-BUSINESS & DIGITAL MARKETING studia – kierunek studiów

Studia na kierunku E-business & Digital Marketing  to studia licencjackie lub magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 3 lata (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu licencjata lub magistra.

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym

 

W ramach studiów na kierunku E-business & Digital Marketing studenci zdobędą wiedzę z zakresu nauk informatycznych, zarządzania, marketingu oraz biznesu. Ponadto dowiedzą się więcej na temat marketingu cyfrowego i specyfiki mediów społecznościowych. Dowiedzą się także, w jaki sposób obsługiwać zaawansowane narzędzia i programy informatyczne stosowane w marketingu.

Absolwenci znajdą zatrudnienie w działach handlowych, agencjach marketingowych, agencjach reklamowych, działach PR, instytucjach kultury, mediach, działach HR oraz na stanowiskach kierowniczych i menedżerskich.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE

Kandydaci na kierunek E-business & Digital Marketing powinni zapoznać się z wymaganiami obowiązującymi na danej uczelni wyższej. Dzięki szybkiemu podjęciu przygotowań mogą znacznie zwiększyć swoje szanse na pozytywne rozpatrzenie aplikacji. W przypadku wyższych szkół niepublicznych konieczne będzie przedstawienie świadectwa maturalnego. W rekrutacji na studia magisterskie będzie brana pod uwagę ocena z dyplomu ukończenia studiów wyższych. Kandydaci muszą także znać język angielski na poziomie zaawansowanym.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK E-BUSINESS & DIGITAL MARKETING

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   E-BUSINESS & DIGITAL MARKETING - zasady rekrutacji

   • Terminy rekrutacji

   • Czas trwania

   • Przedmioty maturalne

   • Limity

   • Progi

   Poziom i tryb studiów

   Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku e-business & digital marketing

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miasto
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Nic nie znaleziono

   JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU E-BUSINESS & DIGITAL MARKETING?

   Obecnie, internet jest nośnikiem informacji i reklamy. Media społecznościowe są coraz częściej wykorzystywane w nowoczesnym marketingu cyfrowym, dlatego też specjaliści z obszaru tej dziedziny znajdą zatrudnienie zarówno na polskim, jak i międzynarodowym rynku pracy. Ich kształceniem zajmuje się anglojęzyczny kierunek E-business & Digital Marketing wyróżniający się interdyscyplinarnym programem nauczania oscylującym wokół nauk informatycznych, społecznych i biznesowych.

    

   1. Typ i tryb studiów:

   Studia na kierunku E-business & Digital Marketing możemy podzielić na:

   1. Typ

   • Studia I stopnia (licencjackie)

   • Studia II stopnia (magisterskie)

   2. Tryb:

   • studia stacjonarne

    

   2. Zdobywana wiedza i umiejętności

   Studenci kierunku E-business & Digital Marketing zdobędą wszechstronną wiedzę z obszaru informatyki, marketingu, zarządzania i biznesu. Ponadto dowiedzą się więcej na temat specyfiki i funkcjonowania mediów społecznościowych. Ze względu na praktyczny wymiar kształcenia, studenci rozwiną szereg umiejętności, które wykorzystają w swojej przyszłej pracy zawodowej. Przede wszystkim nauczą się zastosowania technik marketingu cyfrowego w praktyce.

   Ponadto nauczą się zarządzania zasobami ludzkimi, projektami i przedsiębiorstwem. Dzięki temu, że zajęcia będą prowadzone w języku angielskim, studenci rozwiną zdolności językowe i poznają specjalistyczną terminologię informatyczną i biznesową.

   ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU E-BUSINESS & DIGITAL MARKETING?

   Studia na kierunku E-business & Digital Marketing trwają 3 lata (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia).

   JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU E-BUSINESS & DIGITAL MARKETING?

   Absolwenci kierunku E-business & Digital Marketing nie powinni mieć problemów ze znalezieniem zatrudnienia. Po ukończeniu studiów mogą związać swoją przyszłość z agencjami marketingowymi i reklamowymi. Równie ciekawą opcją może być zatrudnienie na stanowiskach kierowniczych i menedżerskich. Uzyskaną wiedzę i umiejętności wykorzystają w działach PR i HR. Ponadto mogą związać swoją przyszłość z instytucjami kultury, mediami oraz organizacjami pozarządowymi. Znajomość języka angielskiego oraz specjalistycznej terminologii otworzy im drzwi do kariery międzynarodowej.

   Możliwości zatrudnienia po studiach na kierunku E-business & Digital Marketing:

   • firmy i korporacje międzynarodowe

   • instytucje kultury

   • media

   • działy HR

   • działy PR

   • agencje marketingowe

   • agencje reklamowe

   • organizacje pozarządowe

   • własna działalność gospodarcza.

   Zobacz inne kierunki Informatyczne

   Typ studiów
   Województwo
   SORTOWANIE:

   MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU E-BUSINESS & DIGITAL MARKETING

   Komentarze (0)