Kierunki studiów morskie

Największy wybór kierunków

morskich w Polsce

Odkryj studia morskie i sprawdź gdzie możesz studiować 

Dodaj do ulubionych

Kierunki studiów morskie 2020 / 2021

Kierunki studiów morskie w Polsce to studia licencjackie, inżynierskie lub magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa od 3 lat do 4 lat (studia I stopnia) lub od 1,5 roku do 2 lat (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata, inżyniera lub magistra).

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym (dziennym) lub niestacjonarnym (zaocznym)Specyfika studiów zależy od wyboru specjalności / ścieżki kształcenia. Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

Kierunki morskie to dobry wybór, jeśli swoją przyszłość chcesz związać z prężnie rozwijającym się rynkiem zajmującym się zjawiskami i procesami zachodzącymi w oceanach i morzach. Podejmując naukę na kierunkach morskich dajesz sobie szansę na poznanie metod za pomocą których bada się i analizuje procesy zachodzące w wodach.

Poznajesz konstrukcję oraz obsługę statków i obiektów pływających. Uczysz się wykorzystywać najnowsze technologie do określania bieżącego położenie środków transportu oraz w jaki sposób wyznaczać optymalną drogę do celu. Kierunki morskie to interdyscyplinarne studia łączące elementy fizyki, biologii, chemii, matematyki oraz ekonomii.

Absolwenci znajdują zatrudnieni w przemyśle okrętowym, stoczniach produkcyjnych i remontowych, placówkach badawczo-rozwojowych przemysłu okrętowego, przedsiębiorstwach armatorskich, administracji morskiej oraz przedsiębiorstwach zajmujących się eksploatacją mórz i oceanów.

Miejsca pracy znajdą się również w przedsiębiorstwach, których działalność związana jest z poszukiwaniem i eksploatacją morskich zasobów naturalnych

KIERUNKI MORSKIE

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA - KIERUNKI MORSKIE

Miasto
SORTOWANIE:
A
B
C
E
G
H
I
L
M
N
O
P
R
S
T
Z
Ż
Rozwiń

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH SĄ KIERUNKI STUDIÓW MORSKIE

Miasto
SORTOWANIE:

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

POPULARNE KIERUNKI MORSKIE

Miasto
SORTOWANIE:

POKAŻ WSZYSTKIE

KIERUNKI STUDIÓW MORSKIE - PODYPLOMOWE

Miasto
SORTOWANIE:

Trzeba wiedzieć

ODKRYJ KIERUNKI STUDIÓW MORSKIE

Miasto
SORTOWANIE:

Komentarze (0)