Ekonomia – studia online

Ekonomia – studia online

Ekonomia – studia online – kierunek studiów

Dynamiczny rozwój światowej gospodarki nie byłby możliwy, gdyby nie wnikliwa analiza finansowa rynku przeprowadzana regularnie przez najzdolniejszych ekonomistów. Jako, że gospodarka oraz cała cywilizacja wciąż chcą iść naprzód, zapotrzebowanie na pracowników zajmujących się szeroko pojętymi finansami nie maleje, podobnie jak zainteresowanie przyszłych studentów tą gałęzią nauki. Studia na kierunku ekonomia – studia online łączą w sobie zagadnienia prezentowane w toku zajęć na „klasycznej” ekonomii z nietypowym trybem online pozwalającym na połączenie codziennych obowiązków ze studiowaniem o dowolnej porze dnia i nocy. Interesujesz się polską i światową gospodarką? Nauka matematyki nigdy nie była dla ciebie przykrą koniecznością?  Będziesz w stanie przyzwyczaić się do konieczności organizowania swojego czasu w sposób pozwalający na wywiązanie się z obowiązków wynikających z bycia studentem online? Chciałbyś podjąć przyszłościowy i dający perspektywy rozwoju zawód? W takim razie studia na kierunku ekonomia - studia online z pewnością okażą się strzałem w dziesiątkę!

Jaką wiedzą pochwalisz się po ukończeniu studiów na kierunku ekonomia – studia online? Gruntowną, pozwalającą na podjęcie działań zmierzających do wygospodarowania znacznego zysku przy jednoczesnym zminimalizowaniu strat na rynku gospodarczym kraju i świata. Nauczysz się sporządzać, prezentować i interpretować wyniki analiz finansowych i ekonomicznych w celu wdrożenia najbardziej optymalnych działań. Poznasz najnowocześniejsze metody i techniki zarządzania ograniczoną ilością zasobów, co okaże się nieocenione w przyszłej działalności gospodarczej, a zwłaszcza na samym początku jej istnienia. Ponadto studia dadzą ci solidne przeszkolenie w zakresie samodyscypliny i organizacji swojego czasu - wbrew pozorom studiowanie w trybie online nie jest takie proste.

Gdzie będziesz mógł pracować jako absolwent studiów na kierunku ekonomia – studia online? Będziesz mógł wybrać jedną z wielu możliwych ścieżek kariery. Wiedza zdobyta na studiach będzie nieoceniona w pracy na stanowisku agenta ubezpieczeniowego, rzeczoznawcy majątkowego, pośrednika w obrocie nieruchomościami, inspektora kontroli w urzędzie skarbowym, maklera giełdowego, bankowca analizującego ryzyko kredytowego lub inwestycyjnego, a nawet w urzędach i instytucjach państwowych związanych z gospodarką, finansami i budżetowaniem. Dla ceniących sobie niezależność i gotowych na podjęcie wyzwania samodzielnego sterowania pracą własną oraz poddanych, będzie stała możliwość założenia własnej działalności gospodarczej. Jak sam widzisz, możliwości jest ogrom, a przed trudem wyboru dzieli cię już tylko aplikacja i kilka lat studiów!

WAŻNE TEMATY

Co jest brane pod uwagę w procesie rekrutacji?

Żeby dostać się na studia na kierunku ekonomia – studia online na Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi, należy dostarczyć świadectwo maturalne uprawniające do podjęcia studiów wyższych oraz uiścić opłatę semestralną.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK EKONOMIA – STUDIA ONLINE

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Zobacz inne kierunki Ekonomiczne i Administracyjne

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Wiedza, którą zdobędziesz, studiując ekonomię – studia online

Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

 • ekonometrii
 • analizy gospodarczej
 • finansów i inwestycji
 • rachunkowości
 • towaroznawstwo
 • diagnozowania skomplikowanych problemów ekonomicznych i gospodarczych
 • prowadzenia własnej działalności gospodarczej

Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku ekonomia – studia online

Absolwent kierunku ekonomia - studia online znajdzie zatrudnienie w/jako:

 • biurach rachunkowych
 • instytucjach finansowych (banki, urzędy skarbowe, ubezpieczenia)
 • instytucjach państwowych związanych z gospodarką i budżetowaniem
 • rzeczoznawca majątkowy
 • pośrednik w obrocie nieruchomościami
 • makler giełdowy
 • freelancer prowadzący własną działalność gospodarczą

W JAKICH FIRMACH MOŻESZ PRACOWAĆ PO KIERUNKU EKONOMIA – STUDIA ONLINE

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU EKONOMIA – STUDIA ONLINE

Komentarze (0)