MBA DLA PRAWNIKÓW - STUDIA PODYPLOMOWE

MBA DLA PRAWNIKÓW - STUDIA PODYPLOMOWE

Dodaj do ulubionych

Mba dla prawników - studia podyplomowe

Mba dla prawników to studia podyplomowe skierowane do osób z wykształceniem prawniczym, którzy chcieliby rozwinąć swoją wiedzę z obszaru nauk prawnych, ekonomicznych, biznesowych, czy zarządzania i marketingu.

Studia na kierunku mba dla prawników - studia podyplomowe
Rok akademicki 2022/2023
Forma studiów online
Poziom studiów studia podyplomowe

Uczelnie

Studia na kierunku lub specjalności mba dla prawników - studia podyplomowe możesz podjąć na 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej w trybie online | mba dla prawników - studia podyplomowe - uczelnie >

Celem studiów jest przygotowanie słuchaczy to podjęcia pracy w małych firmach i dużych korporacjach, w działach prawniczych. W planie znajdą się zajęcia z prawa pracy, ekonomii i szeroko pojętego biznesu. Ponadto dowiedzą się więcej na temat prowadzenia firmy ze strony prawniczej, co z powodzeniem wykorzystają w swojej przyszłej praktyce zawodowej. Co więcej, poznają zasady tworzenia umów handlowych, wykorzystywania nowoczesnych trendów z zarządzania i marketingu oraz prowadzenia profesjonalnych negocjacji biznesowych.

Powyższe studia są prowadzone w trybie online, dzięki czemu słuchacze mają możliwość studiowania z każdego miejsca, bez konieczności wizyt na uczelniach. Taki model kształcenia umożliwia jednoczesne studiowanie i pracę zawodową.

Sprawdź wszystkie studia online w Polsce.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK MBA DLA PRAWNIKÓW - STUDIA PODYPLOMOWE

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

Jednostka prowadząca

Zobacz inne kierunki Prawnicze i administracja

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU MBA DLA PRAWNIKÓW - STUDIA PODYPLOMOWE

Komentarze (1)

Roksana odpowiedz

Pracuję w dziale compliance od wielu lat, pracodawca zasugerował mi MBA w celu rozwoju zawodowego i awansu na managera zespołu. Pół roku temu zaczęłam MBA dla prawników na WSKZ-ecie i zdążyłam już sobie wyrobić opinię. Sam kierunek, jak i uczelnię oceniam na dobrze zorganizowane. Poziom merytoryczny materiałów bardzo wysoki. Jestem zadowolona. Dodatkowo szczególnie zdziwilo mnie jak sprawnie działa dziekanat ?, wspomnienia związane z paniami z dziekanatu gdy robiłam magisterke nie były zbyt przyjemne ? a tutaj, na każde pytanie dostałam satysfakcjonującą odpowiedź, wreszcie nie czuje ze komus przeszkadzam, gdy potrzebuje jakichś informacji organizacyjnych

Popularne

studia

matura 2022

 

Teraz najważniejsze

wyniki matur 2022

matura poprawkowa 2022

rekrutacja na studia

studia

kierunki studiów

 

Ciekawe

 


gdzie studiować

 

 

Nadchodzące wydarzenia