Grafika – studia online – kierunek studiów

 
Dla kogo ten kierunek
W umysłach znacznej części społeczeństwa gości przekonanie, że dla artystów nie ma miejsca na współczesnym rynku pracy, a ludzie dążący do rozwoju danego im talentu tracą swój czas, który mogliby spożytkować na coś bardziej pragmatycznego. Twórcy oprawy graficznej najlepiej sprzedających się tytułów z obszaru gier komputerowych z pewnością polemizowaliby z takim przekonaniem, gdyby nie to, że aktualnie biorą udział w kolejnych produkcjach, poszerzając tym samym znaczny już majątek. Najzdolniejsi graficy są w stanie zaprojektować obrazy łudząco przypominające otaczającą nas rzeczywistość. Wiedźmin i inne podobne produkcje powoli stają się w oczach młodych ludzi doskonałą alternatywą dla obcowania z przyrodą widzianą za oknem. Oczywiście nie jest to postęp, z którego ludzkość mogłaby być dumna, warto o nim wspomnieć wyłącznie przy okazji opisywania sukcesów współczesnych grafików. Kierunek grafika – studia online wychodzi naprzeciw nieustannie rosnącemu zapotrzebowaniu na kreatywnych artystów obdarzonych nieograniczoną wyobraźnią, którzy swoimi kompetencjami zasililiby szeregi osób pracujących przy produkcjach rozmaitych projektów graficznych. Jeśli w szkole nieustannie chwalono twoje prace plastyczne, od zawsze chciałeś mieć wkład w rozwój grafiki komputerowej, a ponadto jesteś w stanie zorganizować swój czas, dopasowując go studiów w trybie online, to studia na kierunku grafika – studia online mogą okazać się strzałem w dziesiątkę!
 
Program studiów i przedmioty
Czego możesz się spodziewać po nauce przewidzianej w toku studiów na kierunku grafika – studia online? Wydawać by się mogło, że talent posiadany przez kandydatów na artystyczne studia w zupełności wystarczy. Nic bardziej mylnego, większość technik graficznych wymaga nauki oraz systematycznego ćwiczenia, aby w rezultacie osiągnąć wprawę. Jako student grafiki - online nauczysz się obsługi programów komputerowych niezbędnych w twojej przyszłej pracy. Twoje horyzonty artystyczne zostaną poszerzone o umiejętność wykonywania fotografii użytkowej oraz projektowania graficznego. Będziesz wiedział, jak w kreatywny sposób zarządzać projektami i zasobami ludzkimi, co uczyni cię cennym pracownikiem na rynku pracy.
 
Praca po studiach
Jaką pracę będziesz mógł podjąć po ukończeniu studiów na kierunku grafika – studia online? Zatrudnienie znajdziesz przede wszystkim w branżach informatycznych, gdzie szata graficzna i pozytywne wrażenia wizualne użytkowników są niezwykle ważne. Zajmiesz się projektowaniem stron internetowych pod kątem ich wyglądu. Weźmiesz czynny udział przy produkcji gier komputerowych. Wydawnictwa sowicie wynagrodzą twoją pracę przy tworzeniu okładek książek, magazynów i czasopism. Będziesz mógł założyć własną działalność gospodarczą i zająć się wszelkiego rodzaju zleceniami w zakresie usług graficznych. Jak widzisz wybór jest spory.

WAŻNE TEMATY

Co jest brane pod uwagę w procesie rekrutacji?

Żeby dostać się na studia na kierunku grafika – studia online na Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi należy dostarczyć świadectwo maturalne uprawniające do podjęcia studiów wyższych oraz uiścić opłatę semestralną.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK GRAFIKA - STUDIA ONLINE

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA NA KIERUNKU GRAFIKA - STUDIA ONLINE

Tryb studiów
Typ studiów
Miasto
Województwo
SORTOWANIE:

Nic nie znaleziono

Zobacz inne kierunki Artystyczne

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Wiedza, którą zdobędziesz, studiując grafikę – studia online

Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:
 • projektowania graficznego
 • fotografii użytkowej
 • kreatywnego zarządzania projektami i zasobami ludzkimi
 • obsługi komputerowych programów graficznych
 • projektowania kampanii reklamowych oraz realizacji projektów w zespole kreatywnym
 • fotografii w komunikacji wizualnej, kreatywnej edycji obrazu w praktyce rynkowej
 • organizacji czasu

Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku grafika – studia online

Absolwent kierunku grafika - studia online znajdzie zatrudnienie w/jako:
 • wydawnictwach
 • agencjach reklamowych i interaktywnych
 • firmach informatycznych zajmujących się projektowaniem stron internetowych
 • działach marketingu i promocji

W JAKICH FIRMACH MOŻESZ PRACOWAĆ PO KIERUNKU GRAFIKA - STUDIA ONLINE

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU GRAFIKA - STUDIA ONLINE

Komentarze (0)