Zarządzanie i inżynieria produkcji - Szczecin

Zarządzanie i inżynieria produkcji - Szczecin

Studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji w Szczecinie możesz podjąć na 2 uczelniach publicznych w trybie stacjonarnym (dziennym) oraz niestacjonarnym.

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Filtrowanie
Status uczelni
Typ uczelni
Poziom studiów
Forma studiów
Więcej filtrów
Czas trwania
Politechnika Morska w Szczecinie

Politechnika Morska w Szczecinie

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Zarządzanie i inżynieria produkcji stopień: (I)  (II), czas trwania: 4 lata • 2 lata • 3,5 roku • 1,5 roku
forma: stacjonarne, niestacjonarne

Specjalności na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji

16.01.2024

Zarządzanie i inżynieria produkcji - studia Szczecin 2024 | woj. zachodniopomorskie

Zarządzanie i inżynieria produkcji w Szczecinie to 3,5-letnie lub 4-letnie studia I stopnia (inżynierskie) oraz 1,5-letnie lub 2-letnie studia II stopnia (magisterskie), których program oferuje 9 różnych specjalności. Studia można podjąć na 2 uczelniach w formie stacjonarnej (dziennej) lub niestacjonarnej (zaocznej). Ceny na zarządzaniu i inżynierii produkcji w Szczecinie w 2023 r. zaczynają się od 5000 zł za pierwszy rok studiów.

Zarządzanie i inżynieria produkcji - Szczecin
Studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji w Szczecinie
Rok akademicki 2024/2025
Forma studiów stacjonarne, niestacjonarne
Poziom studiów studia I i II stopnia
Czas trwania od 3,5 do 4 lat (studia I stopnia), od 1,5 do 2 lat (studia II stopnia)

Terminy rekrutacji

Rekrutacja na uczelnie, które prowadzą studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji w Szczecinie rozpocznie się 20 maja 2024 r. i potrwa do 15 lipca 2024 r. | Zarządzanie i inżynieria produkcji Szczecin - terminy rekrutacji >

Opis kierunku

Zarządzanie i inżynieria produkcji to kierunek studiów, który łączy w sobie nauki techniczne, logistyczne i zarządzanie. Studia w swoim programie mają zajęcia o charakterze teoretycznym i praktycznym, które mają nauczyć efektownej pracy w grupie i zarządzania pracownikami. Studenci zagłębiają się w wiedzy na temat materiałoznawstwa, marketingu, projektowania inżynierskiego i ekonomiki produkcji.

Absolwent tego kierunku może szukać zatrudnienia w działach jakościowych firm. Studia z zarządzania i inżynierii produkcji uczą podstaw projektowania stron, co pozwala na zatrudnienie w firmach związanych z branżą IT. Absolwenci mają też kompetencje do tego by podjąć pracę w firmach doradczych oraz przedsiębiorstwach produkcyjno-handlowych.

 

Uczelnie

W Szczecinie zarządzanie i inzynierię produkcji możesz studiować w ramach kierunku na 2 uczelniach publicznych: Politechnice Morskiej w Szczecinie, Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie.
 
Specjalności
Współczesne studia z zarządzania i inżynierii produkcji charakteryzują się tym, że bardzo często studenci tego kierunku otrzymują wybór specjalności i ścieżek kształcenia. Popularne specjalności na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji w Szczecinie: zarządzanie innowacjami w produkcji i usługachzarządzanie jakością produkcji i usług, inżynieria jakościzarządzanie przemysłowymi systemami energetycznymi... specjalności na zarządzanie i inżynieria produkcji w Szczecinie >
 
Wymagania
W procesie rekrutacji na studia w Szczecinie na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji w roku akademickim 2024/2025 najczęściej wymagane przedmioty maturalne to: fizyka, fizyka i astronomia, chemia, informatyka, geografia, język obcy, język polski, matematyka.
 
Ceny
Studia stacjonarne na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji w uczelniach publicznych są bezpłatne. Z kolei za naukę na studiach niestacjonarnych w uczelniach publicznych będziemy musieli zapłacić. Cena wynosi około 5000 zł za pierwszy rok studiów. Wykaz opłat za studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji w Szczecinie >
 

Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji w Szczecinie

W procesie rekrutacji na studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji najczęściej brane są pod uwagę następujące przedmioty maturalne:

 • fizyka
 • geografia
 • informatyka
 • język obcy
 • język polski
 • matematyka
 • przedmiot dodatkowy

 

Studia w Szczecinie na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji generują szereg wymagań, którym należy sprostać, jeżeli marzysz o ich podjęciu oraz odniesieniu sukcesu zawodowego podczas przyszłej pracy ściśle związanej z kierunkiem kształcenia. Zatem jakie wymagania rekrutacyjne narzucają studia na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji?

Jeśli jesteś absolwentem szkoły średniej i aspirujesz do podjęcia studiów pierwszego stopnia, powinieneś przyłożyć się do nauki przedmiotów ścisłych, takich jak matematyka, fizyka, informatyka, a ponadto upewnić się, czy umiejętności z zakresu języka obcego są wystarczające do pozytywnego napisania egzaminu. Studia drugiego stopnia będą wymagały dobrych ocen z poprzedniego etapu studiów.

Warto, abyś pamiętał, że procedury rekrutacyjne najpewniej będą się nieco różnić w zależności od tego, na jaką uczelnię w Szczecinie ostatecznie się zdecydujesz. Dlatego postaraj się być na bieżąco poprzez śledzenie ustaleń zawartych na stronie internetowej wybranej uczelni.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Jak wyglądają studia na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji w Szczecinie

Umożliwienie studentom podjęcia Zarządzania i inżynierii produkcji w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym to ogromne ułatwienie szczególnie dla tych, którzy chcieliby równolegle do kształcenia na jednej z uczelni wyższych zdobywać cenne doświadczenie zawodowe lub wywiązywać się z innych podjętych zobowiązań. Dla nich doskonałym wyborem będą studia niestacjonarne, mające formę zjazdów odbywających się najczęściej co drugi lub co trzeci weekend każdego miesiąca.

Studia stacjonarne to odpowiednia opcja dla studentów chcących skupić się przede wszystkim na zgłębianym kierunku. Regularność i systematyczność pobieranej wiedzy to niewątpliwy atut tego trybu kształcenia. Pamiętaj, że niezależnie od wybranego trybu, będziesz miał ogromne szanse na odniesienie sukcesu w przyszłym życiu zawodowym.

Interdyscyplinarny charakter kształcenia, nierozerwalnie związany ze specyfiką wąskiego grona kierunków studiów, jest jedną z głównych przyczyn częstego ich wyboru przez świeżo upieczonych absolwenci szkół średnich. Zarządzanie i inżynieria produkcji to stosunkowo świeża propozycja dla przyszłych studentów, którym zależy na braku ograniczeń do jednej dziedziny nauki podczas edukacji na jednej z uczelni wyższych. Zdobycie wykształcenia opartego na naukach ścisłych i technicznych jest niezwykle cenne dla wielu młodych ludzi, w związku z czym Zarządzanie i inżynieria produkcji plasuje się na samym szczycie najchętniej wybieranych kierunków studiów w Polsce.

Absolwenci, którzy w zadowalający sposób przyswoją zaproponowany przez władze uczelni program studiów, będą mogli liczyć na stabilne i dobrze płatne zatrudnienie w zawodzie, bez konieczności spędzania dużej ilości czasu na dość nieprzyjemnym bezrobociu lub chwytaniu się jakichkolwiek zajęć zarobkowych.

 

1. Typ i tryb studiów:

Studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji możemy podzielić na:

1. Poziom studiów:

2. Forma:

 

Studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji w Szczecinie realizowane są w ramach pierwszego i drugiego stopnia. Pierwszy stopień to studia inżynierskie, które trwają od 3,5 do 4 lat. Drugi stopień to natomiast studia magisterskie, trwające od 1,5 roku do 2 lat.

Uczelnie w Szczecinie umożliwiają kształcenie zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. To od Ciebie zależy, w jaki sposób chcesz studiować. Studia dzienne realizowane są od poniedziałku do piątku, natomiast studia niestacjonarne w trybie zaocznym odbywają się zazwyczaj w weekendy od piątku/soboty do niedzieli, z kolei studia niestacjonarne w trybie wieczorowym odbywają się od poniedziałku do piątku.

Studia stacjonarne w uczelniach publicznych są bezpłatne natomiast w uczelniach niepublicznych tryb stacjonarny i niestacjonarny zazwyczaj jest odpłatny.

 

2. Czego się nauczysz na studiach

Żeby odpowiedzieć sobie na zadane w nagłówku pytanie, warto najpierw zrozumieć przedmiot szczegółowego zainteresowania Zarządzania i inżynierii produkcji oraz to, czym dokładnie będą zajmować się studenci tego przyszłościowego kierunku. Dwuczłonowość nazwy opisywanej dziedziny wiedzy słusznie wskazuje na spójne współgranie nauk technicznych oraz społecznych z zakresu szeroko pojętego zarządzania i organizacji. Zatem każdy ze studentów zgłębi nie tylko wiedzę ścisłą, ale również humanistyczną i społeczną, co uczyni z niego doskonałego pracownika dzisiejszego rynku pracy. Przedmioty, dzięki którym posiądziesz przewidzianą wiedzę i umiejętności kierunkowe, to między innymi:

 • projektowanie inżynierskie i grafika
 • zarządzanie produktem i usługami
 • ergonomia
 • marketing
 • materiałoznawstwo
 • zarządzanie produkcją i usługami
 • ekonomika produkcji

 

3. Dla kogo te studia

Dla myślących poważnie o tym, aby podjąć studia w Szczecinie na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji, z pewnością istotne jest to, czy ich osobiste predyspozycje i zainteresowania w znacznym stopniu odpowiedzą na potrzeby generowane przez specyfikę opisywanego kierunku. Dlatego jeżeli zastanawiasz się, czy twoja kandydatura zostanie ciepło przyjęta i czy wypalenie zawodowe ominie cię w przyszłości szerokim łukiem, spróbuj odpowiedzieć sobie na poniższe pytania:

Jesteś zorientowany na osiągnięcie sukcesu? Dobrze się czujesz w roli lidera, co potwierdzają liczne osiągnięcia i zamiłowanie do pracy grupowej? Przedmioty ścisłe i techniczne nie mają przed tobą tajemnic, a szybkość, z jaką zdobywasz nową wiedzę, przyczynia się do zazdrości rówieśników? Interesuje cię szeroko rozumiany proces produkcyjny i chciałbyś być jego częścią? Jeśli tak, to nie wahaj się dłużej i aplikuj na Zarządzanie i inżynierię produkcji w Szczecinie, gdyż prawdopodobnie jest to kierunek skrojony na miarę twoich potrzeb!

 

4. Wiedza i umiejętności

Studenci podczas kształcenia będą poznawać wiele interdyscyplinarnych zagadnień z pogranicza zarządzania, ekonomii, informatyki oraz szeroko rozumianego projektowania. Zdobyta wiedza techniczna będzie podstawą do zatrudnienia w wybranym sektorze gospodarczym, dlatego to właśnie na jej kształtowanie zostanie położony największy nacisk, czyniąc z każdego absolwenta jednostkę gotową do pełnienia odpowiedzialnych ról zawodowych.

Uczelnie w Szczecinie - kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji:

Uczelnia Forma studiów Poziom studiów  
Politechnika Morska w Szczecinie (Wydział Inżynieryjno - Ekonomiczny Transportu) stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia więcej
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie (Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki) stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia więcej

Tabela uwzględnia uczelnie, które prowadzą studia w ramach kierunku lub specjalności

Ile trwają studia na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji w Szczecinie

Ile trwają studia na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji w Szczecinie

Studia na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji w Szczecinie, w zależności od typu studiów trwają od 3,5 do 4 lat (studia I stopnia) lub od 1,5 roku do 2 lat (studia II stopnia).

Uczelnia w Szczecinie, na której można podjąć studia inżynierskie na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji, proponuje przyszłym studentom taki cykl kształcenia, dzięki któremu zyskają pełnię kompetencji do pracy w zawodzie.

Na ukończenie Zarządzania i inżynierii produkcji w ramach pierwszego stopnia studiów należy poświęcić trzy i pół roku. Wysiłek poświęcony na zaliczenie wszystkich etapów kształcenia zaprocentuje uzyskaniem przez absolwentów tytułu inżyniera oraz jednocześnie uprawnień do podjęcia pracy w zawodzie.

Studia drugiego stopnia, podobnie jak w przypadku większości istniejących kierunków, będą miały charakter studiów magisterskich. W praktyce oznacza to, że na ich ukończenie wszyscy studenci poświęcą półtora roku oraz zostaną nagrodzeni zwiększeniem atrakcyjności w oczach przyszłych pracodawców.

Zarządzanie i inżynieria produkcji w Szczecinie - czas trwania

Poziom studiów czas trwania otrzymywany tytuł
studia I stopnia od 3,5 do 4 lat inżynier
studia II stopnia od 1,5 do 2 lat magister / magister inżynier

Jaka praca po studiach na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji w Szczecinie

Jednym z głównych czynników, skłaniających świeżo upieczonych absolwentów szkół średnich do podjęcia studiów na danym kierunku są oferowane przez niego perspektywy zawodowe. Jesteś szczególnie zainteresowany Zarządzaniem i inżynierią produkcji w Szczecinie i chciałbyś się dowiedzieć, gdzie będziesz mógł pracować tuż po ukończeniu tego kierunku?

Absolwenci to dobrze wykształceni, uposażeni w interdyscyplinarną wiedzę specjaliści, zdolni do podjęcia zatrudnienia w rozmaitych sektorach współczesnej gospodarki. Po ukończeniu opisywanego kierunku studiów z powodzeniem zatrudnisz się w przedsiębiorstwach międzynarodowych, zajmujących się organizacją i zarządzaniem różnorakimi procesami produkcyjnymi. Praca w gałęziach przemysłu przetwórczego, kosmetycznego, handlowego oraz motoryzacyjnego będzie stała przed tobą otworem.

Doskonałą opcją dla tych, których najważniejszą wartością jest wolność i niezależność, będzie otworzenie własnej działalności gospodarczej, która pozwoli na realizację własnych pomysłów bez krytycznego spojrzenia i nadzoru szefostwa.

Gdzie studiować na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji w Szczecinie?

Studia możesz podjąć na uczelniach publicznych: Politechnice Morskiej w Szczecinie oraz na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie.

W rekrutacji na studia I stopnia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji, w roku akademickim 2023/2024, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie oferuje 100 miejsc w ramach bezpłatnych studiów stacjonarnych. Bezpłatne studia oferuje również Politechnika Morska w Szczecinie. Ponadto na kandydatów czekają jeszcze miejsca na studiach płatnych na ZUT i PM. Cena wynosi około 5000 zł za pierwszy rok studiów.

 

Kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji - uczelnie w Szczecinie

czytaj dalej uczelnie w Szczecinie

 

Zarządzanie i inżynieria produkcji studia stacjonarne - uczelnie w Szczecinie

 

Zarządzanie i inżynieria produkcji studia niestacjonarne - uczelnie w Szczecinie

 

Zarządzanie i inżynieria produkcji studia - uczelnie publiczne (państwowe) w Szczecinie

 

Limity miejsc

Na każdy z kierunków studiów w Szczecinie jest ustalony odgórnie limit miejsc, na który można przyjąć studentów.    

Na jakiej podstawie wybierani są przyszli studenci zarządzania i inżynierii produkcji w Szczecinie? Rekrutacja na uczelnie opiera się na konkursie świadectw, który jest podstawą do stworzenia listy osób zakwalifikowanych. Przedmioty, jakie brane są pod uwagę w czasie rekrutacji na zarządzanie i inżynierię produkcji w Szczecinie, to: chemia, fizyka, geografia, informatyka, język obcy, język polski oraz matematyka.

Warto mieć na uwadze, że na studia mogą dostać się tylko najlepsi wśród kandydatów.

Limity miejsc na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji w Szczecinie: 

 • Akademia Morska w Szczecinie: 96
 • Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie: 100

 *Uczelnie publiczne, studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie (rekrutacja 2023/2024)

 

Ile kosztują studia

Zarządzanie i inżynieria produkcji w Szczecinie w trybie stacjonarnym w uczelniach publicznych jest bezpłatna.

Studia niestacjonarne niezależnie od wybranej uczelni – czy jest ona prywata czy publiczna – są płatne. Warto pamiętać, że uczelnie w Szczecinie umożliwiają rozłożenie czesnego na raty.

Zarządzanie i inżynieria produkcji studia w Szczecinie - ceny 2023: 

 • Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie: 5000 zł

*Ceny za pierwszy rok studiów (rekrutacja 2023/2024). Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości opłat za studia, płatności ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek znajdziesz na stronach internetowych uczelni.   

 

Kiedy wyniki rekrutacji

Kandydaci na zarządzanie i inżynierię produkcji w Szczecinie po zarejestrowaniu się w systemie muszą czekać około kilku tygodni na ogłoszenie wyników. Kiedy można spodziewać się opublikowania list? Daty ustalane są indywidualnie przez poszczególne uczelnie w Szczecinie, jednak zazwyczaj publikowane są około w połowy lipca.  

Kandydaci na zarządzanie i inżynierię produkcji w Szczecinie informację o przyjęciu na studia będą mogli znaleźć na swoim profilu w systemie IRK (Internetowa Rekrutacja Kandydatów). W systemie można również znaleźć takie informacje, jak uzyskana ilość punktów czy zajęte miejsce.

Terminy wyników rekrutacji na studia 2024 w uczelniach publicznych w Szczecinie: 

 • Politechnika Morska w Szczecinie: lipiec 2024
 • Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie: lipiec 2024

*I tura rekrutacji, studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie (rekrutacja 2024/2025)

Dowiedz się więcej wyniki rekrutacji na studia

 

Jak złożyć dokumenty rekrutacyjne?

Uczelnie w Szczecinie ustalają, aby kandydaci na zarządzanie i inżynierię produkcji osobiście składali komplet dokumentów rekrutacyjnych do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej. Istnieje także możliwość wysłania dokumentów pocztą tradycyjną.

Kandydaci na zarządzanie i inżynierię produkcji w Szczecinie mogą sprawdzić na stronach poszczególnych uczelni, jakie dokumenty ze sobą zabrać.

Niektóre z dokumentów to m.in.: świadectwo maturalne, dowód osobisty, formularz aplikacyjny oraz zdjęcie do legitymacji.

 

Kiedy składamy dokumenty na studia

Po ogłoszeniu wyników kandydaci na zarządzanie i inżynierię produkcji w Szczecinie, aby zostać pełnoprawnymi studentami muszą złożyć komplet dokumentów do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej. 

W jakim terminie trzeba złożyć dokumenty na kierunek zarządzanie i inżynierię produkcji w Szczecinie? Uczelnie przyjmują dokumenty zwykle zaraz po ogłoszeniu listy rankingowej.

Kandydaci na zarządzanie i inżynierię produkcji w Szczecinie muszą pamiętać o tym, jak ważne jest dopilnowanie terminów bowiem niedostarczenie dokumentów może grozić nawet wykreśleniem z listy osób zakwalifikowanych. 

Terminy składania dokumentów na studia 2024 w uczelniach publicznych w Szczecinie: 

 • Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie: lipiec 2024 

*I tura rekrutacji, studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie (rekrutacja 2024/2025)

** Dane dotyczące wymagań, cen, limitów, terminów mają charakter poglądowy i mogą się różnić dla poszczególnych kierunków studiów. Dokładne dane należy sprawdzić na stronach internetowych uczelni.

Dowiedz się więcej terminy składania dokumentów na studia

Co warto sprawdzić przed rekrutacją na kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji w Szczecinie

Co warto sprawdzić przed rekrutacją na kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji w Szczecinie

Przed rekrutacją na jakikolwiek kierunek studiów, warto zawczasu sprawdzić swoje predyspozycje do osiągnięcia takiego wyniku maturalnego z określonych przedmiotów, aby wystarczył on, żeby dołączyć w szeregi studentów. W przypadku Zarządzania i inżynierii produkcji tymi przedmiotami dla większości uczelni będą: matematyka, fizyka, informatyka, język obcy nowożytny, wiedza o społeczeństwie. Kandydaci na studia drugiego stopnia muszą postarać się o dobre wyniki na dyplomie ukończenia pierwszego etapu studiów.

Zdobycie tytułu finalisty lub laureata na jednej z olimpiad przedmiotowych o zasięgu ogólnopolskim zagwarantuje otwartą furtkę na dowolny kierunek studiów, również ten opisywany. To doskonała opcja dla ponadprzeciętnie uzdolnionych, dla których matura to bzdura.

 

Proces rekrutacji

Zgłoszenie swojej kandydatury za pośrednictwem elektronicznej rejestracji kandydatów w postaci formularza zawartego na stronie internetowej wybranej uczelni, będzie równoznaczne z przystąpieniem do procesu rekrutacyjnego, na drodze którego zostaną wyłonieni najlepsi. Wystarczy, że uzupełnisz swój profil kandydata o konieczne dane i uiścisz opłatę rekrutacyjną w ustalonej wcześniej kwocie, następnie pozostanie ci już tylko oczekiwanie na werdykt.

 

Potrzebne dokumenty

Jeżeli będzie on pozytywny, a twoje nazwisko dumnie zawiśnie na jednej z list przyjętych na Zarządzanie i inżynierię produkcji w Szczecinie, staniesz przed zadaniem zwieńczenia całokształtu procesu poprzez dostarczenie następujących dokumentów:

 • kserokopii świadectwa maturalnego lub dyplomu ukończenia studiów pierwszego stopnia
 • fotografii do legitymacji studenckiej
 • formularza pobranego z portalu rekrutacyjnego

 

STUDIA W SZCZECINIE - ważne informacje

kierunki studiów w Szczecinie

studia w Szczecinie

 

ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI - ważne informacje

zarządzanie i inżynieria produkcji studia

studia inżynierskie i techniczne w Szczecinie

studia inżynierskie i techniczne w Polsce

zasady rekrutacji na studia

Poziom i tryb studiów


Zarządzanie i inżynieria produkcji w Szczecinie

Popularne kierunki inżynierskie i techniczne niestacjonarne w Szczecinie

Jakie opinie mają studia na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji w Szczecinie

Zastanawiając się nad aplikacją na kierunki studiów w Szczeciniewiększość przyszłych studentów błądzi po omacku, szukając najwłaściwszej dla siebie drogi. W tym niezwykle trudnym procesie decyzyjnym mogą pomóc opinie studentów wybranego kierunku.

Zuzanna, studentka ostatniego roku studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji w Szczecinie, mówi:

„Wybrałam Zarządzanie i inżynierię produkcji na drodze eliminacji – rozważałam kilka różnych kierunków, czytałam efekty kształcenia każdego z nich i odrzucałam te, które kompletnie mi nie pasowały. W końcu został tylko jeden kierunek, najlepszy z możliwych, którego zgłębianie jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji i nadziei na przyszłość.”

11 uczelni w Szczecinie

Blisko 70 tysięcy osób wybrało studia w Szczecinie! A liczba szkół wyzszych w mieście też jest imponująca — 5 uczelni publicznych i kilka prywatnych (w tym Collegium Balticum, Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych czy Zachodniopomorska Szkoła Biznesu)

 

Istotny jest również poziom i zakres kierunków studiów, jakie oferują szczecińskie uczelnie, współpraca z sektorem biznesowym, a także rosnąca współpraca i kontakty międzynarodowe.

 

Sprawdź uczelnie i kierunki studiów w Szczecinie

 

 

komentarze (0)

Teraz najważniejsze

matura 2024

zmiany na maturze 2024

arkusze maturalne

wyniki matur 2023

rekrutacja na studia

studia

kierunki studiów

studia podyplomowe

 

Ciekawe

 


gdzie studiować

 

 

Nadchodzące wydarzenia