TERAPEUTA ŚRODOWISKOWY - STUDIA PODYPLOMOWE

TERAPEUTA ŚRODOWISKOWY - STUDIA PODYPLOMOWE

Dodaj do ulubionych

Terapeuta środowiskowy - studia podyplomowe

Opieka środowiskowa nad pacjentem wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy i kwalifikacji z obszaru nauk psychologicznych, czy społecznych. Odpowiedzią na te potrzeby są studia podyplomowe na kierunku terapeuta środowiskowy.

Studia na kierunku terapeuta środowiskowy - studia podyplomowe
Rok akademicki 2022/2023
Forma studiów online
Poziom studiów studia podyplomowe

Uczelnie

Studia na kierunku lub specjalności terapeuta środowiskowy - studia podyplomowe możesz podjąć na 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej w trybie online | terapeuta środowiskowy - studia podyplomowe - uczelnie >

Celem studiów jest przygotowanie słuchaczy do sprawowania profesjonalnej opieki środowiskowej, nad wymagającymi jej pacjentami. Tym samym dowiedzą się więcej na temat rozwoju psychicznego człowieka oraz diagnozowania zaburzeń na tle psychicznym emocjonalnym. Studenci nauczą się także prowadzenia odpowiednio dobranej terapii oraz wdrażania starannie zaplanowanego programu pomocowego. W ramach kształcenia dowiedzą się także, w jaki sposób prowadzić dokumentację medyczną pacjentów.

Absolwenci uzyskają certyfikat terapeuty środowiskowego i będą kompleksowo przygotowani do pracy w placówkach oświatowych, systemie ochrony zdrowia, czy wymiaru sprawiedliwości. Ponadto mogą związać swoją przyszłość z domami pomocy społecznej oraz świetlicami środowiskowymi, gdzie wykorzystają swoją wiedzę i zdolności zdobyte podczas studiów podyplomowych.

Sprawdź wszystkie studia online w Polsce.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK TERAPEUTA ŚRODOWISKOWY - STUDIA PODYPLOMOWE

Województwo
Miejscowość
Poziom studiów
Forma studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

Zobacz inne kierunki Pedagogiczne

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Zobacz inne kierunki Pedagogiczne - podyplomowe

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU TERAPEUTA ŚRODOWISKOWY - STUDIA PODYPLOMOWE

Komentarze (2)

Wera odpowiedz

Część, ja realizowałam ten kierunek właśnie w formie online i jak najbardziej mogę Ci polecić tą formę. Prawda jest taka, że wszystko należy od nas czy dobrze przyswoimy widzę i jak bardzo się przyłożymy do nauki. Studiowałam na WSKZ i mogę powiedzieć jedno, mają rewelacyjne materiały dydaktyczne. Naprawdę poziom mojej wiedzy na ten moment jest ogromny i bardzo się cieszę, że wybrałam akurat tą uczelnię.

Ewelina odpowiedz

Hej, jestem zainteresowana studiami podyplomowymi na kierunki terapeuta środowiskowy, ale zależałoby mi aby były to studia online. Czu ktoś może realizował ten kierunek w taki sposób, może polecić uczelnię? Z góry dziękuję za wszystkie informacje :)

Popularne

studia

matura 2022

 

Teraz najważniejsze

wyniki matur 2022

matura poprawkowa 2022

rekrutacja na studia

studia

kierunki studiów

 

Ciekawe

 


gdzie studiować

 

 

Nadchodzące wydarzenia