Filologia angielska - Warszawa

Filologia angielska - Warszawa

Filologia angielska - Warszawa

Studia w Warszawie

filologia angielska

Odkryj filologię angielską w Warszawie i sprawdź gdzie możesz studiować

Filologia angielska studia Warszawa | woj. mazowieckie

Z pewnością niejednokrotnie spotkałeś się z twierdzeniem, że absolwenci studiów humanistycznych oraz językowych nigdy nie znajdą pracy w zawodzie, a podjęty przez nich kierunek to tylko strata czasu. Tę niepochlebną opinię wyrażają najczęściej ludzie o umysłach ścisłych, którzy nie prześledzili bieżącego zapotrzebowania polskiego rynku pracy.

Coraz więcej firm decyduje się na podjęcie współpracy z kontrahentem zagranicznym, co wiąże się z koniecznością podejmowania elokwentnych konwersacji w najbardziej uniwersalnym języku świata – angielskim. Chyba nikt z nas nie zna człowieka z młodszego pokolenia, który nie znałby podstaw tego języka. Jednakże odpowiedzialna praca w międzynarodowych korporacjach wymaga wejścia na znacznie wyższy poziom.

Zgłębienie języka Szekspira da ci możliwość podjęcia stabilnego zatrudnienia w rozmaitych gałęziach współczesnej gospodarki, jednak zanim dokonasz wyboru swojego przyszłego zawodu, będziesz musiał pomyślnie przejść przez wszystkie procedury rekrutacyjne. Chętnych na ten kierunek nie brakuje!

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W WARSZAWIE JEST KIERUNEK FILOLOGIA ANGIELSKA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek Filologia angielska w Warszawie

Żeby dostać się na studia na kierunku Filologia angielska w Warszawie na większości tamtejszych uczelni, należy dobrze zdać egzamin maturalny z matematyki, języka angielskiego oraz polskiego. Studia filologiczne w Warszawie są bardzo chętnie wybierane, dlatego warto zdać sobie sprawę, że kandydatów na jedno miejsce może być wielu.

Warto pamiętać, aby śledzić bieżące ustalenia władz poszczególnych warszawskich uczelni odnośnie wdrażanych procedur rekrutacyjnych, ponieważ mogą one ulegać zmianie, a niewiedza może wiązać się z niepotrzebnym doświadczeniem przykrych zaskoczeń.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Terminy rekrutacji na uczelniach 2020/2021

I stopnia i jednolite II stopnia
Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie Termin rekrutacji I stopnia:
od 27.05.2020
do 30.09.2020
Termin rekrutacji II stopnia:
od 27.05.2020
do 30.09.2020
Dowiedz się więcej
Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie Termin rekrutacji I stopnia:
od 11.05.2020
do 30.09.2020
Termin rekrutacji II stopnia:
od 11.05.2020
do 30.09.2020
Dowiedz się więcej
Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski Termin rekrutacji I stopnia:
od 13.07.2020
do 12.08.2020
Termin rekrutacji II stopnia:
od 05.05.2020
Dowiedz się więcej
Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie Termin rekrutacji I stopnia:
od 01.05.2020
do 30.09.2020
Termin rekrutacji II stopnia:
od 01.05.2020
do 30.09.2020
Dowiedz się więcej

Terminy rekrutacji mogą się różnić w zależności od wybranego kierunku. Uczelnie mogą prowadzić także dodatkowe nabory, które z reguły trwają do 30 września lub 15 października. Szczegółowe informacje znajdziesz klikając powyższy przycisk "Dowiedz się więcej".

Ceny za pierwszy rok studiów na kierunku FILOLOGIA ANGIELSKA (2020/2021)

stacjonarne niestacjonarne
Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie stacjonarne:
5500 zł
niestacjonarne:
5000 zł
Dowiedz się więcej
Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie stacjonarne:
brak danych
niestacjonarne:
brak danych
Dowiedz się więcej
Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski stacjonarne:
bezpłatne (limit: 146)
niestacjonarne:
-
Dowiedz się więcej
Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie stacjonarne:
5260 zł
niestacjonarne:
5260 zł
Dowiedz się więcej

Źródło: Strony internetowe uczelni (25.06.2020)

Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości opłat za studia, płatności ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek znajdziesz na stronach internetowych uczelni klikając powyższy link "Dowiedz się więcej".

Harmonogram rekrutacji +

Od kandydatów na studia oczekuje się, że odpowiednio wcześnie określą swoje plany odnośnie do kształcenia wyższego. Rekrutacja na studia w Warszawie zaczyna się na ogół jeszcze przed przystąpieniem absolwentów szkół średnich do egzaminów maturalnych. Kolejność zgłoszeń na ogół jednak nie ma znaczenia, ponieważ liczą się wyniki, jakie kandydaci otrzymają w procedurze rekrutacyjnej.

Lipiec to czas, kiedy kończy się pierwszy etap rekrutacji na studia. Wtedy przyszli studenci składają dokumenty na studia i mogą w spokoju oczekiwać na październik. Studia na kierunku filologia angielska w Warszawie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród absolwentów szkół średnich, więc może się zdarzyć, że nie każdy kandydat zostanie zakwalifikowany w pierwszym terminie rekrutacji.

Pamiętaj, że jeśli nie dostałeś się na studia w pierwszym terminie, to nic straconego. Uczelnie w Warszawie otwierają także dodatkowy termin na przełomie sierpnia i września, który umożliwia dostanie się na studia dodatkowej puli osób chętnych.

Dokumenty rekrutacyjne +

Składanie dokumentów to bardzo ważny czas podczas procedury rekrutacyjnej. Pamiętaj, że to, że dostałeś się na wymarzone studia, to dopiero wstęp do twojej intelektualnej przygody. By ją przypieczętować, powinieneś złożyć do dziekanatu zestaw podstawowych dokumentów. Ich niedostarczenie w terminie równa się z twoją decyzją o rezygnacji ze studiów. Wśród dokumentów, które powinieneś dostarczyć do dziekanatu, muszą się znaleźć:

 • świadectwo maturalne polskiego systemu oświaty;
 • świadectwo lub inny dokument, które zostały wydane poza system oświaty (jeżeli takie posiadasz);
 • aktualna fotografia;
 • różnego rodzaju umowy;
 • potwierdzenie opłat rekrutacyjnych.

Pamiętaj, że wszystkie uczelnie w Warszawie dowolnie ustalają zestaw tych wstępnych dokumentów. Szczegółowe informacje znajdziesz zawsze na stronach internetowych ośrodków akademickich. Jeżeli zostaniesz skreślony z listy studentów na tym etapie, będziesz musiał ubiegać się o ponowne przyjęcie podczas dodatkowego etapu rekrutacji.

Opłaty rekrutacyjne +

Niemal wszystkie ośrodki akademickie w Polsce ustalają swoje indywidualne opłaty rekrutacyjne. Musi uiścić je każda osoba, która chce rozpocząć studia wyższe. To warunek niezbędny, ponieważ dzięki niej twoja kandydatura zostanie rozważona. Opłaty rekrutacyjne w przypadku studiów na kierunku filologia angielska wahają się mniej więcej od 85 do 100 zł. Uiszczenie odpowiednio wcześnie takiej opłaty jest równoznaczne z tym, że chcesz wziąć udział w rekrutacji. Nie zapomnij o tym kroku.

Przedmioty kwalifikacyjne +

Studia na kierunku angielska polska mają profil humanistyczny. To idealna ścieżka kształcenia dla osób, które kochają literaturę, sztukę krajów anglosaskich oraz język angielski. Przygotowania do egzaminu dojrzałości będą wtedy prawdziwą przyjemnością. Pośród przedmiotów, które będziesz zdawać na maturze, powinny się oczywiście znaleźć język angielski, a oprócz niego: język polski, historia, WOS, inny wybrany język obcy nowożytni, historia sztuki, czy nawet filozofia. Pamiętaj, żeby wybrane przez siebie przedmioty powinieneś zdawać na poziomie rozszerzonym, by mieć pewność, że znajdziesz się na listach osób przyjętych.

Przelicznik punktów kwalifikacyjnych +

Punkty, jakie maturzystom udało się uzyskać podczas egzaminów, stanowią punkt wyjścia. W procedurze rekrutacyjnej obowiązuje bowiem przelicznik tych wyników, który w zależności od uczelni, wskazuje ostateczną liczbę punktów, jakie kandydaci otrzymali w procedurze rekrutacyjnej. Zdarza się, że różnie punktowane są poszczególne przedmioty. Dużo także zależy od poziomu, na którym maturzyści zdecydowali się zdawać egzaminy dojrzałości. Mają oni do wyboru zawsze dwa poziomy – podstawowy oraz rozszerzony.

Olimpiady oraz konkursy +

Kandydaci na studia mają także ciekawą możliwość wzięcia udziału w olimpiadzie przedmiotowej. To oczywiście propozycja wyłącznie dla ambitnych, jest jednak o co walczyć. Laureaci oraz finaliści tych prestiżowych konkursów znajdują się na listach osób przyjętych na studia poza kolejnością. Na liście olimpiad znajdują się również mniej typowe konkursy, które sprawdzają wiedzę z już bardzo wąskich dziedzin. W przypadku studiów na kierunku filologia angielska możesz rozważyć olimpiady takie jak:

 • Olimpiada Języka Angielskiego;
 • Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym;
 • Olimpiada Historyczna itd.

KIERUNKI FILOLOGICZNE W WARSZAWIE

germanistyka
hungarystyka
Rozwiń

POPULARNE KIERUNKI FILOLOGICZNE NIESTACJONARNE W WARSZAWIE

Jak wyglądają studia na kierunku Filologia angielska w Warszawie

 

1. Na początek

Jesteś już o krok od podjęcia ostatecznej decyzji w kwestii wyboru swojej przyszłej drogi kształcenia, ale wciąż nie wiesz, jak wyglądają studia na kierunku Filologia angielska w Warszawie? Mam nadzieję, że ten akapit rozwieje wszystkie twoje wątpliwości.

Przygodę ze studiami na kierunku Filologia angielska w Warszawie rozpoczniesz od wykonania testu sprawdzającego, na jakim poziomie językowym aktualnie się znajdujesz. Pozwoli to na rozdzielenie studentów na grupy i wdrożenie odpowiednich działań, aby jak najszybciej zrównać poziom wszystkich.

 

2. Program studiów i przedmioty

Warto pamiętać, że nauka na tym kierunku nie ogranicza się tylko do przyswajania nowych słówek, zwrotów i rozwiązywania gramatycznych zawiłości języka Szekspira. To również zgłębianie informacji na temat historii i kultury krajów anglojęzycznych oraz przemian politycznych, mających wpływ na obecny wygląd gospodarczy tych kręgów kulturowych.

Praktyczne zajęcia warsztatowe, oparte w głównej mierze na grupowej współpracy między studentami, znacznie udoskonalą posiadane kompetencje interpersonalne, wdrożą w tematykę przeprowadzania skutecznych negocjacji oraz dyskusji po angielsku z zachowaniem należytych zasad kultury.

Bardziej specjalistyczna nauka będzie w głównej mierze zależała od wyboru oferowanej przez studia specjalności. Przyszli tłumacze skupią się na zajęciach z translatoryki i przekładu pisanego oraz słownego, a nauczyciele otrzymają gruntowne przeszkolenie pedagogiczne dla zapewnienia swoim uczniom wysokiego komfortu pracy.

 

W siatce są takie przedmioty jak:

 

Jak sam widzisz, oferta edukacyjna studiów na kierunku Filologia angielska jest dosyć elastyczna w celu zagwarantowania studentom możliwości wyboru interesujących ich przedmiotów, aby mogli pełnić przyszłą rolę zawodową z jak najlepszym przygotowaniem.

 

3. Nabywane umiejętności

Studia w Warszawie na kierunku Filologia angielska to nie tylko nieustanna, wyczerpująca nauka nowych zagadnień językowych. To również zdobywanie wiedzy o kulturze i historii krajów anglojęzycznych, zgłębianie literatury tego obszaru kulturowego, a także wzbogacanie swoich umiejętności interpersonalnych dzięki licznym zajęciom w grupach. Przedmioty, które na pewno napotkasz na swojej edukacyjnej drodze, będą roztaczały swoje spektrum między innymi wokół translatoryki, przygotowania pedagogicznego, leksyki, wymowy, przekładu.

 

4. Dla kogo te studia

Nie ulega wątpliwości, że istnienie jednego konkretnego kierunku studiów, który byłby w stanie odpowiedzieć na potrzeby i oczekiwania każdego z przyszłych studentów, jest wykluczone. Spróbujmy odpowiedzieć sobie na pytanie, do jakich odbiorców kierowane są studia na kierunku Filologia angielska.

Od małego chwalono twoje zdolności do nauki języków? Angielski był twoim ulubionym przedmiotem? Jesteś kontaktowy i posiadasz duże pokłady wrodzonej charyzmy, które sprawdziłyby się w zawodzie nauczyciela? Ciekawi cię kultura i historia krajów anglojęzycznych? Twierdząca odpowiedź na większość pytań z pewnością będzie początkiem świetnej przygody ze studiami na kierunku Filologia angielska w Warszawie!

Sprawdź w jakim trybie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

FILOLOGIA ANGIELSKA WARSZAWA STUDIA STACJONARNE

FILOLOGIA ANGIELSKA WARSZAWA STUDIA NIESTACJONARNE

Ile trwają studia na kierunku Filologia angielska w Warszawie

Ile trwają studia na kierunku Filologia angielska w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie różnią się czasem, jaki należy poświęcić na ich ukończenie. Pierwszy stopień Filologii angielskiej, niezależnie od tego, czy zostanie podjęta stacjonarnie, czy niestacjonarnie, będzie trwał sześć semestrów, a więc sześć lat. Po pozytywnym przejściu przez ten akademicki czas, zostaniesz nagrodzony tytułem licencjata i jednocześnie zdobędziesz uprawnienie do wykonywania zawodu.

Studia filologiczne magisterskie na kierunku Filologia angielska będą trwały cztery semestry, a więc dwa lata, a ich ukończenie zagwarantuje poszerzenie możliwości zawodowych.

Sprawdź jakiego typu znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

FILOLOGIA ANGIELSKA WARSZAWA STUDIA I STOPNIA

FILOLOGIA ANGIELSKA WARSZAWA STUDIA II STOPNIA

Co warto sprawdzić przed rekrutacją na kierunek Filologia angielska w Warszawie

 

Gdzie studiować

Przed rekrutacją na kierunek Filologia angielska w Warszawie warto przede wszystkim zebrać wszystkie potrzebne informacje na temat warszawskich uczelni, które oferują możliwość podjęcia studiów na tym kierunku. Bowiem każde z miejsc kształcenia będzie rządziło się swoimi prawami w kwestii samego programu studiów oraz procedur rekrutacyjnych, obowiązujących każdego kandydata.

Uczelnie w Warszawie postanowiły odpowiedzieć na szerokie zainteresowanie przyszłych studentów kierunkiem Filologia angielska, wzbogacając swoją ofertę edukacyjną o ten kierunek. Na tę chwilę Filologię angielską można studiować aż na ośmiu uczelniach zarówno publicznych, jak i prywatnych.

 

Proces rekrutacji

Rozpoczęcie studiów pierwszego stopnia będzie wiązało się z koniecznością wzięcia udziału w konkursie świadectw maturalnych dlatego warto naukę do matury rozpocząć już dziś.

Kandydaci na studia drugiego stopnia na kierunku Filologia angielska będą musieli zmierzyć się z konkurencją podczas konkursu dyplomów ukończenia poprzedniego etapu edukacji. Zdobyte wówczas oceny będą mogły dać aplikantowi bilet wstępu do zasilenia grona studentów jednej z warszawskich uczelni.

Powyższe procedury obowiązują zarówno w przypadku studiów stacjonarnych, jak i niestacjonarnych. Podjęcie studiów zaocznych będzie wiązało się z koniecznością uiszczania systematycznych opłat semestralnych, podobnie jak w przypadku studiów dziennych na większości uczelni prywatnych.

 

Elektroniczna rejestracja kandydatów

Elektroniczna rejestracja kandydatów to początek drogi na sam szczyt kariery wybitnego filologa angielskiego. Każdy z aplikantów musi, za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie internetowej wybranego przez siebie instytutu, pochwalić się uzyskanymi na maturze lub studiach pierwszego stopnia wynikami.

Warto być szczerym podczas uzupełniania owego formularza, bo prawda i tak zostanie szybko zweryfikowana.

Kolejnym i jednocześnie ostatnim krokiem jest kompletowanie, potrzebnych do zwieńczenia całego procesu, dokumentów. Przyda ci się ksero świadectwa maturalnego lub dyplomu ukończenia studiów pierwszego stopnia, fotografia do dokumentów oraz formularz aplikacyjny.

zasady rekrutacji na studia

Jaka praca po studiach na kierunku Filologia angielska w Warszawie

Jaka praca po studiach na kierunku Filologia angielska w Warszawie

Zawód, jaki będziesz mógł podjąć po ukończeniu studiów na kierunku Filologia angielska w Warszawie, nie ograniczy się do wyłącznie jednej placówki, wręcz przeciwnie – da ci na tyle szeroką możliwość wyboru, że z powodzeniem dopasujesz go do własnych predyspozycji, zainteresowań i szeroko rozumianych oczekiwań.

 

Jeśli aspirujesz do zostania najbardziej lubianym nauczycielem, pracującym z młodzieżą na dowolnym etapie edukacji, zatrudnisz się w przedszkolach, szkołach i innych placówkach oświatowych. Odpowiednie podejście do najmłodszych oraz młodzieży w okresie buntu da ci gwarancję osiągnięcia ogromnego sukcesu i zapobiegnie przedwczesnemu wypaleniu zawodowemu, bardzo często spotykanemu wśród nauczycieli.

 

 

Praktyczne zajęcia z translatoryki dadzą ci odpowiednie przygotowanie do wykonywania wszelkiego rodzaju tłumaczeń zarówno jako freelancer, jak i podczas współpracy z:

 • mass mediami
 • wydawnictwami prasowymi
 • międzynarodowymi korporacjami 

 

Jeśli będziesz chciał poświęcić trochę czasu na wykonanie specjalistycznych kursów po studiach, wówczas staniesz się pełnoprawnym tłumaczem przysięgłym, mającym do czynienia z różnoraką dokumentacją prawną.

Dla ceniących sobie codzienny kontakt z ludźmi, z pewnością znajdzie się praca w firmach zajmujących się handlem i dystrybucją towarów i usług na skalę globalną. Niewątpliwym atutem tego rodzaju zatrudnienia jest możliwość ciągłego samokształcenia w zakresie praktycznego używania języka angielskiego w mowie i piśmie.

 

►►

Absolwenci Filologii angielskiej w Warszawie będą mogli postarać się o założenie własnej działalności gospodarczej w postaci biura tłumaczeń, szkoły językowej, czy dowolnej innej placówki, której działalność będzie opierała się na stosowaniu języka angielskiego.

 

Wybierając studia na kierunku Filologia angielska w Warszawie, otwierasz sobie furtkę do ogromnej liczby możliwości zawodowych, dzięki którym nie tylko będziesz w stanie uzyskiwać zadowalające gratyfikacje finansowe, ale również uczestniczyć w procesie samorozwojowym w zakresie zgłębianej dziedziny.

Studia na kierunku filologia angielska Warszawa – zaoczne (niestacjonarne)

Cechą charakterystyczną studiów w trybie niestacjonarnym jest ich weekendowy przebieg. Studenci decydujący się na tę formę kształcenia, zobowiązują się do uczęszczania w weekendowych zjazdach, które odbywają się zgodnie z ustalonym przez uczelnię terminarzem. Studenci zgłębiają prezentowane treści programowe w trakcie kilkugodzinnych wykładów i zajęć od piątku do niedzieli.

dowiedz się więcej na temat kierunku filologia angielska studia zaoczne w Warszawie

 

Jakie są ceny za studia na kierunku Filologia angielska w Warszawie

Wszystkie kierunki studiów, których przebieg ma formę trybu niestacjonarnego, są płatne. Oznacza to, że kandydaci zobowiązują się do opłacania czesnego w formie kilku rat semestralnych, rocznych lub jednorazowej wpłaty za cały cykl kształcenia.

Wysokość opłat jest uzależniona od ustaleń danej uczelni w Warszawie, dlatego celem poznania więcej szczegółów w tej kwestii, należy zasięgnąć informacji na stronie internetowej uczelni lub poprzez kontakt z dziekanatem bądź sekretariatem.

dowiedz się więcej na temat cen za studia na kierunku filologia angielska - ceny w Warszawie

Jakie opinie mają studia na kierunku Filologia angielska w Warszawie?

Niezdecydowanie i zdolność do podejmowania pochopnych kroków są domeną ludzi w okresie maturalnym. Dlatego zanim zdecydujesz się na wybór studiów na kierunku Filologia angielska w Warszawie, warto, abyś poznał opinie studentów.

 

Kamila, studentka trzeciego roku Filologii angielskiej w Warszawie, mówi:

„Moja pasja do języków obcych i łatwość, z jaką zawsze przychodziła mi nauka nowych słówek i zwrotów skłoniły mnie do wyboru studiów na kierunku Filologia angielska. A dlaczego w Warszawie? Uważam, że miasto to daje doskonałe perspektywy zawodowe jak na polskie realia, w związku z czym nie wyobrażam sobie studiowania gdziekolwiek indziej.”

59 Uczelni w Warszawie

Warszawa przyciąga młodych ludzi z całego kraju. Przyjeżdżają tu na studia lub do pracy, w nadziei na zdobycie wykształcenia, doświadczenia zawodowego i wysoko płatnej pracy z perspektywami. Liczą na prestiż, sukces.

Warszawa ma wiele do zaoferowania dla studentów i kandydatów, ale także wiele od nich wymaga – progi punktowe oraz liczba chętnych na studia są tu wysokie. Również liczba studentów jest największa w Polsce: 15 uczelni publicznych i ponad 40 niepublicznych. Największą popularnością cieszą się Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska oraz Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

Warszawskie uczelnie są uznawane za prestiżowe nie tylko w Polsce ale i za granicą. Cenione są za profesjonalną kadrę naukową i szerokie perspektywy rozwoju.

Sprawdź uczelnie i kierunki studiów w Warszawie#MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 

 

POZOSTAŁE UCZELNIE W WARSZAWIE NA KTÓRYCH JEST KIERUNEK FILOLOGIA ANGIELSKA

Komentarze (9)

DoradcaOnlineVistula odpowiedz pokaż odpowiedzi (7)

Witam! Uczelnie Vistula ponownie otwierają Biuro Rekrutacji. Od 27 maja bieżącego roku możecie zapisać się na Wasze wymarzone studia. Jesteśmy dostępni dla Was od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących studiowania na naszej uczelni - jestem tu dla Was. Zachęcam do podjęcia dyskusji. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Sonia W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

Jeżeli chcę studiować zaocznie, to mam spodziewać się jakiś opłat przy zapisywaniu się ?

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Sonia odpowiedz

Witaj, Sonia! Zarówno na studiach stacjonarnych jak i niestacjonarnych na kierunku ''Filologia angielska'' obowiązuje wpisowa opłata w wysokości 400 zł. Czy chcesz rozpocząć naukę na naszej uczelni? Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Dorota W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

@DoradcaOnlineVistula a czy istnieje możliwość rozłożenia na raty opłat za studia? I czy pojawiły się może jakieś okazje dla studentów którzy chcą zacząć naukę na Vistuli? @Sonia a masz może jakieś certyfikaty wybierając się na filologię angielską? Wiesz czy są konieczne?

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Dorota odpowiedz

Witaj, Dorota! Oczywiście istnieje możliwość rozłożenia opłat za czesne na raty. Dla nowych studentów mamy promocję 3x0. Udział w Promocji uprawnia do skorzystania z następujących zniżek: 0 złotych opłaty rekrutacyjnej, 0 złotych opłaty wpisowej, 0 złotych opłaty za 1. miesiąc studiów. Promocja trwa do 30 czerwca bieżącego roku. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Dorota odpowiedz

Witaj, Dorota! Jeżeli chcesz ubiegać się o przyjęcie na studia stopnia licencjackie na kierunku Filologia w zakresie języka angielskiego, musisz spełniać co najmniej jeden z niżej wymienionych warunków: Zaliczyć egzamin maturalny z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym i/lub posiadać certyfikat języka angielskiego na poziomie B1. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Sonia W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

@Dorota akurat certyfikat mam. Stwierdziłam, że lepiej sobie zrobić bo na pewno kiedyś się przyda ? Planujesz iść na tą uczelnie ? @Doradca a czy na kierunku tym odbywają się jakieś wymiany studenckie ?

noga W odpowiedzi do: Sonia odpowiedz

@Sonia certyfikat ważna sprawa, dobrze mieć. @Sonia gdzieś czytałem, że są wymiany. Jest możliwość też praktyk za granicą.

DoradcaOnlineVistula odpowiedz

Witam! Mam zaszczyt zostać Waszym Doradcą Online. Chętnie odpowiem na wszystkie nurtujące pytania dotyczące studiowania na naszej uczelni. Zachęcam do podjęcia dyskusji. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula