INTERDISCIPLINARY STUDIES ON SOCIAL CHANGE: MEDITERRANEAN AND OTHER EUROPEAN BORDERLANDS

INTERDISCIPLINARY STUDIES ON SOCIAL CHANGE: MEDITERRANEAN AND OTHER EUROPEAN BORDERLANDS

Dodaj do ulubionych

INTERDISCIPLINARY STUDIES ON SOCIAL CHANGE: MEDITERRANEAN AND OTHER EUROPEAN BORDERLANDS studia – kierunek studiów

Studia na kierunku Interdisciplinary Studies on Social Change: Mediterranean and Other European Borderlands to studia magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa  2 lata (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu magistra.

Studia na kierunku interdisciplinary studies on social change: mediterranean and other european borderlands
Rok akademicki 2022/2023
Forma studiów stacjonarne
Poziom studiów studia II stopnia
Czas trwania 2 lata (studia II stopnia)

Terminy rekrutacji

Rekrutacja na uczelnie, które prowadzą studia na kierunku interdisciplinary studies on social change: mediterranean and other european borderlands rozpocznie się 6 czerwca 2022 r. i potrwa do 16 września 2022 r. | interdisciplinary studies on social change: mediterranean and other european borderlands - terminy rekrutacji >

Uczelnie

Studia na kierunku lub specjalności interdisciplinary studies on social change: mediterranean and other european borderlands możesz podjąć na 1 uczelni publicznej w trybie stacjonarnym (dziennym) | interdisciplinary studies on social change: mediterranean and other european borderlands - uczelnie >

Opis kierunku

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym

Interdisciplinary Studies on Social Change: Mediterranean and Other European Borderlands powstały z myślą o osobach interesujących się tematyką społeczno-kulturową i chcących rozwijać swoją wiedzę w tym zakresie. Studenci będą mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat kultury i społeczeństwa Polski i Śródziemnomorza. Co więcej nauczą się języka angielskiego oraz hiszpańskiego lub włoskiego i ich wykorzystania w codziennej pracy zawodowej.

 

Praca po studiach

Absolwenci znajdą zatrudnienie w instytucjach kulturalnych i społecznych. Ponadto mogą podjąć pracę w organizacjach pozarządowych, działach zajmujących się kontaktami międzykulturowymi, mediach oraz w działach PR.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE

Kandydaci na studia magisterskie na kierunku Interdisciplinary Studies on Social Change: Mediterranean and Other European Borderlands powinni spełnić wszystkie istotne wymagania ustalone przez władze danej uczelni wyższej. Dzięki temu zwiększą swoje szanse na pozytywne rozpatrzenie aplikacji i wyróżnią się na tle innych przyszłych studentów.

Najczęstsze wymagania rekrutacyjne na studia na kierunku Interdisciplinary Studies on Social Change: Mediterranean and Other European Borderlands to:

 • dyplom ukończenia studiów wyższych na pokrewnym kierunku

 • rozmowa kwalifikacyjna

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK INTERDISCIPLINARY STUDIES ON SOCIAL CHANGE: MEDITERRANEAN AND OTHER EUROPEAN BORDERLANDS

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Warszawski

Uniwersytet Warszawski

Jednostka prowadząca

INTERDISCIPLINARY STUDIES ON SOCIAL CHANGE: MEDITERRANEAN AND OTHER EUROPEAN BORDERLANDS - zasady rekrutacji

 • Terminy rekrutacji

 • Czas trwania

 • Przedmioty maturalne

 • Limity

 • Progi

Poziom i tryb studiów

Sprawdź w jakim trybie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

INTERDISCIPLINARY STUDIES ON SOCIAL CHANGE: MEDITERRANEAN AND OTHER EUROPEAN BORDERLANDS STUDIA STACJONARNE

Sprawdź jakiego typu znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

INTERDISCIPLINARY STUDIES ON SOCIAL CHANGE: MEDITERRANEAN AND OTHER EUROPEAN BORDERLANDS STUDIA II STOPNIA

Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku interdisciplinary studies on social change: mediterranean and other european borderlands

Tryb studiów
Typ studiów
Miasto
Województwo
SORTOWANIE:

Nic nie znaleziono

JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU INTERDISCIPLINARY STUDIES ON SOCIAL CHANGE: MEDITERRANEAN AND OTHER EUROPEAN BORDERLANDS?

Interdisciplinary Studies on Social Change: Mediterranean and Other European Borderlands to studia, które realizują treści o interdyscyplinarnej tematyce związanej z naukami społecznymi, kulturowymi i prawnymi. Dzięki temu studenci będą mieli szansę zdobyć wszechstronną wiedzę i przygotowanie praktyczne, tym samym zwiększając swoje szanse na zdobycie ciekawej i dobrze płatnej pracy zawodowej.

 

1. Typ i tryb studiów:

Studia na kierunku Interdisciplinary Studies on Social Change: Mediterranean and Other European Borderlands możemy podzielić na:

1. Typ

• Studia II stopnia (magisterskie)

2. Tryb:

• studia stacjonarne

 

2. Zdobywana wiedza i umiejętności

W ramach kształcenia studenci zyskają kompleksową wiedzę na temat państwowości. Ponadto dowiedzą się więcej na temat władzy suwerennej, globalizacji i państwa narodowego. Co więcej poznają kulturę i społeczność Śródziemnomorza i Polski.

W planie znajdą się zajęcia o tematyce związanej z bezpieczeństwem narodowym, ruchami społecznymi, ekonomią, globalnymi zagrożeniami, czy zdrowiem publicznym. Poza wiedzą teoretyczną skupią się na doskonaleniu umiejętności praktycznych. Przede wszystkim nauczą się dwóch języków obcych: angielskiego, hiszpańskiego lub włoskiego. Ponadto zyskają zdolność planowania i realizacji procesu badawczego, przetwarzania i wizualizacji danych oraz komunikacji międzynarodowej.

ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU INTERDISCIPLINARY STUDIES ON SOCIAL CHANGE: MEDITERRANEAN AND OTHER EUROPEAN BORDERLANDS?

Studia na kierunku Interdisciplinary Studies on Social Change: Mediterranean and Other European Borderlands trwają 2 lata (studia II stopnia).

JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU INTERDISCIPLINARY STUDIES ON SOCIAL CHANGE: MEDITERRANEAN AND OTHER EUROPEAN BORDERLANDS?

Ukończenie studiów na kierunku Interdisciplinary Studies on Social Change: Mediterranean and Other European Borderlands otwiera wiele zawodowych drzwi. Absolwenci nie powinni mieć problemów ze znalezieniem zatrudnienie w jednostkach administracji państwowej, organizacjach pozarządowych, mediach, jednostkach badawczych, instytucjach kultury oraz w międzynarodowych korporacjach. Dobrym rozwiązaniem będzie także założenie własnej działalności gospodarczej.

Możliwości zatrudnienia po studiach na kierunku Interdisciplinary Studies on Social Change: Mediterranean and Other European Borderlands:

 • media

 • jednostki badawcze

 • organizacje pozarządowe

 • międzynarodowe korporacje

 • jednostki administracji państwowej

 • instytucje kultury

Zobacz inne kierunki Filologiczne

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU INTERDISCIPLINARY STUDIES ON SOCIAL CHANGE: MEDITERRANEAN AND OTHER EUROPEAN BORDERLANDS

Komentarze (0)

Popularne

studia

matura 2022

 

 

Ciekawe

 


gdzie studiować

 

 

Nadchodzące wydarzenia