Prawo dla magistrów i licencjatów w indywidualnym trybie – studia online

Prawo dla magistrów i licencjatów w indywidualnym trybie – studia online

Studia na kierunku prawo dla magistrów i licencjatów w indywidualnym trybie - studia online możesz podjąć na 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej w trybie online

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Filtrowanie
Województwo
Miejscowość
Status uczelni
Typ uczelni
  Więcej filtrów
  Poziom studiów
  Forma studiów
  Czas trwania
   Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

   Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

   Prawo dla magistrów i licencjatów w indywidualnym trybie – studia online studia - kierunek studiów

   Studia na kierunku Prawo dla magistrów i licencjatów w indywidualnym trybie – studia online to studia magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 3,5 roku (jednolite studia magisterskie) i kończy się uzyskaniem dyplomu (magistra). Studia możesz podjąć w trybie online. Specyfika studiów zależy od wyboru ścieżki kształcenia.

   Studia na kierunku prawo dla magistrów i licencjatów w indywidualnym trybie – studia online
   Rok akademicki 2023/2024
   Forma studiów online
   Poziom studiów studia jednolite magisterskie

   Uczelnie

   Studia na kierunku prawo dla magistrów i licencjatów w indywidualnym trybie - studia online możesz podjąć na 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej w trybie online | prawo dla magistrów i licencjatów w indywidualnym trybie – studia online - uczelnie >

   Opis kierunku

   Studia na kierunku Prawo dla magistrów i licencjatów w indywidualnym trybie – studia online dają studentom możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności w zakresie m.in. mechanizmów tworzenia i sposobów dokonywania wykładni przepisów prawnych oraz specjalistycznego języka z zakresu prawa.

    

   Praca po studiach

   Studia na kierunku Prawo dla magistrów i licencjatów w indywidualnym trybie – studia online dają ich absolwentom możliwość znalezienia pracy m.in. w jednostkach administracji samorządowej i rządowej, sądach czy kancelariach adwokackich.

    

   JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

   Rekrutacja na studia na kierunek Prawo dla magistrów i licencjatów w indywidualnym trybie – studia online wymaga od kandydatów zdanego egzaminu maturalnego. W regulaminie nie zostały jednak wskazane konkretne wymagane przedmioty maturalne. Przed przystąpieniem do procesu rekrutacyjnego warto sprawdzić, jakie dokładnie wymagania stawia on przed kandydatem.

   *Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

    

   Prawo dla magistrów i licencjatów w indywidualnym trybie – studia online - zasady rekrutacji

   • Terminy rekrutacji

   • Czas trwania

   • Przedmioty maturalne

   • Limity

   • Progi

   Wiedza, którą zdobędziesz, studiując Prawo dla magistrów i licencjatów w indywidualnym trybie – studia online:

   Studia na kierunku Prawo dla magistrów i licencjatów w indywidualnym trybie – studia online umożliwiają studentom zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu prawa polskiego i międzynarodowego, a także przepisów prawnych i prawnego języka specjalistycznego. Mogą także zdobyć umiejętność rozumienia tekstów prawnych i interpretacji przepisów prawnych.

   W zależności od wybranej specjalności, studenci tego kierunku mogą też np. zapoznać się ze sposobem funkcjonowania i finansowania ochrony zdrowia w Polsce i zasadami odpowiedzialności cywilnej i karnej za popełnienie szkody pacjentowi czy zdobyć wiedzę w zakresie prawa cywilnego i karnego oraz procedur sądowych. Mogą również zdobyć wiedzę z zakresu sektora usług finansów i rachunkowości, prawa podatkowego czy zapoznać się z zagadnieniami dotyczącymi rynku kapitałowego i finansowego czy prawa upadłościowego.

   Przykładowe przedmioty oferowane przez uczelnie na kierunku Prawo dla magistrów i licencjatów w indywidualnym trybie – studia online: ustrój organów ochrony prawnej, prawo administracyjne, postępowanie administracyjne i sądowo-administracyjne.

    

   JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU PRAWO DLA MAGISTRÓW I LICENCJATÓW W INDYWIDUALNYM TRYBIE – STUDIA ONLINE?

   Prawo dla magistrów i licencjatów w indywidualnym trybie – studia online to kierunek studiów oferowany przez szkoły wyższe. Studenci tego kierunku mają możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności w zakresie m.in. różnych gałęzi prawa, interpretacji przepisów prawnych czy prawa polskiego i międzynarodowego.

   Kierunki studiów takie jak Prawo dla magistrów i licencjatów w indywidualnym trybie – studia online dają studentom możliwość wyboru ścieżki kształcenia, przez co mogą oni uczestniczyć w zajęciach zgodnych z ich zainteresowaniami i przyszłymi planami zawodowymi.

    

   1. Typ i tryb studiów:

   Studia na kierunku Prawo dla magistrów i licencjatów w indywidualnym trybie – studia online możemy podzielić na:

   1. Typ

   2. Tryb:

    

   ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU PRAWO DLA MAGISTRÓW I LICENCJATÓW W INDYWIDUALNYM TRYBIE – STUDIA ONLINE?

   Studia na kierunku Prawo dla magistrów i licencjatów w indywidualnym trybie – studia online trwają 3,5 roku (jednolite studia magisterskie).

    

   JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU PRAWO DLA MAGISTRÓW I LICENCJATÓW W INDYWIDUALNYM TRYBIE – STUDIA ONLINE

   Studia na kierunku Prawo dla magistrów i licencjatów w indywidualnym trybie – studia online dają ich absolwentom możliwość znalezienia pracy m.in. w jednostkach administracji samorządowej i państwowej, instytucjach konsultingowych, instytucjach doradztwa finansowego i podatkowego. Mogą także podjąć aplikację adwokacką, sędziowską, radcowską, notarialną, prokuratorską czy referendarską i znaleźć zatrudnienie np. w kancelariach adwokackich i radcowskich, sądach czy prokuraturach.

   Możliwości zatrudnienia po studiach na kierunku Prawo dla magistrów i licencjatów w indywidualnym trybie – studia online:

   • jednostki administracji samorządowej i państwowej,
   • instytucje konsultingowe,
   • instytucje doradztwa finansowego,
   • instytucje doradztwa podatkowego,
   • kancelarie adwokackie, radcowskie, notarialne,
   • sądy,
   • prokuratury.

    

   Zobacz inne kierunki prawnicze i administracja

   Filtrowanie
   Województwo
   Poziom studiów

   Zobacz inne kierunki prawnicze i administracja - podyplomowe

   Filtrowanie
   Województwo
   Poziom studiów

   Miasta, które oferują studia na kierunku Prawo dla magistrów i licencjatów w indywidualnym trybie – studia online

   Teraz najważniejsze

   matura 2024

   zmiany na maturze 2024

   arkusze maturalne

   wyniki matur 2023

   rekrutacja na studia

   studia

   kierunki studiów

   studia podyplomowe

    

   Ciekawe

    


   gdzie studiować

    

    

   Nadchodzące wydarzenia

   Komentarze (0)