COACHING MENEDŻERSKI. NOWOCZESNE NARZĘDZIE DO ROZWOJU OSOBISTEGO ZESPOŁU I ORGANIZACJI - STUDIA PODYPLOMOWE

COACHING MENEDŻERSKI. NOWOCZESNE NARZĘDZIE DO ROZWOJU OSOBISTEGO ZESPOŁU I ORGANIZACJI - STUDIA PODYPLOMOWE

Studia na kierunku coaching menedżerski. nowoczesne narzędzie do rozwoju osobistego zespołu i organizacji - studia podyplomowe możesz podjąć na 1 uczelni publicznej

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Filtrowanie
Województwo
Miejscowość
Status uczelni
Typ uczelni
Więcej filtrów
Poziom studiów
Forma studiów
  Czas trwania

   Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

   Coaching menedżerski. nowoczesne narzędzie do rozwoju osobistego zespołu i organizacji - studia podyplomowe

   Studia na kierunku coaching menedżerski. nowoczesne narzędzie do rozwoju osobistego, zespołu i organizacji studia podyplomowe, których program kształcenia zazwyczaj trwa 1 rok.

   Studia na kierunku coaching menedżerski. nowoczesne narzędzie do rozwoju osobistego zespołu i organizacji - studia podyplomowe
   Rok akademicki 2024/2025
   Forma studiów zjazdy
   Poziom studiów studia podyplomowe

   Uczelnie

   Studia na kierunku coaching menedżerski. nowoczesne narzędzie do rozwoju osobistego zespołu i organizacji - studia podyplomowe możesz podjąć na 1 uczelni publicznej | coaching menedżerski. nowoczesne narzędzie do rozwoju osobistego zespołu i organizacji - studia podyplomowe - uczelnie >

   Adresatami kierunku są wszyscy absolwenci szkół wyższych, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności i zdobyć nową wiedzę w zakresie coachingu. Celem studiów jest przygotowanie wykwalifikowanej kadry kierowniczej, która będzie odpowiednio zarządzać zespołami pracowników.

    

   JAKIE WYMAGANIA REKRUTACYJNE?

   Rekrutacja na kierunek coaching menedżerski. nowoczesne narzędzie do rozwoju osobistego, zespołu i organizacji jest zwykle otwarta dla wszystkich, którzy ukończyli studia co najmniej I stopnia. Przeważnie nie jest wymagana określona wiedza ani umiejętności. O akceptacji kandydatów może decydować kolejność zgłoszeń, a ilość miejsc może być limitowana. Warto więc wcześniej sprawdzić harmonogram rekrutacji. Studia mogą się wiązać z dodatkowymi opłatami, takimi jak np. czesne.

   *Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

    

   szczegółowe wymagania na uczelniach

   JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU COACHING MENEDŻERSKI. NOWOCZESNE NARZĘDZIE DO ROZWOJU OSOBISTEGO, ZESPOŁU I ORGANIZACJI?

   Kierunek coaching menedżerski. nowoczesne narzędzie do rozwoju osobistego, zespołu i organizacji realizowany jest w trybie niestacjonarnym. Część zajęć może się odbywać online za pomocą narzędzi do pracy zdalnej. Studenci mogą uczestniczyć m.in. w warsztatach rozwijających ich umiejętności praktyczne i społeczne oraz zdobyć niezbędną wiedzę teoretyczną. Wśród kadry kierunku mogą się znaleźć wykwalifikowani pracownicy akademiccy uczelni oraz doświadczeni specjaliści np. coachowie. psychologowie czy doradcy biznesowi. Studenci mogą także zdobyć nowe kontakty, które będą przydatne w rozwoju kariery zawodowej oraz wymienić się poglądami z innymi uczestnikami zajęć. Efekty kształcenia mogą być sprawdzane za pomocą zaliczeń z poszczególnych przedmiotów. Studia mogą się kończyć egzaminem, z którego konieczne jest otrzymanie pozytywnej oceny.

    

   1. Typ i tryb studiów:

   Studia na kierunku coaching menedżerski. nowoczesne narzędzie do rozwoju osobistego, zespołu i organizacji możemy podzielić na:

   1. Typ                                                                   

    

   2. Tryb:

    

   2. Zdobywana wiedza i umiejętności

   Studenci kierunku coaching menedżerski. nowoczesne narzędzie do rozwoju osobistego, zespołu i organizacji zdobywają szeroką wiedzę m.in. z zakresu psychologii. Mogą dowiedzieć się, czym jest coaching oraz jaka jest rola coacha. Zapoznają się z metodami motywowani i wspierania rozwoju pracowników. Słuchacze mogą także budować swoje umiejętności komunikacyjne oraz nauczyć się rozwiązywać konflikty w organizacji. Często uczestniczą w superwizjach i sesjach mentoringowych. W trakcie zajęć mogą się również zapoznać z etyką coacha.

   Zagadnienia, które mogą się pojawić w programie kierunku coaching menedżerski. nowoczesne narzędzie do rozwoju osobistego, zespołu i organizacji to m.in.:

   • społeczna psychologia poznawcza
   • podstawowe umiejętności coacha
   • przeprowadzanie klienta przez zmiany
   • inteligencja emocjonalna w pracy menedżera
   • asertywność

    

   ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU COACHING MENEDŻERSKI. NOWOCZESNE NARZĘDZIE DO ROZWOJU OSOBISTEGO, ZESPOŁU I ORGANIZACJI?

   Studia na kierunku coaching menedżerski. nowoczesne narzędzie do rozwoju osobistego, zespołu i organizacji trwają przeważnie 1 rok (studia podyplomowe).

    

   JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU COACHING MENEDŻERSKI. NOWOCZESNE NARZĘDZIE DO ROZWOJU OSOBISTEGO, ZESPOŁU I ORGANIZACJI?

   Absolwenci kierunku coaching menedżerski. nowoczesne narzędzie do rozwoju osobistego, zespołu i organizacji mają wiele możliwości rozwoju swojej kariery. Mogą szukać zatrudnienia na stanowiskach związanych z coachingiem i doradztwem zawodowym. Są również przygotowani do pełnienia funkcji managerskich i kierowniczych. Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom mogą także starać się o awans w strukturze firmy.

   Możliwości zatrudnienia po ukończeniu kierunku coaching menedżerski. nowoczesne narzędzie do rozwoju osobistego, zespołu i organizacji to m.in.:

   • coach
   • menedżer

    

   Zobacz inne kierunki ekonomiczne

   Filtrowanie
   Województwo
   Poziom studiów

   Zobacz inne kierunki ekonomiczne - podyplomowe

   Filtrowanie
   Województwo
   Poziom studiów

   Teraz najważniejsze

   matura 2024

   zmiany na maturze 2024

   arkusze maturalne

   wyniki matur 2023

   rekrutacja na studia

   studia

   kierunki studiów

   studia podyplomowe

    

   Ciekawe

    


   gdzie studiować

    

    

   Nadchodzące wydarzenia

   Komentarze (0)