MASTER OF ARTS IN PUBLIC ECONOMY & ADMINISTRATION

MASTER OF ARTS IN PUBLIC ECONOMY & ADMINISTRATION

MASTER OF ARTS IN PUBLIC ECONOMY & ADMINISTRATION studia-kierunek studiów

Dla kogo ten kierunek

W dobie otwierania się Polski na zagraniczne rynki oraz zwiększonej współpracy międzynarodowej na wszystkich szczeblach nieustannie wzrasta zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu polityki, gospodarki oraz ogólnej sytuacji światowej. Kierunki z obszaru tych dyscyplin od lat cieszą się dużą popularnością wśród studentów, którzy chcieliby zawodowo związać się ze środowiskiem międzynarodowym. Master of arts in public economy administration to studia, które zapewniają wiele możliwości rozwoju na kilku płaszczyznach jednocześnie.
Ich nowoczesny i wszechstronny program jest w pełni dopasowany do wyzwań stawianych przez współczesny, dynamicznie zmieniający się świat, a bogata oferta nauczania sprawia, że każdy znajdzie w nich coś interesującego. Jeżeli więc interesujesz się światową sceną polityczną i gospodarczą i doskonale znasz język angielski to studia na kierunku Master of arts in public economy administration są stworzone dla ciebie!
 
Czego nauczysz się podczas studiów na kierunku Master of arts in public economy administration?
 
W trakcie studiów zdobędziesz wiedzę z zakresu kilku dyscyplin naukowych. Jako student będziesz uczestniczył w zajęciach oscylujących wokół gospodarki i polityki regionalnej, krajowej i międzynarodowej. Zrozumiesz mechanizmy rządzące tymi obszarami i dowiesz się, w jaki sposób analizować i interpretować sytuacje i zmiany w nich zachodzące. Ponadto, rozwiniesz swoje umiejętności menadżerskie oraz poznasz podstawy zarządzania.
Wszystkie zajęcie i wykłady będą prowadzone przez naukowców i praktyków z konkretnej branży, którzy podzielą się z tobą swoją wiedzą i długoletnim doświadczeniem. Uzyskaną wiedzę teoretyczną będziesz mógł wykorzystać podczas obowiązkowych praktyk studenckich, które zrealizujesz w wybranej przez siebie instytucji lub przedsiębiorstwie.
Doświadczenie będziesz mógł zdobyć także realizując liczne projekty naukowe. Jako że zajęcia prowadzone są w języku angielskim przez cały okres nauki będziesz rozwijał swoje zdolności językowe oraz poznasz specjalistyczną terminologię branżową.
 
Jaka praca po tym kierunku?
 
Po ukończeniu studiów na kierunku Master of arts in public economy administration będziesz miał gruntowną wiedzę z zakresu polityki i gospodarki krajowej oraz międzynarodowej. Uzyskane kompetencje i umiejętności praktyczne sprawią, że z powodzeniem znajdziesz prace w swoim zawodzie. Jako absolwent będziesz mógł znaleźć zatrudnienie w różnych gałęziach przemysłu. Ponadto idealnie odnajdziesz się jako pracownik administracji publicznej i samorządowej. Co więcej, możesz objąć stanowiska menadżerskie lub kierownicze.
Doskonała znajomość ogólnego i specjalistycznego języka angielskiego otworzy Ci drzwi do międzynarodowej kariery, zarówno w światowych firmach i korporacjach, jak i poza granicami Polski. PO ukończeniu studiów magisterskich możesz kontynuować naukę na studiach doktoranckich i rozpocząć działalność naukową.
 

WAŻNE TEMATY

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem kierunku Master of arts in public economy administration powinieneś przedstawić dyplom ukończenia studiów wyższych z zakresu pokrewnych nauk. Ponadto, wszyscy kandydaci zobowiązani są do potwierdzenia swojej znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK MASTER OF ARTS IN PUBLIC ECONOMY & ADMINISTRATION

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA NA KIERUNKU MASTER OF ARTS IN PUBLIC ECONOMY & ADMINISTRATION

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miasto
    Województwo
    SORTOWANIE:

    Nic nie znaleziono

    Zobacz inne kierunki Studia w języku obcym

    Typ studiów
    Województwo
    SORTOWANIE:

    WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ PODCZAS STUDIÓW NA KIERUNKU MASTER OF ARTS IN PUBLIC ECONOMY & ADMINISTRATION:

    • podstawy zarządzania
    • znajomość gospodarki krajowej i światowej
    • znajomość polityki krajowej i światowej
    • znajomość języka angielskiego
    • znajomość specjalistycznej terminologii branżowej
    • znajomość technik menadżerskich
    • umiejętność praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy

    JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO UKOŃCZENIU STUDIÓW NA KIERUNKU MASTER OF ARTS IN PUBLIC ECONOMY & ADMINISTRATION:

    • kariera międzynarodowa
    • międzynarodowe firmy i korporacje
    • dyplomacja
    • jednostki administracji publicznej
    • stanowiska menadżerskie i kierownicze

    MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU MASTER OF ARTS IN PUBLIC ECONOMY & ADMINISTRATION

    Komentarze (0)