Business and digital analytics

Business and digital analytics

Studia na kierunku business and digital analytics możesz podjąć na 1 uczelni publicznej w trybie stacjonarnym (dziennym)

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Filtrowanie
Województwo
Miejscowość
Status uczelni
Typ uczelni
Więcej filtrów
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Uniwersytet Łódzki

Uniwersytet Łódzki

Business and digital analytics stopień: (II), czas trwania: 2 lata
forma: stacjonarne

Business and digital analytics studia - kierunek studiów

Studia na kierunku Business and digital analytics to studia magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 2 lata (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (magistra). 

Studia na kierunku business and digital analytics
Rok akademicki 2023/2024
Forma studiów stacjonarne
Poziom studiów studia II stopnia
Czas trwania 2 lata (studia II stopnia)

Uczelnie

Studia na kierunku business and digital analytics możesz podjąć na 1 uczelni publicznej w trybie stacjonarnym (dziennym) | business and digital analytics - uczelnie >

Opis kierunku

Studia na kierunku Bussiness and digital analytics dają studentom możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności z zakresu m.in. funkcjonowania w środowisku cyfrowym, przemyśle 4.0 czy Internecie oraz analizy i oceny działania organizacji z perspektywy wzrostu efektywności. Studia prowadzone są w języku angielskim.

 

Praca po studiach

Studia na kierunku Business and digital analytics dają ich absolwentom możliwość znalezienia pracy m.in. na stanowiskach analityków biznesowych i finansowych, analityków ruchu na stronach internetowych czy specjalistów ds. konsultingu.

 

WYMAGANIA REKRUTACYJNE

Rekrutacja na studia na kierunek Business and digital analytics skierowana jest do osób posiadających dyplom ukończenia studiów wyższych. Kandydaci przyjmowani są na podstawie pisemnego opracowania na wskazany temat i rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

 

Business and digital analytics - zasady rekrutacji

 • Terminy rekrutacji

 • Czas trwania

 • Przedmioty maturalne

 • Limity

 • Progi

Wiedza, którą zdobędziesz, studiując Business and digital analytics:

Kierunki studiów takie jak Business and digital analytics mają za zadanie przede wszystkim przekazać studentom wiedzę i umiejętności w zakresie działalności organizacji, które działają w mediach cyfrowych czy w nowych modelach biznesowych. Studenci tego kierunku mają także możliwość zdobyć zdolność weryfikacji danych i informacji, wykorzystania ich w procesie podejmowania decyzji rynkowych czy integrowania wiedzy z różnych źródeł.
Program studiów zakłada również, że studenci zdobędą interdyscyplinarne podejście do analizy problemów biznesowych oraz oceny różnego rodzaju decyzji. Studenci mogą także poznać oprogramowanie i narzędzia analizy związane z analityką biznesową w sferze digital. Przykładowe przedmioty oferowane przez uczelnie na kierunku Business and digital analytics to: Art of Business Decision Making czy Digital Applications in Business.

JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU BUSINESS AND DIGITAL ANALYTICS?

Business and digital analytics to kierunek studiów oferowany przez szkoły wyższe, skierowany przede wszystkim do osób, które w przyszłości chciałyby pracować w środowisku międzynarodowym, zarówno w przedsiębiorstwach światowych, jak i działających na rynku krajowym. Studenci tego kierunku mają możliwość zdobyć m.in. wiedzę i umiejętności analityczne na poziomie strategicznym i operacyjnym w odniesieniu do organizacji, które działają w kanałach i mediach cyfrowych, w formule przemysłów 4.0 oraz w nowych modelach biznesowych. Program studiów zakłada również, że studenci poznają zaawansowane techniki informacyjno-komunikacyjne, na podstawie których będą potrafili dokonywać interpretacji i prezentacji danych.

Studenci kierunku Business and digital analytics mają również możliwość zdobyć umiejętność identyfikowania, dokonywania oceny i wyboru właściwych źródeł i informacji na potrzeby podejmowania decyzji rynkowych. W trakcie studiów studenci mogą również budować własne systemy analityki biznesowej.

 

1. Typ i tryb studiów:

Studia na kierunku Business and digital analytics możemy podzielić na:

1. Poziom:

2. Forma:

 

ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU BUSINESS AND DIGITAL ANALYTICS?

Studia na kierunku Business and digital analytics trwają 2 lata (studia II stopnia).

 

JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU BUSINESS AND DIGITAL ANALYTICS

Studia na kierunku Business and digital analytics dają ich absolwentom możliwość znalezienia pracy m.in. na stanowiskach analityków biznesowych lub finansowych czy też menadżerów marki albo produktu. Dzięki temu, że studia prowadzone są w języku angielskim, absolwenci tego kierunku mają możliwość podjąć pracę zarówno w przedsiębiorstwach działających na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Zdobyte podczas studiów wiedza i umiejętności dają im możliwość znalezienia zatrudnienia także jako analitycy trendów rynkowych czy specjaliści ds. konsultingu.

Możliwości zatrudnienia po studiach na kierunku Business and digital analytics:

 • analityk biznesowy,
 • analityk finansowy,
 • menadżer marki,
 • menadżer produktu,
 • specjalista ds. konsultingu,
 • analityk trendów rynkowych,
 • analityk ruchu na stronach internetowych,
 • asystent zarządu.

 

Poziom i forma studiów

Sprawdź w jakiej formie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

Business and digital analytics studia stacjonarne

Sprawdź na jakim poziomie znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

Business and digital analytics studia II stopnia

Zobacz inne kierunki studia w języku obcym

Filtrowanie
Województwo
Poziom studiów

W jakich firmach możesz pracować po kierunku business and digital analytics

Miasta, które oferują studia na kierunku Business and digital analytics

Teraz najważniejsze

matura 2024

zmiany na maturze 2024

arkusze maturalne

wyniki matur 2023

rekrutacja na studia

studia

kierunki studiów

studia podyplomowe

 

Ciekawe

 


gdzie studiować

 

 

Nadchodzące wydarzenia

Komentarze (0)