Studia zarządzanie Trójmiasto

Studia zarządzanie Trójmiasto

Studia zarządzanie Trójmiasto

Największy wybór studiów

z grupy zarządzanie w Trójmieście

Odkryj kierunki z grupy zarządzanie i sprawdź gdzie możesz studiować 

Dodaj do ulubionych

Studia zarządzanie Gdańsk | Gdynia | Sopot

Studia z grupy zarządzanie w Trójmieście to studia licencjackie, inżynierskie lub magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa od 3 lat do 3,5 roku (studia I stopnia) lub od 1,5 roku do 2 lat (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata, inżyniera lub magistra).

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym (dziennym) lub niestacjonarnym (zaocznym) lub online. Specyfika studiów zależy od wyboru specjalności / ścieżki kształcenia. Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

STUDIA Z GRUPY ZARZĄDZANIE W GDAŃSKU | GDYNI | SOPOCIE - KIERUNKI STUDIÓW

Uczelnia
Typ studiów
Tryb studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Typ studiów Tryb studiów
Business and languages stacjonarne, niestacjonarne I stopnia
Management stacjonarne, niestacjonarne, online I stopnia, II stopnia
Management - studia online online I stopnia, II stopnia
Studia menedżersko - prawne stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Studia menedżersko - psychologiczne stacjonarne, niestacjonarne, online II stopnia
Studia menedżersko - psychologiczne - studia online online II stopnia
Zarządzanie stacjonarne, niestacjonarne, online I stopnia, II stopnia
Zarządzanie - kierunek dla absolwentów studiów inżynierskich niestacjonarne II stopnia
Zarządzanie - studia online online I stopnia, II stopnia
Zarządzanie i inżynieria produkcji stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Zarządzanie instytucjami artystycznymi stacjonarne I stopnia
Zarządzanie instytucjami służby zdrowia stacjonarne I stopnia
Zarządzanie inżynierskie stacjonarne, niestacjonarne I stopnia

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie są studia zarządzanie i marketing

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA - KIERUNKI Z GRUPY ZARZĄDZANIE W GDAŃSKU | GDYNI | SOPOCIE

SORTOWANIE:
B
C
D
E
G
H
I
J
M
P
R
S
T
Z
Rozwiń

Rekrutacja i wymagania na studia zarządzanie

Aby dostać się na studia zarządzanie, należy wziąć udział, w dobrze znanym, konkursie świadectw. Jakie przedmioty brane są pod uwagę podczas procesu rekrutacji? Matematyka, język polski, język obcy nowożytny.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Studia zarządzanie niestacjonarne w Trójmieście

Umiejętności w zakresie zarządzania przydatne są w wielu życiowych sferach, także w tej związanej ze studiami. Kandydaci będą mogli je wykorzystać podczas obierania drogi kształcenia w Trójmieście, ponieważ oferta dydaktyczna w Gdańsku, Gdyni i Sopocie jest niezwykle szeroka i niejedna osoba będzie miała trudność z wyborem.

Niestacjonarne studia zarządzanie w Trójmieście stanowią szeroki wachlarz edukacyjnych możliwości. Uczelnie proponują rozmaite rozwiązania, a studenci mogą wybierać spośród niezliczonych ścieżek rozwoju. Zarządzanie przedsiębiorstwem, a może Zarządzanie projektami? Marketing i social media, czy może Zarządzanie w logistyce? Mówiąc wprost- do wyboru, do koloru.

Czym charakteryzują się niestacjonarne studia zarządzanie w Gdańsku, Gdyni i Sopocie? Należy zacząć od pewnego wyjaśnienia. Studia niestacjonarne dzielą się na wieczorowe i zaoczne. Wieczorowe, jak sama nazwa podpowiada, prowadzone są w godzinach popołudniowych, od poniedziałku do piątku. Zaoczne mają formułę weekendową, a zajęcia odbywają się w soboty i niedziele.

Należy zwrócić baczną uwagę na opisy kierunków kształcenia, aby dostrzec czy wybrany przez nas kierunek realizowany jest zarówno w trybie wieczorowym i zaocznym, czy może tylko w jednym z nich. Zdarza się, że szkoły wyższe oferujące naukę w formie niestacjonarnej tak naprawdę proponują kształcenia wyłącznie w systemie zaocznym.

Ale taka forma ma sporo zalet. Studenci uczący się na studiach zaocznych bardzo często łączą naukę z pracą. W weekendy uczestniczą w zajęciach, a w tygodniu zbierają cenne doświadczenie, dodatkowo uzupełniając studencki budżet. Dlatego studia zarządzanie niestacjonarne w Gdańsku, Gdyni i Sopocie cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

czytaj dalej studia zarządzanie niestacjonarne (zaoczne) w Trójmieście

POPULARNE KIERUNKI NIESTACJONARNE W GDAŃSKU | GDYNI | SOPOCIE POLECANE DLA CIEBIE

KIERUNKI Z GRUPY ZARZĄDZANIE W GDAŃSKU | GDYNI | SOPOCIE

STUDIA ZARZĄDZANIE I MARKETING W GDAŃSKU | GDYNI | SOPOCIE - PODYPLOMOWE

A
B
C
D
E
F
H
J
K
L
M
N
P
S
T
W
Z
Rozwiń

Jak wyglądają studia zarządzanie w Trójmieście?

Zarządzanie. Zapewne znaczna część społeczeństwa twierdzi, że potrafi świetnie zarządzać, i to dosłownie wszystkim; czasem, pieniędzmi, a nawet kaloriami. Ale omawiana część społeczeństwa zapewne nie robi kariery w marketingu i obszarach jemu podobnych.

Studia zarządzanie w Trójmieście to pierwszy krok ku karierze w tym zakresie. Na pewno znajdą się osoby, które zapytają: „No, dobrze; to czym jeszcze można zarządzać?”. Otóż, tych czynników jest wiele. Można zarządzać zasobami ludzkimi, ryzykiem, środowiskiem, kulturą, nieruchomościami, a nawet konfliktami. I każdy obszar różni się strategią, organizacją, kontrolą.

Studia zarządzanie w Gdańsku, Gdyni i Sopocie mają za zadanie nakierować przyszłego absolwenta na ścieżkę kariery zawodowej, aby mógł kształcić się jak najwcześniej w wybranym przez siebie zakresie. A wybór jest duży; zarówno na uczelniach publicznych jak i niepublicznych. Zarządzanie i marketing to dziedziny, które powinny rozwijać się niemal nieprzerwanie.

A powinno rozgrywać się to jednocześnie z postępującym światem techniki i zmianami, które zachodzą w ludzkich społecznościach, podejściu do pieniędzy, konsumpcji dóbr, czy odbioru kultury i sztuki. Zatem, sprawdźcie ofertę studiów zarządzania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie i wybierzcie idealną dla siebie drogę rozwoju zawodowego. I pamiętajcie słowa najsłynniejszego greckiego mówcy, Demostenesa: „Najlepiej zarządza ten, kto pierwszy wykonuje swe zarządzenia.”

 

Studia zarządzanie w Trójmieście można podzielić na:

 • studia I stopnia (licencjackie, inżynierskie);
 • studia II stopnia (magisterskie).

 

Studia związane z zarządzaniem to jedna z najpopularniejszych grup kształcenia, która od wielu lat cieszy się niegasnącym zainteresowaniem wśród absolwentów szkół średnich. Jeżeli i ty chcesz wybrać właśnie ten profil dydaktyczny, to swoją przygodę rozpoczniesz od nauki I stopnia. Trwa ona trzy lata i jest czasem zdobywania podstawowej wiedzy oraz kwalifikacji. Studenci na zakończenie nauki na tym stopniu przygotowują się również do obrony pracy licencjackiej.

Kierunki takie jak inżynieria zarządzania znalazły się w ofercie politechnik. Oznacza to, że kształcenie studentów I stopnia trwać będzie 3,5 roku. Przystąpią oni również do obrony pracy dyplomowej, otrzymają oni jednak nie tytuł licencjata, lecz inżyniera.

Warto zadbać o pełnię wykształcenia i kontynuować naukę na studiach II stopnia. Podczas dwóch lat nauki studenci będą znacząco poszerzać swoją wiedzę oraz umiejętności. To także czas przygotowań do obrony najważniejszej pracy dyplomowej, czyli pracy magisterska. Ten ważny tytuł otworzy przed wieloma absolwentami studiów różnorodne ścieżki zawodowego rozwoju. Studenci, którzy poszerzają swoją wiedzę na politechnikach, kształcić się będą półtora roku.

 

Studia zarządzanie w Trójmieście możesz wybrać w dowolnie wybranym trybie. Na studentów czekają:

 • studia stacjonarne;
 • studia niestacjonarne;
 • studia online.

 

Obecnie studia stacjonarne wciąż cieszą się największą popularnością. Studenci swoją wiedzę i kwalifikacje zdobywają w sposób regularny, ponieważ zajęcia najczęściej odbywają się od poniedziałku do piątku. Co równie ważne – jeżeli wybierzesz kształcenie na uczelni państwowej, nie będziesz musiał martwić się opłatami za czesne.

Studia niestacjonarne budzą dziś równie duże zainteresowanie! Są znacznie bardziej elastyczne, pozwalają na łączenie ze sobą różnorodnych aktywności, ale wymagają też od studentów znacznego zdyscyplinowania! Studenci w trybie zaocznym uczestniczą bowiem w zajęciach podczas weekendowych zjazdów naukowych. Część materiału teoretycznego muszą opanowywać przez to we własnym zakresie.

Swoją przygodę z kierunkami z grupy zarządzania możesz rozpocząć także w ramach studiów online. To również wygoda i możliwość połączenia ze sobą różnorodnych aktywności. Studenci będą uczestniczyć w kilku zjazdach, a niemal wszystkie materiały dydaktyczne będą na nich czekać na platformach e-learningowych. Należy pamiętać jednak, że zarówno studia niestacjonarne, jak i studia online są odpłatne.

czytaj dalej studia w Trójmieście

 

Kierunki studiów zarządzanie w Trójmieście:

Studia związane z zarządzaniem cieszą się ogromną popularnością wśród absolwentów szkół średnich. Dlatego też uczelnie w Trójmieście dbają o to, by każdy przyszły student znalazł taki obszar kształcenia, który w pełni odzwierciedli jego oczekiwania. Możesz mieć pewność, że studia na wybrzeżu również stawiają sobie tego typu priorytety.

Czekać na ciebie będzie wiele różnorodnych propozycji, dzięki którym będziesz mógł rozwinąć wiedzę i kwalifikacje z tego obszaru. Pamiętaj, że tego typu kierunki mają na ogół interdyscyplinarny charakter. W praktyce oznacza to, że otrzymasz wszechstronną wiedzę z różnorodnych obszarów – ekonomii, socjologii, marketingu itd.

Uczelnie w Warszawie przygotowały dla swoich studentów bardzo bogatą ofertę. Jeżeli wybierasz kształcenie o tym profilu, odnajdziesz bardzo tradycyjne propozycje kształcenia takie jak: management, zarządzanie czy nawet mniej oczywiste propozycje takie jak film reklamowy i media w marketingu.

 

Najpopularniejsze kierunki studiów zarządzanie w Trójmieście:

 • management;
 • zarządzanie;
 • zarządzanie – studia online;
 • towaroznawstwo;
 • studia menedżersko-prawne;
 • film reklamowy i media w marketingu;
 • zarządzanie i inżynieria produkcji;
 • zarządzanie kapitałem ludzkim;
 • business and languages
 • management – studia online.

czytaj dalej kierunki studiów w Trójmieście

 

Gdzie studiować studia zarządzanie w Trójmieście?

Kierunki z grupy zarządzanie znajdują się w ofercie wielu trójmiejskic uczelni. Możesz mieć zatem pewność, że na pewno uda ci się znaleźć taki ośrodek, który na pewno spełni twoje oczekiwania. Lista szkół jest dość potężna – pochyl się nad nią i wybierz uczelnię, która najbardziej ci odpowiada.

Czekają na ciebie zarówno uczelnie państwowe takie jak Uniwersytet czy Politechnika Gdańska. Możesz także pochylić się nad propozycjami, które zostały przygotowane przez prywatne ośrodki akademickie. Dziś możesz mieć pewność, że one również znajdują się w czołówkach uczelni wyższych i cechują je najwyższe standardy nauczania.

 

Uczelnie, na których można studiować kierunki zarządzanie w Trójmieście:

 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego;
 • Ateneum – Szkoła Wyższa w Gdańsku;
 • Politechnika Gdańska;
 • Sopocka Szkoła Wyższa;
 • Uniwersytet Gdański;
 • Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku;
 • Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni;
 • Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte;
 • Uniwersytet Morski;
 • Gdańska Szkoła Wyższa;
 • Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna;
 • Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna.

czytaj dalej uczelnie w Trójmieście

 

Jak wybrać studia zarządzanie w Trójmieście, aby mieć dobrą pracę?

Na początku zastanów się, który kierunek studiów odzwierciedla twoje zawodowe oczekiwania. Zarządzanie jest bardzo szeroką dyscypliną. Pomyśl, który z obszarów jest ci najbliższy. Odpowiedz sobie na kilka podstawowych pytań:

 • czym chciałbyś zajmować się w przyszłości?
 • jakie są twoje mocne strony?
 • czy są jakieś obszary, które chciałbyś ominąć podczas kształcenia?
 • czy lubisz pracę z ludźmi czy może bardziej chciałbyś zajmować się kwestiami technicznymi itd.?

Przeanalizuj programy kształcenia poszczególnych kierunków. Inna kariera czeka cię po kierunku takim jak studia menedżersko-prawne, a jeszcze inna po filmie reklamowym i mediom w marketingu. Możesz mieć pewność, że absolwenci kierunków związanych z zarządzaniem zupełnie nie muszą obawiać się o swoją zawodową przyszłość.

Dobra praca jest składową także innych wielu elementów – powinna przynosić satysfakcję, radość, motywację do dalszego intelektualnego i zawodowego rozwoju. Niektórzy uważają, że dobra praca powinna być elastyczna, dostosowana do indywidualnego rytmu dobowego itd. A może satysfakcję z pracy będziesz czerpać wyłącznie wtedy, gdy okaże się, że to twoja własna firma?

Gdy rozpoczynasz kształcenie masz na szczęście jeszcze trochę czasu, by się nad tym zastanowić. Dobra praca powinna być dla nas komfortowa również pod względem rozwoju, standardów pracy, dbania o higienę wykonywanych obowiązków. Warto uświadomić sobie odpowiednio wcześnie, że możemy mieć faktyczny wpływ na zadowolenie z naszego zatrudnienia!

Studia związane z zarządzaniem dają wiele możliwości zawodowego rozwoju. Nie da się ukryć, że oferują szerokie możliwości zawodowe, ale wymagają też kreatywności i pomysłowości. Zatem jeśli chciałbyś zdobyć wszechstronne wykształcenie, które pozwoli ci dopasować miejsce pracy do własnych potrzeb i zainteresowań oraz umożliwi ci nieustanne rozwijanie własnych umiejętności, to z pomocą przyjdą ci studia właśnie z tego obszaru!

 

Możliwe ścieżki rozwoju twojej kariery zawodowej:

 • pracownik działu HR;
 • pracownik kadr;
 • rekruter;
 • coach;
 • informatyk;
 • specjalista do spraw zarządzania kryzysowego;
 • menedżer;
 • specjalista do spraw reklamy i promocji;
 • specjalista e-commerce;
 • szkoleniowiec itd.

czytaj dalej jakie studia wybrać

 

Jak wybrać uczelnię wyższą w Trójmieście?

Jeśli chcesz rozpocząć studia związane z zarządzaniem, łatwo zorientujesz się, że lista uczelni, które mają je w swojej ofercie, jest naprawdę potężna. Jak zatem wybrać najlepszą z nich? Studia w Trójmieście cechują oczywiście wysokie standardy nauczania, ale to nie oznacza, że każda z kilkudziesięciu uczelni musi w pełni odpowiadać twoim oczekiwaniom.

Kieruj się kilkoma zasadami, które korzystnie wpłyną na twoją decyzję:

 • szczegółowo przeanalizuj ofertę przygotowaną przez ofertę;
 • sprawdź, jak wyglądają programy nauczania poszczególnych kierunków;
 • poczytaj opinie w Internecie, zaczerpnij porad znajomych studiujących w Warszawie;
 • weź udział w dniach otwartych uczelni.

Pamiętaj o tym, że uczelnie idealne nie istnieją. Dobra szkoła wyższa dbająca o studentów, powinna zapewniać im takie wykształcenie, które szybko zostanie docenione na aktualnym rynku zatrudnienia. Gdy wybierasz uczelnię wyższą, możesz również zwrócić uwagę na kwestie takie jak: dostępność do praktyk i staży, opłaty za czesne czy system wsparcia studentów.

czytaj dalej jak wybrać uczelnię

 

Czy warto iść na studia zarządzanie w Trójmieście?

Studia związane z zarządzaniem cieszą się ogromną popularnością od kilkunastu lat! Aktualnie tendencja ta wciąż nie jest spadkowa – pokazuje to bogata oferta różnorodnych kierunków, które związane są z zarządzaniem. W praktyce oznacza to, że kierunki takie jak zarządzanie i pochodne mogą dostarczyć sporej satysfakcji.

Jeśli prześledzimy oferty pojawiające się na aktualnym rynku zatrudnienia, również okaże się, że nieustannie są poszukiwani specjaliści związani z zarządzaniem. Jeśli rozpoczniesz studia o tym profilu, szybko okaże się, że znajdziesz satysfakcjonujące zatrudnienie.

Specjaliści do spraw zarządzania poszukiwani są w niemal każdym sektorze. Oznacza to w praktyce, że po zakończeniu nauki wyższej będziesz mógł rozwijać się w wielu branżach. Nie ograniczać cię będzie hermetyczna wiedza, lecz otworzą się przed tobą interdyscyplinarne możliwości!

Pamiętaj, że studia w Trójmieście są obiecujące także pod wieloma innymi względami – to właśnie w stolicy czeka na ciebie dostęp do różnorodnych praktyk i staży, dzięki którym szybo rozwiniesz swoje kwalifikacje.

Studia związane z zarządzaniem oferują dużo, nie są one jednak stworzone dla każdego absolwenta szkoły średniej. Zastanów się, czy posiadasz predyspozycje, które pomogą osiągnąć ci intelektualny sukces. Osoby, które wybierają tego typu kierunki, powinna cechować przede wszystkim otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole czy nawet predyspozycje przywódcze. Jeśli dostrzegasz je u siebie, możesz mieć pewność, że nie będziesz żałować swojej podjętej decyzji!

czytaj dalej czy warto iść na studia

 

Praca po studiach zarządzanie

Jeśli po ukończeniu studiów i otrzymaniu dyplomu zadasz sobie pytanie: „Umiem zarządzać. Co dalej?”, to po chwili zadasz sobie kolejne pytanie o kierunek swoich planów zawodowych. Wszystko uzależnione jest od tego jaką specjalność wybrałeś.

Na przykład, kończąc zarządzanie zasobami ludzkimi będziesz miał predyspozycje do podjęcia pracy jako specjalista w komórkach personalnych różnych typów organizacji oraz będziesz mógł świadczyć profesjonalne usługi biznesowe, związane z rozwiązywaniem problemów pracowniczych.

Będziesz mógł znaleźć pracę w roli specjalisty do spraw szkoleń zawodowych i rozwoju kadr, w roli pracownika administracyjnego czy sekretarza biura zarządu. Kończąc zarządzanie ryzykiem wejdziesz do świata analityki. I przy jej pomocy będziesz dbał o zapewnienie stabilnych wyników (na przykład finansowych) i stworzenie warunków do dalszego rozwoju.

A jeśli posiadasz duszę artysty, to możesz zostać menedżerem zespołu muzycznego, który dzięki Twoim działaniom stanie się międzynarodową gwiazdą rocka, albo zaistnieć jako event menedżer, czyli organizator wszelakich wydarzeń artystycznych, imprez, festiwali, koncertów.

Planowanie, organizowanie, motywowanie i kontrolowanie to czynniki, które mogą być wykorzystywane na wielu płaszczyznach, a instynkt przywódcy, zdolności organizacyjne, umiejętność przewidywania i reagowania, samodzielność i pewność w działaniu to cechy, które mogą zapewnić sukces zawodowy; niezależnie od branży.

POZOSTAŁE UCZELNIE W GDAŃSKU | GDYNI | SOPOCIE NA KTÓRYCH SĄ STUDIA Z GRUPY ZARZĄDZANIE

19 Uczelni w Trójmieście

Gdańsk ma wszystko, czego potrzebuje młody człowiek: dobre uczelnie, niesamowity klimat i bogatą historię, puby, bary, kawiarnie… Jako region turystyczny ma rozbudowaną strefę gastronomiczną i hotelową. Studenci nie mają tu żadnych problemów ze znalezieniem dodatkowej pracy.

W kwestii edukacji Trójmiasto ma wiele do zaoferowania: działa tutaj 19 uczelni wyższych, w tym 6 publicznych: Uniwersytet Gdański, Politechnika Gdańska, Gdański Uniwersytet Medyczny, Akademia Sztuk Pięknych, Akademia Wychowania Fizycznego i Akademia Muzyczna.

Istotny jest również poziom i zakres kierunków studiów, jakie oferują trójmiejskie uczelnie, współpraca z sektorem biznesowym, a także rosnąca współpraca i kontakty międzynarodowe.

Sprawdź uczelnie i kierunki studiów w Trójmieście

 

 

WARTO WIEDZIEĆ

 


UNIWERSYTET GDAŃSKI STUDIA ZARZĄDZANIE

Wydział Zarządzania:

 • Analityka gospodarcza,
 • Aplikacje informatyczne w biznesie,
 • Bankowość i doradztwo finansowe,
 • Financial Analyst (płatne studia w języku angielskim),
 • Finanse i ubezpieczenia,
 • Finanse przedsiębiorstw i controlling,
 • Inwestycje i nieruchomości,
 • Marketing,
 • Menedżer,
 • Menedżer personalny,
 • Metody analizy danych,
 • Podatki i doradztwo podatkowe,
 • Rachunkowość,
 • Zarządzanie jakością i środowiskiem,
 • Zarządzanie małym przedsiębiorstwem,
 • Zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa,
 • Zarządzanie w turystyce.

dowiedz się więcej 

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego prowadzi także studia podyplomowe. Dostępnymi kierunkami kształcenia są, między innymi: Komercjalizacja nieruchomości, Ubezpieczenia społeczne, Zarządzanie kapitałem ludzkim, czy też Zarządzanie projektami.

 


POLITECHNIKA GDAŃSKA STUDIA ZARZĄDZANIE

Wydział Zarządzania i Ekonomii:

 • Analityka gospodarcza,
 • Zarządzanie w języku angielskim / Bachelor in management,
 • Zarządzanie inżynierskie.

dowiedz się więcej 

Wydział Mechaniczny:

 • Zarządzanie i inżynieria produkcji.

dowiedz się więcej 

 


WYŻSZA SZKOŁA ZARZĄDZANIA W GDAŃSKU STUDIA ZARZĄDZANIE

 • Zarządzanie- studia I- stopnia. Specjalności: Doradztwo biznesowe, Finanse w zarządzaniu, Psychologia w zarządzaniu, Zarządzanie przedsiębiorstwem, Zarządzanie zasobami ludzkimi.

Uczelnia proponuje także studia podyplomowe, na kierunkach: Zarządzanie zasobami ludzkimi, Zarządzanie oświatą, Zarządzanie projektem europejskim.

 


WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA W GDAŃSKU STUDIA ZARZĄDZANIE

 • Zarządzanie- studia I i II- stopnia, realizowane w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.

 


ATENEUM- SZKOŁA WYŻSZA W GDAŃSKU STUDIA ZARZĄDZANIE

W trzeciej gdańskiej uczelni niepublicznej znajdziecie studia podyplomowe z zakresu Zarządzania. Dostępne są następujące kierunki: Menedżer artysty na rynku muzycznym, Zarządzanie projektami.

 


WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA W GDYNI STUDIA ZARZĄDZANIE

 • Zarządzanie. Specjalności: Marketing i nowe media, Menedżer BHP, Psychologia w biznesie, Rachunkowość i finanse przedsiębiorstw, Zarządzanie projektami, Zarządzanie przedsiębiorstwem, Zarządzanie zasobami ludzkimi.

Uczelnia oferuje także studia podyplomowe. W ofercie kształcenia widnieją m.in.: Manager eventów, Zarządzanie instytucjami kultury, Zarządzanie w oświacie, Zarządzanie ryzykiem w biznesie.

 


AKADEMIA MORSKA W GDYNI STUDIA ZARZĄDZANIE

 • Towaroznawstwo, ze specjalnościami: Menedżer produktu, Zarządzanie jakością, Rachunkowość i finanse;
 • Innowacyjna gospodarka, ze specjalnością: Ekonomia menedżerska.

dowiedz się więcej

 


SOPOCKA SZKOŁA WYŻSZA STUDIA ZARZĄDZANIE

 • Zarządzanie i inżynieria produkcji. Specjalności: Budownictwo, Logistyka, Elektroenergetyka, Projektowanie systemów IT.
 • Finanse i rachunkowość. Specjalności: Rachunkowość i controlling, Zarządzanie finansami.
 • Business and Languages. Specjalności: Rachunkowość korporacyjna, Zarządzanie zasobami ludzkimi, Zarządzanie turystyką, International Business.

 TEMATY POWIĄZANE

 

Studia na Akademii Morskiej w Gdyni 

 

Komentarze (0)