INTERDISCIPLINARY STUDIES ON SOCIAL CHANGE: MEDITERRANEAN AND OTHER EUROPEAN BORDERLANDS

INTERDISCIPLINARY STUDIES ON SOCIAL CHANGE: MEDITERRANEAN AND OTHER EUROPEAN BORDERLANDS

Studia na kierunku interdisciplinary studies on social change: mediterranean and other european borderlands możesz podjąć na 1 uczelni publicznej w trybie stacjonarnym (dziennym)

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Filtrowanie
Województwo
Miejscowość
Status uczelni
Typ uczelni
Więcej filtrów
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Uniwersytet Warszawski

Uniwersytet Warszawski

INTERDISCIPLINARY STUDIES ON SOCIAL CHANGE: MEDITERRANEAN AND OTHER EUROPEAN BORDERLANDS studia – kierunek studiów

Studia na kierunku Interdisciplinary Studies on Social Change: Mediterranean and Other European Borderlands to studia magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 2 lata (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (magistra).

Studia na kierunku interdisciplinary studies on social change: mediterranean and other european borderlands
Rok akademicki 2024/2025
Forma studiów stacjonarne
Poziom studiów studia II stopnia
Czas trwania 2 lata (studia II stopnia)

Terminy rekrutacji

Rekrutacja na uczelnie, które prowadzą studia na kierunku interdisciplinary studies on social change: mediterranean and other european borderlands rozpocznie się 6 czerwca 2024 r. i potrwa do 10 lipca 2024 r. | interdisciplinary studies on social change: mediterranean and other european borderlands - terminy rekrutacji >

Uczelnie

Studia na kierunku interdisciplinary studies on social change: mediterranean and other european borderlands możesz podjąć na 1 uczelni publicznej w trybie stacjonarnym (dziennym) | interdisciplinary studies on social change: mediterranean and other european borderlands - uczelnie >

Opis kierunku

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym

Interdisciplinary Studies on Social Change: Mediterranean and Other European Borderlands powstały z myślą o osobach interesujących się tematyką społeczno-kulturową i chcących rozwijać swoją wiedzę w tym zakresie. Studenci będą mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat kultury i społeczeństwa Polski i Śródziemnomorza. Co więcej nauczą się języka angielskiego oraz hiszpańskiego lub włoskiego i ich wykorzystania w codziennej pracy zawodowej.

 

Praca po studiach

Absolwenci znajdą zatrudnienie w instytucjach kulturalnych i społecznych. Ponadto mogą podjąć pracę w organizacjach pozarządowych, działach zajmujących się kontaktami międzykulturowymi, mediach oraz w działach PR.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE

Kandydaci na studia magisterskie na kierunku Interdisciplinary Studies on Social Change: Mediterranean and Other European Borderlands powinni spełnić wszystkie istotne wymagania ustalone przez władze danej uczelni wyższej. Dzięki temu zwiększą swoje szanse na pozytywne rozpatrzenie aplikacji i wyróżnią się na tle innych przyszłych studentów.

Najczęstsze wymagania rekrutacyjne na studia na kierunku Interdisciplinary Studies on Social Change: Mediterranean and Other European Borderlands to:

 • rozmowa kwalifikacyjna
 • dyplom ukończenia studiów wyższych na pokrewnym kierunku

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

INTERDISCIPLINARY STUDIES ON SOCIAL CHANGE: MEDITERRANEAN AND OTHER EUROPEAN BORDERLANDS - zasady rekrutacji

 • Terminy rekrutacji

 • Czas trwania

 • Przedmioty maturalne

 • Limity

 • Progi

JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU INTERDISCIPLINARY STUDIES ON SOCIAL CHANGE: MEDITERRANEAN AND OTHER EUROPEAN BORDERLANDS?

Interdisciplinary Studies on Social Change: Mediterranean and Other European Borderlands to studia, które realizują treści o interdyscyplinarnej tematyce związanej z naukami społecznymi, kulturowymi i prawnymi. Dzięki temu studenci będą mieli szansę zdobyć wszechstronną wiedzę i przygotowanie praktyczne, tym samym zwiększając swoje szanse na zdobycie ciekawej i dobrze płatnej pracy zawodowej.

 

1. Typ i tryb studiów:

Studia na kierunku Interdisciplinary Studies on Social Change: Mediterranean and Other European Borderlands możemy podzielić na:

1. Poziom:

2. Forma:

 

2. Zdobywana wiedza i umiejętności

W ramach kształcenia studenci zyskają kompleksową wiedzę na temat państwowości. Ponadto dowiedzą się więcej na temat władzy suwerennej, globalizacji i państwa narodowego. Co więcej poznają kulturę i społeczność Śródziemnomorza i Polski.

W planie znajdą się zajęcia o tematyce związanej z bezpieczeństwem narodowym, ruchami społecznymi, ekonomią, globalnymi zagrożeniami, czy zdrowiem publicznym. Poza wiedzą teoretyczną skupią się na doskonaleniu umiejętności praktycznych. Przede wszystkim nauczą się dwóch języków obcych: angielskiego, hiszpańskiego lub włoskiego. Ponadto zyskają zdolność planowania i realizacji procesu badawczego, przetwarzania i wizualizacji danych oraz komunikacji międzynarodowej.

ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU INTERDISCIPLINARY STUDIES ON SOCIAL CHANGE: MEDITERRANEAN AND OTHER EUROPEAN BORDERLANDS?

Studia na kierunku Interdisciplinary Studies on Social Change: Mediterranean and Other European Borderlands trwają 2 lata (studia II stopnia).

JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU INTERDISCIPLINARY STUDIES ON SOCIAL CHANGE: MEDITERRANEAN AND OTHER EUROPEAN BORDERLANDS?

Ukończenie studiów na kierunku Interdisciplinary Studies on Social Change: Mediterranean and Other European Borderlands otwiera wiele zawodowych drzwi. Absolwenci nie powinni mieć problemów ze znalezieniem zatrudnienie w jednostkach administracji państwowej, organizacjach pozarządowych, mediach, jednostkach badawczych, instytucjach kultury oraz w międzynarodowych korporacjach. Dobrym rozwiązaniem będzie także założenie własnej działalności gospodarczej.

Możliwości zatrudnienia po studiach na kierunku Interdisciplinary Studies on Social Change: Mediterranean and Other European Borderlands:

 • media
 • jednostki badawcze
 • organizacje pozarządowe
 • międzynarodowe korporacje
 • jednostki administracji państwowej
 • instytucje kultury

Poziom i forma studiów

Sprawdź w jakiej formie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

Interdisciplinary studies on social change: mediterranean and other european borderlands studia stacjonarne

Sprawdź na jakim poziomie znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

Interdisciplinary studies on social change: mediterranean and other european borderlands studia II stopnia

Zobacz inne kierunki filologiczne

Filtrowanie
Województwo
Poziom studiów

Zobacz inne kierunki filologiczne - podyplomowe

Filtrowanie
Województwo
Poziom studiów

Miasta, które oferują studia na kierunku INTERDISCIPLINARY STUDIES ON SOCIAL CHANGE: MEDITERRANEAN AND OTHER EUROPEAN BORDERLANDS

Teraz najważniejsze

matura 2024

zmiany na maturze 2024

arkusze maturalne

wyniki matur 2023

rekrutacja na studia

studia

kierunki studiów

studia podyplomowe

 

Ciekawe

 


gdzie studiować

 

 

Nadchodzące wydarzenia

Komentarze (0)