Studia zarządzanie Poznań

Studia zarządzanie Poznań

Studia zarządzanie Poznań

Największy wybór studiów

z grupy zarządzanie w Poznaniu

Odkryj kierunki z grupy zarządzanie i sprawdź gdzie możesz studiować 

Dodaj do ulubionych

Studia zarządzanie Poznań | woj. wielkopolskie

Studia z grupy zarządzanie w Poznaniu to studia licencjackie, inżynierskie lub magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa od 3 lat do 3,5 roku (studia I stopnia) lub od 1,5 roku do 2 lat (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata, inżyniera lub magistra).

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym (dziennym) lub niestacjonarnym (zaocznym) lub online. Specyfika studiów zależy od wyboru specjalności / ścieżki kształcenia. Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

STUDIA Z GRUPY ZARZĄDZANIE W POZNANIU - KIERUNKI STUDIÓW

Uczelnia
Typ studiów
Tryb studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Typ studiów Tryb studiów
Business management stacjonarne II stopnia
Innovation management stacjonarne II stopnia
International trade stacjonarne I stopnia
Inżynieria zarządzania stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Management stacjonarne I stopnia
Marketing i sprzedaż stacjonarne, niestacjonarne I stopnia
Marketing internetowy stacjonarne, niestacjonarne II stopnia
Mediaworking stacjonarne, niestacjonarne I stopnia
Product & process management stacjonarne II stopnia
Technologia żywności i żywienia człowieka stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Urban management stacjonarne I stopnia
Zarządzanie stacjonarne, niestacjonarne, online I stopnia, II stopnia
Zarządzanie - studia online online I stopnia, II stopnia
Zarządzanie dla inżynierów niestacjonarne II stopnia
Zarządzanie i inżynieria produkcji stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Zarządzanie i prawo w biznesie stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Zarządzanie kreatywne stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Zarządzanie państwem stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Zarządzanie ryzykiem finansowym stacjonarne II stopnia
Zarządzanie środowiskiem stacjonarne I stopnia, II stopnia
Zintegrowane planowanie rozwoju stacjonarne, niestacjonarne I stopnia

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu są studia zarządzanie i marketing

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA - KIERUNKI Z GRUPY ZARZĄDZANIE W POZNANIU

SORTOWANIE:
A
B
C
D
E
F
G
H
I
K
L
M
N
P
R
S
T
U
W
Z
Rozwiń

Rekrutacja i wymagania na studia zarządzanie w Poznaniu

Aby dostać się na studia zarządzania i marketingu należy oczywiście bardzo dobrze przygotować się do egzaminów maturalnych z wybranych przez uczelnie przedmiotów. Jak już się zdecydujecie, w którym dokładnie kierunku zamierzacie podążyć, wtedy wybierzcie najlepszy zestaw przedmiotów, z jakich będziecie zdawać maturę.

Przez wzgląd na niemożność podjęcia jakiegokolwiek dialogu z komisją rekrutacyjną, powinniście odpowiednio się przygotować do stawianych przed Wami wymagań - macie na nie bowiem całkowity wpływ!

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Studia zarządzanie niestacjonarne w Poznaniu

Aby studiować kierunki związane z zarządzaniem nie trzeba od razu posiadać niezliczonych umiejętności zarządczych, choć chcąc uczyć się w formie niestacjonarnej kilka zdolności z tego zakresu może się przydać. Mówiąc o studiach zarządzania w Poznaniu należy jednak zacząć od tego, że obszar ich jest bardzo szeroki, zatem każda osoba zainteresowana zdobyciem wysokiej jakości wykształcenia bez trudu odnajdzie swoją dyscyplinę.

Przeglądając oferty dydaktyczne łatwo zauważyć, że oprócz sztandarowego kierunku jakim jest Zarządzanie można studiować takie kierunki jak Zarządzanie i prawo w biznesie, Zarządzanie państwem, czy Zintegrowane planowanie rozwoju. Co ważne, niemal wszystkie realizowane są również w trybie niestacjonarnym.

Czym różnią się studia zarządzania stacjonarne w Poznaniu od niestacjonarnych? Studenci studiów stacjonarnych uczęszczają na zajęcia od poniedziałku do piątku i biorą udział w wykładach od godzin porannych. Studentów studiów niestacjonarnych można podzielić na dwie grupy; tych, którzy uczą się wieczorowo oraz tych, którzy uczą się zaocznie. Tych drugich jest znacznie więcej, ponieważ oferta studiów wieczorowych jest skromniejsza.

W przypadku studiów zarządzania w Poznaniu kształcenie niestacjonarne tak naprawdę odnosi się do kształcenia zaoczne, które charakteryzuje się tym, iż należy za nie zapłacić. Co jeszcze? Zajęcia odbywają się w weekendy, w ramach tzw. zjazdów, czyli należy zapomnieć o sobotnim luzie i braku obowiązków. Studia zaoczne posiadają inną intensywność prowadzenia zajęć. Program wydaje się bardziej skondensowany, a nacisk kładziony jest na najważniejsze zagadnienia w nim zawarte. Taka forma nauki wymaga od studentów samodzielności i dyscypliny, aby umieć poszerzać wiadomości i przygotowywać się do kolejnych zajęć we własnym zakresie.

czytaj dalej studia zarządzanie niestacjonarne (zaoczne) w Poznaniu

POPULARNE KIERUNKI NIESTACJONARNE W POZNANIU POLECANE DLA CIEBIE

KIERUNKI Z GRUPY ZARZĄDZANIE W POZNANIU

management
mediaworking
Rozwiń

STUDIA ZARZĄDZANIE I MARKETING W POZNANIU - PODYPLOMOWE

A
B
C
D
E
F
H
I
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
W
Z
Rozwiń

Jak wyglądają studia zarządzanie w Poznaniu?

Studia zarządzanie w Poznaniu można określić jako dość otwartą drogę ku karierze. Uczelnie prywatne oferują nowoczesne, wyspecjalizowane kierunki kształcenia, w ramach których przygotowują przyszłych absolwentów do pracy w roli specjalistów ds…. różnych.

Tak, bowiem w ramach studiów zarządzania i marketingu łatwo można dostrzec różnorodność - możecie zarządzać zasobami ludzkimi, jak i nieruchomościami, możecie obracać się w branży farmaceutycznej i zdrowotnej, lub skierować się w stronę agencji reklamowych. Kierunki są tak rozciągnięte, na tak wiele obszarów, że powinniśmy je podzielić na kilka konkretnych kategorii - z zakresu zarządzania ludźmi, produkcją, sprzedażą, zarządzania usługami, czy zarządzania reklamami.

Uczelnie państwowe w Poznaniu oferują kształcenie w ramach podstawowych dziedzin - prowadzą studia zarządzania, jak i zarządzania i inżynierii produkcji, czy też zarządzania państwem. Bez rozdrabniania się na poszczególne rodzaje i specjalności. Pozostawiają wszelkie możliwości rozwoju studentom.

 

Uczelnie prywatne raczej stawiają na wybór konkretnej drogi i od samego początku specjalizacje kształcenia. I jedna, i druga polityka kształcenia mają swoje wady i zalety. Jeśli jednak jako kandydaci na studia zarządzania i marketingu wiecie, jak widzielibyście siebie za 10 lat, to idźcie taką drogą, by w to miejsce dotrzeć. Jeśli nie pojawiają się w Waszych głowach żadne myśli, wtedy zastanówcie się, czy ogólny kierunek kształcenia w ramach studiów zarządzanie nie będzie dla Was super rozwiązaniem!

 

Studia zarządzanie w Poznaniu możemy podzielić na:

 

1. Typ:

 • Studia I stopnia (licencjackie, inżynierskie)
 • Studia II stopnia (magisterskie)

2. Tryb:

 • studia stacjonarne
 • studia niestacjonarne
 • Studia online

 

Jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z kształceniem na kierunkach zarządzanie w Poznaniu, staniesz przed wyborem studiów pierwszego stopnia. Wśród nich znajdziesz licencjackie, trwające trzy lata oraz inżynierskie, których ukończenie zajmie ci o pół roku dłużej. Głodni wiedzy kontynuują kształcenie na studiach magisterskich drugiego stopnia, których czas trwania będzie wynosił półtora roku lub dwa lata, w zależności od posiadanego już tytułu naukowego.

Zanim aplikujesz na dowolny kierunek, zastanów się, na jakim trybie edukacji ci zależy. Poznańskie ośrodki akademickie prezentują szeroką ofertę kierunków, wśród których znajdziesz stacjonarne, niestacjonarne a nawet online.

Studia dzienne pozwolą ci na zdobywanie i systematyzowanie wiedzy w sposób regularny, natomiast kształcenie niestacjonarne będzie miało charakter weekendowych zjazdów, odbywających się co kilka tygodni. Jeśli zależy ci na zdobywaniu wyższego wykształcenia w główniej mierze w zaciszu domowym, aplikuj na te w trybie online.

czytaj dalej studia w Poznaniu

 

Kierunki studiów zarządzanie w Poznaniu

Nie ulega wątpliwości, że oferta poznańskich ośrodków akademickich w zakresie kierunków zarządzanie jest niezwykle bogata. Znajdziesz tutaj te najbardziej popularne, cechujące się pewną unikalnością, interdyscyplinarne, a nawet anglojęzyczne, przez co bez problemu dopasujesz ścieżkę przyszłego kształcenia do posiadanych predyspozycji i zainteresowań.

W Poznaniu możesz studiować między innymi popularne zarządzanie oraz jego inżynierski odpowiednik, interdyscyplinarne zarządzanie i prawo w biznesie, a także zintegrowane planowanie rozwoju. Jeśli zależy ci na zdobyciu bardziej wyjątkowych umiejętności, pomyśl o aplikacji na urban management, innovation management czy zarządzanie kreatywne, pamiętając o tym, że niektóre z wymienionych kierunków wymagają od kandydatów biegłego posługiwania się językiem angielskim.

To tylko niektóre z bardzo licznych propozycji poznańskich uczelni, które pozwolą ci na wszechstronny rozwój intelektualny oraz zdobycie cenionych na współczesnym rynku pracy kompetencji.

 

Popularne kierunki studiów z grupy zarządzanie

 • Zarządzanie i prawo w biznesie
 • Doradztwo i coaching
 • Mediaworking
 • Urban management
 • Inżynieria zarządzania
 • Innovation management
 • Zarządzanie
 • Zintegrowane planowanie rozwoju
 • Zarządzanie kreatywne

kierunki studiów w Poznaniu

 

Gdzie studiować kierunki zarządzanie w Poznaniu?

Jaką uczelnię wyższą wybrać, aby osiągnąć zamierzone efekty kształcenia? To pytanie niewątpliwie spędza sen z powiek wielu świeżo upieczonym maturzystom oraz osobom chcącym kontynuować pogłębianie swojej wiedzy i umiejętności.

Jeśli myślisz o studiowaniu kierunków z obszaru zarządzania w Poznaniu, będziesz miał do wyboru aż jedenaście różnych ośrodków akademickich, z których każda wyróżnia się wysoką jakością prezentowanych treści dydaktycznych oraz różnorodnością w zakresie kierunków studiów. Wśród nich znajdziesz zarówno placówki prywatne jak i publiczne, zrealizujesz na nich studia w trzech różnych trybach, organizując sobie tym samym czas akademicki w najbardziej pożądany sposób.

Jeżeli zależy ci na tym, aby szczególny nacisk podczas twojego kształcenia został położony na kompetencje społeczne, odnoszące się do zarządzania, aplikuj na jeden z poznańskich Uniwersytetów. Jeśli natomiast jesteś głodny wiedzy bardziej technicznej, wybierz Politechnikę Poznańską. Szukając jeszcze innych alternatyw, zapoznaj się z ofertą wszystkich poznańskich uczelni wyższych.

 

Uczelnie na których można studiować kierunki zarządzanie w Poznaniu

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Collegium Da Vinci
 • Politechnika Poznańska
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Logistyki
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu

czytaj dalej uczelnie w Poznaniu

 
Jakie kierunki zarządzanie w Poznaniu wybrać, aby mieć dobrą pracę?

Atrakcyjna pozycja zawodowa i społeczna, wysokie zarobki, unormowany czas pracy, a także satysfakcja czerpana z wykonywanych obowiązków i systematyczny rozwój intelektualny to określenia pasujące do wizji idealnej pracy, jaką posiadają w swojej wyobraźni przyszli kandydaci na studia wyższe. Zastanawiasz się, który z kierunków zarządzanie zapewni ci dobrą pracę? Odpowiedź na to pytanie praktycznie nigdy nie ma uniwersalnego charakteru, bowiem każdy z nas jest inny, a specyfika kształcenia oraz jego efekty powinny być dopasowane w sposób jak najbardziej indywidualny.

Zanim podejmiesz istotne decyzje w obszarze kształtowania zawodowej przyszłości, zastanów się nad twoją osobistą definicją dobrej pracy. Czy jest to zatrudnienie, które zapewnia ponadprzeciętne zarobki? Czy takie, które przynosi wiele radości każdego dnia? A może zależy ci na jednym i drugim? Aby nieco bardziej świadomie poruszać się w obrębie różnych opcji wyboru, przeanalizuj rankingi popularności kierunków zarządzanie – być może warto wybrać bardziej unikalną propozycję, żeby móc wyróżnić się innowacyjnymi kompetencjami na rynku?

Nie ulega wątpliwości, że dynamika zmian na dzisiejszym rynku pracy jest dość duża, cechuje się on ponadto ogromną elastycznością, dlatego ciężko przewidzieć pewne tendencje na najbliższy czas. Warto jednak przeanalizować wiarygodne źródła, informujące o średnich zarobkach przedstawicieli danego zawodu, aby zdobyć w tym temacie więcej cennej wiedzy.

 

Możliwe ścieżki twojej przyszłej kariery zawodowej

 • Pracownik działu kadr
 • Menedżer
 • Specjalista ds. rekrutacji
 • Przedstawiciel handlowy
 • Przedsiębiorca
 • Doradca
 • Coach
 • Kierownik
 • Właściciel działalności gospodarczej

 

Spektrum możliwości zawodowych po ukończeniu studiów zarządzanie jest bardzo szerokie, podobnie jak różnorodność w obrębie tematyki zainteresowania kierunków.

Absolwenci wyposażeni w dobrze ugruntowane kompetencje zarządcze, organizatorskie, potrafiący skutecznie komunikować się w grupie i w sposób rzetelny rozwiązywać złożone problemy mające miejsce na obszarze przedsiębiorstw obejmują wysokie stanowiska kierownicze i menedżerskie, z powodzeniem zakładają własne działalności gospodarcze, prowadzą działania motywacyjne, a także dzielą się posiadaną wiedzą i zdobytym doświadczeniem w roli wykładowcy akademickiego. Jak sam widzisz, możliwości jest wiele. Tylko od ciebie zależy, w jaki sposób wykorzystasz zdobyte na studiach umiejętności.

czytaj dalej jakie studia wybrać

 
Jak wybrać uczelnię wyższą w Poznaniu?

Niektórzy zaczynają kształtowanie swojej edukacyjnej przyszłości od wyboru kierunku studiów, innymi kieruje chęć kształcenia na konkretnej uczelni wyższej. Niezależnie od tego, do której grupy się zaliczasz, wkrótce staniesz przed wyborem miejsca swojego kształcenia. Studia zarządzanie znajdują się w ofercie aż jedenastu poznańskich uczelni, a każda z nich adresuje swój program do kandydatów o konkretnych predyspozycjach.

Zanim aplikujesz, zadbaj o odpowiednie rozeznanie w zakresie opinii na temat poziomu i efektów kształcenia na każdej z uczelni wyższych, przeanalizuj wszystkie mocne i słabe strony ewentualnych decyzji, nie zapomnij również o upewnieniu się, które placówki oferują możliwość podjęcia twojego wymarzonego kierunku.

Nie bez znaczenia pozostaje również lokalizacja poznańskich ośrodków akademickich – wybierz takie położenie na mapie miasta, abyś z łatwością przemieszczał się pomiędzy strategicznymi punktami. Nie spiesz się z ostateczną decyzją, bowiem może ona zaważyć na twojej przyszłości, a wybory podejmowane pod wpływem gwałtownych emocji i presji czasu często okazują się niewłaściwe.

czytaj dalej jak wybrać uczelnię
 
Czy warto iść na studia zarządzanie w Poznaniu?

Planowanie edukacji wyższej rozpoczyna się u niektórych już na etapie wyboru profilu kształcenia w szkole średniej. Niektórzy młodzi ludzie starają się osiągnąć jak najwyższe wyniki maturalne, aby mieć szansę na zdobycie upragnionego miejsca na jednej z poznańskich uczelni, posiadających w swoim programie takie kierunki jak zarządzanie, inżynierię zarządzania czy administrację.

Inni natomiast nie są pewni, czy warto iść na studia zarządzanie w Poznaniu. Jeżeli zaliczasz się do osób z tej drugiej grupy, powinieneś dokładnie przeanalizować kilka elementarnych kwestii, które być może rozwieją twoje wątpliwości. Znaczna większość kierunków z obszaru zarządzania cechuje się interdyscyplinarnością.

W siatce przedmiotowej znajdziesz dziedziny psychologiczne, socjologiczne, administracyjne, ekonomiczne oraz niejednokrotnie prawne. W związku z tym jako potencjalny kandydat powinieneś mieć świadomość czekających cię wyzwań, ale również satysfakcji płynącej z poszerzania kompetencji cenionych przez pracodawców na arenie międzynarodowej. Proces kształcenia ułatwi ci posiadanie wysokich zdolności interpersonalnych oraz komunikacyjnych.

Poznań jest miastem wielu możliwości. Tamtejsze ośrodki akademickie wyróżniają się wieloletnią tradycją oraz nieposzlakowaną opinią. Każdego roku na kierunki zarządzanie aplikuje wiele głodnych wiedzy studentów, którzy za kilka lat zyskają bardzo atrakcyjne propozycje zawodowe nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami. Pamiętaj, że Poznań jest nie tylko miastem akademickim, ale również miejscem integracji studenckiej, rozrywki i kultury.

Właśnie tutaj odnajdziesz mnóstwo różnego rodzaju teatrów, oper i kin, zrobisz zakupy w jednej z wielu galerii handlowych, weźmiesz udział w poznańskich jarmarkach, koncertach i juwenaliach. Najbardziej ambitni docenią szerokie możliwości stażowe oraz z obszaru praktyk zawodowych, a na absolwentów chcących osiąść w Poznaniu będzie czekało wiele atrakcyjnych miejsc zawodowych. Aplikuj na studia zarządzanie w Poznaniu, jeżeli chcesz zadbać o wszechstronne wykształcenie!

czytaj dalej czy warto iść na studia

 

Praca po studiach zarządzanie

Bycie zarządcą lub marketerem nie jest takie hop siup! Same studia Wam za pewne nie wystarczą. Oprócz wiedzy teoretycznej oraz zestawu narzędzi do pracy, jakie poznacie podczas kształcenia, potrzebujecie jeszcze odpowiedniego charakteru, by zarządzać zasobami ludzkimi czy projektami kampanii marketingowych. Absolwenci zarządzania to osoby pewne siebie, umiejętnie komunikujące się z innymi, otwarte i bystre. Spostrzegawczość i umiejętność reagowania na sytuacje nagłe to podstawa w pracy zarządcy czymkolwiek! Nawet nieruchomościami. 

Takie umiejętności są niezbędne do zażegnywania konfliktów i prowadzenia firmy czy produktu do przodu. Absolwenci studiów zarządzania i marketingu wcielają się w rolę specjalistów ds. marketingu w firmach produkcyjnych, usługowych i handlowych, a także w nowoczesne role: Brand Manager, Sales Manager, Category Manager, Account Manager - to osoby znające się na procesach produkcji, komunikacji, logistyki.

To także pracownicy bardzo sprawnie przeprowadzający analizy w agencjach badań, umiejący korzystać z dostępnych danych, potrafiący bezproblemowo zdefiniować trudności i zaprezentować możliwości ich zaradzenia. To analitycy ds. mediów, menedżerowie i kierownicy średniego szczebla zarządzania w przedsiębiorstwem z możliwością rozwoju i wskoczenia na wyższy szczebel.

Absolwenci zarządzania świetnie sprawdzają się w dużych firmach - korporacjach, agencjach, domach mediowych. Wspierają komórki zarządcze, a także pracują jako samodzielni specjaliści ds.rozwoju. Część absolwentów tego rodzaju studiów zajmują miejsca jako doradcy organizacyjni i konsultanci firm doradczych. Początkowa faza rozwoju kariery dla absolwenta zarządzania i marketingu raczej zawsze (o ile nie będzie on chciał odejść od wyuczonego zawodu) wiąże się z pracą w większej firmie - tam, gdzie jest zespół i spore możliwości.

Bardzo dużo zdolnych i kreatywnych absolwentów otwiera własne firmy, których strategiczne prowadzenie oparte jest na bogatej wiedzy i doświadczeniu zebranym przez lata pracy w zawodzie. Tak więc studia zarządzania i marketingu to droga otwarta, twórcza, pełna przygód - ale droga zarezerwowana dla osób o kwalifikacjach wewnętrznych, cechujących się silną pozycją lidera!

POZOSTAŁE UCZELNIE W POZNANIU NA KTÓRYCH SĄ STUDIA Z GRUPY ZARZĄDZANIE

WARTO TO WIEDZIEĆ

Studia zarządzania i marketingu podjąć możecie na uczelniach publicznych i prywatnych w Poznaniu.

 


POLITECHNIKA POZNAŃSKA STUDIA ZARZĄDZANIE

Wydział Budowy Maszyn i Zarządzania

 • Zarządzanie i Inżynieria Produkcji w trybie studiów inżynierskich i magisterskich.

 


UNIWERSYTET EKONOMICZNY STUDIA ZARZĄDZANIE I MARKETING

Uniwersytet Ekonomiczny prowadzi kształcenie na kierunkach takich jak:

 • Handel i marketing - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Organizacja i zarządzanie w biznesie - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie nieruchomościami i inwestycjami - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Komunikacja w biznesie - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie portem lotniczym - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie przedsiębiorstwem - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie projektami - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie municypalne

 


UNIWERSYTET ADAMA MICKIEWICZA STUDIA ZARZĄDZANIE

Wydział Prawa i Administracji

 • Zarządzanie i prawo w biznesie - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne.

Wydział Nauk Politycznych Dziennikarstwa

 • Zarządzanie państwem - innowacyjny model kształcenia przyszłych liderów i polityków wysokiego szczebla

 


COLLEGIUM DA VINCI STUDIA ZARZĄDZANIE

Większy wybór oferują uczelnie prywatne dostosowując się do współczesnych wymagań i potrzeb - tworzą kierunki wystosowane w konkretne stanowiska pracy. I tak na przykład Collegium da Vinci otworzyło kierunki:

 • zarządzanie kreatywne - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • mediaworking - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Urban Management - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne

 


WYŻSZA SZKOŁA ZARZĄDZANIA I BANKOWOŚCI STUDIA ZARZĄDZANIE

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości prowadzi studia zarządzania - I i II stopnia w specjalnościach:

 • Psychologia biznesu - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie obsługą klienta - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie projektami - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie przedsiębiorstwem - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie finansami - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Rachunkowość - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Kadry i płace - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Informatyka dla menedżera - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Reklama i marketing - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne

 


WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA STUDIA ZARZĄDZANIE

Wyższa Szkoła Bankowa znana z praktycznego podejścia do kształcenia, oferuje studia zarządzania w specjalnościach:

 • International Business - studia w języku angielskim, studia I stopnia stacjonarne
 • Gospodarowanie nieruchomościami - studia I stopnia stacjonarne
 • Menedżer sprzedaży - studia I stopnia niestacjonarne
 • Zarządzanie przedsiębiorstwem - studia I i II stopnia stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie Zasobami Ludzkimi - studia I i II stopnia niestacjonarne
 • Coaching i rozwój zawodowy - studia II stopnia stacjonarne i niestacjonarne
 • Marketing regionów - studia II stopnia stacjonarne i niestacjonarne
 • Wycena i zarządzanie nieruchomościami - studia II stopnia stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie marketingowe - studia II stopnia stacjonarne i niestacjonarne

 TEMATY POWIĄZANE

 

 

Komentarze (0)