Studia inżynierskie Wrocław

Studia inżynierskie Wrocław

Studia inżynierskie Wrocław

Największy wybór studiów

inżynierskich we Wrocławiu

Odkryj kierunki inżynierskie i sprawdź gdzie możesz studiować 

Dodaj do ulubionych

Studia inżynierskie Wrocław | woj. dolnośląskie

Studia inżynierskie we Wrocławiu to studia, których program kształcenia zazwyczaj trwa 3,5 roku (studia I stopnia) lub od 1,5 roku do 2 lat (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (inżyniera lub magistra inżyniera).

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym (dziennym) lub niestacjonarnym (zaocznym). Specyfika studiów zależy od wyboru specjalności / ścieżki kształcenia. Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

STUDIA INŻYNIERSKIE I TECHNICZNE W MIEŚCIE WROCŁAWIU - KIERUNKI STUDIÓW

Uczelnia
Typ studiów
Tryb studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Typ studiów Tryb studiów
Agroinżynieria stacjonarne I stopnia
Architektura stacjonarne I stopnia, II stopnia
Automatyka i robotyka stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Automatyka przemysłowa stacjonarne I stopnia, II stopnia
Aviation management stacjonarne I stopnia
Bioinformatics stacjonarne, niestacjonarne I stopnia
Bioinformatyka stacjonarne, niestacjonarne I stopnia
Biomechanika inżynierska stacjonarne I stopnia, II stopnia
Elektromechatronika stacjonarne I stopnia
Elektronika stacjonarne I stopnia, II stopnia
Elektronika i telekomunikacja stacjonarne I stopnia, II stopnia
Elektrotechnika stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Energetyka stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Geodezja i kartografia stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Geoinformatyka stacjonarne I stopnia
Górnictwo i geologia stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Inżynieria bezpieczeństwa stacjonarne I stopnia, II stopnia
Inżynieria biomedyczna stacjonarne I stopnia, II stopnia
Inżynieria chemiczna i procesowa stacjonarne I stopnia, II stopnia
Inżynieria elektroniczna i komputerowa stacjonarne I stopnia
Inżynieria i gospodarka wodna stacjonarne I stopnia, II stopnia
Inżynieria kwantowa stacjonarne I stopnia, II stopnia
Inżynieria mikrosystemów mechatronicznych stacjonarne I stopnia, II stopnia
Inżynieria środowiska stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Inżynieria systemów stacjonarne I stopnia, II stopnia
Inżynieria zarządzania stacjonarne I stopnia, II stopnia
Lotnictwo i kosmonautyka stacjonarne I stopnia
Mechanika i budowa maszyn stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Mechanika i budowa maszyn energetycznych stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Mechatronika stacjonarne I stopnia, II stopnia
Mining and geology stacjonarne II stopnia
Odnawialne źródła energii stacjonarne I stopnia
Robotyka i automatyzacja procesów stacjonarne I stopnia, II stopnia
Sztuczna inteligencja stacjonarne II stopnia
Telekomunikacja stacjonarne I stopnia, II stopnia
Zarządzanie i inżynieria produkcji stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Zaufane systemy sztucznej inteligencji stacjonarne II stopnia

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu są studia inżynierskie

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA - KIERUNKI INŻYNIERSKIE I TECHNICZNE W MIEŚCIE WROCŁAWIU

SORTOWANIE:
A
B
C
E
G
I
K
L
M
N
O
P
R
S
Ś
T
V
W
Z
Rozwiń

Rekrutacja na studia inżynierskie we Wrocławiu

Jeśli chcesz dostać się na studia inżynierskie, solidnie przygotuj się do egzaminów dojrzałości - to one bezpośrednio wpływają na Twoje możliwości. Rekrutacja przebiega zgodnie z konkursem świadectw. Musicie wykazać się bardzo dobrymi wynikami, by dostać się na listę szczęśliwych studentów.

Każdy kierunek stawia przed Wami innego rodzaju próg punktowy. Jeśli wiecie, w jakim kierunku chcecie się specjalizować, to sprawdźcie, przed podjęciem decyzji o zdawanym na maturze przedmiocie, w co warto zainwestować, by Wasza ścieżka kariery mogła rozwijać się zgodnie z Waszym planem.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Zobacz, co wybierają inni

POKAŻ WSZYSTKIE

Studia inżynierskie niestacjonarne we Wrocławiu

Studia inżynierskie są marzeniem wielu młodych osób. Z kształceniem wiążą ciekawe plany i pomysły na przyszłe życie zawodowe. Wysokiej jakości oraz perspektywiczne wykształcenie można zdobyć na studiach inżynierskich we Wrocławiu, a każdy kandydat z takim założeniem uzyska je zarówno na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych.

Inżynierskie studia niestacjonarne we Wrocławiu to szeroki wachlarz dyscyplin, które można zgłębić. Należy tylko wybrać. Kogoś interesuje Energetyka? A może Mechanika i budowa maszyn? A może Technologia chemiczna? Te oraz inne dziedziny dostępne są w każdej formie kształcenia. Jak wygląda nauka na studiach niestacjonarnych?

Na pewno każdy kandydat wie, że zajęcia odbywają się w weekendy, w ramach tzw. zjazdów. Dzięki temu możliwe jest podjęcie pracy w tygodniu, bądź realizowanie własnych pomysłów i przedsięwzięć. Niestacjonarne studia inżynierskie mają do siebie również to, że w pewnej mierze opierają się na samodzielności studenta i jego zaangażowaniu w naukę na własną rękę w celu przygotowania się do kolejnych zajęć.

Z racji skondensowania zajęć, w trakcie zjazdów może brakować czasu na powtórzenie, bądź dogłębne omówienie danego problemu, toteż warto wyrobić w sobie ciekawość i powiązaną z nią umiejętność wyszukiwania i selekcji informacji. Studia inżynierskie niestacjonarne to duży krok w dorosłość i odpowiedzialność. Takie rozwiązanie na pewno się przyda i zaprocentuje w przyszłości.

czytaj dalej studia inżynierskie niestacjonarne (zaoczne) we Wrocławiu

POPULARNE KIERUNKI NIESTACJONARNE W MIEŚCIE WROCŁAWIU POLECANE DLA CIEBIE

KIERUNKI INŻYNIERSKIE I TECHNICZNE W MIEŚCIE WROCŁAWIU

architektura
elektronika
mechatronika
Rozwiń

STUDIA INŻYNIERSKIE W MIEŚCIE WROCŁAWIU - PODYPLOMOWE

E
I
M
P
S
T
Rozwiń

Jak wyglądają studia inżynierskie we Wrocławiu?

Dzięki studiom inżynierskim zdobędziecie wiedzę techniczną i umiejętności jej wykorzystania w praktyce. Inżynierowie to projektanci procesów technologicznych, innowacyjnych rozwiązań dla gospodarki, produkcji i dystrybucji. Inżynierowie obecni są w każdej dziedzinie naszego życia. Niezależnie, czy to farmakologia, medycyna, czy rolnictwo - będziecie potrzebni wszędzie tam, gdzie ludziom towarzyszą maszyny i systemy informatyczne.

Inżynierowie zajmują się również rozwiązywaniem problemów i budowaniem nowych aparatur. Odpowiedzialni są za zarządzanie skomplikowanymi procesami, mającymi wpływ nie tylko na kwestie produkcji, ale i bezpieczeństwa. Studia inżynierskie i techniczne we Wrocławiu pomogą Wam przygotować się do pracy zawodowej w roli specjalisty ds. telekomunikacji, budowy maszyn, inżynierii kwantowej, jak i bezpieczeństwa wewnętrznego.

To studia techniczne, trudne z samej natury rzeczy, wymagające, ale i dające wymierne korzyści - konkretny fach w ręku i umiejętności, które nie każdy może posiąść. Nie wszyscy bowiem mogą zostać inżynierami. Do pełnienia roli inżynieria niezbędna jest osobowość perfekcjonisty i wizjonera w jednym. Nie może też Wam zabraknąć twórczego myślenia, które pomoże Wam w opracowywaniu nowoczesnych rozwiązań dla biznesu i dla środowiska. Jeśli realnie myślicie o podjęciu studiów inżynierskich, sprawdźcie, jaką ofertę przygotowały dla Was wrocławskie uczelnie.

 

Studia inżynierskie we Wrocławiu możemy podzielić na:

 

1. Typ:

 • Studia I stopnia (licencjackie, inżynierskie)
 • Studia II stopnia (magisterskie)

2. Tryb:

 • studia stacjonarne
 • studia niestacjonarne

 

Jeżeli planujesz kształcenie na jednym z kierunków inżynierskich we Wrocławiu, swoją naukę rozpoczniesz od aplikacji na studia pierwszego stopnia. Niektóre z nich zagwarantują ci uzyskanie tytułu licencjata i wówczas będziesz zdobywał wiedzę i umiejętności przez trzy lata, inne natomiast zostaną zwieńczone dyplomem z tytułem inżyniera, a ich ukończenie zajmie ci trzy i pół roku.

Na tym możliwości edukacyjne się nie kończą. Absolwenci z powodzeniem kształcą się na dwuletnich studiach magisterskich lub wybierają jeden z atrakcyjnych kierunków podyplomowych. Kierunki inżynierskie we Wrocławiu mogą być realizowane stacjonarnie oraz niestacjonarnie, w zależności od oferty danej uczelni wyższe.

Studia dzienne cieszą się większą popularnością, przez co konkurencja do ich rozpoczęcia jest większa. Umożliwiają one codzienną naukę przez pięć dni roboczych. Studia niestacjonarne mają charakter weekendowych zjazdów, trwających najczęściej cały dzień. Odbywają się one zazwyczaj co dwa lub trzy tygodnie.

czytaj dalej studia we Wrocławiu

 

Kierunki studiów inżynierskich we Wrocławiu

Wiele osób twierdzi, że najbardziej przyszłościowymi kierunkami są inżynierskie, dlatego nie mogło ich zabraknąć w ofercie kilku wrocławskich uczelni wyższych. Interdyscyplinarny charakter tych studiów pozwoli ci na opanowanie takich umiejętności, które z pewnością zostaną docenione na współczesnej, międzynarodowej arenie pracy.

Osoby zainteresowane przemysłem maszynowym, optymalizacją, eksploatacją i naprawą urządzeń elektronicznych mogą aplikować na automatykę i robotykę, automatykę przemysłową lub mechatronikę. Zarządzanie i inżynieria produkcji, inżynieria bezpieczeństwa oraz inżynieria i gospodarka wodna to niektóre przykłady kierunków wszechstronnych, w siatce których znajdziesz różnorodne przedmioty poruszające kilka dziedzin kształcenia.

Na szczególną uwagę zasługują studia łączące innowacyjność rozwiązań inżynierskich z medycznym aspektem nauki. Jeżeli interesują cię właśnie takie propozycje, aplikuj na bioinformatykę lub jej anglojęzyczny odpowiednik. To tylko niektóre z licznych propozycji kształcenia inżynierskiego, które mają do zaoferowania wrocławskie uczelnie wyższe.

 

Popularne kierunki studiów inżynierskich

 • Inżynieria bezpieczeństwa
 • Geodezja i kartografia
 • Inżynieria i gospodarka wodna
 • Automatyka i robotyka
 • Bioinformatyka
 • Bioinformatics
 • Automatyka przemysłowa
 • Biomechanika inżynierska
 • Zarządzanie i inżynieria produkcji
 • Mechatronika

kierunki studiów we Wrocławiu

 

Gdzie studiować kierunki inżynierskie we Wrocławiu?

Współczesny świat ciągle się zmienia i podlega rozwojowi technologicznemu. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie kierunkami inżynierskimi, aż sześć uczelni wyższych we Wrocławiu postanowiło zaproponować kandydatom szansę na rozpoczęcie przyszłościowej przygody z rozmaitymi studiami, w programie których dominują wykłady i zajęcia z obszaru nauk ścisłych.

Uczelnią, w ofercie której znajdziesz najwięcej kierunków inżynierskich, jest niewątpliwie Politechnika Wrocławska. Studia o różnorodnym charakterze, wśród których nie zabrakło tych anglojęzycznych, odpowiedzą zarówno na wymagania przyszłych kandydatów, jak i tendencje utrzymujące się na dzisiejszym rynku pracy.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu to druga z uczelni publicznych, w ofercie której odnajdziesz atrakcyjne propozycje kształcenia inżynierskiego. Studia inżynierskie możesz podjąć również na kilku uczelniach niepublicznych, które zapewnią ci równie wysoką jakość kształcenia.

 

Uczelnie na których można studiować kierunki inżynierskie we Wrocławiu

 • Akademia Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu

 • Dolnośląska Szkoła Wyższa

 • Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

 • Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej

 • Politechnika Wrocławska

 • Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

czytaj dalej uczelnie we Wrocławiu
 

Jakie kierunki inżynierskie we Wrocławiu wybrać, aby mieć dobrą pracę?

Istnieją kierunki studiów, które stwarzają od samego początku większą nadzieję na dobrą przyszłość zawodową. Jest tak na przykład w przypadku studiów inżynierskich, które bardzo często są podejmowane ze względu na szerokie spektrum bardzo korzystnych możliwości ukształtowania kariery. Mimo tego wybór odpowiedniego kierunku jest dla wielu bardzo problematyczny.

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, która prawdopodobnie będzie miała niemały wpływ przynajmniej na kilka najbliższych lat twojego życia, zastanów się nad mocnymi stronami swojego charakteru, wrodzonymi talentami oraz tym, co chciałbyś robić w przyszłym życiu. Różnorodność w obrębie kierunków inżynierskich we Wrocławiu powinna umożliwić ci dokonanie najlepszego z możliwych wyborów.

Jako że coraz więcej osób decyduje się na kształcenie wyższe, konkurencja na rynku pracy może okazać się bardzo duża. Aby zwiększyć swoje szanse na karierę w atrakcyjnych miejscach, warto postarać się o zdobycie unikalnych kompetencji. Możesz się o nie postarać poprzez wybór mniej popularnych kierunków kształcenia, uczestnictwo w pozauczelnianych kursach i stażach lub na własną rękę, korzystając z dostępnej literatury i innych źródeł naukowych.

 

Możliwe ścieżki twojej przyszłej kariery zawodowej

 • Mechanik
 • Kierownik serwisu
 • Elektryk
 • Geodeta
 • Bioinformatyk
 • Konstruktor
 • Mechatronik
 • Inżynier gospodarki przestrzennej
 • Projektant systemów mechanicznych
 • Elektronik

 

Dla wielu definicja dobrej pracy wykracza znacznie dalej niż poza wysokie zarobki. Równie ważna, o ile nie istotniejsza, jest kwestia związana z satysfakcją z wykonywanej pracy, możliwością rozwoju swoich horyzontów myślowych, zainteresowań oraz zdobywanie cennego doświadczenia. Upewnij się, że specyfika rozważanego przez ciebie kierunku pokrywa się w dużym stopniu z twoimi zainteresowaniami.

W procesie wyboru kieruj się zdrowym rozsądkiem i zadbaj, aby ostateczna decyzja była samodzielna. Oczywiście możesz wspomagać się rankingami informującymi o możliwościach zatrudnienia po ukończeniu danych studiów czy też opiniami studentów i absolwentów kierunków inżynierskich, jednak to właśnie ty powinieneś mieć ostateczny głos w tak istotnej sprawie.

czytaj dalej jakie studia wybrać
 

Jak wybrać uczelnię wyższą we Wrocławiu?

Podczas gdy dla jednych planowanie kształcenia wyższego rozpoczyna się od wyboru jednego z kierunków studiów, inni w pierwszej kolejności decydują się na wybór danej uczelni wyższej. Bez względu na to, w której grupie się znajdujesz, jeżeli myślisz o studiowaniu we Wrocławiu, czeka cię wybór jednej z tamtejszych szkół wyższych.

Jak wybrać uczelnię, żeby się nie zawieść? Pamiętaj, aby wystrzegać się wygórowanych oczekiwań, które mogą popsuć twoje pierwsze wrażenie na temat nauki. Nie ma placówek idealnych, dlatego postaraj się aplikować na taką, która w największym stopniu odpowiada twoim zainteresowaniom. Zastanów się, czego oczekujesz od kilku czekających cię lat kształcenia. Jeżeli cenisz renomę uczelni, zapoznaj się z wiarygodnymi rankingami. Jeśli natomiast zależy ci na konkretnym kierunku, upewnij się, która uczelnia umożliwia jego podjęcie.

Nie zapomnij o wzięciu udziału w dniach otwartych. Wrocławskie uczelnie wyższe wychodzą naprzeciw przyszłym studentom i umożliwiają tym samym poznanie placówki od wewnątrz, zadanie pytań wykładowcom oraz zebranie opinii od studentów danych kierunków.

czytaj dalej jak wybrać uczelnię

 

 

Czy warto iść na studia inżynierskie we Wrocławiu?

Kierunki inżynierskie we Wrocławiu nie bez powodu cieszą się tak ogromną popularnością wśród świeżo upieczonych maturzystów oraz osób chcących rozpocząć kształcenie drugiego stopnia lub aplikować na jeden z kierunków podyplomowych, które umożliwiają przebranżowienie się.

Absolwenci posiadający obszerną wiedzę matematyczną, fizyczną oraz obejmującą swoim zakresem inne nauki ścisłe znajdują zatrudnienie w wielu obszarach zawodowych, począwszy od branży informatycznej, przez elektrotechniczną i mechatroniczną, na medycznej i farmaceutycznej kończąc. Mimo szeregu zalet płynących z wyboru inżynierskiej ścieżki swojego kształcenia wyższego, wiele osób ma wątpliwości co do słuszności takiego wyboru.

Przede wszystkim zastanów się, czy kierunki inżynierskie na pewno są dla ciebie. Nie masz problemów z nauką matematyki? Rozwiązywanie złożonych problemów logicznych przychodzi ci z łatwością? Marzysz o dobrze płatnej pracy w dynamicznie rozwijającym się sektorze? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco, to zdecydowanie powinieneś rozważyć podjęcie tych studiów. Wybierając naukę we Wrocławiu, stawiasz na swój rozwój intelektualny oraz zapewniasz sobie dostęp do wielu atrakcyjnych miejsc na mapie tego tętniącego życiem miasta.

Znajdziesz tutaj bowiem liczne kawiarnie, wręcz stworzone do popołudniowego odpoczynku przy filiżance ulubionego napoju, zregenerujesz siły w jednej z wrocławskich restauracji oraz barów albo zdecydujesz się na poszerzenie horyzontów kulturowych dzięki obejrzeniu wybranych spektakli teatralnych, przesłuchaniu koncertów operowych lub zapoznaniu się z wystawami w galeriach sztuki.

Wrocławskie uczelnie oferują wiele możliwości. Zajęcia i wykłady realizowane są w doskonale wyposażonych salach, a studenci wywiązują się ze swoich obowiązków pod okiem doświadczonych wykładowców. Atrakcyjne programy stypendialne wynagrodzą trud najambitniejszym, a żądni przygód wezmą udział w międzynarodowych wymianach studenckich. Wrocław to miasto możliwości, weź je pod uwagę podczas planowania swojego kształcenia wyższego.

czytaj dalej czy warto iść na studia

 

Praca po studiach inżynierskich

Studia inżynierskie, jak wspominaliśmy, przygotowują do praktycznej pracy zawodowej na wyspecjalizowanych stanowiskach. Podejmując na przykład studia z fizyki technicznej, będziecie mogli zostać specjalistą z zakresu fizyki medycznej i podjąć pracę w branży medycznej - w klinikach, szpitalach, centrach radioterapii czy laboratoriach różnego rodzaju. Jeśli zdecydujecie na się wybranie specjalizacji z zakresu stosowanej fizyki ciała stałego - zdobyte wykształcenie pozwoli Wam na podjęcie pracy przy projektowaniu procedur technologicznych, wprowadzaniu innowacji, czy na stanowisku kontrolera jakości.

Studia inżynierskie praktycznie gwarantują znalezienie pracy po zakończonej edukacji. To dzięki wszechstronności zapotrzebowania na wiedzę techniczną i ścisłą, a także stosunkowo małą liczbę absolwentów tego rodzaju studiów. To taki rodzaj nauki, który wymaga sporego poświęcenia i uruchomienia możliwości logicznego myślenia. Właśnie dlatego nie każdy jest w stanie ukończyć wybrane studia inżynierskie.

Jeśli Wam się to uda to czeka na Was praca w branżach rolniczej, ochrony środowiska, chemicznej, motoryzacyjnej. Specjaliści nowych technologii są dziś rozchwytywani - to oni tworzą nowe telewizory, lodówki, opracowują koncepty nowego budownictwa, opracowują ekologiczne wersje silników i projektują sprzęt medyczny. Jeśli praca techniczna nie sprawi Wam frajdy, to zawsze będziecie mogli pozostać na uczelni i prowadzić badania naukowe, rozwijając tym samym swoją karierę na uczelniach wyższych.

MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 


POLITECHNIKA WROCŁAWSKA STUDIA INŻYNIERSKIE

Studia inżynierskie i techniczne możecie podjąć oczywiście na Politechnice Wrocławskiej, na której to prowadzone są kierunki:

 • automatyka i robotyka - studia inżynierskie i magisterskie, stacjonarne i niestacjonarne, na trzech różnych wydziałach: Wydziale Mechanicznym, Wydziale Elektroniki, Wydziale Elektrycznym
 • elektronika - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • elektronika i telekomunikacja - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne na Wydziale Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki
 • elektrotechnika - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • energetyka - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • inżynieria biomedyczna - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • inżynieria chemiczna i procesowa - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • inżynieria kwantowa - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • inżynieria materiałowa - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • inżynieria systemów - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • inżynieria środowiska - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • mechanika i budowa maszyn - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne, studia prowadzone przez dwa wydziały: Wydział Mechaniczny i Wydział Mechaniczno-Energetyczny
 • mechatronika - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne, studia prowadzone przez trzy wydziały: Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki, Wydział Elektryczny, Wydział Mechaniczny
 • telekomunikacja - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • zarządzanie i inżynieria produkcji - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne

zobacz pełną ofertę kierunków >


UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU STUDIA INŻYNIERSKIE

Studia inżynierskie realizować możecie na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu w ramach kierunków:

 • zarządzanie i inżynieria produkcji - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • inżynieria środowiska - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • inżynieria i gospodarka wodna - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • inżynieria bezpieczeństwa - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne

zobacz pełną ofertę kierunków >


UNIWERSYTET WROCŁAWSKI STUDIA INŻYNIERSKIE

Uniwersytet Wrocławski prowadzi studia inżynierskie na kierunkach:

 • informatyka - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • fizyka techniczna - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • informatyka stosowana i systemy pomiarowe - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne

zobacz pełną ofertę kierunków >


WYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA WOJSK LĄDOWYCH WE WROCŁAWIU STUDIA INŻYNIERSKIE

Również Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki zaprasza na studia inżynierskie na kierunek inżynieria bezpieczeństwa w ramach studiów cywilnych, jak i studiów wojskowych.

zobacz pełną ofertę kierunków >

 TEMATY POWIĄZANE

 

 

Komentarze (0)