Finance and accounting - studia online

Finance and accounting - studia online

Dodaj do ulubionych

Finance and accounting - studia online studia - kierunek studiów

Studia na kierunku Finance and accounting - studia online to studia licencjackie lub magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 3 lata (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata lubmagistra). Studia możesz podjąć w trybie online. Specyfika studiów zależy od wyboru specjalności.

Studia na kierunku finance and accounting - studia online
Rok akademicki 2022/2023
Forma studiów online
Poziom studiów studia I i II stopnia
Czas trwania 3 lata (studia I stopnia), 2 lata (studia II stopnia)

Terminy rekrutacji

Rekrutacja na uczelnie, które prowadzą studia na kierunku finance and accounting - studia online rozpocznie się 20 kwietnia 2022 r. i potrwa do 31 października 2022 r. | finance and accounting - studia online - terminy rekrutacji >

Uczelnie

Studia na kierunku lub specjalności finance and accounting - studia online możesz podjąć na 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej w trybie online | finance and accounting - studia online - uczelnie >

Opis kierunku

Studia na kierunku Finance and accounting – studia online dają studentom możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności z zakresu finansów i rachunkowości oraz m.in. podstaw ekonomii, zarządzania organizacjami czy badań sprawozdań finansowych. Studia prowadzone są w języku angielskim.

 

Praca po studiach

Studia na kierunku Finance and accounting – studia online dają ich absolwentom możliwość znalezienia pracy m.in. w działach kontroli i controllingu, firmach konsultingowych, w biurach rachunkowych czy działach finansowo-księgowych przedsiębiorstw.

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Rekrutacja na studia na kierunek Finance and accounting – studia online wymaga od kandydatów zdanego egzaminu maturalnego. W rekrutacji nie wskazano konkretnych przedmiotów, które są wymagane, aby rozpocząć studia na tym kierunku.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK FINANCE AND ACCOUNTING - STUDIA ONLINE

Województwo
Miejscowość
Poziom studiów
Forma studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie

Finance and accounting - studia online - zasady rekrutacji

 • Terminy rekrutacji

 • Czas trwania

 • Przedmioty maturalne

 • Limity

 • Progi

Poziom i forma studiów

Sprawdź na jakim poziomie znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

Finance and accounting - studia online studia I stopnia

Finance and accounting - studia online studia II stopnia

Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku finance and accounting - studia online

Forma studiów
Poziom studiów
Miasto
Województwo
SORTOWANIE:

Wiedza, którą zdobędziesz, studiując Finance and accounting – studia online:

Studia na kierunku Finance and accounting – studia online dają studentom możliwość zdobycia wiedzy z zakresu szeroko rozumianej ekonomii, zarówno dotyczącej audytu czy doradztwa podatkowego, jak i handlu międzynarodowego oraz zarządzania finansami.

Wiedza i umiejętności, które mogą zdobyć, zależne są od specjalności. Początkowo jednak wszystkie specjalności opierają się na takich samych przedmiotów. Jak zakłada program studiów, studenci kierunku Finance and accounting – studia online mają możliwość zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu np. prawa finansowego czy współczesnych koncepcji finansów.

W zależności od wybranej specjalności, studenci mogą m.in.: zdobyć umiejętności z zakresu finansów na potrzeby realizacji transakcji międzynarodowych, poznać zagadnienia związane z funkcjonowaniem jednostek sektora samorządowego, zdobyć wiedzę o zasadach działania europejskich instytucji finansowych.

Przykładowe przedmioty oferowane przez uczelnie na kierunku Finance and accounting: corporate finance, audit and internal control czy economy and local finance.

JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU FINANCE AND ACCOUNTING – STUDIA ONLINE?

Finance and accounting – studia online to kierunek studiów oferowany przez szkoły wyższe, adresowany przede wszystkim do osób, które interesuje przyszła praca w finansach. Program studiów zakłada, że studenci zdobędą wiedzę i umiejętności m.in. z zakresu ekonomii, komunikacji społecznej, podstaw finansów prywatnych i publicznych czy podstaw prawa gospodarczego.

Kierunki studiów takie jak Finance and accounting – studia online dają studentom możliwość wyboru specjalności, dzięki czemu mogą oni uczestniczyć w zajęciach zgodnych z ich zainteresowaniami i przyszłymi planami zawodowymi. Przykładowe specjalności na tym kierunku to: accounting, audit and controlling; international finance and global trading czy corporate accounting. Studia prowadzone są w języku angielskim.

 

1. Typ i tryb studiów:

Studia na kierunku Finance and accounting – studia online możemy podzielić na:

1. Typ

 • Studia I stopnia (licencjackie)
 • Studia II stopnia (magisterskie)

2. Tryb:

 • studia online

ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU FINANCE AND ACCOUNTING – STUDIA ONLINE?

Studia na kierunku Finance and accounting – studia online trwają 3 lata (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia).

JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU FINANCE AND ACCOUNTING – STUDIA ONLINE

Studia na kierunku Finance and accounting – studia online dają ich absolwentom możliwość znalezienia pracy m.in. w takich miejscach jak działy kontroli i controllingu, firmy konsultingowe czy komórki audytu wewnętrznego, a także sektor finansów publicznych lub banki. Dzięki wiedzy i umiejętnościom zdobywanym podczas studiów, absolwenci mogą też znaleźć zatrudnienie w firmach ubezpieczeniowych, urzędach skarbowych czy jednostkach administracji samorządowej.

Absolwenci kierunku Finance and accounting – studia online mogą również znaleźć pracę w biurach rachunkowych, działach księgowości przedsiębiorstw różnych branż czy na stanowiskach menadżerów finansowych. Dzięki temu, że studia prowadzone są w języku angielskim, absolwenci tego kierunku mają możliwość zdobyć pracę nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Możliwości zatrudnienia po studiach na kierunku Finance and accounting – studia online:

 • firmy konsultingowe,
 • komórki audytu wewnętrznego,
 • działy kontroli i controllingu,
 • sektor finansów publicznych,
 • jednostki administracji samorządowej,
 • firmy ubezpieczeniowe,
 • urzędy skarbowe,
 • banki,
 • biura rachunkowe,
 • działy księgowości przedsiębiorstw.

Zobacz inne kierunki Ekonomiczne

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Zobacz inne kierunki Ekonomiczne - podyplomowe

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU FINANCE AND ACCOUNTING - STUDIA ONLINE

Komentarze (0)

Popularne

studia

matura 2022

 

Teraz najważniejsze

matura 2023

zmiany na maturze 2023

wyniki matur 2022

rekrutacja na studia

studia

kierunki studiów

studia podyplomowe

 

Ciekawe

 


gdzie studiować

 

 

Nadchodzące wydarzenia