MASTER IN MANAGEMENT studia-kierunek studiów

Dla kogo ten kierunek

Master in management to kierunek skierowany do wszystkich absolwentów studiów wyższych, którzy chcieliby rozwinąć swoje zdolności menadżerskie oraz związać swoją przyszłość zawodową z pracą w branży biznesowej. Jego program idealnie odpowiada realiom obowiązującym na współczesnym rynku pracy i umożliwia zdobycie wszechstronnego wykształcenia przy jednoczesnym rozwijaniu swoich pasji.
Niewątpliwą zaletą studiów jest fakt, że językiem wykładowym jest angielski, dzięki czemu studenci mogą rozwinąć swoje zdolności językowe i zyskać szansę na międzynarodową karierę. Jeżeli więc jesteś osobą komunikatywną o dużych ambicjach, a dodatkowo interesują Cię kwestie biznesowe to studia na kierunku master in management będą dla ciebie odpowiednim wyborem.
 
Czego nauczysz się na kierunku master in management?
 
W trakcie studiów zdobędziesz wiedzę dotycząca zarządzania oraz funkcjonowania różnego rodzaju biznesów. Jako student będziesz musiał wybrać jeden z dwóch zakresów, który będzie dopasowany do twoich zainteresowań i planów zawodowych. Zadecydujesz pomiędzy zarządzaniem innowacjami a zarządzaniem strategicznym.
W ramach tych specjalizacji będziesz uczestniczył w wielu ciekawych i rozwijających zajęciach. Jako student nauczysz się, w jaki sposób zarządzać strategią firmy oraz dowiesz się więcej na temat wdrażania projektów biznesowych w ramach konkretnego budżetu przeznaczonego na ten cel.
Ponadto, wykształcisz kompetencje miękkie, takie jak: komunikatywność, zdolności negocjacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu oraz współpracowania z grupą. Cechy te są coraz częściej brane pod uwagę przez pracodawców i istotne, szczególnie w pracy z ludźmi. Jako że wszystkie zajęcia i wykłady prowadzone są po angielsku będziesz miał szansę rozwinąć swoje zdolności językowe i nauczyć się specjalistycznej terminologii stosowanej w branży menadżerskiej. Oprócz wiedzy teoretycznej zdobędziesz także cenne doświadczenie podczas praktyk studenckich, wymian zagranicznych lub konferencjach naukowych.
 
Jaka praca po tym kierunku?
 
Po ukończeniu studiów na kierunku master in management będziesz miał wszechstronne wykształcenie z zakresu zarządzania oraz znajomości specyfiki różnorodnych dziedzin biznesu. Dzięki temu będziesz miał dużą szansę na zdobycie ciekawej i perspektywicznej pracy. Jako absolwent tego niezwykle przyszłościowego kierunku znajdziesz zatrudnienie w działach marketingu i reklamy oraz firmach public relations.
Ponadto idealnie odnajdziesz się w agencjach konsultingowych i firmach zajmujących się wdrażaniem strategi biznesowych. Co więcej umiejętności z zakresu zarządzania sprawią, że idealnie odnajdziesz się na stanowiskach menadżerskich i kierowniczych. Dodatkowo będziesz kompleksowo przygotowany do założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Doskonała znajomość ogólnego oraz biznesowego języka angielskiego otworzy Ci drzwi do międzynarodowej kariery, zarówno w światowych firmach i korporacjach, jak i za granicą.
 

WAŻNE TEMATY

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem kierunku master in management w procesie rekrutacji będziesz musiał przedstawić dyplom ukończenia studiów wyższych. Ponadto wszyscy kandydaci są zobowiązani do potwierdzenia swojej znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK MASTER IN MANAGEMENT

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA NA KIERUNKU MASTER IN MANAGEMENT

Tryb studiów
Typ studiów
Miasto
Województwo
SORTOWANIE:

Zobacz inne kierunki Studia w języku obcym

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ PODCZAS STUDIÓW NA KIERUNKU MASTER IN MANAGEMENT:

 • znajomość języka angielskiego
 • znajomość specjalistycznej terminologii biznesowej
 • zarządzanie biznesem
 • zarządzanie zasobami ludzkimi
 • zarządzanie strategiami biznesowymi
 • umiejętności komunikacyjne
 • umiejętności negocjowania z klientami

Sprawdź w jakim trybie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

MASTER IN MANAGEMENT STUDIA STACJONARNE

Sprawdź jakiego typu znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

MASTER IN MANAGEMENT STUDIA II STOPNIA

JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO UKOŃCZENIU STUDIÓW NA KIERUNKU MASTER IN MANAGEMENT:

 • biura marketingowe
 • agencje reklamowe
 • działy public relations
 • administracja publiczna
 • specjalista do spraw rynków zagranicznych
 • własna działalność gospodarcza
 • firmy i korporacje międzynarodowe

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU MASTER IN MANAGEMENT

Komentarze (0)