English in management

English in management

Studia na kierunku english in management możesz podjąć na 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej w trybie stacjonarnym (dziennym) oraz niestacjonarnym

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Filtrowanie
Województwo
Miejscowość
Status uczelni
Typ uczelni
  Więcej filtrów
  Poziom studiów
  Forma studiów
  Czas trwania
  Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej

  Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej

  English in management stopień: (II), czas trwania: 2 lata
  forma: stacjonarne, niestacjonarne

  Specjalności na kierunku english in management

  English in management studia - kierunek studiów

  Studia na kierunku English in management to studia magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 2 lata (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (magistra). 

  Studia na kierunku english in management
  Rok akademicki 2024/2025
  Forma studiów stacjonarne, niestacjonarne
  Poziom studiów studia II stopnia
  Czas trwania 2 lata (studia II stopnia)

  Uczelnie

  Studia na kierunku english in management możesz podjąć na 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej w trybie stacjonarnym (dziennym) oraz niestacjonarnym | english in management - uczelnie >

  Opis kierunku

  Studia na kierunku English in management dają studentom możliwość poszerzenia kompetencji językowych oraz zdobycia wiedzy i umiejętności z zakresu m.in. zarządzania, marketingu, prowadzenia biznesu czy negocjacji. Studia w całości prowadzone są w języku angielskim.

   

  Praca po studiach

  Studia na kierunku English in management dają ich absolwentom możliwość znalezienia pracy m.in. w biurach tłumaczeń, w handlu zagranicznym, a także w szeroko rozumianym marketingu i public relations.

  WYMAGANIA REKRUTACYJNE

  Rekrutacja na studia na kierunek English in management skierowana jest do osób posiadających dyplom ukończenia studiów. Przed przystąpieniem do procesu rekrutacyjnego warto sprawdzić, jakie dokładnie wymagania stawia on przed kandydatem.

  *Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

  English in management - zasady rekrutacji

  • Terminy rekrutacji

  • Czas trwania

  • Przedmioty maturalne

  • Limity

  • Progi

  Wiedza, którą zdobędziesz, studiując English in management:

  Studia na kierunku English in management dają studentom możliwość zdobycia m.in. takich umiejętności jak komunikacja w języku angielskim w środowisku biznesowym czy przygotowanie w języku angielskim wystąpień i tłumaczeń. Studenci tego kierunku mogą również poznać zasady komunikacji w biznesie i negocjacji, zagadnienia związane z organizacją firm i zarządzaniem zasobami ludzkimi czy metod zarządzania czasem.

  Program studiów kierunku English in management zakłada, że studenci nauczą się, jak planować innowacyjne projekty biznesowe czy jak przygotowywać biznesplan.

  W zależności od wybranej specjalności oferowanej, studenci mogą również nauczyć się np. technik tłumaczenia tekstów o charakterze biznesowym, w tym dokumentacji handlowej; jak prowadzić negocjacje czy technik badań rynkowych i marketingowych.

  Przykładowe przedmioty oferowane przez uczelnie na kierunku English in management to: językowa obsługa biznesu i korespondencja handlowa, różnice kulturowe i międzykulturowa komunikacja biznesowa czy zarządzanie zasobami ludzkimi.

  JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU ENGLISH IN MANAGEMENT?

  English in management to interdyscyplinarny kierunek studiów oferowany przez szkoły wyższe, adresowany przede wszystkim do osób, które chcą poszerzyć swoje kompetencje językowe oraz zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu m.in. zarządzania, marketingu czy prowadzenia biznesu. Kierunek łączy w sobie zagadnienia dotyczące komunikacji w biznesowym środowisku, międzynarodowym i międzykulturowym, ze specjalistycznymi tłumaczeniami symultanicznymi i pisemnymi oraz elementami językoznawstwa.

  Kierunki studiów takie jak English in management dają studentom możliwość wyboru specjalności, dzięki czemu mogą oni uczestniczyć w zajęciach zgodnych z ich zainteresowaniami i planami zawodowymi. Przykładowe specjalności na tym kierunku to translation in business czy english in e-business.

   

  1. Typ i tryb studiów:

  Studia na kierunku English in management możemy podzielić na:

  1. Poziom:

  2. Forma:

  ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU ENGLISH IN MANAGEMENT?

  Studia na kierunku English in management trwają 2 lata (studia II stopnia).

  JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU ENGLISH IN MANAGEMENT

  Studia na kierunku English in management dają ich absolwentom możliwość znalezienia pracy wszędzie tam, gdzie przydatny może być biznesowy język angielski, a więc np. w międzynarodowych przedsiębiorstwach zajmujących się finansami, handlem czy bankowością. Absolwenci tego kierunku mogą również znaleźć pracę w biurach tłumaczeń, działach public relations czy agencjach marketingowych. Mogą także zajmować się marketingiem internetowym lub znaleźć zatrudnienie w mediach.

  Możliwości zatrudnienia po studiach na kierunku kosmetologia

  • biura tłumaczeń,
  • międzynarodowe przedsiębiorstwa zajmujące się finansami, handlem itp.,
  • działy PR,
  • agencje marketingowe,
  • media,
  • specjaliści ds. marketingu internetowego. 

  Poziom i forma studiów

  Sprawdź w jakiej formie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

  English in management studia niestacjonarne

  English in management studia stacjonarne

  Sprawdź na jakim poziomie znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

  English in management studia II stopnia

  Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku english in management

  Filtrowanie
  Województwo
  Miasto
  Poziom studiów
  Forma studiów

  Zobacz inne kierunki studia w języku obcym

  Filtrowanie
  Województwo
  Poziom studiów

  Miasta, które oferują studia na kierunku English in management

  Teraz najważniejsze

  matura 2024

  zmiany na maturze 2024

  arkusze maturalne

  wyniki matur 2023

  rekrutacja na studia

  studia

  kierunki studiów

  studia podyplomowe

   

  Ciekawe

   


  gdzie studiować

   

   

  Nadchodzące wydarzenia

  • Drzwi otwarte Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku
  • Dzień Otwarty Wydziału Prawa i Administracji UŁ https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJkzVRdi_LG0cRIMXhgRsDc2Q https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/45afd-uniwersytet-lodzki-kierunki.jpg Uniwersytet Łódzki
  • Dzień Otwarty https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJpcG_olI0A0cR17wMAwJ6-kM https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/83981-umk-torun.jpg Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  • Drzwi Otwarte https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJiVhlHiMJqkcR3LRNnD9vans Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  • ul. Okopowa 59,  , 01-043 Warszawa https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=ul.%20Okopowa%2059%20warszawa https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/5068d-aeh-vizja.jpg Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie
  • Dni otwarte https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/a4759-akademia-muzyczna-Lodz.jpg Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi

  Komentarze (0)