ANALITYKA I KREATYWNOŚĆ SPOŁECZNA

ANALITYKA I KREATYWNOŚĆ SPOŁECZNA

ANALITYKA I KREATYWNOŚĆ SPOŁECZNA studia – kierunek studiów

Dla kogo ten kierunek

Analityka i kreatywność społeczna to niezwykle nowoczesne i rozwijające studia będące nijako odpowiedzią na potrzeby zmieniającego się świata i współczesnego rynku pracy. Ich program łączy w sobie wiedzę z zakresu kilku dyscyplina naukowych, oscylujących wokół dziedzin humanistycznych.

Jako że pogłębiona analiza zjawisk społecznych jest obecnie niezwykle popularna i potrzebna, to nieustannie wzrasta zapotrzebowanie na specjalistów z tego obszaru, którzy doskonale orientowaliby się w naukach humanistycznych i potrafiliby wykorzystać swoją wiedzę w praktyce. Jeżeli więc chciałbyś zdobyć gruntowne i wszechstronne wykształcenie oraz rozwijać się na kilku polach jednocześnie, to studia analityka i kreatywność społeczna będą dla ciebie idealnym wyborem!

 

Czego nauczysz się podczas studiów na kierunku analityka i kreatywność społeczna?

Jako student tego niezwykle prestiżowego i zarazem interesującego kierunku będziesz miał szansę rozwinąć się na kilku polach oraz zdobyć wszechstronną wiedzę z zakresu nauk humanistycznych i społecznych. W programie studiów przewidziano wiele ciekawych zajęć i warsztatów, dzięki którym zyskasz cenne kompetencje i kwalifikacje zawodowe.

Podczas kursu rozwiniesz swoją wiedzę z obszaru socjologii, psychologii czy ekonomii. Ponadto, zapoznasz się z bogatym dorobkiem retoryki i estetyki i nauczysz się w jaki sposób wykorzystywać ich prawidła podczas swojej codziennej pracy zawodowej. Oprócz wiedzy kierunkowej, wykształcisz także swoje umiejętności miękkie, ze szczególnym uwzględnieniem kompetencji komunikacyjnych i negocjacyjnych, które są szczególnie istotne podczas pracy z ludźmi. Uzyskaną wiedzę teoretyczną będziesz mógł wykorzystać podczas obowiązkowych praktyk studenckich, które zrealizujesz w wybranym przez siebie miejscu i dzięki którym zyskasz cenne doświadczenie i kwalifikacje.

 

Jaka praca po tym kierunku?

Po ukończeniu tych niezwykle perspektywicznych i prestiżowych studiów będziesz miał wszechstronną wiedzę i wielopłaszczyznowe wykształcenie z obszaru nauk humanistycznych i społecznych. Uzyskane umiejętności i kwalifikacje sprawią, że zyskasz szanse na atrakcyjną i rozwijającą pracę w wielu, różnorodnych i prężnie działających branżach. Jako absolwent idealnie odnajdziesz się w zawodach powiązanych z dziedzinami socjologicznymi.

Przede wszystkim będziesz mógł podjąć pracę w ośrodkach badania opinii publicznej. Ponadto, możesz pracować w zawodzie coacha i prowadzić szkolenia z zakresu rozwoju zawodowego i osobistego. Równie ciekawą opcją może być związanie swojej przyszłości z urzędami publicznymi czy biurami poselskimi. Wszechstronna wiedza humanistyczna umożliwi Ci podjęcie pracy w mediach, redakcjach czasopism czy placówkach kulturalno-oświatowych. Znajomość języka obcego i popularność tej branży poza granicami naszego kraju sprawi, że zyskasz szanse na międzynarodową karierę. Po ukończeniu studiów pierwszego stopnia możesz także kontynuować naukę na studiach magisterskich i zyskać nowe, cenne perspektywy zawodowe.

WAŻNE TEMATY

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem tego prestiżowego i interesującego kierunku powinieneś zdać maturę z języka polskiego, języka obcego nowożytnego, historii, WOS-u, geografii lub matematyki.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK ANALITYKA I KREATYWNOŚĆ SPOŁECZNA

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA NA KIERUNKU ANALITYKA I KREATYWNOŚĆ SPOŁECZNA

Tryb studiów
Typ studiów
Miasto
Województwo
SORTOWANIE:

Nic nie znaleziono

Zobacz inne kierunki Psychologiczne i społeczne

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ PODCZAS STUDIÓW NA KIERUNKU ANALITYKA I KREATYWNOŚĆ SPOŁECZNA:

 • wiedza z zakresu socjologii

 • wiedza z zakresu ekonomii

 • wiedza psychologiczna

 • znajomość zasad retoryki i estetyki

 • umiejętności komunikacyjne

 • umiejętności negocjacyjne

 • znajomość języka obcego

 • znajomość specjalistycznej terminologii

Sprawdź w jakim trybie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

ANALITYKA I KREATYWNOŚĆ SPOŁECZNA STUDIA STACJONARNE

Sprawdź jakiego typu znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

ANALITYKA I KREATYWNOŚĆ SPOŁECZNA STUDIA I STOPNIA

JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO UKOŃCZENIU STUDIÓW NA KIERUNKU ANALITYKA I KREATYWNOŚĆ SPOŁECZNA:

 • ośrodki badania opinii publicznej

 • media

 • redakcje czasopism

 • firmy i korporacje międzynarodowe

 • urzędy publiczne

 • biura poselskie

 • coach

 • działy HR

 • kontynuacja studiów

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU ANALITYKA I KREATYWNOŚĆ SPOŁECZNA

Komentarze (0)