Dietetyka - Poznań

Dietetyka - Poznań

Studia na kierunku dietetyka w Poznaniu możesz podjąć na 3 uczelniach publicznych oraz 2 niepublicznych (prywatnych) szkołach wyższych w trybie stacjonarnym (dziennym) oraz niestacjonarnym.

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Filtrowanie
Status uczelni
Typ uczelni
Poziom studiów
Forma studiów
Więcej filtrów
Czas trwania
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Dietetyka stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
forma: stacjonarne
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Dietetyka stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
forma: stacjonarne, niestacjonarne

Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu

Dietetyka +

Wydział Nauk o Kulturze Fizycznej AWF w Poznaniu  stopień: () ,
forma:

Wydział Nauk o Zdrowiu AWF w Poznaniu  stopień: (I)  (II) , czas trwania: 3 lata • 2 lata ,
forma: stacjonarne

Specjalności na kierunku dietetyka

09.01.2024

Dietetyka studia Poznań 2024 | woj. wielkopolskie

Dietetyka w Poznaniu to 3-letnie studia I stopnia (licencjackie) oraz 2-letnie studia II stopnia (magisterskie), których program oferuje 3 różnych specjalności. Studia można podjąć na 5 uczelniach w formie stacjonarnej (dziennej) lub niestacjonarnej (zaocznej). Ceny na dietetyce w Poznaniu w 2024 r. zaczynają się od 4000 zł za pierwszy rok studiów, a próg punktowy na bezpłatne studia stacjonarne 2023/2024 wyniósł: na UP 40 punktów, na AWF 240 pkt.

Dietetyka - Poznań
Studia na kierunku dietetyka w Poznaniu
Rok akademicki 2024/2025
Forma studiów stacjonarne, niestacjonarne
Poziom studiów studia I i II stopnia
Czas trwania 3 lata (studia I stopnia), 2 lata (studia II stopnia)

Opis kierunku

Dietetyka to kierunek studiów, która umożliwia zdobycie szerokiej wiedzy z zakresu fizjologii i procesów zachodzących w organizmie. W trakcie nauki student poznawa normy i zasady planowania żywienia. Uczestnicy zajęć nauczą się się też, jak wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. W programie kształcenia mogą znaleźć się przedmioty takie jak np.: metodologia badań żywieniowych, kuchnie świata, nutrigenomika czy patofizjologia kliniczna. Absolwenci studiów posiadają umiejętności niezbędne m.in. do tworzenia planów żywieniowych.

Dietetyk to zawód, którego popularność nieustannie rośnie. Po ukończeniu tego kierunku studiów absolwent może szukać zatrudnienia w ośrodkach zdrowia, klinikach, ale też na siłowniach i klubach fitness. Dietetycy potrzebni są także w firmach z branży cateringowej, gdzie niezbędna jest wiedza na temat tego, jak powinna wyglądać zbilansowana dieta. Ukończenie dietetyki, daje też potrzebną wiedzę do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej.

 

Uczelnie

W Poznaniu dietetykę możesz studiować w ramach kierunku lub specjalności na 3 uczelniach publicznychAkademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu, Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz 2 niepublicznych (prywatnych) szkołach wyższych: Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu oraz Wyższej Szkole Uni-Terra w Poznaniu.
 
Specjalności
Współczesne studia z dietetyki charakteryzują się tym, że bardzo często studenci tego kierunku otrzymują wybór specjalności i ścieżek kształcenia.
 
Wymagania
W procesie rekrutacji na studia w Poznaniu na kierunku dietetyka w roku akademickim 2024/2025 najczęściej wymagane przedmioty maturalne to: biologia, chemia, fizyka i astronomia, matematyka. szczegółowe wymagania >
 
Ceny
Studia stacjonarne na kierunku dietetyka w uczelniach publicznych są bezpłatne. Z kolei za naukę w uczelniach niepublicznych oraz na studiach niestacjonarnych w uczelniach publicznych będziemy musieli zapłacić. Cena za pierwszy rok studiów wynosi około 4000 zł. Wykaz opłat za studia na kierunku dietetyka w Poznaniu >

Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek Dietetyka w Poznaniu?

W procesie rekrutacji na studia na kierunku dietetyka najczęściej brane są pod uwagę następujące przedmioty maturalne: biologia, chemia, fizyka,geografia, historia, język obcy, język polski, matematyka, wiedza o społeczeństwie, fizyka i astronomia.

Jak wygląda rekrutacja na kierunek Dietetyka w Poznaniu? Aby dostać się na studia, należy przystąpić do konkursu świadectw, a w nim pochwalić się jak najlepszą oceną z biologii. Warto sprawdzić dokładne kryteria kwalifikacyjne, gdyż mogą one ulegać zmianom, bądź różnić się w zależności od konkretnej uczelni.
Czy wymagania są duże, skomplikowane, wysokie? Na pewno stanowią sprawdzenie, czy kandydat poradzi sobie w procesie nauki, na który składa się niemała liczba przedmiotów. Jakie przedmioty widnieją w planach zajęć? Na przykład: fizjologia człowieka, podstawy żywienia człowieka, biochemia kliniczna, analiza żywności, higiena i toksykologia żywności.
 

Dietetyka Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu – przedmioty maturalne

Na kierunek dietetyka w rekrutacji 2024/2025 na Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu obowiązują wyniki z egzaminów z następujących przedmiotów maturalnych: biologia, chemia. dowiedz się więcej

Dietetyka Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu – przedmioty maturalne

Na dietetykę prowadzoną przez Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu w rekrutacji 2024/2025 obowiązują wyniki z następujących przedmiotów maturalnych: biologia, chemia, fizyka z astronomią, matematyka. dowiedz się więcej

Rekrutacja na dietetykę w uczelniach niepublicznych (prywatnych)

Uczelnie niepubliczne w Poznaniu przyjmują kandydatów najczęściej na podstawie kolejności zgłoszeń.

* Przed rekrutacją na wybrany kierunek należy wcześniej zapoznać się z wymaganiami obowiązującymi w poszczególnych szkołach wyższych. Szczegółowe wytyczne znaleźć można na oficjalnych stronach rekrutacyjnych uczelni. Lista przedmiotów branych pod uwagę w rekrutacji może różnić się na poszczególnych uczelniach publicznych.

 

szczegółowe wymagania na uczelniach

Dietetyka w Poznaniu

 • Dietetyka w Poznaniu - studia stacjonarne

  Studia na kierunku Dietetyka w Poznaniu możesz podjąć w trybie stacjonarnym na trzech uczelniach publicznych: Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu oraz na trzech niepublicznych (prywatnych) szkołach wyższych: Wyższej Szkole Uni-Terra w Poznaniu, Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu oraz w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.
  Studia stacjonarne od lat są najpopularniejszym trybem studiów wybieranym przez kandydatów. Są one niewątpliwie atrakcyjną opcją pod względem finansowym, ponieważ studia stacjonarne są bezpłatne, a podjęcie studiów w innym mieście często generuje dodatkowe koszty takie jak np. wynajem mieszkania. 
  Innym atutem trybu stacjonarnego są wolne weekendy, które studenci mogą przeznaczyć na naukę, relaks, bądź pracę dorywczą. 
  Studia stacjonarne pozwalają studentom na zapoznanie się z wieloma różnymi zagadnieniami m.in. fizjologią człowieka, podstawami żywienia, farmakologią, elementami psychoterapii, a także poradnictwem żywieniowym. 
  Pamiętaj, że studia stacjonarne na uczelniach prywatnych są płatne.
   

   

  WYŚWIETL WIĘCEJ Zwiń

  Uczelnie w Poznaniu - studia stacjonarne na kierunku dietetyka

  Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

  Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

  Dietetyka stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
  tryb: stacjonarne
  Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

  Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

  Dietetyka stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
  tryb: stacjonarne

  Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu

  Dietetyka stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
  tryb: stacjonarne

Aktualności rekrutacyjne

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie studiować dietetykę w Poznaniu

W Poznaniu dietetykę można studiować na 3 uczelniach publicznych oraz na 2 niepublicznych. Publiczne szkoły wyższe to: Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Szkoły niepubliczne (prywatne): Wyższa Szkoła Uni-Terra w Poznaniu, Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.

Gdzie studiować dietetykę bezpłatnie w Poznaniu

Dietetykę w Poznaniu można studiować bezpłatnie tylko w formie stacjonarnej na: UniwersytecieMedycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu oraz Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Podstawą rekrutacji na uczelnie publiczne jest konkurs świadectw. 

Gdzie studiować dietetykę niestacjonarnie w Poznaniu

Studia niestacjonarne (zaoczne) na kierunku dietetyka w Poznaniu można podjąć na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, Wyższej Szkole Uni-Terra w Poznaniu, a także w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.

Ile kosztują studia niestacjonarne na dietetyce w Poznaniu

Studia niestacjonarne na uczelniach publicznych i prywatnych są płatne. Ceny za jeden rok akademicki na kierunku dietetyka w Poznaniu wynoszą około 4000 zł za pierwszy rok studiów. 

Czy są studia niestacjonarne bezpłatne

Wszystkie studia niestacjonarne, które oferowane są przez uczelnie publiczne i niepubliczne są płatne. Wyjątek stanowią jedynie studnia stacjonarne na uczelniach publicznych. 

Pokaż wszystkie

Opis kierunku

Osoby, które aplikują na kierunek dietetyka nauczą się układania zbilansowanych jadłospisów dopasowanych do potrzeb pacjentów. Ponadto dowiedzą się, w jaki sposób przygotowywać wybrane potrawy oraz obliczać ich kaloryczność i makroskładniki. Poznają również zasady rozpoznawania chorób dieto zależnych oraz wdrażania odpowiedniego leczenia u lekarzy różnych specjalizacji.
Wśród poznańskich uczelni publicznych dietetyka znalazła się wśród najpopularniejszych kierunków na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu (ponad 300 zgłoszeń - prawie 4 osób na miejsce) oraz na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu (ponad 400 zgłoszeń - 3 osoby na miejsce).
 

Praca po studiach

Absolwenci znajdą zatrudnienie w gabinetach dietetycznych, placówkach ochrony zdrowia, ośrodkach spa i wellness, sanatoriach, firmach cateringowych, zakładach żywienia zbiorowego oraz w wydawnictwach i ośrodkach naukowo-badawczych.
 

Program studiów i przedmioty

Program kształcenia uzależniony jest od wybranej uczelni i realizowanej specjalizacji. Efekty kształcenia mają niejako uniwersalny wymiar, ale siatka może się różnić pod względem proponowanych przedmiotów. Realizowane zajęcia umożliwią Ci zapoznanie się zarówno z zagadnieniami chemicznymi i z zakresu mikrobiologii, jak i pozwolą zrozumieć, na czym polega technologia gastronomiczna bądź epidemiologia i nadzór sanitarno-epidemiologiczny.

Zdobędziesz wiedzę od technologii produkcji żywności do fizjologii żywienia człowieka. Studia dietetyczne skupiają się nie tylko na teoretycznych podstawach, kładą także nacisk na zajęcia praktyczne, umożliwiające zapoznanie się z pracą w laboratorium oraz klinikach zdrowia i urody.

W programie studiów na kierunku Dietetyka znajdziesz takie przedmioty jak np.:

 

Ile punktów na dietetykę w Poznaniu

Kandydaci ubiegający się o przyjęcie na studia stacjonarne na logistykę na rok 2023/2024 musieli uzyskać co najmniej: na Uniwerystecie Przyrodniczym w Poznaniu 40 punktów, na Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugenisza Piaseckiego w Poznaniu 240 pkt.

czytaj dalej progi na dietetykę w Poznaniu

 

Ile osób na miejsce na dietetykę w Poznaniu

Dietetyka w Poznaniu należy do jednego z najbardziej popularnych kierunków w Poznaniu. O przyjęcie na studia stacjonarne w 2023 roku na Akademię Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu aplikowało 487 kandydatów co oznacza, że o jedno miejsce ubiegało się 3 kandydatów, natomiast na Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu aplikowało 316 kandydatów co oznacza, że o jedno miejsce ubiegało się prawie 4 kandydatów.

 

Ogólne cele kształcenia

Studia na kierunku dietetyka to kierunek skupiający się na nauczaniu studentów zasad żywienia oraz wpływu diety na zdrowie człowieka. Studenci zdobywają wiedzę z zakresu anatomii i fizjologii człowieka, biochemii, mikrobiologii, psychologii żywienia oraz zdrowia publicznego. Program studiów na kierunku dietetyka obejmuje także zajęcia z zakresu żywienia klinicznego, dietetyki sportowej, dietetyki dla różnych grup wiekowych (dzieci, osoby starsze, ciężarne kobiety itp.), a także technologii żywności, żywienia zbiorowego i legislacji dotyczącej żywności.

Część zajęć to zajęcia teoretyczne, w których studenci uczą się podstawowych zasad żywienia i dietetyki, ale również nauki o organizacji opieki zdrowotnej, psychologii żywienia, i epidemiologii dietetycznej. Studenci szkolą się także w zakresie m.in. planowania diet, oceny składu ciała, przygotowania i wydawania posiłków oraz przeprowadzania edukacji żywieniowej. Ponadto uczestnicy zajęć rozwijają cenne umiejętności związane np. z komunikacją w biznesie, marketingiem czy organizacją pracy.

Absolwenci kierunku dietetyka znajdują zatrudnienie jako dietetycy, specjaliści ds. żywienia w szpitalach, klinikach, przychodniach i innych instytucjach medycznych, jak również w ośrodkach sportowych, firmach żywnościowych i cateringowych, a także w jednostkach badawczych i naukowych zajmujących się żywieniem i dietetyką. Ponadto osoby, które ukończyły ten kierunek studiów mogą rozpocząć własną działalność gospodarczą lub kontynuować działalność w mediach np. w roli specjalisty lub doradcy.

 

 

Gdzie studiować na kierunku dietetyka w Poznaniu?

Studia możesz podjąć na uczelniach publicznych: Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu oraz kilku niepublicznych (prywatnych) szkołach wyższych: Wyższej Szkole Uni-Terra w Poznaniu, Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, jako specjalność w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

W rekrutacji na studia I stopnia na kierunku dietetyka, w roku akademickim 2023/2024, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego oferuje 48 miejsc, a Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu 90 miejsc w ramach bezpłatnych studiów stacjonarnych.

Bezpłatne nauczanie oferuje również Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Ponadto na kandydatów czekają jeszcze miejsca na studiach płatnych na UMP oraz UP. Cena za pierwszy rok studiów wynosi około 4000 zł.

Kierunek dietetyka - uczelnie w Poznaniu

czytaj dalej uczelnie w Poznaniu

 

Limity miejsc

Rekrutacja na poszczególne kierunki studiów odbywa się w oparciu o limit miejsc, dlatego kandydaci przyjmowani są na podstawie zdobytej w postępowaniu kwalifikacyjnym liczby punktów.

Limity miejsc na kierunku dietetyka w Poznaniu:

 • Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu: 150
 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu: 48
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu: 90

*Uczelnie publiczne, studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie (rekrutacja 2023/2024)

 

Ile kosztują studia

Studia stacjonarne w uczelniach publicznych nie wymagają od kandydatów wniesienia dodatkowych opłat – taka nauka jest bezpłatna. Nie dotyczy to jednak studiów niestacjonarnych w uczelniach publicznych oraz studiów oferowanych przez prywatne szkoły wyższe (za taką możliwość studiowania należy zapłacić).

Dietetyka studia w Poznaniu - ceny 2023

 • Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu – 4000 zł

*Ceny za pierwszy rok studiów (rekrutacja 2023/2024). Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości opłat za studia, płatności ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek znajdziesz na stronach internetowych uczelni.

 

Kiedy wyniki rekrutacji

Wyniki postępowania kwalifikacyjnego, a także listy rankingowe na poszczególne kierunki studiów publikowane są w prywatnych profilach kandydatów w systemie IRK lub ERK. Uczelnie samodzielnie wybierają termin, w którym udostępniają informacje dotyczące m.in. liczby punktów zdobytych przez kandydatów, a także zajmowanego przez nich miejsca.

Terminy wyników rekrutacji na studia 2024 w uczelniach publicznych w Poznaniu:

 • Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu – lipiec 2024
 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinowskiego w Poznaniu – lipiec 2024
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu – lipiec 2024

*I tura rekrutacji, studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie (rekrutacja 2024/2025)

Dowiedz się więcej wyniki rekrutacji na studia

 

Jak złożyć dokumenty rekrutacyjne

Preferowana forma dostarczenia dokumentów rekrutacyjnych może różnić się w zależności od decyzji danej szkoły wyższej. Najczęściej kandydaci dokonują tego osobiście, doręczając plik do siedziby uczelni. Czasem jednak dopuszczalne jest przekazanie dokumentów za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej.

 

Kiedy składamy dokumenty na studia

Termin składania dokumentów rekrutacyjnych ustalany jest indywidualnie przez daną szkołę wyższa – zazwyczaj jednak rozpoczyna się on zaraz po opublikowaniu wyników rekrutacji i trwa zaledwie kilka dni. Pamiętaj o tym, żeby nie spóźnić się! Niespełnienie któregokolwiek z wymogów wynikających z zasad rekrutacji może skutkować skreśleniem z listy osób, które dostały się na studia.

Dowiedz się więcej terminy składania dokumentów na studia

Terminy składania dokumentów na studia 2024 w uczelniach publicznych w Poznaniu:

 • Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu – lipiec 2024
 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinowskiego w Poznaniu – lipiec 2024
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu – lipiec 2024

*I tura rekrutacji, studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie (rekrutacja 2024/2025)

** Dane dotyczące wymagań, cen, limitów, terminów mają charakter poglądowy i mogą się różnić dla poszczególnych kierunków studiów. Dokładne dane należy sprawdzić na stronach internetowych uczelni.

 

Ile zarabia się po Dietetyce?

Dietetyka jest kierunkiem, który od kilku lat przeżywa prawdziwy rozkwit. Chętnych do nauki przybywa, jak również coraz więcej ludzi korzysta z wiedzy jej absolwentów. Osoby, które ukończyły kształcenie na tym kierunku mogą pracować między innymi w: publicznych i niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej, zakładach dostarczających pożywienie do szpitali, zakładach żywienia zbiorowego, organizacjach konsumenckich, czy placówkach sportowych. A jak prezentują się zarobki absolwentów Dietetyki?

Średnie zarobki absolwentów Dietetyki w 2023 roku:

 • dietetyk prowadzący prywatny gabinet – 2500 - 5000 złotych
 • dietetyk w szpitalu – 3600 złotych
 • dietetyk w poradni – 3200 złotych

 

Czy warto iść na Dietetykę?

Jak już wspomnieliśmy, Dietetyka jest kierunkiem, którego popularność nieustannie rośnie, a wszystko to spowodowane jest przede wszystkim zmianami, jakie zachodzą w społeczeństwie. Studenci tego kierunku zdobywają wiedzę z zakresu żywienia człowieka zdrowego i chorego, zasad przygotowywania potraw oraz profilaktyki chorób dietozależnych. Dietetyka to kierunek idealnie pasujący do osób zainteresowanych zdrowiem, zdrowym stylem życia, jak również świadomych tego, że prawidłowe odżywianie jest niezwykle istotnym czynnikiem wpływającym na nasze funkcjonowanie.

 

Gdzie warto studiować Dietetykę?

Kandydaci na studia w Poznaniu, którzy zastanawiają się nad wyborem Dietetyki, mogą rozpocząć naukę w kilku uczelniach publicznych, o różnym profilu kształcenia. Co warto wiedzieć o uczelniach publicznych? Otóż, kierunki prowadzone w trybie stacjonarnym należą do bezpłatnych. Opłaty pobierane są za kształcenie realizowane w niestacjonarnej formie.

Dietetyka studia – uczelnie publiczne (państwowe) w Poznaniu:

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego
 • Uniwersytet Przyrodniczy
 • Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego

Uczelnie w Poznaniu - kierunek dietetyka:

Uczelnia Forma studiów Poziom studiów  
Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu (Wydział Nauk o Kulturze Fizycznej AWF w Poznaniu) więcej
Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu (Wydział Nauk o Zdrowiu AWF w Poznaniu) stacjonarne I stopnia, II stopnia więcej
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (Wydział Medyczny) stacjonarne I stopnia, II stopnia więcej
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu (Wydział Nauk o Żywności i Żywieniu UP w Poznaniu) stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia więcej

Tabela uwzględnia uczelnie, które prowadzą studia w ramach kierunku lub specjalności

Jakie opinie mają studia na kierunku Dietetyka w Poznaniu?

Podjęliśmy decyzję o studiowaniu Dietetyki. Ale nie odpowiedzieliśmy sobie na pytanie, w którym mieście chcemy ją studiować? Jakie ma kierunek Dietetyka w Poznaniu opinie?

 

Małgorzata, studentka Dietetyki, mówi:

„Jeśli chce się wykonywać jakiś zawód, to chce się wykonywać go jak najlepiej. Jeśli chcesz pracować z ludźmi i dla ludzi, to musisz być pewny swojej wiedzy i swoich umiejętności, bo bierzesz odpowiedzialność za swoje decyzje i diagnozy. Dlatego studiuję w Poznaniu. Tutaj otaczają mnie profesjonaliści z dziedziny, którą wybrałam. Tutaj zdobywam wykształcenie, którego jestem bardziej niż pewna.”

Poziom i tryb studiów

Sprawdź jakiego typu znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

Dietetyka Poznań studia i stopnia

Dietetyka Poznań studia ii stopnia


Sprawdź w jakim trybie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

Dietetyka Poznań studia stacjonarne

Dietetyka Poznań studia niestacjonarne

Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku dietetyka w Poznaniu

Studia I stopnia

Studia II stopnia

23 Uczelnie w Poznaniu

Poznań jest jednym z większych ośrodków akademickich w Polsce. Znajduje się tu osiem uczelni publicznych i aż piętnaście niepublicznych. Spośród nich przyszli studenci mogą wybrać m. in. słynny Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Uniwersytet Przyrodniczy, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego, Politechnikę Poznańską, Uniwersytet Artystyczny, a także Akademię Muzyczną i Akademię Wychowania Fizycznego.

Istotny jest również poziom i zakres kierunków studiów, jakie oferują poznańskie uczelnie, współpraca z sektorem biznesowym, a także rosnąca współpraca i kontakty międzynarodowe.

Sprawdź uczelnie i kierunki studiów w Poznaniu


 

Pozostałe uczelnie w Poznaniu na których jest kierunek DIETETYKA

komentarze (0)

Teraz najważniejsze

matura 2024

zmiany na maturze 2024

arkusze maturalne

wyniki matur 2023

rekrutacja na studia

studia

kierunki studiów

studia podyplomowe

 

Ciekawe

 


gdzie studiować

 

 

Nadchodzące wydarzenia

 • Drzwi Otwarte https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJ-1e4NozBD0cRCFt8gAWtS5k https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/bfdcf-wsh-wroclaw.jpg Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych
 • ul. Bursaki 12, 20-150 Lublin https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=Wyższa+Szkoła+Przedsiębiorczości+i+Administracji+w+Lublinie https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/67f82-wspa-lublin.jpg Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie
 • Aula Uniwersytecka Wydziału Prawa i Administracji UMCS https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJCxKWr2NXIkcRYECcap5lmJQ https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/99092-umcs-kierunki.jpg Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
 • Drzwi Otwarte https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJlUta6UScGEcReTNKOPAxYMc https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/36d11-wsosp-deblin.jpg Lotnicza Akademia Wojskowa
 • UL.ROLNA 43,, 40-555 KATOWICE, WOJ. ŚLĄSKIE https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=wyższa+szkoła+techniczna+katowice https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/b6936-wst-katowice.jpg Akademia Śląska
 • Drzwi Otwarte https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJiVhlHiMJqkcR3LRNnD9vans Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie