Marketing i biznes elektroniczny

Marketing i biznes elektroniczny

Dodaj do ulubionych

Marketing i biznes elektroniczny studia - kierunek studiów

Studia na kierunku Marketing i biznes elektroniczny to studia licencjackie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 3 lata (studia I stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata). Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym. Specyfika studiów zależy od wyboru specjalności.

Studia na kierunku marketing i biznes elektroniczny
Rok akademicki 2023/2024
Forma studiów stacjonarne, niestacjonarne
Poziom studiów studia I stopnia

Uczelnie

Studia na kierunku lub specjalności marketing i biznes elektroniczny możesz podjąć na 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej w trybie stacjonarnym (dziennym) oraz niestacjonarnym | marketing i biznes elektroniczny - uczelnie >

Opis kierunku

Studia na kierunku Marketing i biznes elektroniczny dają studentom możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności w zakresie m.in. technologii cyfrowych w biznesie internetowym, metod i narzędzi analitycznych stosowanych w Internecie.
 

Praca po studiach

Studia na kierunku Marketing i biznes elektroniczny dają ich absolwentom możliwość znalezienia pracy m.in. w działach marketingu przedsiębiorstw różnych branż, agencjach interaktywnych i reklamowych czy firmach doradczych.

 

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Rekrutacja na studia na kierunek Marketing i biznes elektroniczny wymaga od kandydatów zdanego egzaminu maturalnego. W regulaminie nie zostały jednak wskazane konkretne wymagane przedmioty maturalne. Przed przystąpieniem do procesu rekrutacyjnego warto sprawdzić, jakie dokładnie wymagania stawia on przed kandydatem.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

 

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK MARKETING I BIZNES ELEKTRONICZNY

Województwo
Miejscowość
Poziom studiów
Forma studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  poziom studiów
  forma studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   Marketing i biznes elektroniczny - zasady rekrutacji

   • Terminy rekrutacji

   • Czas trwania

   • Przedmioty maturalne

   • Limity

   • Progi

   Poziom i forma studiów

   Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku marketing i biznes elektroniczny

   Forma studiów
   Poziom studiów
   Miasto
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Nic nie znaleziono

   Wiedza, którą zdobędziesz, studiując Marketing i biznes elektroniczny:

   Studia na kierunku Marketing i biznes elektroniczny dają studentom możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności z zakresu m.in. wykorzystania Internetu w działalności marketingowej, funkcjonowania rynku internetowego, handlu elektronicznego czy zarządzania sprzedażą na różnych rynkach.

   W zależności od wybranej specjalności, studenci mogą także na przykład: nauczyć się projektować i wdrażać internetowe kampanie promocyjne, prowadzić badania w środowisku internetowym czy zarządzać całokształtem działań w obszarze marketingu internetowego. Mogą również zapoznać się z programami komputerowymi w e-biznesie i strategiami budowania relacji w środowisku wirtualnym.

   Program studiów zakłada też, że studenci zapoznają się z zagadnieniami dotyczącymi psychologii sprzedaży w Internecie, poznają metody projektowania jakości w usługach czy analizy statystyczne na bazach danych.

   Przykładowe przedmioty oferowane przez uczelnie na kierunku Marketing i biznes elektroniczny: podstawy ewaluacji, programy komputerowe w analizie biznesowej, projekt mikrobiznesu, psychologia sprzedaży w internecie.

    

   JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU MARKETING I BIZNES ELEKTRONICZNY?

   Marketing i biznes elektroniczny to kierunek studiów oferowany przez szkoły wyższe. Studenci tego kierunku mają możliwość zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu m.in. technologii cyfrowych i Internetu w szeroko rozumianym biznesie internetowym. Program studiów zakłada, że studenci tego kierunku zdobędą umiejętność wykorzystania wiedzy, narzędzi i metod analitycznych do efektywnych działań w Internecie oraz biznesie elektronicznym.

   Kierunki studiów takie jak Marketing i biznes elektroniczny dają studentom możliwość wyboru specjalności, przez co mogą oni uczestniczyć w zajęciach zgodnych z ich zainteresowaniami i przyszłymi planami zawodowymi.

    

   1. Typ i tryb studiów:

   Studia na kierunku Marketing i biznes elektroniczny możemy podzielić na:

   1. Poziom:

   2. Forma:

    

   ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU MARKETING I BIZNES ELEKTRONICZNY?

   Studia na kierunku Marketing i biznes elektroniczny trwają 3 lata (studia I stopnia).

    

   JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU MARKETING I BIZNES ELEKTRONICZNY

   Studia na kierunku Marketing i biznes elektroniczny dają ich absolwentom możliwość znalezienia pracy m.in. w działach marketingowych przedsiębiorstw różnych branż, agencjach interaktywnych i reklamowych, a także jako specjaliści ds. social media czy specjaliści ds. marketingu internetowego. Mogą znaleźć zatrudnienie również w firmach doradczych albo jako specjaliści ds. public relations.

   Możliwości zatrudnienia po studiach na kierunku Marketing i biznes elektroniczny:

   • działy marketingowe przedsiębiorstw różnych branż,
   • agencje interaktywne,
   • agencje reklamowe,
   • specjalista ds. social media,
   • specjalista ds. marketingu internetowego,
   • firmy doradcze,
   • specjalista ds. public relations.

    

   Zobacz inne kierunki Ekonomiczne

   Typ studiów
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Zobacz inne kierunki Ekonomiczne - podyplomowe

   Typ studiów
   Województwo
   SORTOWANIE:

   MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU MARKETING I BIZNES ELEKTRONICZNY

   Komentarze (0)

   wsaib

   Popularne

   studia

   matura 2023

    

    

   Teraz najważniejsze

   matura 2023

   zmiany na maturze 2023

   arkusze maturalne

   wyniki matur 2022

   rekrutacja na studia

   studia

   kierunki studiów

   studia podyplomowe

    

   Ciekawe

    


   gdzie studiować

    

    

   Nadchodzące wydarzenia

   • ul. Plac Polski 3/4 50-156 Wrocław https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJFcT9oH7CD0cR7RuVE8m7mEU https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/5a332-asp-worclaw.jpg Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu
   • Drzwi otwarte https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJ0Z9P6HfLHkcRaeqX_nj9aBE https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/166b7-wsr-studia-warszawa.jpg Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie
   • Wielka i Mała Zbrojownia, Patio ASP i Dom Angielski, Gdańsk Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
   • ul. Krupnicza 33, 31-123 Kraków https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJC0cMNgxbFkcRB9jDVXm1yK8 https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/3f77d-uj-krakow.jpg Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
   • Dzień Otwarty https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/34f7e-ujd-czestochowa.jpg Uniwersytet Humanistyczno - Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie
   • ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2, 00 -908 Warszawa 46 https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJ8WBAKPfKHkcRBWVI4EFdjeM https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/113ce-wat.jpg Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie