DOUBLE DEGREE MASTER IN FINANCE AND ACCOUNTING WITH ESSCA - SCHOOL OF MANAGEMENT

DOUBLE DEGREE MASTER IN FINANCE AND ACCOUNTING WITH ESSCA - SCHOOL OF MANAGEMENT

DOUBLE DEGREE MASTER IN FINANCE AND ACCOUNTING WITH ESSCA - SCHOOL OF MANAGEMENT studia-kierunek studiów

Dla kogo ten kierunek

Studia związane z finansami i rachunkowością od wielu lat, nieprzerwanie cieszą się dużą popularnością wśród przyszłych studentów. Jednak w obecnych czasach, wiele młodych ludzi ma aspiracje związane z karierą międzynarodową. Dlatego też niezwykle istotne stało się kształtowanie swoich kompetencji językowych i zdobywanie wiadomości z zakresu funkcjonowania rynków światowych. Jako odpowiedź na tego typu potrzeby powstał innowacyjny i niezwykle przyszłościowy kierunek double degree master in finance and accounting with ESSCA-school of management, na którym zajęcia prowadzone są w języku angielskim.
Te nowoczesne studia, zapewniają studentom uzyskanie dyplomów ukończenia dwóch uczelni-polskiej i zagranicznej, co znacząco wpływa na zwiększenie perspektyw zawodowych i daje szansę na rozpoczęcie kariery międzynarodowej. Jeżeli więc jesteś osobą, która stawia sobie wysokie cele, a dodatkowo masz duże zdolności językowe i ścisłe, to te studia będą dla Ciebie idealnym wyborem!
 
Czego nauczysz się na kierunku double degree master in finance and accounting with ESSCA-school of management?
W trakcie studiów zdobędziesz wiedzę z zakresu zarządzania finansami oraz prowadzenia spraw rachunkowych przedsiębiorstw. Jako student rozwiniesz swoje kompetencje z obszaru rynków zagranicznych i dowiesz się więcej o światowych standardach, obowiązujących w sektorach finansowych. Co więcej, nauczysz się dokonywać pogłębionej analizy finansowej oraz planowania inwestycji.
Ponadto zdobędziesz umiejętności przeprowadzania audytu i zarządzania ryzykiem. Wykształcisz także, tak zwane kompetencje miękkie, jakimi są umiejętność pracy w międzynarodowych zespołach, komunikatywność, kreatywność oraz samodzielność. Wszystkie te cechy są niezwykle ważne w budowaniu kariery zawodowej i umożliwiają zdobycie konkurencyjnej i niezwykle atrakcyjnej pracy.
W trakcie studiów będziesz kształcił swoje zdolności językowe i nauczysz się specjalistycznej terminologii branżowej. Decydując się na ten kierunek, na drugim roku wyjedziesz do biznesowej szkoły francuskiej, w której dokończysz naukę. Dzięki temu będziesz miał szansę poznać inne kultury i rozwinąć swoje umiejętności językowe.
 
Jaka praca po tym kierunku?
Jako absolwent kierunku degree master in finance and accounting with ESSCA-school of management będziesz miał wiedzę z zakresu rachunkowości, finansów i funkcjonowania rynków zagranicznych. Zdobyte kwalifikacje pozwolą Ci podjąć pracę w wielu instytucjach i przedsiębiorstwach z zatrudniających specjalistów w tej dziedzinie.
Z powodzeniem znajdziesz zatrudnienie we wszystkich instytucjach finansowych, takich jak: banki, firmy ubezpieczeniowe i brokerskie. Ponadto, będziesz miał wszelkie kompetencje do pracy na stanowisku księgowego lub audytora. Równie ciekawą opcją jest praca w firmach konsultingowych. Doskonała znajomość języka angielskiego otworzy Ci drzwi do kariery międzynarodowej. Co więcej, po ukończenia studiów drugiego stopnia, możesz kontynuować naukę na studiach doktoranckich.

WAŻNE TEMATY

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem kierunku double degree master in finance and accounting with ESSCA-school of management musisz przedstawić dyplom ukończenia studiów licencjackich. Dodatkowo, kandydaci są zobowiązani do przedstawienia certyfikatu znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. Na studia mogą aplikować studenci, którzy ukończyli pierwszy semestr nauki na kierunku master in finance and accounting.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK DOUBLE DEGREE MASTER IN FINANCE AND ACCOUNTING WITH ESSCA - SCHOOL OF MANAGEMENT

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA NA KIERUNKU DOUBLE DEGREE MASTER IN FINANCE AND ACCOUNTING WITH ESSCA - SCHOOL OF MANAGEMENT

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miasto
    Województwo
    SORTOWANIE:

    Nic nie znaleziono

    Zobacz inne kierunki Studia w języku obcym

    Typ studiów
    Województwo
    SORTOWANIE:

    WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ NA STUDIACH DOUBLE DEGREE MASTER IN FINANCE AND ACCOUNTING WITH ESSCA - SCHOOL OF MANAGEMENT:

    • wiedza z zakresu finansów i rachunkowości
    • umiejętność wykonywania analiz finansowych
    • umiejętność zarządzania ryzykiem
    • umiejętność wykonywania audytu wewnętrznego
    • umiejętność doradztwa finansowego
    • doskonała znajomość języka angielskiego

    JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO KIERUNKU DOUBLE DEGREE MASTER IN FINANCE AND ACCOUNTING WITH ESSCA - SCHOOL OF MANAGEMENT:

    • instytucje finansowe
    • banki
    • agencje ubezpieczeniowe
    • księgowy
    • audytor
    • firmy międzynarodowe

    MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU DOUBLE DEGREE MASTER IN FINANCE AND ACCOUNTING WITH ESSCA - SCHOOL OF MANAGEMENT

    Komentarze (0)