ENGINEERING MANAGEMENT - BSC. DEGREE PROGRAM

ENGINEERING MANAGEMENT - BSC. DEGREE PROGRAM

ENGINEERING MANAGEMENT - BSC. DEGREE PROGRAM studia-kierunek studiów

Dla kogo ten kierunek

Engineering management - BSC. Degree program to nowoczesne i niezwykle perspektywiczne studia magisterskie skierowane do wszystkich absolwentów studiów wyższych, którzy chcą ugruntować i rozwinąć swoją wiedzę z zakresu zarządzania, finansów oraz komunikacji.
Interdyscyplinarny charakter kierunku sprawia, że studenci mogą uzyskać wszechstronne i kompleksowe wykształcenie kierunkowe, przy jednoczesnym rozwijaniu swoich kompetencji językowych. Jeżeli więc interesujesz się tematyką związaną z marketingiem i różnymi aspektami zarządzania, a do tego masz duże zdolności językowe i łatwo uczysz się nowych rzeczy, to studia na kierunku Engineering management - BSC. Degree program będą dla Ciebie idealnym wyborem!
 
Czego nauczysz się podczas studiów na kierunku Engineering management - BSC. Degree program?
 
Ze względu na interdyscyplinarny charakter studiów zdobędziesz wiedzę z zakresu wielu dziedzin. Jako student będziesz uczęszczał na zajęcia z obszaru zarządzania, finansów oraz marketingu. Dowiesz się więcej na temat metod i technik stosowanych w zarządzaniu przedsiębiorstwem oraz nauczysz się, w jaki sposób przeprowadzać badania marketingowe.
Co więcej, skupisz się także na poznawaniu złożonego rynku finansowego i nadzorowania budżetu firm i korporacji. Oprócz wiedzy teoretycznej zyskasz umiejętności praktyczne. W trakcie studiów będziesz brał udział w warsztatach, na których nauczysz się wykonywać rysunki techniczne oraz projekty inżynierskie. W trakcie nauki będziesz musiał dokonać wyboru specjalizacji, która będzie dopasowana do twoich potrzeb, zainteresowań i planów zawodowych. Zadecydujesz pomiędzy zarządzaniem produkcją a zarządzaniem jakością.
Ponadto, będziesz miał możliwość zapoznania się z nowoczesnymi technologiami informatycznymi stosowanymi w tej branży, które sprawią, że twoja praca będzie bardziej efektywna i ciekawsza. Jako że zajęcia w całości prowadzone są w języku angielskim będziesz miał możliwość rozwijania swoich kompetencji językowych oraz poznania specjalistycznej terminologii, co niewątpliwie zwiększy twoje perspektywy zawodowe.
 
Jaka praca po tym kierunku?
 
Po ukończeniu studiów na kierunku Engineering management - BSC. Degree program będziesz miał gruntowną wiedzę i wszechstronne wykształcenie z obszaru zarządzania, finansów, prawa oraz marketingu. Uzyskane kwalifikacje umożliwią Ci zdobycie ciekawej i perspektywicznej pracy. Jako absolwent tego przyszłościowego kierunku znajdziesz zatrudnienie w działach marketingu i reklamy. Idealnie odnajdziesz się także jako pracownik branży finansowej. Będziesz miał także wszelkie kompetencje do objęcia stanowiska specjalisty do spraw logistyki czy produkcji.
Równie ciekawym rozwiązaniem jest związanie swojej przyszłości zawodowej z działami sprzedaży i kontroli jakości. Doskonała znajomość ogólnego i specjalistycznego języka angielskiego otworzy Ci drzwi do międzynarodowej kariery, zarówno w światowych firmach i korporacjach, jak i poza granicami kraju.
 

WAŻNE TEMATY

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem tego kierunku powinieneś zdać maturę z takich przedmiotów jak: język obcy nowożytny, matematyka, informatyka, chemia, fizyka lub geografia. Ponadto, wszyscy kandydaci są zobowiązani do przedstawienia certyfikatu, potwierdzającego ich znajomość języka angielskiego.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK ENGINEERING MANAGEMENT - BSC. DEGREE PROGRAM

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Specjalności na kierunku engineering management - bsc. degree program

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA NA KIERUNKU ENGINEERING MANAGEMENT - BSC. DEGREE PROGRAM

Tryb studiów
Typ studiów
Miasto
Województwo
SORTOWANIE:

Studia I stopnia

Zobacz inne kierunki Studia w języku obcym

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ PODCZAS STUDIÓW NA KIERUNKU ENGINEERING MANAGEMENT - BSC. DEGREE PROGRAM:

 • umiejętność przeprowadzania badań marketingowych
 • umiejętność wykonywania rysunku technicznego
 • znajomość branży finansowej
 • umiejętność zarządzania procesami produkcyjnymi
 • znajomość specjalistyczne terminologii
 • znajomość języka angielskiego

Jak wyglądają studia na kierunku engineering management - BSC. Degree program?

 

1. Typ i tryb studiów

Anglojęzyczny kierunek engineering management - BSC. Degree program jest obecnie dostępny tylko w trybie stacjonarnym, co w praktyce oznacza, że zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych przez władze konkretnych uczelni. Taka forma kształcenia jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które mogą w pełni poświęcić się zdobywaniu wykształcenia i nauce.

Tematyka zajęć na powyższych studiach będzie oscylować głównie wokół zagadnień związanych z marketingiem i naukami o zarządzaniu.

 

2. Program studiów i przedmioty

W czasie studiów na kierunku engineering management - BSC. Degree program będziesz miał okazję zdobyć kompleksową wiedzę z zakresu nauk społecznych, prawnych czy ekonomicznych. Ponadto dowiesz się więcej na temat nowoczesnego marketingu czy zarządzania. W planie zajęć znajdzie się wiele interesujących przedmiotów powiązanych z powyższą tematyką, między innymi takich jak:

 • Fundamentals of Business Management
 • Commodity Science and Material Science
 • Marketing and Marketing Research
 • Metrology and Measurement Systems

 

3. Nabywane umiejętności

Studia na powyższym kierunku będą miały w dużej części wymiar praktyczny, dzięki czemu wykształcisz szereg istotnych umiejętności, które z powodzeniem wykorzystasz w swojej przyszłej pracy zawodowej. Przede wszystkim nauczysz się zasad zarządzania i marketingu. Ponadto, poznasz zaawansowane technologie i programy informatyczne, które usprawnią twoją codzienną pracę. Studenci rozwiną również swoje zdolności z zakresu analizy finansowej i ekonomicznej. Jako że zajęcia będą w całości prowadzone w języku angielskim, zdobędziesz zdolności językowe i tym samym zwiększysz swoje szanse na karierę w środowisku międzynarodowym.

Sprawdź w jakim trybie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

ENGINEERING MANAGEMENT - BSC. DEGREE PROGRAM STUDIA STACJONARNE

Ile trwają studia i jaki tytuł uzyskasz?

Studia pierwszego stopnia na kierunku engineering management - BSC. Degree program będą trwały trzy i pół roku, czyli siedem semestrów. Po tym czasie zdobędziesz tytuł inżyniera.

Sprawdź jakiego typu znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

ENGINEERING MANAGEMENT - BSC. DEGREE PROGRAM STUDIA I STOPNIA

JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO UKOŃCZENIU STUDIÓW NA KIERUNKU ENGINEERING MANAGEMENT - BSC. DEGREE PROGRAM:

 • branża finansowa
 • dział sprzedaży
 • dział kontroli jakości
 • firmy produkcyjne
 • firmy handlowe
 • firmy audytorskie
 • międzynarodowe firmy i korporacje
 • specjalista ds. produkcji
 • specjalista do spraw logistyki

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU ENGINEERING MANAGEMENT - BSC. DEGREE PROGRAM

Komentarze (0)