Ekonomia - Warszawa

Ekonomia - Warszawa

Ekonomia - Warszawa

Studia w Warszawie na kierunku

ekonomia

Odkryj kierunek ekonomia w Warszawie i sprawdź gdzie możesz studiować 

Ekonomia studia Warszawa | woj. mazowieckie

Kierunek Ekonomia zakłada przygotowanie do pełnienia obowiązków ekonomisty. To jasne, ale co to dokładnie znaczy? Studia mają za zadanie wykształcić specjalistę w dziedzinie gospodarowania zasobami finansowymi, ludzkimi i materialnymi. Ponadto, ekonomiści przeprowadzają analizy informacji wspierających podejmowanie decyzji w ramach nauk ekonomicznych. A jakie należy posiadać umiejętności by studiować Ekonomię? Na pewno, należy dobrze liczyć, interesować się gospodarką i finansami, a także umieć przewidywać i planować.

Kierunek Ekonomia w Warszawie to możliwość zdobycia wszystkich najpotrzebniejszych umiejętności, niezbędnych do wykonywania zawodu. Studenci uczą się swobodnie poruszać w europejskiej przestrzenie społeczno- gospodarczej. Statystyka opisowa, ekonometria, matematyka, zarządzanie - to tylko niektóre części, z których składa się studiowanie Ekonomii.

Kierunek Ekonomia w Warszawie to różne aspekty i zagadnienia, które naprowadzają studentów na ścieżki kariery zawodowej.

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W WARSZAWIE JEST KIERUNEK EKONOMIA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Warszawski

Kierunek ekonomia możesz studiować na:

Wydział Nauk Ekonomicznych UW

Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

Kierunek ekonomia możesz studiować na:

Ekonomia

Grupa Uczelni Vistula w Warszawie

Kierunek ekonomia możesz studiować na:

Ekonomia
Studia online

Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek Ekonomia w Warszawie?

Jak wygląda rekrutacja na kierunek Ekonomia w Warszawie? Przepustką na studia ekonomiczne jest konkurs świadectw, na którym należy pochwalić się dobrymi wynikami z każdego przedmiotu zdawanego na maturze, z zaznaczeniem języka obcego nowożytnego i matematyki. Warto dokładnie sprawdzić system kwalifikacji, gdyż może on się różnić w zależności od wybranej uczelni. Wymagania na kierunek Ekonomia w Warszawie są wysokie, aby w trakcie nauki poradzić sobie z nie najkrótszą listą przedmiotów, na której znajdują się, między innymi: ekonomia emerytalna, ekonomia rozwoju, polityka gospodarcza, modelowanie wieloagentowe, statystyka społeczna, modele równowagi ogólnej.

szczegółowe wymagania na uczelniach

POPULARNE KIERUNKI EKONOMICZNE I ADMINISTRACYJNE W WARSZAWIE

Jaka praca po studiach na kierunku Ekonomia w Warszawie?

 

Jaką pracę można znaleźć po ukończeniu studiów na kierunku Ekonomia w Warszawie? Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności, absolwenci mogą wykorzystać jako menedżerowie firm, jako przedsiębiorcy, w firmach konsultingowych, w sektorze bankowym, w instytucjach wspierania przedsiębiorczości, agencjach rządowych i samorządowych.

 

Jakie opinie mają studia na kierunku Ekonomia w Warszawie?

Przed dokonaniem wyboru należy dokładnie sprawdzić miejsce, w którym chcemy studiować. Warto wtedy zadawać jak najwięcej pytań, wśród których powinno znaleźć się następujące: jakie ma kierunek Ekonomia w Warszawie opinie? Konrad, student Ekonomii mówi:

„Ekonomia to prestiżowy kierunek studiów. Zgłębianie jej w Warszawie, nadaje jeszcze ważniejszego znaczenia. Wiem, że ze zdobytym wykształceniem będę miał duże szanse na wymagającym rynku pracy.”

 

KIERUNKI EKONOMICZNE I ADMINISTRACYJNE W WARSZAWIE

economics
Rozwiń

 # MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 

Jakie studia ekonomiczne wybrać

Studia na kierunku Ekonomia - wszystko co musisz wiedzieć

Studia ekonomiczne w Warszawie

Uniwersytet Warszawski kierunki

Jakie są kierunki ekonomiczne w Warszawie

Co zdawać na maturze

Komentarze (0)