BIM EXECUTIVE - PROJEKTOWANIE, KOORDYNACJA I WDRAŻANIE NOWOCZESNYCH PROJEKTÓW BUDOWLANYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

BIM EXECUTIVE - PROJEKTOWANIE, KOORDYNACJA I WDRAŻANIE NOWOCZESNYCH PROJEKTÓW BUDOWLANYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

Studia na kierunku bim executive - projektowanie, koordynacja i wdrażanie nowoczesnych projektów budowlanych - studia podyplomowe możesz podjąć na 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Filtrowanie
Województwo
Miejscowość
Status uczelni
Typ uczelni
  Więcej filtrów
  Poziom studiów
  Forma studiów
   Czas trwania

    Bim executive - projektowanie, koordynacja i wdrażanie nowoczesnych projektów budowlanych - studia podyplomowe

    Studia na kierunku bim executive – projektowanie, koordynacja i wdrażanie nowoczesnych projektów budowlanych to studia podyplomowe, których program kształcenia zazwyczaj trwa 1 rok.

    Studia na kierunku bim executive - projektowanie, koordynacja i wdrażanie nowoczesnych projektów budowlanych - studia podyplomowe
    Rok akademicki 2024/2025
    Forma studiów zjazdy
    Poziom studiów studia podyplomowe

    Uczelnie

    Studia na kierunku bim executive - projektowanie, koordynacja i wdrażanie nowoczesnych projektów budowlanych - studia podyplomowe możesz podjąć na 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej | bim executive - projektowanie, koordynacja i wdrażanie nowoczesnych projektów budowlanych - studia podyplomowe - uczelnie >

    Adresatami studiów są m.in. projektanci, architekci, kierownicy i koordynatorzy budów oraz osoby związane z branżą budowlaną, którzy chcieliby zdobyć nowe umiejętności związane z technologiami bim i zarządzaniem projektami.

    JAKIE WYMAGANIA REKRUTACYJNE?

    W rekrutacji na kierunek bim executive – projektowanie, koordynacja i wdrażanie nowoczesnych projektów budowlanych zwykle mogą wziąć udział absolwenci budownictwa, architektury i studiów pokrewnych. Kandydaci powinni wysłać zgłoszenie oraz dostarczyć dokumenty, na podstawie których odbywa się rekrutacja. Studia mogą się wiązać z dodatkowymi kosztami. Warto również pamiętać, że w grupach może być ograniczone liczba miejsc, a kierunek może nie zostać otwarty, jeśli zgłosi się zbyt mało chętnych.

    *Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

    szczegółowe wymagania na uczelniach

    JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU BIM EXECUTIVE – PROJEKTOWANIE, KOORDYNACJA I WDRAŻANIE NOWOCZESNYCH PROJEKTÓW BUDOWLANYCH?

    Kierunek bim executive – projektowanie, koordynacja i wdrażanie nowoczesnych projektów budowlanych realizowan jest w trybie niestacjonarnym. Studia mają charakter praktyczny, dlatego większość zajęć może mieć formę ćwiczeń, warsztatów czy laboratoriów komputerowych. Słuchacze mogą również zdobyć niezbędną wiedzę teoretyczną. Zajęcia prowadzone są zwykle przez specjalistów, którzy mają doświadczenie m.in. we wdrażaniu technologii bim.

     

    1. Typ i tryb studiów:

    Studia na kierunku bim executive – projektowanie, koordynacja i wdrażanie nowoczesnych projektów budowlanych możemy podzielić na:

    1. Typ

     

    2. Tryb:

     

    2. Zdobywana wiedza i umiejętności

    Studenci kierunku bim executive – projektowanie, koordynacja i wdrażanie nowoczesnych projektów budowlanych zyskują merytoryczne przygotowanie w dziedzinie technologii bim. Mogą dowiedzieć się m.in., jak opracowywać skoordynowane modele budynków. Uczą się także współpracy międzybranżowej i poznają metody zarządzania projektami np. za pomocą technologii chmurowej. Słuchacze otrzymują również często wiedzę na temat trendów w bim, takich jak np. big data czy sztuczna inteligencja. W trakcie zajęć mogą się pojawić zagadnienia związane z dobrymi praktykami i standaryzacją projektów. Studenci mogą także zapoznać się z metodami bim stosowanymi w zamówieniach publicznych i niepublicznych.

    Przedmioty, które mogą się pojawić w programie kierunku bim executive – projektowanie, koordynacja i wdrażanie nowoczesnych projektów budowlanych, to np.:

    • wstęp do cyfrowego budownictwa i rynku bim
    • inwentaryzacja istniejącej zabudowy w oparciu o chmurę punktów
    • platformy CDE
    • bim w zarządzaniu obiektami budowlanymi 

    ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU BIM EXECUTIVE – PROJEKTOWANIE, KOORDYNACJA I WDRAŻANIE NOWOCZESNYCH PROJEKTÓW BUDOWLANYCH?

    Studia na kierunku bim executive – projektowanie, koordynacja i wdrażanie nowoczesnych projektów budowlanych trwają przeważnie 1 rok (studia podyplomowe).

    JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU BIM EXECUTIVE – PROJEKTOWANIE, KOORDYNACJA I WDRAŻANIE NOWOCZESNYCH PROJEKTÓW BUDOWLANYCH?

    Absolwenci kierunku bim executive – projektowanie, koordynacja i wdrażanie nowoczesnych projektów budowlanych są przygotowani do sprawowania funkcji kierowniczych. Mogą szukać zatrudnienia w firmach m.in. z branży budownictwa i architektury. Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom mogą pracować w grupie i zarządzać zespołami oraz wykorzystywać nowoczesne rozwiązania bim. Absolwenci mogą także spróbować swoich sił w samodzielnym tworzeniu opracowań projektów.

    Możliwości zatrudnienia po kierunku bim executive – projektowanie, koordynacja i wdrażanie nowoczesnych projektów budowlanych to m.in.:

    • kierownik zespołu
    • specjalista ds. technologii bim

    Zobacz inne kierunki artystyczne

    Filtrowanie
    Województwo
    Poziom studiów

    Zobacz inne kierunki artystyczne - podyplomowe

    Filtrowanie
    Województwo
    Poziom studiów

    Miasta, które oferują studia na kierunku BIM EXECUTIVE - PROJEKTOWANIE, KOORDYNACJA I WDRAŻANIE NOWOCZESNYCH PROJEKTÓW BUDOWLANYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

    Teraz najważniejsze

    matura 2024

    zmiany na maturze 2024

    arkusze maturalne

    wyniki matur 2023

    rekrutacja na studia

    studia

    kierunki studiów

    studia podyplomowe

     

    Ciekawe

     


    gdzie studiować

     

     

    Nadchodzące wydarzenia

    Komentarze (0)