Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej

Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej

Studia na kierunku zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej możesz podjąć na 1 uczelni publicznej w trybie stacjonarnym (dziennym)

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Filtrowanie
Województwo
Miejscowość
Status uczelni
Typ uczelni
Więcej filtrów
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Uniwersytet Ignatianum w Krakowie

Uniwersytet Ignatianum w Krakowie

Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej stopień: (I), czas trwania: 3 lata
forma: stacjonarne

Ścieżki kształcenia na kierunku zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej

Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej studia – kierunek studiów

Dynamiczny rozwój światowej gospodarki pociąga za sobą konieczność wprowadzania nowoczesnych rozwiązań do każdego odgałęzienia przemysłu - bowiem elektronika i specjalistyczne programy komputerowe przestały być domeną wyłącznie szeroko rozumianej branży IT.

Studia na kierunku zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej
Rok akademicki 2024/2025
Forma studiów stacjonarne
Poziom studiów studia I stopnia
Czas trwania 3 lata (studia I stopnia)

Terminy rekrutacji

Rekrutacja na uczelnie, które prowadzą studia na kierunku zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej rozpocznie się 17 czerwca 2024 r. i potrwa do 12 lipca 2024 r. | zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej - terminy rekrutacji >

Uczelnie

Studia na kierunku zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej możesz podjąć na 1 uczelni publicznej w trybie stacjonarnym (dziennym) | zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej - uczelnie >

Dla zwolenników zmian przyczyniających się do poprawy jakości życia społeczeństwa powstały studia na kierunku zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej, które łączą w sobie zagadnienia z ekonomii, administracji oraz techniki usprawniającej procesy zarządzania zasobami ludzkimi.

Chciałbyś związać swoją przyszłość z pracą dla sektora publicznego? Od zawsze ciekawiły cię zagadnienia związane z zarządzaniem, a na szkolnych zajęciach z przedsiębiorczości zdobywałeś najwyższe oceny dzięki wrodzonej charyzmie i zacięciu do zajmowania pozycji lidera podczas każdej pracy grupowej? Twierdząca odpowiedź na większość pytań może być początkiem doskonałej przygody ze studiami na kierunku zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej!

Co zdawać na maturze?

Żeby dostać się na studia na kierunku zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej, w procesie rekrutacji na Akademii Ignatianum w Krakowie brane są pod uwagę następujące przedmioty maturalne: matematyka, język obcy nowożytny, wiedza o społeczeństwie.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej - zasady rekrutacji

 • Terminy rekrutacji

 • Czas trwania

 • Przedmioty maturalne

 • Limity

 • Progi

Wiedza, którą zdobędziesz, studiując zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej

Program studiów i przedmioty

Jaką wiedzą i umiejętnościami będziesz mógł się pochwalić jako absolwent studiów na kierunku zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej? Twoja przyszła ścieżka edukacji będzie uzależniona od wyboru specjalności oferowanej przez studia.

Zarządzanie w administracji publicznej da ci gruntowną wiedzę na temat interpretowania zjawisk zachodzących w gospodarce, społeczeństwie oraz ekonomii, co w przyszłości uczyni cię świadomym pracownikiem w służbie krajowego administracyjnego porządku.

Infobrokering i zarządzanie informacją uposaży cię w kompleksową wiedzę i umiejętności na temat pozyskiwania, oceny, analizy i dostarczania różnego typu informacji na zlecenie, a także sterowania przebiegiem procesów informacyjnych w celu ich optymalizacji. Dla zainteresowanych funkcjonowaniem instytucji nieświeckich powstała specjalność o nazwie zarządzanie w instytucjach kościelnych, przygotowująca do pracy przy ich prawidłowym nadzorze.

 

Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

 • nowoczesnych technologii informatycznych
 • podstaw prawa, ekonomii i zarządzania
 • interpretowania zjawisk zachodzących w gospodarce, społeczeństwie oraz ekonomii
 • rozumienia mechanizmów rynkowych, w tym zasad konkurencyjności

Jak wyglądają studia na kierunku Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej?

 

1. Typ i tryb studiów

Nie jest to kierunek często oferowany i niełatwo odnaleźć go w katalogach dydaktycznych. Zazwyczaj występuje w ramach kształcenia jednostopniowego i zwykle w trybie stacjonarnym, zatem prowadzonym od poniedziałku do piątku.

Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej to kierunek, który posiada cechy wspólne z Administracją, ale różni się nowym podejściem, kładąc największy nacisk na wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi informatycznych. Kierunek ten łączy w sobie zagadnienia związane z prawem, zarządzaniem, ekonomią oraz nowoczesnymi technologiami, proponując gruntowne przygotowanie do pracy w administracji gospodarczej lub samorządowej. 

 

 

2. Program studiów i przedmioty

Zarządzanie i nowe technologie jest kierunkiem o rozbudowanym programie kształcenia. Studenci uczestniczą w zajęciach dotyczących między innymi makroekonomii i mikroekonomii, technik budowania zespołu, finansów publicznych, technik zarządzania czasem, czy technik negocjacyjnych i rozwiązywania konfliktów. Ponadto, zgłębiają zagadnienia związane z:

 • zarządzaniem strategicznym
 • zarządzaniem projektami
 • zarządzaniem informacją
 • zarządzaniem marką
 • wizerunkiem organizacji

 

3. Nabywane umiejętności

Bogaty program oferuje zdobycie różnorodnej wiedzy. Na przykład w zakresie marketingu w administracji publicznej, metod analizy polityk publicznych, technologii wyszukiwania i analizy informacji. 

Kierunek Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej można uznać za kolejny poziom kształcenia w zakresie administracji. Dzięki niemu można nabyć wielu umiejętności, a także szereg kompetencji, zarówno twardych, jak i miękkich. 

Ile trwają studia na kierunku Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej?

Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej nie należy do grona najczęściej występujących w ofertach edukacyjnych. Co się z tym wiąże, kandydaci nie otrzymują szerokiego wyboru uczelni, w której mogliby studiować, a także nie otrzymują szerokiego wyboru odnośnie formy i trybu kształcenia.

Najczęściej kierunek ten prowadzony jest na studiach pierwszego stopnia, czyli studiach licencjackich, które obejmują 6 semestrów. Decydując się na Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej najpewniej będziemy studiowali 3 lata. 

Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej

Praca po studiach

Gdzie będziesz mógł pracować po studiach na kierunku zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej? Pogłębione dzięki studiom umiejętności prawne oraz interpersonalne pozwolą ci na bezproblemowe odnalezienie się w dowolnych sektorach administracji gospodarczej lub samorządowej, gdzie zadbasz o prawidłowe funkcjonowanie tych instytucji.

Firmy analityczne i konsultingowe przyjmą cię z otwartymi ramionami z powodu twojej szerokiej orientacji w sferze najnowocześniejszych odkryć i technologii. Na drodze do założenia własnej działalności gospodarczej stanie wyłącznie twoja wyobraźnia co do tematyki, wokół której będziesz się obracał i która będzie stanowiła swoisty filar pod dalszy rozwój firmy.

 

Absolwent kierunku zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej znajdzie zatrudnienie w/jako:

 • administracji gospodarczej lub samorządowej
 • firmach analitycznych i konsultingowych
 • własnej działalności gospodarczej

Poziom i forma studiów

Sprawdź w jakiej formie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej studia stacjonarne

Sprawdź na jakim poziomie znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej studia I stopnia

Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej

Filtrowanie
Województwo
Miasto
Poziom studiów
Forma studiów

Zobacz inne kierunki zarządzanie i marketing

Filtrowanie
Województwo
Poziom studiów

Zobacz inne kierunki zarządzanie i marketing - podyplomowe

Filtrowanie
Województwo
Poziom studiów

Miasta, które oferują studia na kierunku Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej

Teraz najważniejsze

matura 2024

zmiany na maturze 2024

arkusze maturalne

wyniki matur 2023

rekrutacja na studia

studia

kierunki studiów

studia podyplomowe

 

Ciekawe

 


gdzie studiować

 

 

Nadchodzące wydarzenia

Komentarze (0)