KOSMETOLOGIA - STUDIA ONLINE

KOSMETOLOGIA - STUDIA ONLINE

Kosmetologia – studia online

 

Współcześnie, w dobie kultu ciała i młodości, na znaczeniu zyskują wszelkie zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne, które pozwalają na dłużej zachować promienny i młody wygląd, pożądany przez miliony ludzi na całym świecie. Dlatego też, gabinety kosmetyczne, ośrodki spa i wellness czy kliniki medycyny estetycznej, cieszą się coraz większą popularnością, a ludzie chętnie korzystają z ich usług. Biorąc pod uwagę tego typu tendencje, nieustannie wzrasta zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinie kosmetologii, którzy posiadaliby wszechstronną wiedzę medyczną, biologiczną i chemiczną oraz umiejętności wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających.

Odpowiedzią na tego typu potrzeby jest kierunek kosmetologia – studia online, który skierowany jest do absolwentów studiów wyższych, którzy chcieliby rozwinąć swoją wiedzę i zyskać nowe kwalifikacje zawodowe. Zajęcia na specjalności: menadżer ośrodków spa i wellness odbywają się niemal w całości w trybie online, przy użyciu platformy e-learningowej. Jeżeli więc zależy Ci na swobodzie studiowania oraz uzyskaniu gruntownego przygotowania zawodowego, to koniecznie weź udział w rekrutacji na ten kierunek.

 

Czego nauczysz się na kierunku kosmetologia – studia online?

Wszyscy studenci, którzy zdecydują się realizować ścieżkę: menadżer ośrodków spa i wellness na kierunku kosmetologia, dostaną dostęp do specjalnej platformy e-learningowej, za pośrednictwem której będą odbywać się zajęcia teoretyczne. Natomiast warsztaty praktyczne odbędą się podczas zjazdów w wybrane piątki, soboty i niedziele semestru.

Program nauczania na specjalizacji, będzie oscylował głównie wokół treści związanych z zarządzaniem i marketingiem. W czasie studiów zdobędziesz specjalistyczną wiedzę z zakresu zarządzania gabinetem kosmetycznym oraz kierowania zespołem kosmetologów. Co więcej, poznasz mechanizmy funkcjonowania rynku i nauczysz się wdrażać odpowiednie działania marketingowe, co niewątpliwie zaprocentuje w twojej przyszłej pracy zawodowej. Uzyskaną wiedzę i kompetencje wykorzystasz podczas praktyk lub stażu w prywatnych gabinetach kosmetologicznych.

 

Praca po studiach

Absolwenci studiów medycznych, dzięki zdobytej wiedzy i wszechstronnemu wykształceniu, mogą liczyć na wiele ciekawych ofert zawodowych. Dlatego też po ukończeniu specjalizacji menadżer ośrodków spa i wellness na kierunku kosmetologia – studia online, bez problemu odnajdziesz się na współczesnym, wymagającym rynku pracy.

Przede wszystkim, zostaniesz kompleksowo przygotowany do prowadzenia ośrodków spa i odnowy biologicznej oraz gabinetów kosmetycznych. Idealnie sprawdzisz się w roli menedżera lub nawet właściciela tego typu obiektów. Równie ciekawą opcją może być związanie swojej przyszłości z klinikami medycyny estetycznej, salonami masażu czy klinikami dermatologicznymi. Swoją wiedzę i umiejętności z powodzeniem wykorzystasz w laboratoriach badawczych i firmach produkujących kosmetyki. Abiturienci często decydują się także na założenia własnej działalności gospodarczej, o profilu dopasowanym do ich wykształcenia.

WAŻNE TEMATY

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem kierunku kosmetologia – studia online, powinieneś przedstawić dyplom ukończenia studiów wyższych. Wszyscy kandydaci muszą pamiętać o terminowym dostarczeniu wymaganych dokumentów.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK KOSMETOLOGIA - STUDIA ONLINE

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Zobacz inne kierunki Medyczne

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ PODCZAS STUDIÓW NA KIERUNKU KOSMETOLOGIA – STUDIA ONLINE:

  • wiedza z zakresu zarządzania i marketingu
  • umiejętność zarządzania gabinetami spa i wellness
  • umiejętność podejmowania działań marketingowych
  • umiejętność wykonywania usług kosmetologicznych
  • wiedza medyczna i biologiczna

JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO UKOŃCZENIU STUDIÓW NA KIERUNKU KOSMETOLOGIA – STUDIA ONLINE:

  • ośrodki spa i wellness
  • gabinety medycyny estetycznej
  • gabinety kosmetyczne
  • stanowiska kierownicze i menedżerskie
  • własna działalność gospodarcza

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU KOSMETOLOGIA - STUDIA ONLINE

Komentarze (0)