UNIVERSITY OF LONDON INTERNATIONAL PROGRAMMES (UoLIP)

UNIVERSITY OF LONDON INTERNATIONAL PROGRAMMES (UoLIP)

UNIVERSITY OF LONDON INTERNATIONAL PROGRAMMES (UoLIP) studia – kierunek studiów

Dla kogo ten kierunek

University of London international programmes to zupełnie nowatorski i innowacyjny program wprowadzony przez jedną z polskich uczelni. Nowoczesna forma studiowania umożliwia wszystkim studentom zdobycie dyplomów ukończenia dwóch akademii, krajowej i zagranicznej bez wyjeżdżania z Polski.

Współcześnie, zarówno wszechstronne wykształcenie oraz rozwinięte kompetencje językowe są niezwykle cenione na regionalnym i międzynarodowym rynku pracy. Studia na jednym z kierunków współpracujących z University of London spełniają te dwa warunki, a ich ukończenie daje gwarancje uzyskania wszechstronnego wykształcenia i szansy na stabilną i atrakcyjną pracę, także poza granicami kraju. Jeżeli więc masz duże zdolności z obszaru nauk ścisłych i biznesowych oraz chciałbyś rozwijać się w tym kierunku, to koniecznie weź udział w rekrutacji!

 

Czego nauczysz się podczas studiów na kierunku University of London international programmes ?

University of London to jedna z najpopularniejszych i najważniejszych europejskich uczelni wyższych, której program oscyluje wokół nauk biznesowych i ekonomicznych, wyjątkowo popularnych i pożądanych we współczesnym świecie.

Absolwenci akademii mogą poszczycić się wszechstronnym wykształceniem i przygotowaniem zawodowym. Jednak nie każdy może sobie pozwolić na zagraniczny wyjazd, który często wymaga dużego poświęcenia i nakładu finansowego. Uwzględniając tego typu potrzeby i trudności, jedna z polskich uczelni zdecydowała się na współpracę z londyńską akademią i umożliwienie studentom zdobycie podwójnego dyplomu, honorowanego na całym świecie.

W ofercie kształcenia przewidziano aż osiem odrębnych kierunków oscylujących wokół zagadnień biznesowych i ekonomicznych, których program jest w pełni dostoswany do wymagań współczesnego rynku pracy. Oprócz wiedzy kierunkowej, rozwiniesz także swoje zdolności językowe, co niewątpliwie zwiększy twoje perspektywy zawodowe i szanse na karierę zagraniczną.

 

Jaka praca po tym kierunku?

Jako absolwent tych innowacyjnych i niezwykle przyszłościowych studiów, będziesz miał dyplom ukończenia dwóch europejskich uczelni wyższych. Uzyskane umiejętności z obszaru nauk politycznych, ekonomicznych i biznesowych sprawią, że bez problemu znajdziesz atrakcyjną, dopasowaną do twojego wykształcenia, pracę. Przede wszystkim, idealnie odnajdziesz się na wszelkich stanowiskach kierowniczych i menadżerskich w dowolnych firmach i korporacjach.

Ponadto, możesz znaleźć zatrudnienie w branży finansowej, jako analityk, księgowy czy audytor. Równie ciekawą opcją może być związanie swojej przyszłości zawodowej z firmami usługowymi lub handlowymi. Inną, optymalną drogą jest praca w polityce, dyplomacji czy administracji rządowej. Dodatkowo, doskonała znajomość ogólnego i specjalistycznego języka angielskiego otworzy Ci drzwi do międzynarodowej kariery, zarówno w polskich oddziałach światowych firm i korporacji, jak i poza granicami kraju.

WAŻNE TEMATY

AKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem tych innowacyjnych i przyszłościowych studiów powinieneś zdać maturę z języka polskiego, języka obcego, historii, WOS-u, geografii, biologii, chemii lub matematyki. Ponadto, wszyscy kandydaci muszą znać język angielski w stopniu zaawansowanym.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK UNIVERSITY OF LONDON INTERNATIONAL PROGRAMMES (UOLIP)

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA NA KIERUNKU UNIVERSITY OF LONDON INTERNATIONAL PROGRAMMES (UOLIP)

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miasto
    Województwo
    SORTOWANIE:

    Nic nie znaleziono

    Zobacz inne kierunki Studia w języku obcym

    Typ studiów
    Województwo
    SORTOWANIE:

    WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ PODCZAS STUDIÓW NA KIERUNKU UNIVERSITY OF LONDON INTERNATIONAL PROGRAMMES (UoLIP):

    • wiedza z zakresu zarządzania
    • wiedza z zakresu nauk politycznych
    • wiedza z obszaru ekonomii
    • wiedza z zakresu finansów i rachunkowości
    • znajomość sytuacji międzynarodowej
    • wiedza z zakresu zarządzania biznesem, finansami i zasobami ludzkimi
    • znajomość stosunków międzynarodowych
    • wiedza matematyczna
    • znajomość języka angielskiego
    • znajomość specjalistycznej terminologii biznesowej
    • umiejętność praktycznego wykorzystania wiedzy

    JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO UKOŃCZENIU STUDIÓW NA KIERUNKU UNIVERSITY OF LONDON INTERNATIONAL PROGRAMMES (UoLIP):

    • branża finansowa
    • analityk biznesowy
    • analityk finansowy
    • stanowiska kierownicze i menedżerskie
    • firmy i korporacje międzynarodowe
    • dyplomacja
    • administracja rządowa
    • polityka
    • organizacje pozarządowe
    • własna działalność gospodarcza

    MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU UNIVERSITY OF LONDON INTERNATIONAL PROGRAMMES (UOLIP)

    Komentarze (0)