ŚRODOWISKOWE STUDIA DOKTORANCKIE - PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

ŚRODOWISKOWE STUDIA DOKTORANCKIE - PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Dodaj do ulubionych

ŚRODOWISKOWE STUDIA DOKTORANCKIE - PROJEKTOWANIE GRAFICZNE studia – kierunek studiów

Dla kogo ten kierunek

Środowiskowe studia doktoranckie na kierunku projektowanie graficzne są skierowane do wszystkich ponadprzeciętnie uzdolnionych osób, które chciałyby rozwijać się w kierunku artystycznym i zyskać szansę na międzynarodową karierę naukową. Program tego niezwykle perspektywicznego i zarazem interesującego kierunku jest w pełni dostosowany do potrzeb współczesnego rynku pracy orz pozwala w pełni ugruntować i w znacznym stopniu poszerzyć swoją wiedzę o pasjonującej dziedzinie, jaką jest projektowanie graficzne. 

Jesteś osobą, którą charakteryzuje ogromna ambicja? Od zawsze stawiasz sobie wysokie cele i dążysz do nich pomimo przeszkód, a poznawanie nowych rzeczy i pogłębianie zainteresowań sprawia Ci nieskrywaną przyjemność? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na te pytania, to powinieneś rozważyć wybór środowiskowych studiów doktoranckich na projektowaniu graficznym!

 

Czego nauczysz się na kierunku środowiskowe studia doktoranckie-projektowanie graficzne?

 

 

Ze względu na niezwykle bogaty i interdyscyplinarny program studiów będziesz miał szansę rozwinąć się na wielu płaszczyznach i pogłębić swoją wiedzę z obszaru kilku dziedzin wiedzy bezpośrednio związanych z projektowaniem graficznym oraz innymi, związanymi z nim aspektami.

W trakcie nauki, dowiesz się więcej na temat ogólnego pojęcia sztuki i jej antropologi, a także skupisz się na poznaniu niezwykle bogatej i ciekawej dziedziny, jaką jest estetyka. Jednak zdecydowanie najwięcej czasu poświęcisz swojej pracy dyplomowej. W tym celu, w ofercie studiów przewidziano liczne zajęcia i warsztaty, które przygotują Cię do tego niezwykle trudnego i odpowiedzialnego zadania. Jako student będziesz uczęszczał na warsztaty z metodologi prac badawczych, na których przyswoisz zasady odpowiedniego redagowania i edycji dzieł badawczych.

Ponadto, kadra akademicka przekaże Ci wiedzę z obszaru dydaktyki, którą będziesz mógł wykorzystać podczas obowiązkowych praktyk studenckich polegających na prowadzeniu zajęć akademickich. Dodatkowo, rozwiniesz swoje zdolności językowe na lektoracie z wybranego języka obcego, co niewątpliwie zwiększy twoje szansę na międzynarodową karierę.

 

 

Jaka praca po tym kierunku?

 

 

Jako absolwent tych niezwykle perspektywicznych i interesujących studiów ugruntujesz i rozwiniesz swoją wiedzę z obszaru sztuk pięknych, projektowania graficznego,a także tworzenia prac badawczych i prowadzenie zajęć akademickich. Uzyskane wiadomości i kompetencje sprawią, że bez problemu znajdziesz atrakcyjną i interesującą pracę powiązaną z twoim wykształceniem. Przede wszystkim, zostaniesz kompleksowo przygotowany do rozpoczęcia działalności naukowej i związania przyszłości z polskimi oraz międzynarodowymi uczelniami wyższymi lub ośrodkami badawczymi.

Ponadto, idealnie odnajdziesz się w zawodzie grafika komputerowego w różnego rodzaju biurach projektowych lub innego rodzaju firmach i korporacjach. Co więcej, możesz rozważyć pracę w specjalistycznych wydawnictwach naukowych lub redakcjach czasopism w roli grafika. Znajomość ogólnego i specjalistycznego, branżowego języka obcego w stopniu zaawansowanym otworzy Ci drzwi do międzynarodowej kariery.

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem tego niezwykle perspektywicznego kierunku, w procesie rekrutacji będziesz musiał przedstawić dyplom ukończenia studiów magisterskich o podobnym profilu naukowym. Ponadto, wszyscy kandydaci przejdą rozmowę kwalifikacyjną, na której opowiedzą o swoich zainteresowaniach i planach naukowych.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK ŚRODOWISKOWE STUDIA DOKTORANCKIE - PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku środowiskowe studia doktoranckie - projektowanie graficzne

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miasto
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Nic nie znaleziono

   Zobacz inne kierunki Artystyczne

   Typ studiów
   Województwo
   SORTOWANIE:

   WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ PODCZAS STUDIÓW ŚRODOWISKOWE STUDIA DOKTORANCKIE - PROJEKTOWANIE GRAFICZNE:

   • wiedza z zakresu antropologii sztuki
   • wiedza z zakresu estetyki
   • umiejętność tworzenia i redagowania tekstów naukowych
   • wiedza dydaktyczna
   • umiejętność prowadzenia zajęć akademickich
   • znajomość prawa autorskiego
   • znajomość języka obcego
   • znajomość specjalistycznej terminologii

   Czas trwania studiów na kierunku środowiskowe studia doktoranckie - projektowanie graficzne na poszczególnych uczelniach

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miejscowość
   Województwo
   SORTOWANIE:
   I stopnia II stopnia jednolite

   Brak wyników

   Szczegółowe informacje na temat czasu trwania należy sprawdzić na stronie uczelni poprzez kliknięcie przycisku: "Dowiedz się więcej"

   JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO UKOŃCZENIU STUDIÓW NA KIERUNKU ŚRODOWISKOWE STUDIA DOKTORANCKIE - PROJEKTOWANIE GRAFICZNE:

   • uczelnie wyższe
   • ośrodki badawcze
   • wydawnictwa naukowe
   • redakcje czasopism
   • media
   • grafik komputerowy
   • biura projektowe
   • kariera międzynarodowa

   MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU ŚRODOWISKOWE STUDIA DOKTORANCKIE - PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

   Komentarze (0)